Мемлекеттік қызмет көрсету регламенттерін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 423 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 наурызда № 1894 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 114 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 14.04.2014 № 114 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы
сақталған.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген:
1) «Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлiк объектiлерiнiң мекенжайын анықтау жөнiнде анықтама беру»;
2) «Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Кәрім Насбекұлы Көкрекбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Қ.Бозымбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 423
қаулысымен бекітілген
«Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлiк объектiлерiнiң мекенжайын анықтау жөнiнде анықтама беру» мемлекеттiк қызмет регламентi 1. Негiзгi ұғымдар
1. Осы «Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлiк объектiлерiнiң мекенжайын анықтау жөнiнде анықтама беру» регламентiнде (бұдан әрi – Регламент) келесi ұғымдар қолданылады:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы – жеке және заңды тұлға;
2) уәкiлеттi орган – ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлiмi.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзiрленген.
3. Мемлекеттiк қызмет уәкiлеттi органмен осы Регламенттегi 1 және 2-қосымшаларда көрсетiлген мекенжайлар мен жұмыс кестесiне сәйкес халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрi – Орталық) арқылы көрсетiледi.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттiк қызметтегi көрсетiледi.
6. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» 2011 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 21-2) тармақшасы, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1128 қаулысымен бекiтiлген «Қазақстан Республикасы аумағында жылжымайтын мүлiк объектiлерiнiң мекенжайын анықтау жөнiнде анықтама беру» мемлекеттiк қызмет стандарты негiзiнде, «Мекенжай тiркелiмi» ақпараттық жүйесiн жүргiзу және толықтыру шеңберiнде корсетіледі.

Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление Жамбылского областного акимата от 27 декабря 2012 года № 423. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 марта 2013 года № 1894. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 14 апреля 2014 года № 114
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 14.04.2014 № 114.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография
оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг.
1).«Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан»;
2) «Выдача архитектурно-планировочного задания».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Кокрекбаева Карима Насбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               К. Бозумбаев
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от 27 декабря 2012 года № 423
Регламент государственной услуги «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан» 1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги – физическое и юридическое лицо;
2) уполномоченный орган – отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом через Центры обслуживания населения (далее - Центр), адреса и график работы, которых указаны в приложениях 12 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 21-2 пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», стандарта государственной услуги «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1128, в рамках ведения и наполнения информационной системы «Адресный регистр».

7. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1128 қаулысымен бекітілген «Қазақстан Республикасы аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын анықтау жөнінде анықтама беру» мемлекеттік қызмет стандартының 3-қосымшасына сәйкес қағаз жеткізгіште тіркеу коды көрсетілген, инженерлік және коммуналдық қамтамасыз ету көздеріне қосылуға арналған (егер оларды алу қажет болса) техникалық шарттардың міндетті қосымшасы бар сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтама беру не қағаз жеткізгіште мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мәселелерi жөнiнде, мемлекеттiк қызмет көрсету барысы туралы ақпаратты, осы Регламентке 1, 2-қосымшаларда көрсетiлген мекен-жай мен жұмыс кестесi бойынша уәкiлеттi орган мен Орталықта; уәкiлеттi органның интернет-ресурсында; Орталықтың интернет-ресурсы: www.con.gov.kz-те; осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген мекен-жай бойынша Орталықтардың ғимараттарында орналасқан ресми ақпарат көздерiнде және стендiлерде; call-орталығының ақпараттық-анықтамалық қызметiнiң (1414) телефоны бойынша алуға болады.
9. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмi:
1) 3 (үш) жұмыс күнi iшiнде (құжаттарды қабылдаған және берген күндер мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi) – жылжымайтын мүлiк объектiсiнiң мекенжайын нақтылау кезiнде;
2) 7 (жетi) жұмыс күн iшiнде (құжаттарды қабылдаған және берген күндер мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi) – жылжымайтын мүлiк объектiсiнiң орналасқан жерiне бару және мекенжайдың тiркеу кодын көрсетiп, оны «Мекен-жайлық тiркелiмi» ақпараттық жүйесiнде мiндеттi тiркей отырып, жылжымайтын мүлiк объектiсiне нөмiр беру, оны өзгерту немесе жою кезiнде.
3) құжаттарды тапсыру кезiнде кезек күтудiң ең көп рұқсат берiлген уақыты – 20 (жиырма) минуттан аспайды;
4) мемлекеттiк қызметтi алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат етiлген ең көп уақыты – 20 (жиырма) минуттан аспайды.
10. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуға негiз осы Регламенттiң 14-тармағында көрсетiлген құжаттардың толық емес таптамасы ұсынған жағдайда.
11. Орталыққа мемлекеттiк қызметтi алушы өтiнiш бергенде мемлекеттiк қызметтi алуға мемлекеттiк қызметтi алушыдан өтiнiш алған сәттен бастап және мемлекеттiк қызмет нәтижесiн беру сәтiне дейiн мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы осы Регламентке 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Анықтама алуға өтiнiш және Орталық инспекторы салыстыру үшiн құжат түпнұсқасымен жеке куәлiк көшiрмесiн бередi;

7. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача справки с архитектурно-планировочным заданием с обязательным приложением технических условий на подключение к источникам инженерного и коммунального обеспечения (если есть необходимость в их получении), с указанием регистрационного кода на бумажном носителе согласно приложению 3 к стандарту государственной услуги «Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан» утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1128, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги, можно получить в уполномоченном органе и Центре адреса и график работы, которых указаны в приложениях 12 к настоящему Регламенту; на интернет-ресурсах уполномоченного органа; на интернет-ресурсе Центра: www.con.gov.kz; на официальных источниках информации и стендах, расположенные в зданиях Центров по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту; по телефону информационно-справочной службы call-центра (1414).
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) в течение 3 (трех) (день приема и выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги) рабочих дней – при уточнении адреса объекта недвижимости;
2) в течение 7 (семи) (день приема и выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги) рабочих дней – при присвоении, изменении или упразднении адреса объекта недвижимости, с выездом на место нахождения объекта недвижимости и с обязательной регистрацией его в информационной системе «Адресный регистр» с указанием регистрационного кода адреса;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - не более 20 (двадцати) минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении необходимых документов - не более 20 (двадцати) минут;
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является предоставление неполного пакета документов, указанных в пункте 14 настоящего Регламента;
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги при обращении получателя государственной услуги в Центр:
1) получатель государственной услуги подает заявление на выдачу Справки по форме, согласно приложению 3 к настоящему Регламенту и копию удостоверения личности с представлением оригинала документа для сверки инспектору Центра, инспектор Центра принимает и регистрирует документы в журнале регистрации принятых документов, выдает расписку о приеме соответствующих документов;

