Жамбыл облысы бойынша ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді қоспағанда, жеке меншікке беру кезінде жер учаскелерінің базалық ставкаларын белгілеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 тамыздағы № 230 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 тамыздағы № 7-27 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 қыркүйекте № 1822 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 79 қаулысымен және Жамбыл облысы мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы № 38-10 шешімімен
Ескертпе. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 29.04.2015 № 79 қаулысымен және Жамбыл облысы мәслихатының 25.06.2015 № 38-10 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 10 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облысының мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысында жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай облыс орталығында, аудандық маңызы бар қалаларда, кенттер мен ауылдық елді мекендерде жер учаскесін жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың аймақты, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, энергетиканы,көлік пен байланысты, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті дамыту мәселелері және жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына және Жамбыл облысы әкімінің орынбасары М.С.Жолдасбаевқа жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі Қ. БОЗЫМБАЕВ
Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы А. БЕКБАУОВ
Облыстық мәслихаттың
Хатшысы Б. ҚАРАШОЛАҚОВ
Жамбыл облысы әкімдігінің
2012 жылғы 24 тамыздағы
№ 230 қаулысына және
Жамбыл облыстық мәслихатының
2012 жылғы 24 тамыздағы
№ 7-27 шешіміне қосымша
Жамбыл облысында жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай облыс орталығында, аудандық маңызы бар қалаларда, кенттер мен ауылдық елді мекендерде жер учаскесін жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары
Елді мекен
1 шаршы метр үшін теңгемен төлемақының базалық ставкасы
Тараз қаласы

Об установлений базовых ставок платы за земельные участки, за исключением земель сельскохозяйственного назначения, при их предоставлении в частную собственность по Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 24 августа 2012 года № 230 и решение маслихата Жамбылской области от 24 августа 2012 года № 7-27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 7 сентября 2012 года № 1822. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 29 апреля 2015 года № 79 и решением маслихата Жамбылской области от 25 июня 2015 года № 38-10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 29.04.2015 № 79 и решением маслихата Жамбылской области от 25.06.2015 № 38-10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 10 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в областном центре, городах районного значения, поселках и сельских населенных пунктах Жамбылской области в зависимости от местных условий и особенностей согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного нормативно-правового акта возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам развития региона, отраслей промышленности, строительства, энергетики, транспорта и связи, сельского хозяйства, предпринимательства и по рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и заместителю акима Жамбылской области Жолдасбаеву М.С.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. БОЗУМБАЕВ
Председатель сессии
областного маслихата А. БЕКБАУОВ
Секретарь
областного маслихата Б. КАРАШОЛАКОВ
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 24 августа 2012 года № 230 и
решению областного маслихата
Жамбылского областного маслихата
от 24 августа 2012 года № 7-27
Базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность в областном центре, городах районного значения, поселках и сельских населенных пунктах Жамбылской области в зависимости от местных условий и особенностей
Населенный пункт
Базовая ставка платы в тенге за 1 квадратный метр
город Тараз

1040
Облыс орталығы ставкаларының пайызы
Аудандық маңызы бар қала 75
Кенттер және селолық елді
мекендер орналасқан аймақтарда: Кенттер Селолық елді мекендер
далалық орманды, далалық және
құрғақ далалық 25 15
жартылай шөлейт және шөлейт,
тау бөктеріндегі- шөлейт- далалық 18 10
субтропикалық шөлейт және тау
бөктеріндегі шөлейт 30 18

1040
Проценты от ставки областного центра
Города районного значения 75
Поселки и сельские населенные Поселки Сельские населенные пункты
пункты, расположенные в зонах:
лесостепной, степной и сухостепной, 25 15
полупустынной и пустынной, 18 10
предгорно-пустынно-степной,
субтропической пустынной
и предгорно-пустынной 30 18