Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 4-20 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Сарқан ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 сәуірде N 2-17-118 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 қарашадағы № 43-222 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 03.11.2014 № 43-222 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104-бабының 5-тармағы, 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасы, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне (2011 жылғы 27 желтоқсанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-107 нөмірмен енгізілген, 2011 жылғы 06 қаңтардағы N 2 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-9 "Сарқан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-309 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2012 жылғы 22 ақпанында Сарқан аудандық әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-17-111 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 3 наурыздағы N 10 "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4138535" саны "4174271" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері бойынша" "3954549" саны "3990222" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4180772" саны "4216530" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредит беру" "23960" саны "28814" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "26697" саны "31551" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-66197" саны "-71073" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "66197" саны "71073" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года "О бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" N 53-309
Решение маслихата Сарканского района Алматинской области от 13 апреля 2012 года N 4-20. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарканского района Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2012 года N 2-17-118. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03 ноября 2014 года № 43-222
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03.11.2014 № 43-222.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года "О бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" N 53-309 (зарегистрировано в управлении юстиции Сарканского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года N 2-17-107, опубликовано в газете "Саркан" N 2 от 06 января 2012 года),в решение Сарканского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-9 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 53-309 "Об районном бюджете Сарканского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в управлении юстиции Сарканского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-17-111, опубликовано в газете "Саркан" N 10 от 03 марта 2012 года) изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" "4138535" заменить на цифру "4174271", в том числе по:
"поступления трансфертов" цифру "3954549" заменить на цифру "3990222".
2) "затраты" цифру "4180772" заменить на цифру "4216530".
3) "чистое бюджетное кредитование" "23960" заменить на цифру "28814", в том числе;
"бюджетные кредиты" цифру "26697" заменить на цифру "31551".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-66197" заменить на цифру "-71073".
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "66197" заменить на цифру "71073".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.