Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 239 "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2012 жылғы 3 ақпандағы № 10 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 ақпанда № 3-7-138 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының аппаратының 2013 жылғы 8 қаңтардағы № 5-05/03 хатымен
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының аппаратының 2013.01.08 № 5-05/03 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 104106 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 239 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-137 тіркелген, 2012 жылғы 21 қаңтарда «Қобда» газетінің № 5-6 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 659 869» деген цифрлар «3 660 372» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«3 379 074» деген цифрлар «3 379 577» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 659 869» деген цифрлар «3 687 745,8» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру
«24 461» деген цифрлар «24 460» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу
«2 236» деген цифрлар «2 237» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
бюджет тапшылығы
«- 24 461» деген цифрлар «- 51 833,8» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«24 461» деген цифрлар «51 833,8» деген цифрлармен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 239 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 3 февраля 2012 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 февраля 2012 года № 3-7-138. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 8 января 2013 года № 5-05/03)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 08.01.2013 № 5-05/03).
В соответствии со статьями 104106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 239 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 3-7-137, опубликовано в газете «Кобда» от 21 января 2012 года № 5-6),следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 659 869» заменить цифрами «3 660 372»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «3 379 074» заменить цифрами «3 379 577»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 659 869» заменить цифрами «3 687 745,8»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «24 461» заменить цифрами «24 460»,
в том числе:
погашение бюджетных кредитов
цифры «2 236» заменить цифрами «2 237»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «- 24 461» заменить цифрами «- 51 833,8»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «24 461» заменить цифрами «51 833,8».

2) 6 тармақ
мынадай мазмұндағы 10 абзацпен толықтырылсын:
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға – 3 296 мың теңге».
3) көрсетілген шешімдегі 123 қосымшалары осы шешімдегі 123 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Аудандық мәслихат               Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                     хатшысы
Қ.ИЗБАСҚАНОВ                    Л.ИСМАҒАМБЕТОВА
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 3 ақпандағы
№ 10 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Кірістер атауы
І. Кірістер

2) пункт 6
дополнить абзацем 10 следующего содержания:
«на реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета- 3 296 тысяч тенге».
3) приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
К.ИЗБАСКАНОВ                      Л.ИСМАГАМБЕТОВА
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 3 февраля 2012 года № 10
Районный бюджет на 2012 год
категория
Сумма, тыс.тенге
класс
подкласс
Наименование
І. Поступления