Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 263 "2012-2014 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 тамыздағы № 30 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 тамызда № 3-8-156 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 128 хатымен
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2013.01.16 № 128 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 3 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы» 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 263 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3-8-145, 2012 жылғы 2 ақпанда «Мәртөк тынысы» газетінің № 8-9 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 547 711» деген цифрлар «3 547 710,4» деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
«430 610» деген цифрлар «437 210» деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
«13 550» деген цифрлар «6 950» деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«3 095 551» деген цифрлар «3 095 550,4» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 572 563» деген цифрлар «3 572 562,4» деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 тармақта:
5 абзацтың бөлігінде:
«21 700» деген цифрлар «23 130» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
«автобустар» сөзі «қазандықтар» деген сөзбен ауыстырылсын, «4 800» деген цифрлар «3 370» деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 263 "О бюджете Мартукского района на 2012-2014 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 9 августа 2012 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 августа 2012 года № 3-8-156. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 16 января 2013 года № 128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 16.01.2013 № 128).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Мартукского района на 2012-2014 годы» от 20 декабря 2011 года № 263 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-145, опубликованное 2 февраля 2012 года в газете «Мәртөк тынысы» № 8-9) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 547 711» заменить цифрами «3 547 710,4», в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры «430 610» заменить цифрами «437 210»;
по неналоговым поступлениям
цифры «13 550» заменить цифрами «6 950»;
по поступлениям трансфертов
цифры «3 095 551» заменить цифрами «3 095 550,4»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 572 563» заменить цифрами «3 572 562,4»;
в пункте 8:
в части абзаца 5:
цифры «21 700» заменить цифрами «23 130»;
в части абзаца 6:
слово «автобусов» заменить словом «котлов», цифры «4 800» заменить цифрами «3 370»;
в части абзаца 8:

«61» деген цифрлар «60,4» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға қолданылады.
Аудандық мәслихат               Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрайымы                    хатшысы
Н.Хусаинова                       А.Смағұлов

цифры «61» заменить цифрами «60,4».
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
Н.Хусаинова                         А.Исмагулов
Приложение 1
к решению районного маслихата

025
Республикалық бюджеттің трансферттері есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
686,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 633 173,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 633 173,0
004
Жалпы білім беру
1 526 825,0
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
87 769,0
063
Республикалық бюджеттің трансферттері есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері"ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті артттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыру
1 435,0
064
064 Республикалық бюджеттің трансферттері есебінен бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мекемелері: мектептер, мектеп интернаттары (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған; жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар мекемелері) мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
17 144,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
106 667,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
73 000,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
73 000,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
33 667,0
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 000,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9 604,0
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
187,0
020
Республикалық бюджеттің трансферттері есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17 526,0
023
Республикалық бюджеттің трансферттері есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
350,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
161 092,4
2
Әлеуметтiк көмек
147 724,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15 657,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету

025
025 Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
686,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 633 173,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 633 173,0
004
Общеобразовательное обучение
1 526 825,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
87 769,0
063
063 повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 435,0
064
064 Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа,специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
17 144,0
9
Прочие услуги в области образования
106 667,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
73 000,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
73 000,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
33 667,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 000,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9 604,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
187,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
17 526,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
350,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
161 092,4
2
Социальная помощь
147 724,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 657,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

15 657,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
132 067,4
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
46 915,0
004
Ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 572,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
400,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
55 197,4
010
Үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
195,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
16 310,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1 731,0
023
Тұрғындарды жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6 747,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13 368,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 368,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 452,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
496,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
839 510,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
126 848,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
98 083,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
36 225,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
57 858,0
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
4 000,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
28 765,0
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
28 765,0
2
Коммуналдық шаруашылық
680 809,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
680 809,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
9 225,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

15 657,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
132 067,4
002
Программа занятости
46 915,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 572,0
005
Государственная адресная социальная помощь
400,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
55 197,4
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
195,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
16 310,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 731,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6 747,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13 368,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13 368,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
12 452,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
496,0
021
Капитальные расходы государственного органа
420,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
839 510,0
1
Жилищное хозяйство
126 848,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
98 083,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
36 225,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
57 858,0
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
4 000,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
28 765,0
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
28 765,0
2
Коммунальное хозяйство
680 809,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
680 809,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности района (города областного значения)
9 225,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности района (города областного значения)