Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 28 наурыздағы "1985-1994 жылдары туылған Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанда кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" N 71 қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі N 293 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 04 қазанда N 2139 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 тамыздағы N 324 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 20.08.2014 № 324 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына және Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 28 наурыздағы "1985-1994 жылдары туылған Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" N 71 қаулысына (Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 сәуірде N 2088 Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 17 сәуірде N 44 "Жетісу" газетінде, 2012 жылғы 14 сәуірде N 43 "Огни Алатау" газетінде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген қосымшасында:
аталған қаулымен құрылған шақыру комиссиясының құрамына:
Асқар Шахатұлы Шайхин, облыстың ішкі істер департаменті бастығының орынбасары енгізілсін;
Майра Әбдіхалыққызы Егембердиева, облыстың денсаулық сақтау басқармасының орынбасары енгізілсін;
Гүлшат Жақанқызы Жетімова, "Облыстық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның медбикесі облыстық медициналық комиссиясының хатшысы болып енгізілсін;
көрсетілген құрамнан: Қуатжан Бақытжанұлы Нүгербеков, Сергей Иванович Перкин, Надежда Николаевна Феттер шығарылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Амандық Ғаббасұлы Баталовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі                     А. Мұсаханов
Келісілді:
Облыс әкімінің
бірінші орынбасары                         Амандық Ғаббасұлы Баталов
24 қыркүйек 2012 жыл
Облыс әкімінің орынбасары                  Тынышбай Досымбекұлы Досымбеков
24 қыркүйек 2012 жыл
Облыс әкімінің орынбасары                  Серік Мейірханұлы Мұқанов
24 қыркүйек 2012 жыл
Облыс әкімінің орынбасары                  Серік Мелісұлы Тұрдалиев
24 қыркүйек 2012 жыл
Облыс әкімінің орынбасары                  Серікжан Іслямұлы Бескемпіров
24 қыркүйек 2012 жыл
Облыс әкімі
аппаратының басшысы                        Бағдат Әбілмәжінұлы Қарасаев
24 қыркүйек 2012 жыл
Облыстың қаржы
басқармасының бастығы                      Сырым Қасымұлы Қасымов
24 қыркүйек 2012 жыл
Облыстың экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нәфиса Төлекқызы Сатыбалдина
24 қыркүйек 2012 жыл
Облыс әкімі аппаратындағы
заң, мемлекеттік құқық
бөлімінің меңгерушісі                      Рустам Төлендіұлы Қалиев
24 қыркүйек 2012 жыл
Облыс әкімі аппаратының
жалпы бөлім меңгерушісі                    Гүлнар Әсемғалиқызы Әукенова
24 қыркүйек 2012 жыл

О внесении изменений в постановление акимата области от 28 марта 2012 года N 71 "Об очередном призыве граждан Республики Казахстан 1985-1994 годов рождения на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление акимата Алматинской области от 24 сентября 2012 года N 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 04 октября 2012 года N 2139. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 20 августа 2014 года N 324
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 20.08.2014 N 324.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 28 марта 2012 года  N 71 "Об очередном призыве граждан Республики Казахстан 1985-1994 годов рождения на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов в Департаменте юстиции Алматинской области от 12 апреля 2012 года за N 2088 и опубликованное в газетах "Жетісу" от 17 апреля 2012 года N 44, "Огни Алатау" от 14 апреля 2012 года N 43) следующие изменения:
в приложении, утвержденным указанным постановлением:
ввести в состав призывной комиссии образованной указанным постановлением:
Шайхина Аскара Шахатовича, заместителя начальника департамента внутренних дел области;
Егембердиеву Майру Абдикаликовну, заместителя начальника управления здравоохранения области;
Жетимову Гульшат Жакановну, медицинскую сестру государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Областная больница", секретарем областной медицинской комиссии;
вывести из указанного состава: Нугербекова Куатжана Бахытжановича, Перкина Сергея Ивановича, Феттер Надежду Николаевну.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Баталова Амандыка Габбасовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области                   А. Мусаханов
Согласовано:
Первый заместитель
акима области                              Баталов Амандык Габбасович
24 сентября 2012 года
Заместитель акима области                  Досымбеков Тынышбай Досымбекович
24 сентября 2012 года
Заместитель акима области                  Муканов Серик Мейрханович
24 сентября 2012 года
Заместитель акима области                  Турдалиев Серик Мелисович
24 сентября 2012 года
Заместитель акима области                  Бескемпиров Серикжан Ислямович
24 сентября 2012 года
Руководитель аппарата
акима области                              Карасаев Багдат Абильмажинович
24 сентября 2012 года
Начальник управления
финансов области                           Касымов Сырым Касымович
24 сентября 2012 года
Начальник управления
экономики и бюджетного
планирования области                       Сатыбалдина Нафиса Тулековна
24 сентября 2012 года
Заведующий юридическим,
государственно-правовым
отделом аппарата
акима области                              Калиев Рустам Тулендиевич
24 сентября 2012 года
Заведующая общим отделом
аппарата акима области                     Аукенова Гульнар Асемгалиевна
24 сентября 2012 года