Сарқан ауданында интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 наурыздағы N 126 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Сарқан ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 18 сәуірде N 2-17-116 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 03 тамыздағы № 294 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық әкімдігінің 03.08.2016 № 294 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 9-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, 7-бабының 5-6) тармақшасына сәйкес, аудан әкімі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік құқығына қарамастан, Сарқан ауданының ұйымдары мен мекемелерінде, интернаттық ұйымдарды бiтiрушi кәмелетке толмағандар үшiн жұмыс орындарының жалпы санының бір процент мөлшерінде квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы А.С. Сәрсембаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Сарқан ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы Тертюбаев Оралбек Шабденұлы

Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Сарканском районе
Постановление акимата Сарканского района Алматинской области от 27 марта 2012 года N 126. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарканского района Департамента юстиции Алматинской области 18 апреля 2012 года N 2-17-116. Утратило силу постановлением акимата Сарканского района Алматинской области от 03 августа 2016 года № 294
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарканского района Алматинской области от 03.08.2016 № 294.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-6) статьи 7 и подпунктом 4) пункта 2 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВИЛ:
1. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в организациях и предприятиях Сарканского района, независимо от формы собственности, в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Сарсембаев А.С
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Сарканского района" Тертюбаев Оралбек Шабденович