Іле ауданы Боралдай кентінің жаңа көшесіне ат қою туралы
Алматы облысы Іле ауданы Боралдай кенттік округі әкімінің 2012 жылғы 16 қазандағы N 1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 23 қазанда N 2154 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14–бабының 4) тармақшасына сәйкес, аудандық ономастика кеңесінің келісімімен және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып Іле ауданы Боралдай кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Іле ауданы Боралдай кентінің шығысында орналасқан жаңа көшеге "Бережинский Алексей Федорович" аты қойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Боралдай кенті әкімінің орынбасары Тоқмолдаев Мұхамедқали Мақажановичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Боралдай кентінің әкімі                    М. Сәлімбаев

О наименовании новой улицы поселка Боралдай Илийского района
Решение акима поселка Боралдай Илийского района Алматинской области от 16 октября 2012 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 октября 2012 года N 2154
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и учитывая согласование районного совета ономастики мнение жителей поселка аким поселка Боралдай РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице расположенной в восточной части поселка Боралдай Илийского района наименование "Бережинский Алексей Федорович".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Боралдай Токмолдаева Мухамедкали Макажановича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Боралдай                      Салимбаев М.