Бір жолғы әлеуметтік көмек беру туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 маусымдағы N 7-7 шешімі. Жамбыл облысы Шу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 шілдеде № 6-11-128 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 13-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 28.03.2013 № 13-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шу ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін жергілікті бюджет қаражаты есебінен екі айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір жолғы әлеуметтік көмек берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын аудандық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени саланы, денсаулық сақтау, білім, қоғамдық және жастар ұйымдарымен байланысты дамыту, аймақты, энергетика, байланыс, әкімшілік-аумақтық құрылымды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына (А.Молдашева) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Мәслихат хатшысы
А.Молдашева                                Б. Саудабаев

О предоставлении единовременной социальной помощи
Pешение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 26 июня 2012 года № 7-7. Зарегистрировано Шуским управлением юстиции 18 июля 2012 года за № 6-11-128. Утратило силу решением Шуского районного маслихата Жамбылской области от 28 марта 2013 года № 13-3
Сноска. Утратило силу решением Шуского районного маслихата Жамбылской области от 28.03.2013 № 13-3.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территории» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить единовременную социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Шуского района за счет средств местного бюджета в размере двух месячных расчетных показателей.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата в сфере социально-культурного, здравоохранения, образования, развитии связи с общественными и молодежными организациями, территорий, энергетики, связи и развитию административно-территориального устройства района (А. Молдашева).
3. Настоящие решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
А.Молдашева                                Б.Саудабаев