Алтықарасу ауылдық округінің құрамды бөліктерін атау туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Алтықарасу ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 6 шешімі. Ақтөбе облысы Темір аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 ақпанда № 3-10-158 тіркелді
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтін бойынша "селолық" сөздері "ауылдық" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Алтықарасу ауылдық округі әкімінің 27.09.2016 № 18 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының Әкімшілік – аумақтық құрылыс туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына және Алтықарасу ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып, әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алтықарасу ауылдық округінің құрамды бөліктеріне (қыстауларына) мына атаулар берілсін:
1) Тасқабақ;
9) Мәрі;
2) Басбақбаз;
10) Шығырлы;
3) Құмды;
11) Қалмағанбет;
4) Шолаққарағанды;
12) Күйгенбаз;
5) Қалмен;
13) Шифербаз;
6) Ботақан;
14) Таскемер;
7) Есенбай;
15) Ақбаз.
8) Ақтоғай;
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтықарасу ауылдық округінің әкімі Е. Төлеуов

О наименовании составных частей Алтыкарасуского сельского округа
Решение акима Алтыкарасуского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 23 января 2012 года № 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 3 февраля 2012 года № 3-10-158
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "селолық" заменены словами "ауылдық", текст на русском языке не меняется решением акима Алтыкарасуского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 27.09.2016 № 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения, аким Алтыкарасуского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования составным частям (зимовкам) Алтыкарасуского сельского округа:
1) Тасқабақ;
9) Мәрі;
2) Баспақбаз;
10) Шығырлы;
3) Құмды;
11) Қаламағанбет;
4) Шолаққарағанды;
12) Күйгенбаз;
5) Қалмен;
13) Шифербаз;
6) Ботақан;
14) Таскемер;
7) Есенбай;
15) Ақбаз.
8) Ақтоғай;
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Алтыкарасуского сельского округа Е. Толеуов