2) Орталықтың жинақтау бөлiмiнiң инспекторы өтiнiштi қабылдайды да тiркейдi және уәкiлеттi органға жолдайды;
3) уәкiлеттi орган кеңсесiнiң инспекторы өтiнiштi тiркеудi жүзеге асырады және бұрыштама қою үшiн уәкiлеттi органның басшысына жолдайды;
4) уәкiлеттi органның басшысы тиiстi құжаттарды тексеру үшiн уәкiлеттi органның жауапты орындаушысына жолдайды;
5) уәкiлеттi органның жауапты орындаушысы Анықтама немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды;
6) уәкiлеттi органның басшысы анықтамаға немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуге бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қояды;
7) уәкiлеттi орган кеңсесiнiң маманы шығыс хат-хабарды тіркеу журналына тiркейдi және анықтаманы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапты Орталыққа жолдайды;
8) Орталық инспекторы мемлекеттiк қызметтi алушыға анықтаманы немесе мемлекеттiк қызмет көрсетуден дәлелдi бас тартуды және құжат беру туралы қолхатты бередi.
12. Орталықта және уәкiлеттi органда мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың ең төменгі саны бiр қызметкердi құрайды.
4. Мемлекеттiк қызметтердi көрсету үдерісінде іс-әрекет (өзара қызмет) тәртiбiнiң сипаттамасы
13. Орталықта құжаттарды қабылдау «терезелер» тағайындалуы мен орындау қызметтерi туралы ақпарат орналастырылған «терезелер» арқылы жүзеге асырылады, Орталық қызметкерiнiң тегi, аты, әкесiнiң аты және лауазымы көрсетiледi.
Орталыққа немесе уәкiлеттi органға құжаттарды тапсырғаннан кейiн мемлекеттiк қызметтi алушыға тиiстi құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат берiледi, онда:
сұраудың нөмiрi және қабылданған күнi;
сұрау салынған мемлекеттiк қызметтiң түрi;
қоса берiлген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттарды беру күнi (уақыты) мен орны;
мемлекеттiк қызметтi көрсетуге өтiнiш қабылдаған Орталық
инспекторының тегi, аты, әкесiнiң аты, лауазымы;
өтiнiш берушiнiң тегi, аты, әкесiнiң аты, уәкiлеттi өкiлдiң (бар жағдайда) тегi, аты, әкесiнiң аты, байланыс телефондары көрсетiледi.
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттiк қызметтi алушы:
жылжымайтын мүлiк объектiсiнiң мекенжайын нақтылау үшiн:
1) еркiн нысандағы өтiнiш;
2) қолданыстағы заңнамаға сәйкес тiркелген жылжымайтын мүлiк объектiсiне құқық белгiлейтiн құжат, меншiк иесiнен сенiмхаттың түпнұсқасы (өтiнiштi өкiл берген жағдайда);
3) тұтынушының жеке басын куәландыратын құжат;
Мемлекеттiк электрондық ақпараттық ресурс болып табылатын мәлiметтердi уәкiлеттi орган өз бетiмен тиiстi мемлекеттiк ақпараттық жүйеден Халыққа қызмет көрсету орталықтарының ақпараттық жүйесi арқылы электрондық цифрлық қолтаңба қойылған электрондық құжат нысанында алады;
жылжымайтын мүлiк объектiсiне мекенжай беру, оны өзгерту және жою үшiн:

2) инспектор накопительного отдела Центра проводит прием и регистрацию заявления и передает в уполномоченный орган;
3) канцелярия уполномоченного органа осуществляет регистрацию заявления и передает руководству уполномоченного органа для наложения резолюции;
4) руководство уполномоченного органа направляет ответственному исполнителю уполномоченного органа для проверки соответствующих документов;
5) ответственный исполнитель уполномоченного органа изготавливает Справку либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
6) руководитель уполномоченного органа подписывает справку либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
7) специалист канцелярии уполномоченного органа регистрирует в журнале исходящей корреспонденции и передает справку либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в Центр;
8) инспектор Центра выдает получателю государственной услуги справку либо мотивированный отказ в предоставлении государственной услуги и расписку о выдаче документа.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в Центре и в уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов осуществляется по принципу «окон» посредством «безбарьерного обслуживания», на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях, а также указываются фамилия, имя, отчество и должность работника Центра.
После сдачи документов в Центр или уполномоченный орган, получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов, с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты (время) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества, должности инспектора Центра принявшего заявление на оказание государственной услуги. Фамилии, имени, (при наличии) отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя, контактные телефоны.
14. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги предоставляет:
для уточнения адреса объекта недвижимости:
1) заявление в произвольной форме;
2) правоустанавливающий документ на объект недвижимости, зарегистрированный в соответствии с действующим законодательством; оригинал доверенности от собственника (в случае подачи заявления представителем);
3) удостоверение личности получателя государственной услуги;
Сведения, являющиеся государственными электронными информационными ресурсами, уполномоченный орган получает самостоятельно из соответствующих государственных информационных систем через информационную систему центров обслуживания населения в форме электронных документов, подписанные электронной цифровой подписью; для присвоения, изменения и упразднения адреса объекта недвижимости:

1) еркiн нысандағы өтiнiш;
2) әкiмдiк қаулысының немесе әкiмдiк шешiмiнiң көшiрмесi (жобалау, құрылыс);
3) жылжымайтын мүлiк объектiсiне техникалық паспортының көшiрмесi;
4) блоктың (гараждар және саяжайлар үшiн) реттiк нөмiрi мен нөмiрiн көрсете отырып, елдi мекеннiң сәулетшiсiмен келiсiлген гараж кооперативi (бау-бақша серiктестiгi) жер учаскесiнiң бас жоспары;
5) кооператив (гараждар және саяжайлар үшiн) мүшелерiнiң тiзiмiн қоса берiп, мүшелiгiн растау туралы кооператив төрағасының анықтамасы, жылжымайтын мүлiк орталығы мұрағатынан қорытынды (қажет болған жағдайда);
6) жылжымайтын мүлiк объектiсiн бұзу актiсi (қажет болған жағдайда);
7) тұтынушының мүддесiн үшiншi тұлға бiлдiрген кезде нотариалды куәландырылған сенiмхат;
8) тұтынушының жеке басын куәландыратын құжат;
9) қолданыстағы заңнамаға сәйкес тiркелген жылжымайтын мүлiк объектiсiне құқық белгiлейтiн құжат;
Мемлекеттiк электрондық ақпараттық ресурс болып табылатын мәлiметтердi уәкiлеттi орган өз бетiмен тиiстi мемлекеттiк ақпараттық жүйеден Халыққа қызмет көрсету орталықтарының ақпараттық жүйесi арқылы электрондық цифрлық қолтаңба қойылған электрондық құжат нысанында алады.
Орталық қызметкерi құжаттар таптамасын қабылдау кезiнде көшiрменiң түпнұсқаға сәйкестiгiн салыстырып тексередi және тұпнұсқаны өтiнiш берушiге қайтарады.
15. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн қажеттi өтiнiш еркiн нысанда толтырылады.
16. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiнде келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер қызметте болады:
1) Орталық инспекторы;
2) Орталықтың жинақтаушы бөлiмiнiң инспекторы;
3) уәкiлеттi органның кеңсесi;
4) уәкiлеттi органның басшысы;
5) уәкiлеттi органның жауапты орындаушысы.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
17. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуге жауапты тұлға уәкiлеттi органның басшысы мен Орталықтың басшысы (бұдан әрi – лауазымды тұлғалар) болып табылады.
Лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiне сәйкес белгiленген мерзiмде мемлекеттiк қызметтi көрсетудi iске асыруға жауап бередi.
«Қазақстан Республикасы аумағында
жылжымайтын мүлiк объектiлерiнiң
мекенжайын анықтау жөнiнде анықтама
беру» мемлекеттiк қызмет
регламентiне 1-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тiзiмi
Р/с №
Орталықтардың (филиалдар, бөлiмдер, бөлiмшелер) атауы
Орналасқан
мекенжайы
Байланыс деректерi
1
2
3
4
1
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Тараз қалалық бөлімі
Тараз қаласы, Қойгелді көшесі, № 158 а

