Ақсу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 10-74 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2012 жылы 28 желтоқсанда N 2263 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 27-174 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 10.02.2014 жылғы N 27-174 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) "Кірістер" 4235501 мың теңге, оның ішінде келесі:
"салықтық түсімдер" 93314 мың теңге;
"салықтық емес түсімдер" 13714 мың теңге;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" 4938 мың теңге;
"трансферттер түсімдері" 4123535 мың теңге, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" 786365 мың теңге;
"дамытуға арналған нысаналы трансферттер" 982154 мың теңге;
"субвенциялар" 2355016 мың теңге.
2) "Шығындар" 4233032 мың теңге.
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" 25149 мың теңге, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" 28424 мың теңге,
"бюджеттік кредиттерді өтеу" 3275 мың теңге.
4) "Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" 12000 мың теңге.
5) "Бюджет тапшылығы (профицит)" (-)34611 мың теңге.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" 34611 мың теңге, оның ішінде:
"қарыздар түсімі" 28424 мың теңге;
"қарыздарды өтеу" 3275 мың теңге;
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" 9462 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 06.03.2013 N 12-92; 03.06.2013 N 15-115; 03.07.2013 N 18-123; 20.08.2013 N 21-139; 11.11.2013 N 24-159; 06.12.2013 N 25-162 (2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудан әкімдігінің қаулысымен анықталатын жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 1385 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау мәслихаттың экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О районном бюджете Аксуского района на 2013-2015 годы
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 21 декабря 2012 года N 10-74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 декабря 2012 года N 2263. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 10 февраля 2014 N 27-174
Сноска. Утратило силу решением Аксуского районного маслихата Алматинской области от 10.02.2014 № 27-174.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить районный бюджет Аксуского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) "Доходы" 4235501 тысяча тенге, в том числе:
"налоговые поступления" 93314 тысяч тенге;
"неналоговые поступления" 13714 тысяч тенге;
"поступления от продажи основного капитала" 4938 тысяч тенге;
"поступления трансфертов" 4123535 тысяч тенге, в том числе:
"целевые текущие трансферты" 786365 тысяч тенге;
"целевые трансферты на развитие" 982154 тысяч тенге;
"субвенции" 2355016 тысяч тенге.
2) "Затраты" 4233032 тысяч тенге.
3) "Чистое бюджетное кредитование" 25149 тысяч тенге, в том числе:
"бюджетные кредиты" 28424 тысяч тенге;
"погашение бюджетных кредитов" 3275 тысяч тенге.
4) "Сальдо по операциям с финансовыми активами" 12000 тысяч тенге;
5) "Дефицит бюджета (профицит)" (-)34611 тысяч тенге;
6) "Финансирование дефицита" (использование профицита) бюджета 34611 тысяч тенге, в том числе:
"поступления займов" 28424 тысяч тенге;
"погашение займов" 3275 тысяч тенге;
"используемые остатки бюджетных средств" 9462 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Аксуского района Алматинской области от 06.03.2013 N 12-92; 03.06.2013 N 15-115; 03.07.2013 N 18-123; 20.08.2013 N 21-139; 11.11.2013 N 24-159; 06.12.2013 N 25-162 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа определяемый постановлением акимата района на 2013 год в сумме 1385 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства.