Жамбыл облысында жергілікті жағдайларға және көрсетілген жерді пайдалану ерекшеліктеріне байланысты меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 19 шілдедегі № 222 бірлескен қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-8 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 қаңтарда № 1875 тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Жамбыл облысы әкімдігінің 16.03.2021 № 64 бірлескен қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 16.03.2021 № 3-9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 23 маусымдағы Кодексінің 50 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабындағы 1 тармақтың 13) тармақшасына, 27 бабындағы 1 тармақтың 8) тармақшасына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облысының мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысында жергiлiктi жағдайларға және көрсетiлген жердi пайдалану ерекшелiктерiне байланысты меншiкке немесе жер пайдалануға берiлетiн ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерiнiң ең аз мөлшерi қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау Жамбыл облысы мәслихатының аймақты,әкімшілік – аумақтық құрылымды, ауыл шаруашылығын дамыту мәселелері және жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына және Жамбыл облысы әкімінің орынбасары М.С.Жолдасбаевқа жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Облыстық мәслихаттың
Қ.Бозымбаев сессия төрайымы
Д.Қожамжарова
Облыстық мәслихаттың
Хатшысы
Б.Қарашолақов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2012 жылғы 19 шілдедегі
№ 222 қаулысына қосымша
Жамбыл облыстық мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 10-8 шешіміне қосымша
Жамбыл облысында жергiлiктi жағдайларға және көрсетiлген жердi пайдалану ерекшелiктерiне байланысты меншiкке немесе жер пайдалануға берiлетiн ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерiнiң ең аз мөлшерi

Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения предоставляемых в собственность или землепользование в Жамбылской области в зависимости от местных условий и особенностей использования
Совместное постановление акимата Жамбылской области от 19 июля 2012 года № 222 и решение маслихата Жамбылской области от 7 декабря № 10-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 10 января 2013 года № 1875.
Сноска. Заголовок в редакции совместного постановления акимата Жамбылской области от 16.03.2021 № 64 и решения Жамбылского областного маслихата от 16.03.2021 № 3-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 50 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", подпункта 13) пункта 1 статьи 6 и подпункта 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения в Жамбылской области в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам развития региона, сельского хозяйства, административно-территориального обустройства и по рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и на заместителя акима Жамбылской области Жолдасбаеву М.С.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Председатель сессии
Бозумбаев К. областного маслихата
Кожамжарова Д.
Секретарь
областного маслихата
Карашолаков Б.
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
№ 222 от 19 июля 2012 года
Приложение к решению
Жамбылского областного маслихата
№ 10-8 от 7 декабря 2012 года
Минимальные размеры земельных участков сельскохозяйственного назначения в Жамбылской области в зависимости от местных условий и особенностей использования указанных земель, предоставляемых в собственность или землепользование