1) заявление в произвольной форме;
2) копию постановления акимата либо решение акимата (проектирование, строительство);
3) копию технического паспорта на объект недвижимости;
4) генеральный план земельного участка гаражного кооператива (садоводческого товарищества), согласованный архитектором населенного пункта, с указанием порядковых номеров и номера блока (для гаражей и дач);
5) справку от председателя кооператива о подтверждении членства с приложением списка членов кооператива (для гаражей и дач), заключение из архива центра недвижимости (при необходимости);
6) акт сноса объекта недвижимости (при необходимости);
7) доверенность, нотариально - удостоверенную при представлении интересов получателя государственной услуги третьим лицом;
8) удостоверение личности получателя государственной услуги (уполномоченный получатель государственной услуги - физического лица);
9) правоустанавливающий документ на объект недвижимости, зарегистрированный в соответствии с действующим законодательством;
Сведения, являющиеся государственными электронными информационными ресурсами, уполномоченный орган получает самостоятельно из соответствующих государственных информационных систем через информационную систему центров в форме электронных документов, подписанные электронной цифровой подписью.
При приемке пакета документов сотрудник центра сверяет подлинность копии с оригиналом и возвращает оригинал заявителю.
15. Заявление, необходимое для получения государственной услуги, заполняется в произвольной форме.
16. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы:
1) инспектор Центра;
2) инспектор накопительного отдела Центра;
3) канцелярия уполномоченного органа;
4) руководство уполномоченного органа;
5) ответственный исполнитель уполномоченного органа;
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
19. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и руководитель Центра (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги
«Выдача справки по определению
адреса объектов недвижимости
на территории Республики Казахстан»
Перечень Центров обслуживания населения
п/п
Наименование Центров (филиалы, отделы, отделения)
Адрес место расположения
Контактные данные
1
2
3
4
1
Таразский городской отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
город Тараз, улица Койгелды, № 158 а

8 (7262) 43-84-21
2
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы і республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Тараз қалалық № 1 бөлімі
Тараз қаласы, Сәтпаев көшесі, № 1 б
8 (7262) 56-90-27
3
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Тараз қалалық № 2 бөлімі
Тараз қаласы, Талас мөлтек ауданы, № 2
8 (7262) 6-17-78
4
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Тараз қалалық № 3 бөлімі
Тараз қаласы, Абай көшесі, № 232
8 (7262)56-90-04
5
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Байзақ аудандық бөлімі
Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Медеуов көшесі, № 33
8 (72637) 2-28-04
6
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Жамбыл аудандық бөлімі
Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, № 127
8 (72633) 2-11-99
7
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Жуалы аудандық бөлімі
Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, Сауранбекұлы көшесі, № 49
8 (72635) 5-02-46
8
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Қордай аудандық бөлімі
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Домалақ ана көшесі, № 215
8 (72636) 2-13-52
9
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Мерке аудандық бөлімі
Мерке ауданы, Мерке ауылы, Исмаилов көшесі, № 232
8(72632) 4-42-54
10
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Мойынқұм аудандық бөлімі
Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Т.Рысқұлбеков көшесі, № 215
8 (72642) 2-47-93
11
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Сарысу аудандық бөлімі
Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, Жібек жолы көшесі, № 1
8 (72634) 6-33-00
12
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Талас аудандық бөлімі
Талас ауданы, Қаратау қаласы, Молдағұлов көшесі, № 51
8 (72644) 6-33-93
13
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Т.Рысқұлов аудандық бөлімі
Т.Рысқұлов ауданы, Құлан ауылы, Жібек Жолы көшесі, № 71

8 (7262) 43-84-21
2
Таразский городской отдел № 1 филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
город Тараз, улица
Сатпаева, № 1 б
8 (7262) 56-90-27
3
Таразский городской отдел № 2 филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
город Тараз, микрорайон Талас, № 2
8 (7262) 6-17-78
4
Таразский городской отдел № 3 филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
город Тараз, улица Абая, № 232
8 (7262) 56-90-04
5
Байзакский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
Байзакский район село Сарыкемер, улица Медеуова, № 33
8 (72637) 2-28-04
6
Жамбылский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
Жамбылский район, село Аса, улица Абая, № 127
8 (72633) 2-11-99
7
Жуалинский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
Жуалинский район, село Б.Момышулы, улица Сауранбекулы, № 49
8 (72635) 5-02-46
8
Кордайский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
Кордайский район, село Кордай, улица Домалак ана, № 215
8 (72636) 2-13-52
9
Меркенский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
Меркенский район, село Мерке, улица Исмаилова,№ 232
8 (72632) 4-42-54
10
Мойынкумский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
Мойынкумский район, село Мойынкум, улица Т.Рыскулбекова, № 215
8 (72642) 2-47-93
11
Сарысуский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
Сарысуский район, город Жанатас, улица Молдагулова, № 51
8 (72644) 6-33-93
12
Таласский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
Таласский район, город Каратау, улица Жибек Жолы, № 71

