Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округі Бұлақты ауылының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімінің 2012 жылғы 4 мамырдағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 мамырда № 3-9-171 тіркелді
Ескерту. Шешімнің орыс тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша "аула", "аульного" сөздері "села", "сельского" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімінің 10.11.2014 № 9 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасы 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Бұлақты ауылы халқының пікірін ескере отырып, Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Егіндібұлақ ауылдық округінің әкімінің 10.05.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Бұлақты ауылының көшелеріне келесідей атаулар берілсін.
№ 1 көшеге - Полтинников Карп Федорович;
№ 2 көшеге - Төлеу Алдабергенов;
№ 3 көшеге - Ідіріс Алмашұлы Ермағанбетов;
№ 4 көшеге - Бұлақты;
№ 5 көшеге - Жем;
№ 6 көшеге – Тәнтісай;
№ 7 көшеге - Бейбітшілік;
№ 8 көшеге – Қаракөл;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Егіндібұлақ ауылдық округінің
әкімі А.Е.Ниязбаев

О присвоении наименований безымянным улицам села Булакты Егиндыбулакского сельского округа Мугалжарского района
Решение акима Егиндибулакского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 4 мая 2012 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 28 мая 2012 года № 3-9-171
Сноска. В заголовке, реквизитах и по всему тексту решения на русском языке слова "аула", "аульного" заменены словами "села", "сельского" решениями акима Егиндыбулакского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 10.11.2014 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 10.05.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", и с учетом мнения населения села Булакты, аким Егиндыбулакского сельского округа Мугалжарского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения акима Егиндыбулакского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 10.05.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
1. Присвоить следующие наименования улицам села Булакты;
Улице № 1 - Полтинников Карп Федорович;
Улице № 2 - Төлеу Алдабергенов;
Улице № 3 - Ідіріс Алмашұлы Ермағанбетов;
Улице № 4 - Бұлақты;
Улице № 5 - Жем;
Улице № 6 - Тәнтісай;
Улице № 7 - Бейбітшілік;
Улице № 8 - Қаракөл
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Егиндыбулакского сельского
округа