2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 ақпандағы N 56 Шешімі. Жамбыл облысы Меркі ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 наурызда 6-6-107 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 мамырдағы № 280 қаулысымен
Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 мамырдағы № 280 қаулысымен
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 - бабының 5-7) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, жастар практикасын ұйымдастыру мақсатында, Меркі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2012 жылға жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Төленді Беделбайұлы Рысқұлбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С.М. Жұмағұлов
Меркі ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 27 ақпандағы
№ 56 қаулысына қосымша
2012 жылы жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын  ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
Жұмыс берушілердің атауы
Мамандықтары
Ұйымдастырылатын жұмыс орындарының саны
Айлық жалақы мөлшері, теңге
Жастар практикасының ай бойынша ұзақтығы
1.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Жамбыл облысы Әділет департаменті Меркі ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Заңгер
3
26 000 Республикалық бюджет
6
2.
«Меркі ауданы әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жергілікті басқару,
Экономист
2
26 000 Республикалық бюджет
6
3.
«Меркі ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Экономист-
есепші
2
26 000 Республикалық бюджет
6
4.
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Жамбыл облысы бойынша салық департаментінің Меркі ауданы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Экономист, қаржыгер
2

Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 27 февраля 2012 года № 56. Зарегистрировано Меркенским управлением юстиции 15 марта 2012 года за № 6-6-107. Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 30 мая 2012 года № 280
Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 30 мая 2012 года № 280
В соответствии с подпунктом 5-7) статьи - 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации молодежной практики акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики на 2012 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мерке Рыскулбекова Толенды Бедельбаевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Жумагулов С.М.
Приложение к постановлению
акимата Меркенского района
№ 56 от «27» февраля 2012 года
Перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики на 2012 год
Наименование работодателей
Специальность
Количество организу.емых рабочих мест
Размер месячной заработной платы(тенге)
Продолжительность молодежной практики в месяцах
1
Государственное учреждение "Управление юстиции Меркенского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Юрист
3
26 000 Республиканский бюджет
6
2
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Меркенского района»
Местное управление, экономист
2
26 000 Республиканский бюджет
6
3
Коммунальное государственное учреждение «Отдел финансов акимата Меркенского района»
Экономист-
бухгалтер
2
26 000 Республиканский бюджет
6
4
Государственное учреждение "Налоговое управление по Меркенскому району налогового департамента по Жамбылской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"
Экономист, финансист
2