8 (72631) 2-18-10
14
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Шу аудандық бөлімі
Шу ауданы, Шу қаласы, Автобаза көшесі, № 1
8 (72643) 2-17-97
15
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Гродекова ауылдық бөлімі
Жамбыл ауданы, Гродекова ауылы, Мир көшесі, № 88
8 (72633) 3-16-76
«Қазақстан Республикасы аумағында
жылжымайтын мүлiк объектiлерiнiң
мекенжайын анықтау жөнiнде анықтама
беру» мемлекеттiк қызмет
регламентiне 2-қосымша
Мемлекеттiк қызмет көрсететiн уәкiлеттi органдардың тiзбесi
Мемлекеттiк қызмет көрсететiн органның атауы
Мекенжайы
Жұмыс кестесi
Телефон
1
Тараз қаласы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы бөлімі
Тараз қаласы, Жүнісалиев көшесі, № 1
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда аптасына бес жұмыс күн 13.00-ден 15.00-ге дейiн түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн
8 (7262) 45-54-97
2
Байзақ ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
Сарыкемер ауданы, Сарыкемер ауылы, Байзақ Датқа көшесі, № 107
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда аптасына бес жұмыс күн 13.00-ден 15.00-ге дейiн түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн
8 (72637) 2-26-79
3
Жамбыл ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, № 123
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда аптасына бес жұмыс күн 13.00-ден 15.00-ге дейiн түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн
8 (72633) 2-13-35
4
Жуалы ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, Жамбыл көшесі, № 12
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда аптасына бес жұмыс күн 13.00-ден 15.00-ге дейiн түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн
8 (72635) 2-04-66
5
Қордай ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Төле би көшесі, № 102
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда аптасына бес жұмыс күн 13.00-ден 15.00-ге дейiн түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн
8 (72636) 2-26-68
6
Мерке ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
Мерке ауданы, Мерке ауылы, Исмаилов көшесі, № 169

8 (72631) 2-18-10
13
Т.Рыскуловский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
Т.Рыскуловский район, село Кулан, улица Жибек Жолы, № 1
8(72634) 6-33-00
14
Шуский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
Шуский район, город Шу, улица Автобаза, № 1
8 (72643) 2-17-97
15
Гродековский сельский отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
Жамбылский район, село Гродеково, улица Мира, № 88
8 (72633) 3-16-76
Приложение 2 к Регламенту
государственной услуги
«Выдача справки по определению
адреса объектов недвижимости
на территории Республики Казахстан»
Перечень уполномоченных органов по оказанию государственной услуги
Наименование органа оказывающего государственную услугу
Адрес
График работы
телефон
1
Отдел архитектуры и градостроительства акимат города Тараз
город Тараз, улица Жунисалиева,№ 1
Пять рабочих дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 19-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 15-00 часов.
8 (7262) 45-54-97
2
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимат Байзакского района
Байзакский район, село Сарыкемер, улица Байзак Датка № 107
Пять рабочих дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 19-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 15-00 часов.
8(72637) 2-26-79
3
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимат Жамбылского района
Жамбылский район, село Аса, улица Абая, № 123
Пять рабочих дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 19-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 15-00 часов.
8 (72633) 2-13-35
4
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимат Жуалинского района
Жуалинский район, село Б.Момышулы, улица Жамбыла, № 12
Пять рабочих дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 19-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 15-00 часов.
8 (72635) 2-04-66
5
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимат Кордайского района
Кордайский район, село Кордай, улица Толе би, № 102
Пять рабочих дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 19-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 15-00 часов.
8 (72636) 2-26-68
6
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимат Меркенского района
Меркенский район, село Мерке, улица Исмаилова, № 169

демалыс және мереке күндерiн қоспағанда аптасына бес жұмыс күн 13.00-ден 15.00-ге дейiн түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн
8 (72632) 2-20-04
7
Мойынқұм ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Амангелді көшесі, № 147
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда аптасына бес жұмыс күн 13.00-ден 15.00-ге дейiн түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн
8 (72642) 20-10-60
8
Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
Т.Рысқұлов ауданы, Кұлан ауылы, Жібек Жолы көшесі, № 27
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда аптасына бес жұмыс күн 13.00-ден 15.00-ге дейiн түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн
8 (72631) 2-11-92
9
Сарысу ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, Бейбітшілік көшесі, № 1
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда аптасына бес жұмыс күн 13.00-ден 15.00-ге дейiн түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн
8 (72634) 6-35-10
10
Талас ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
Талас ауданы, Қаратау қаласы, Достық алаңы № 1
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда аптасына бес жұмыс күн 13.00-ден 15.00-ге дейiн түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн
8 (72644) 6-33-64
11
Шу ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
Шу ауданы, Шу қаласы, Қонаев көшесі, № 23
демалыс және мереке күндерiн қоспағанда аптасына бес жұмыс күн 13.00-ден 15.00-ге дейiн түскi үзiлiспен сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн
8 (72643) 2-18-61
Жамбыл облысы әкімдігінің
2012 жылдың 27 желтоқсандағы № 423
қаулысымен бекітілген
«Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру»  мемлекеттiк қызмет регламентi 1. Негiзгi ұғымдар
1. Осы «Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» регламентiнде (бұдан әрi – Регламент) келесi ұғымдар қолданылады:
1) Мемлекеттiк қызметтi алушы – жеке және заңды тұлға;
2) уәкiлеттi орган – ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлiмдерi.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзiрленген.
3. Мемлекеттiк қызмет, осы Регламентке 1- және 2-қосымшаларда көрсетiлген уәкiлеттi органмен, сондай-ақ халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы (бұдан әрi – Орталықтар) көрсетіледi.
4. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5.Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.

Пять рабочих дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 19-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 15-00 часов.
8 (72632) 2-20-04
7
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимат Мойынкумского района
Мойынкумский район, село Мойынкум, улица Амангельды, № 147
Пять рабочих дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 19-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 15-00 часов.
8 (72642) 20-10-60
8
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимат Т.Рыскуловского района
Т.Рыскуловский район, село Кулан, улица Жибек Жолы, № 27
Пять рабочих дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 19-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 15-00 часов.
8 (72631) 2-11-92
9
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимат Сарысуского района
Сарысуский район, город Жанатас, улица Бейбитшилик, № 1
Пять рабочих дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 19-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 15-00 часов.
8 (72634) 6-35-10
10
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимат Таласского района
Талаский район, город Каратау, площадь Достык, № 1
Пять рабочих дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 19-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 15-00 часов.
8 (72644) 6-33-64
11
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимат Шуского района
Шуйский район, город Шу, улица Конаева, № 23
Пять рабочих дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 19-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 15-00 часов.
8 (72643) 2-18-61
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от 27 декабря 2012 года № 423
Регламент государственной услуги «Выдача архитектурно-планировочного задания» 1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Выдача архитектурно-планировочного задания» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги - физическое и юридическое лицо;
2) уполномоченный орган – отделы архитектуры и градостроительства района (города областного значения).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом, а также через центры обслуживания населения (далее – Центры), адреса которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему Регламенту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.

6. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шiлдедегi «Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi туралы» Заңының 1-бабының 49) тармақшасының және «Объектiлердi салу үшiн бастапқы материалдарды (деректердi) және рұқсат беретiн құжаттарды ресiмдеу мен беру тәртiбiн оңайлату жөнiндегi кейбiр шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 6 мамырдағы № 425 қаулысымен бекiтiлген Құрылыс объектiлерiн жобалау үшiн бастапқы материалдарды (деректердi) ресiмдеу және беру ережесiнiң, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1128 қаулысымен бекiтiлген «Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» мемлекеттiк қызмет стандарты негiзiнде көрсетiледi.
7. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1128 қаулысымен бекітілген «Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру» мемлекеттік қызмет стандартының 3-қосымшасына сәйкес қағаз жеткізгіште тіркеу коды көрсетілген, инженерлік және коммуналдық қамтамасыз ету көздеріне қосылуға арналған (егер оларды алу қажет болса) техникалық шарттардың міндетті қосымшасы бар сәулет-жоспарлау тапсырмасы бар анықтама беру не қағаз жеткізгіште мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттiк қызмет көрсету мәселелерi жөнiнде, мемлекеттiк қызмет көрсету барысы туралы ақпаратты, жұмыс кестесi мен мекен жайы осы Регламентке 12-қосымшаларда көрсетiлген уәкiлеттi орган мен Орталықта; уәкiлеттi органның интернет-ресурсында; Орталықтың интернет-ресурсы: www.con.gov.kz-те; осы Регламентке 2-қосымшада көрсетiлген мекен жай бойынша Орталықтардың ғимараттарында орналасқан ресми ақпарат көздерiнде және стендiлерде; call-орталығының ақпараттық-анықтамалық қызметiнiң (1414) телефоны бойынша алуға болады.
9. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi: мемлекеттiк қызметтi алушы уәкiлеттi органға өтiнiш берген кезде:
1) қажетті құжаттарды берген сәттен бастап 8 (сегiз) жұмыс күнi iшiнде;
2) қажетті құжаттарды берген сәттен бастап мынадай құрылыс объектiлерi үшiн 15 (он бес) жұмыс күнi iшiнде:
электр және жылу энергиясын өндiретiн өндiрiстiк кәсiпорындар, тау-кен өндiру және байыту өндiрiстiк кәсiпорындары;
қара және түстi металлургия, машина жасау өнеркәсiбiнiң өндiрiстiк кәсiпорындары;
елдi мекендер мен аумақтардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ететiн гидротехникалық және селден қорғау құрылыстары (дамбалар, бөгеттер);
елдi мекендердiң шекараларынан тыс орналасқан желiлiк құрылыстар:
қызмет көрсету объектiлерiмен бiрге магистральдық құбыржолдар;
жоғары вольтты электр беру желiлерi және талшықты-оптикалық байланыс желiлерi;
қызмет көрсету объектiлерiмен бiрге темiр жолдар; көпiрлердi, көпiр өткелдерiн, тоннельдердi, көп деңгейлi айрықтарды қоса алғанда, республикалық желiге жатқызылған жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары;

6. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 49) статьи 1 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года «Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан» и Правил оформления и выдачи исходных материалов (данных) для проектирования объектов строительства утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2008 года № 425 «О некоторых мерах по упрощению порядка оформления и выдачи исходных материалов (данных) и разрешительных документов для строительства объектов», стандарта государственной услуги «Выдача архитектурно-планировочного задания», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1128.
7. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача справки с архитектурно-планировочным заданием с обязательным приложением технических условий на подключение к источникам инженерного и коммунального обеспечения (если есть необходимость в их получении), с указанием регистрационного кода на бумажном носителе согласно приложению 3 к стандарту государственной услуги «Выдача архитектурно-планировочного задания» утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1128, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги, можно получить в уполномоченном органе в Центре адреса, график работы, которых указаны в приложениях 12 к настоящему Регламенту; на интернет-ресурсах уполномоченного органа; на интернет-ресурсе Центра:www.con.gov.kz; в официальных источниках информации и стендах, расположенных в зданиях Центров по адресам, указанным в приложении 2 к настоящему Регламенту; по телефону информационно-справочной службы call-центра (1414).
9. Сроки оказания государственной услуги: при обращении получателя государственной услуги в уполномоченный орган:
1) с момента подачи необходимых документов - в течение 8 (восьми) рабочих дней;
2) с момента подачи необходимых документов - в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней для следующих объектов строительства:
производственные предприятия, вырабатывающие электрическую и тепловую энергию горнодобывающие и обогатительные производственные предприятия;
производственные предприятия черной и цветной металлургии, машиностроительной промышленности;
гидротехнические и селезащитные сооружения (дамбы, плотины), обеспечивающие безопасность населенных пунктов и территорий;
линейные сооружения, расположенные за пределами границ населенных пунктов:
магистральные трубопроводы с объектами их обслуживания;
высоковольтные линии электропередач и волоконно-оптические линии связи; железные дороги с объектами их обслуживания; автомобильные дороги общего пользования, отнесенные к республиканской сети, включая мосты, мостовые переходы, тоннели, многоуровневые развязки;

