Байсерке ауылдық округінің елді-мекендеріндегі жаңа көшелеріне ат қою туралы
Алматы облысы Іле ауданы Байсерке ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 05 қарашадағы N 1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 12 желтоқсанда N 2236 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Іле ауданы әкімі жанындағы аудандық тіл және қоғамдық ономастика кеңесінің келісіміне сәйкес, сондай-ақ тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып Байсерке ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Байсерке ауылдық округіндегі Байсерке, Жаңадәуір, Жаңаталап, Ынтымақ, Көктерек, Әли ауылдарындағы жаңа көшелерге төмендегі аттары қойылсын:
1) Байсерке ауылының оңтүстігінде орналасқан көшелерге "Әнуар Молдабеков", "Әл-Фараби", "Алпамыс батыр", солтүстігінде орналасқан көшелерге "Тұрғанбек Қатаев", "Махмұд Қашқари", "Әбілхайыр хан", "Кенесары хан", "Ескелді би", батысында орналасқан көшелерге "Салқам Жәңгір", "Ақан сері", "Ақын Сара", "Біржан сал", "Міржақып Дулатов", "Жүсіпбек Аймауытов", "Мағжан Жұмабаев", "Мәди Бәпиұлы", "Бақтыбай Жолбарысұлы", "Қалқа Жапсарбаев", "Мұхамеджан Сералин", "Мүлік Сүртібаев".
2) Жаңадәуір ауылының шығысында орналасқан көшеге "Молодежная", батысында орналасқан көшелерге "Абдолла Қарсақбаев", "Мұқан Төлебаев", "Латиф Хамиди", "Кенен Әзірбаев", "Темірбек Жүргенов", "Балуан Шолақ", "Құдыс Қожамияров", "Зейнеп Қойшыбаева", "Шара Жиенқұлова", "Серке Қожамқұлов", "Есболған Жайсанбаев", "Қали Жантілеуов", "Мұстафа Өзтүрік", "Тұрар Рысқұлов", "Қазтуған".
3) Жаңаталап ауылының оңтүстігінде орналасқан көшелерге "Мұстафа Шоқай", "Санжар Асфендияров", "Мухамеджан Тынышбаев", "Нұрмолда Алдабергенов", "Ләззат Асанова", "Қайрат Рысқұлбеков", "Нұркен Әбдіров", "Рақымжан Қошқарбаев", "Қанафия Телжанов", "Баубек Бұлқышев".
4) Ынтымақ ауылының батысында орналасқан көшелерге "Ғали Орманов", "Төлеген Айбергенов", "Қасым Аманжолов", "Шона Смаханұлы", "Әбділда Тәжібаев", "Нұрсұлтан Әлімқұлов", "Әділбек Абайділданов", "Сейдахмет Бердіқұлов", "Жұматай Жақыпбаев", "Қанипа Бұғыбаева".
5) Көктерек ауылының солтүстігінде орналасқан көшелерге "Умбетей жырау", "Шалкиіз жырау", шығысында орналасқан көшелерге "Әміре Қашаубаев", "Төлеген Тоқтаров".
6) Әли ауылының батысында орналасқан көшелерге "Сағат Әшімбаев", "Ер Тарғын", "Тоқаш Бокин", "Тәуелсіздік", "Достық", "Жастар", "Бірлік", "Береке", "Алатау".
2. Осы шешімінің орындалуына бақылау жасау және іс жүзіне асыру жұмыстарын жүргізу Байсерке ауылдық округ әкімінің орынбасары Қоянбеков Асхат Бариұлына жүктелсін.

О присвоении наименовании новым улицам населенных пунктах Байсеркенского сельского округа
Решение акима Байсеркенского сельского округа Илийского района Алматинской области от 05 ноября 2012 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2012 года N 2236
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и согласия совета по языку и общественной ономастики Илийского района, а также с учетом мнения населения аким Байсеркенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить новым улицам в селах Байсерке, Жанадаур, Жанаталап, Ынтымак, Коктерек, Али Байсеркенского сельского округа следующие наименования:
1) "Ануар Молдабеков", "Аль-Фараби", "Алпамыс батыр" расположенные на юге, "Турганбек Катаев", "Махмуд Кашкари", "Абылхайыр хан", "Кенесары хан", "Ескелды би" расположенные на севере, "Салкам Жангир", "Акан серы", "Акын Сара", "Биржан сал", "Мыржакып Дулатов", "Жусипбек Аймауытов", "Магжан Жумабаев", "Мади Бапиулы", "Бактыбай Жолбарысулы", "Калка Жапсарбаев", "Мухамеджан Сералин", "Мулик Суртибаев" расположенные на западе села Байсерке.
2) "Молодежная" расположенной на востоке, "Абдолла Карсакбаев", "Мукан Толебаев", "Латиф Хамиди", "Кенен Азирбаев", "Темирбек Жургенов", "Балуан Шолак", "Кудыс Кожамияров", "Зейнеп Койшыбаев", "Шара Жиенкулова", "Серке Кожамкулов", "Есболган Жайсанбаев", "Кали Жантилеуов", "Мустафа Озтюрк", "Турар Рыскулов", "Казтуган" расположенные на западе села Жанадаур.
3) "Мустафа Шокай", "Санжар Асфендияров", "Мухамеджан Тынышбаев", "Нурмолда Алдабергенов", "Ляззат Асанова", "Кайрат Рыскулбеков", "Нуркен Абдиров", "Рахымжан Кошкарбаев", "Канафия Телжанов", "Баубек Булкышев" расположенные на юге села Жанаталап.
4) "Гали Орманов", "Толеген Айбергенов", "Касым Аманжолов", "Шона Смаханулы", "Абдилда Тажибаев", "Нурсултан Алимкулов", "Адилбек Абайдилданов", "Сейдахмет Бердикулов", "Жуматай Жакыпбаев", "Канипа Бугыбаева" расположенные на западе села Ынтымак.
5) "Умбетей жырау", "Шалкииз жырау" расположенные на севере, "Амре Кашаубаев", "Толеген Токтаров" расположенные на востоке села Коктерек.
6) "Сагат Ашимбаев", "Ер Таргын", "Токаш Бокин", "Тауелсиздик", "Достык", "Жастар", "Бирлик", "Береке", "Алатау" расположенные на западе села Али.
2. Контроль за исполнением и реализации настоящего решения возложить на заместителя акима Байсеркенского сельского округа Коянбекова Асхата Бариевича.

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Байсерке ауылдық
округінің әкімі                            С.К. Ерекешев

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Байсеркенского
сельского округа                           Ерекешев С.К.