3) қажетті құжаттарды тапсыру кезiнде кезек күтудiң ең көп рұқсат берiлген уақыты – 30 минуттан аспайды;
4) қажетті құжаттарды алу кезiнде кезек күтудiң ең көп рұқсат берiлген уақыты – 30 минуттан аспайды;
Мемлекеттiк қызметтi алушы Орталыққа өтiнiш берген кезде:
1) қажетті құжаттарды берген сәттен бастап 8 (сегiз) жұмыс күнi iшiнде (құжаттарды қабылдаған және берген күндер мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi);
2) қажетті құжаттарды берген сәттен бастап мынадай құрылыс объектiлерi үшiн 15 (он бес) жұмыс күнi iшiнде (құжаттарды қабылдаған және берген күндер мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi):
электр және жылу энергиясын өндiретiн өндiрiстiк кәсiпорындар, тау-кен өндiру және байыту өндiрiстiк кәсiпорындары; қара және түстi металлургия, машина жасау өнеркәсiбiнiң өндiрiстiк кәсiпорындары; елдi мекендер мен аумақтардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ететiн гидротехникалық және селден қорғау құрылыстары (дамбалар, бөгеттер);
елдi мекендердiң шекараларынан тыс орналасқан желiлiк құрылыстар:қызмет көрсету объектiлерiмен бiрге магистральдық құбыржолдар;
жоғары вольтты электр беру желiлерi және талшықты-оптикалық байланыс желiлерi;қызмет көрсету объектiлерiмен бiрге темiр жолдар; көпiрлердi, көпiр өткелдерiн, тоннельдердi, көп деңгейлi айрықтарды қоса алғанда, республикалық желiге жатқызылған жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары;
3) құжаттарды алу кезiнде кезек күтудiң ең көп рұқсат берiлген уақыты – 20 минуттан аспайды;
4) мемлекеттiк қызметтi алушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң рұқсат етiлген ең көп уақыты – 20 минуттан аспайды;
5) құжаттарды алу кезiнде кезек күтудiң ең көп рұқсат берiлген уақыты – 20 минуттан аспайды;
10. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартудың негіздері болып:
өкiлеттi органда:
орталықтан түскен құжаттарды ресiмдеуде қателер анықталған жағдайда құжаттардың пакетiн алғаннан кейiн 1 (бiр) жұмыс күнi iшiнде оларды қайтарудың себебiн жазбаша негiздей отырып, орталыққа қайтарады;
жобалауға арналған тапсырманың техникалық шарттар алуға қажеттi негiзгi параметрлерге сәйкессiздiгi анықталған жағдайда 3 (үш) жұмыс күнi iшiнде мемлекеттiк қызметтi алушыны сәйкессiздiктi жою үшiн шақырады;
егер өтiнiш берушi техникалық шарт алуға қажеттi жобалауға арналған тапсырманың негiзгi параметрлерге сәйкессiздiгiн жоймайтын болса, оларды қайтарудың себебiн жазбаша негiздей отырып, Орталыққа қайтарады;
егер көрсетiлген инженерлiк және коммуналдық қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтердi жеткiзушiмен қосылу параметрлерi мен орнын көрсете отырып, техникалық шарттарды беру мүмкiн болмаса, оны беруден негiзделген бас тарту жiберiледi.
Орталықтың қызметкері, бас тартқан жағдайда тұтынушыға 1 (бір) жұмыс күні ішінде хабарлайды және уәкілетті органның бас тартуының себебі туралы жазбаша негіздеме береді.
Орталықта:

3) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - не более 30 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении необходимых документов - не более 30 минут;
При обращении получателя государственной услуги в Центр:
1) с момента подачи необходимых документов - в течение 8 (восьми) рабочих дней (день приема и выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);
2) с момента подачи необходимых документов - в течение 15 (пятнадцати) рабочих дней для следующих объектов строительства (день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги):
производственные предприятия, вырабатывающие электрическую и тепловую энергию горнодобывающие и обогатительные производственные предприятия;
производственные предприятия черной и цветной металлургии, машиностроительной промышленности;
гидротехнические и селезащитные сооружения (дамбы, плотины), обеспечивающие безопасность населенных пунктов и территорий; линейные сооружения, расположенные за пределами границ населенных пунктов:
магистральные трубопроводы с объектами их обслуживания;
высоковольтные линии электропередач и волоконно-оптические линии связи;
железные дороги с объектами их обслуживания; автомобильные дороги общего пользования, отнесенные к республиканской сети, включая мосты, мостовые переходы, тоннели, многоуровневые развязки;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - не более 20 минут.
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги, - не более 20 минут;
5) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении необходимых документов - не более 20 минут.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является:
в уполномоченном органе:
в случае выявления ошибок в оформлении документов, поступающих из Центра, в течение 1 (одного) рабочего дня после получения пакета документов возвращает их в Центр с письменным обоснованием причин возврата;
в случае выявления несоответствия задания на проектирование основным параметрам необходимым для получения технических условий, приглашает потребителя для устранения несоответствий в течение 3 (трех) рабочих дней со дня оповещения заявителя;
в случае если заявителем не будут устранены несоответствия задания на проектирование основным параметрам необходимым для получения технических условий, возвращает их в Центр с письменным обоснованием причин возврата;
в случае если невозможно выдать технические условия с указанием параметров и места присоединения поставщиком услуг по инженерному и коммунальному обеспечению отправляется обоснованный отказ в выдаче.
В случае отказа, должностное лицо уполномоченного органа или работник Центра информирует потребителя в течение 1 (одного) рабочего дня и выдает письменное обоснование уполномоченного органа о причине отказа.
В Центре:

1) Мемлекеттiк қызметтi алушы осы Регламенттiң 14-тармағында көрсетiлген құжаттардың бiрiн ұсынбаған жағдайда.
11. Мемлекеттiк қызметтi көрсету кезеңдерi: уәкiлеттi органға өтiнiш берген кезде:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы қызмет көрсету туралы өтiнiш бередi;
2) уәкiлеттi орган кеңсесiнiң маманы мемлекеттiк қызметтi алушының құжаттарын қабылдайды және тiркейдi, мемлекеттiк қызметтi алушының құжаттарын жауапты орындаушыға бұрыштамамен тапсырма беру үшiн уәкiлеттi органның басшысына жолдайды;
3) уәкiлеттi органның басшысы хат-хабармен танысады, жауапты орындаушыны анықтайды да бұрыштама жазады;
4) уәкiлеттi органның жауапты орындаушысы берiлген өтiнiштi құжаттар қосымшасымен қарайды, сәулет-жоспарлау тапсырмасын ресiмдейдi және бередi, немесе мемлекеттiк қызметтi алушыға мемлекеттiк қызметтi беруден бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды.
Орталыққа өтiнiш берген кезде:
1) мемлекеттiк қызметтi алушы, сәулет-жоспарлау тапсырмасын дайындауға өтiнiш пен жеке куәлiктiң көшiрмесiн құжаттың түпнұсқасын салыстыру үшiн Орталық инспекторына бередi, Орталық инспекторы құжаттарды қабылдайды және құжаттарды қабылдауды тiркеу журналына (бұдан әрi – журнал) тiркейдi, тиiстi құжаттарды қабылдау туралы қолхат (бұдан әрi - қолхат) бередi;
2) Орталықтың жинақтау бөлiмiнiң инспекторы құжаттарды жинайды, журналға қол қояды, тiзiлiмiн әзiрлейдi, уәкiлеттi органға құжаттарды дайындайды және жолдайды;
3) уәкiлеттi орган кеңсесiнiң маманы Орталықтан мемлекеттiк қызметтi алушының құжаттарын қабылдайды және тiркейдi, мемлекеттiк қызметтi алушының құжаттарын жауапты орындаушыға бұрыштамамен тапсырма беру үшiн уәкiлеттi органның басшысына жолдайды;
4) уәкiлеттi органның басшысы хат-хабармен танысады, жауапты орындаушыны анықтайды және бұрыштама жазады;
5) уәкiлеттi органның жауапты орындаушысы берiлген өтiнiштi құжаттар қосымшасымен қарайды, сәулет-жоспарлау тапсырмасын ресiмдейдi немесе мемлекеттiк қызметтi алушыға мемлекеттiк қызметтi беруден бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды;
6) Уәкiлеттi органның басшысы сәулет-жоспарлау тапсырмасына немесе мемлекеттiк қызметтi беруден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қояды;
7) Уәкiлеттi орган кеңсесiнiң маманы шығыс хат-хабарды тiркеу журналына тiркейдi және Орталыққа анықтама немесе мемлекеттiк қызметтi беруден бас тарту туралы дәлелдi жауапты бередi;

1) в случае непредставления получателем государственной услуги одного из документов, указанных в пункте 14 настоящего регламента.
11. Этапы оказания государственной услуги: при обращении в уполномоченный орган:
1) получатель государственной услуги подает заявление об оказании услуги;
2) специалист канцелярии уполномоченного органа принимает и регистрирует документы получателя государственной услуги, направляет документы получателя государственной услуги руководителю уполномоченного органа для последующей передачи с наложением резолюции ответственному исполнителю;
3) руководитель уполномоченного органа ознакамливается с корреспонденцией, определяет ответственного исполнителя и налагает резолюцию;
4) ответственный исполнитель уполномоченного органа рассматривает представленное заявление с приложением документов, оформляет и выдает архитектурно-планировочное задание либо подготавливает мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги.
при обращении в Центр:
1) получатель государственной услуги подает заявление на изготовление архитектурно-планировочного задание и копию удостоверения личности с представлением оригинала документа для сверки инспектору Центра, инспектор Центра принимает и регистрирует документы в журнале регистрации принятых документов (далее - журнал), выдает расписку о приеме соответствующих документов (далее - расписка);
2) инспектор накопительного отдела Центра собирает документы, расписывается в журнале, составляет реестр, подготавливает и направляет документы в уполномоченный орган;
3) специалист канцелярии уполномоченного органа принимает и регистрирует документы получателя государственной услуги от Центра, направляет документы получателя государственной услуги руководителю уполномоченного органа для последующей передачи с наложением резолюции ответственному исполнителю;
4) руководитель уполномоченного органа ознакамливается с корреспонденцией, определяет ответственного исполнителя и налагает резолюцию;
5) ответственный исполнитель уполномоченного органа рассматривает представленное заявление с приложениями документов, оформляет архитектурно-планировочное задание либо подготавливает мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги получателю государственной услуги;
6) руководитель уполномоченного органа подписывает архитектурно-планировочное задание либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
7) специалист канцелярии уполномоченного органа регистрирует в журнале исходящей корреспонденции и передает справку либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в Центр;

8) Орталық инспекторы мемлекеттiк қызметтi алушыға сәулет-жоспарлау тапсырмасын немесе мемлекеттiк қызметтi беруден бас тарту туралы дәлелдi жауапты және құжатты беру туралы қолхат бередi.
12. Орталықта және уәкiлеттi органда мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың ең төменгі саны бiр қызметкердi құрайды.
4. Мемлекеттiк қызметi көрсету үдерісінде іс-әрекет (өзара әрекеттесу) тәртiбiнiң сипаттамасы
13. Орталықта құжаттарды қабылдау «терезелер», тағайындалуы мен орындайтын қызметтерi туралы ақпарат орналастырылатын «терезелер» арқылы жүзеге асырылады, сондай-ақ Орталық инспекторының тегi, аты, әкесiнiң аты және лауазымы көрсетiледi.
Уәкiлеттi органда құжаттарды қабылдау уәкiлеттi органның жауапты орындаушысы арқылы жүзеге асырылады.
Орталыққа немесе уәкiлеттi органға құжаттарды тапсырғаннан кейiн мемлекеттiк қызметтi алушыға тиiстi құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат берiледi, онда:
сұраудың нөмiрi және қабылданған күнi;
сұрау салынған мемлекеттiк қызметтiң түрi;
қоса берiлген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттарды беру күнi (уақыты) мен орны;
мемлекеттiк қызметтi көрсетуге өтiнiш қабылдаған Орталық инспекторының немесе уәкiлеттi органның тегi, аты, әкесiнiң аты, лауазымы көрсетiледi.
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн мемлекеттiк қызметтi мемлекеттiк қызметтi алушы:
уәкiлеттi органға:
еркiн нысандағы өтiнiш;
жергiлiктi атқарушы органның жерге немесе қолданыстағы ғимараттың үй-жайларын (жекелеген бөлiктерiн) қайта жаңартуға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) тиiстi құқық беру туралы шешiмiнiң көшiрмесiн;
тапсырыс берушi бекiткен, жобалаушының қолы қойылған және мөрiмен расталған жобалауға арналған тапсырма (оның iшiнде техникалық шарттар бойынша жүктемелер) ұсынады.
Егер сейсмикалық қауiптiлiгi жоғары аймақтағы (аудандағы) қолданыстағы объектiлердi өзгерту ұйғарылған болса және жоспарланған қайта жаңарту немесе қайта жоспарлау сындарлы шешiмдердi қайта қарауды талап ететiн болса, онда сәулет-жоспарлау тапсырмасында осы жоба бойынша сейсмикаға төзiмдi құрылыс жөнiндегi мамандандырылған ұйымдардың (тиiстi лицензиясы бар мамандардың) қорытындысын (техникалық шарттарды) алудың қажеттiлiгi көрсетiледi.
2) орталыққа:
еркiн нысандағы өтiнiш;
жергiлiктi атқарушы органның жерге немесе қолданыстағы ғимараттың үй-жайларын (жекелеген бөлiктерiн) қайта жаңартуға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) тиiстi құқық беру туралы шешiмiнiң көшiрмесiн;
тапсырыс берушi бекiткен, жобалаушының қолы қойылған және мөрiмен расталған жобалауға арналған тапсырма (оның iшiнде техникалық шарттар бойынша жүктемелер) ұсынады.
Қолданыстағы (пайдаланылып отырған) объектiлерге енгiзiлетiн өзгерiстердiң жобасын әзiрлеушiлер жобалау құжаттамасында ғимараттардың үй-жайларын немесе өзге де жекелеген бөлiктерiн өзгерту жөнiндегi жұмыстар үдерісінде, сондай-ақ өзгертiлген объектiнi одан әрi пайдаланған кезде басқа меншiк иелерiнiң мүдделерiн қозғайтын жобалық шешiмдердiң болуы немесе болмауы туралы мәлiметтердi көрсетуге тиiс.
Егер үй-жайларды (тұрғын үйдiң бөлiктерiн) жоспарланған қайта жаңарту (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау) немесе үй-жайлардың шекарасын ауыстыру басқа меншiк иелерiнiң мүдделерiн қозғайтын болса, онда жобаға осы өзгертулерге олардың нотариалдық куәландырылған жазбаша келiсiмi берiлуге тиiс.
Егер сейсмикалық қауiптiлiгi жоғары аймақтағы (аудандағы) қолданыстағы объектiлердi өзгерту ұйғарылған болса және жоспарланған қайта жаңарту немесе қайта жоспарлау сындарлы шешiмдердi қайта қарауды талап ететiн болса, онда сәулет-жоспарлау тапсырмасында осы жоба бойынша сейсмикалық төзiмдi құрылыс жөнiндегi мамандандырылған ұйымдардың (тиiстi лицензиясы бар мамандардың) қорытындысын (техникалық шарттарды) алудың қажеттiлiгi көрсетiледi.

8) инспектор Центра выдает получателю государственной услуги архитектурно-планировочное задание либо мотивированный отказ в предоставлении государственной услуги и расписку о выдаче документа.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в Центре и в уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов в Центре осуществляется посредством "окон", на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях "окон", а также указываются фамилия, имя, отчество и должность инспектора Центра.
Прием документов в уполномоченном органе осуществляется через ответственного исполнителя уполномоченного органа.
После сдачи документов в Центр или уполномоченный орган, получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов, с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты (время) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества, должности инспектора Центра, либо сотрудника уполномоченного органа, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
14. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет:
1) в Уполномоченный орган:
заявление в произвольной форме;
копию решения местного исполнительного органа о предоставлении соответствующего права на землю или реконструкцию (перепланировке, переоборудовании) помещений (отдельных частей) существующих зданий;
утвержденное Заказчиком задание на проектирование (в том числе нагрузки по техническим условиям), подписанное и заверенное печатью проектировщика;
В случаях если изменение существующих объектов намечается в зоне (районе) повышенной сейсмической опасности и планируемая реконструкция или перепланировка требует пересмотра конструктивных решений, то в архитектурно-планировочном задании указывается необходимость получения по данному проекту заключения (технических условий) специализированных организаций по сейсмостойкому строительству (специалистов, имеющих соответствующую лицензию).
2) в центр:
заявление в произвольной форме;
копию решения местного исполнительного органа о предоставлении соответствующего права на землю или реконструкцию (перепланировке, переоборудовании) помещений (отдельных частей) существующих зданий;
утвержденное Заказчиком задание на проектирование (в том числе нагрузки по техническим условиям), подписанное и заверенное печатью проектировщика.
Разработчики проекта изменений, вносимых в существующие (эксплуатируемые) объекты, должны указывать в проектной документации сведения о наличии или отсутствии проектных решений, затрагивающих интересы других собственников как в процессе работ по изменению помещений или иных частей здания, так и при последующей эксплуатации измененного объекта.
В случаях если планируемая реконструкция (перепланировка, переоборудование) помещений (частей жилого дома) или перенос границ помещений затрагивает интересы других собственников (сособственников), то к проекту должно быть приложено нотариально засвидетельствованное их письменное согласие на эти изменения.
В случаях если изменение существующих объектов намечается в зоне (районе) повышенной сейсмической опасности и планируемая реконструкция или перепланировка требует пересмотра конструктивных решений, то в архитектурно-планировочном задании указывается необходимость получения по данному проекту заключения (технических условий) специализированных организаций по сейсмостойкому строительству (специалистов, имеющих соответствующую лицензию).

15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерісінде келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер қызметте болады (одан әрі-құрылымдық функционалдық білдіктер):
1) Орталық инспекторы;
2) Орталықтың жинақтаушы бөлiмiнiң инспекторы;
3) уәкiлеттi органның кеңсесi;
4) уәкiлеттi органның басшысы;
5) уәкiлеттi органның жауапты орындаушысы.
5. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
16. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуге жауапты тұлға уәкiлеттi органның басшысы мен Орталықтың басшысы (бұдан әрi – лауазымды тұлғалар) болып табылады.
Лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiне сәйкес белгiленген мерзiмдерде мемлекеттiк қызметтi көрсетудi iске асыруға жауап бередi.
«Сәулет-жоспарлау тапсырмасын
беру» мемлекеттiк қызмет
регламентiне 1-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тiзiмi
Р/с №
Орталықтардың (филиалдар, бөлiмдер, бөлiмшелер) атауы
Орналасқан
мекенжайы
Байланыс деректерi
1
2
3
4
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының бөлімдері
1.
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Тараз қалалық бөлімі
Тараз қаласы, Қойгелді көшесі, № 158 а
8 (7262) 43-84-21
2
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Тараз қалалық № 1 бөлімі
Тараз қаласы, Сәтпаев көшесі, № 1 б
8 (7262) 56-90-27
3
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Тараз қалалық № 2 бөлімі
Тараз қаласы, Талас мөлтек ауданы, № 2
8 (7262) 6-17-78
4
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Тараз қалалық № 3 бөлімі
Тараз қаласы, Абай көшесі, № 232
8 (7262)56-90-04
5
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Байзақ аудандық бөлімі
Байзақ ауданы, Сарыкемер ауылы, Медеуов көшесі, № 33
8 (72637) 2-28-04
6
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Жамбыл аудандық бөлімі
Жамбыл ауданы, Аса ауылы, Абай көшесі, № 127
8 (72633) 2-11-99
7
«Халыққа қызмет көрсету орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл облысы бойынша филиалының Жуалы аудандық бөлімі
Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, Сауранбекұлы көшесі, № 49

15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - структурно-функциональные единицы):
1) инспектор Центра;
2) инспектор накопительного отдела Центра;
3) канцелярия уполномоченного органа;
4) руководство уполномоченного органа;
5) ответственный исполнитель уполномоченного органа;
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
16. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и руководитель Центра (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги «Выдача
архитектурно-планировочного задания»
Перечень Центров обслуживания населения
п/п
Наименование Центров (филиалы, отделы, отделения)
Адрес место расположения
Контактные данные
1
2
3
4
1
«Таразский городской отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения» по Жамбылской области»
город Тараз, улица Койгелды, № 158 а
8 (7262) 43-84-21
2
Таразский городской отдел № 1 филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственной деятельности Центр обслуживания населения по Жамбылской области»
город Тараз, улица Сатпаева, № 1 б
8 (7262) 56-90-27
3
Таразский городской отдел № 2 филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственной деятельности Центр обслуживания населения по Жамбылской области»
город Тараз, микрорайон Талас, № 2
8 (7262) 6-17-78
4
Таразский городской отдел № 3 филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственной деятельности Центр обслуживания населения по Жамбылской области»
город Тараз, улица Абая, № 232
8 (7262) 56-90-04
5
Байзакский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственной деятельности Центр обслуживания населения по Жамбылской области
Байзакский район село Сарыкемер, улица Медеуова, № 33
8 (72637) 2-28-04
6
Жамбылский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
Жамбылский район, село Аса, улица Абая, № 127
8 (72633) 2-11-99
7
Жуалинский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения по Жамбылской области
Жуалинский район, село Б.Момышулы, улица Сауранбекулы, № 49