2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы N 01/01 қаулысы. Қарағанды облысы Жезқазған қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 2 ақпанда N 8-2-150 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 24 қаңтардағы N 02/03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімдігінің 24.01.2013 N 02/03 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысына сәйкес, халықты жұмыспен қамтамасыз етуге мемлекеттік кепілдік беру жүйесін кеңейту мақсатында Жезқазған қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об организации оплачиваемых общественных работ в 2012 году
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 11 января 2012 года N 01/01. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 2 февраля 2012 года N 8-2-150. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 24 января 2013 года N 02/03
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 24.01.2013 N 02/03 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий обеспечения занятости населения, акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Жезқазған қаласы бойынша 2012 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 510 адам есебінде 1 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. 2012 жылы жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. "Жезқазған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
қолайлы жұмыс іздеуде қиындық көріп жүрген жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырсын;
ақылы қоғамдық жұмыстармен қамтылатын жұмыссыздардың еңбекақы төлемі 2012 жылға белгіленген ең төменгі айлық жалақы мөлшерінде, нақты орындалған жұмысы үшін жергілікті бюджет қаражаты есебiнен жүргiзiлсiн;
халықты, сондай-ақ қаланың кәсіпорындары мен ұйымдарын қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы және өткізілуі және олардың төлеу тәртібі туралы хабардар етуді қамтамасыз етсін.

1. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2012 год по городу Жезказган в количестве 510 человек согласно приложению 1.
2. Утвердить перечень предприятий и организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных в 2012 году согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Жезказган":
организовать оплачиваемые общественные работы для безработных, испытывающих затруднения в поиске подходящей работы;
оплату труда безработных, занятых на оплачиваемых общественных работах, производить из средств местного бюджета за фактически выполненную работу в размере минимальной заработной платы, установленной на 2012 год;
обеспечить информирование населения, а также предприятий и организаций города об организации и проведении общественных работ и порядке их оплаты.

4. Жезқазған қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 30/02 "2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне 8-2-135 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 28 қаңтарындағы N 4 (7702) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 28 қаңтарындағы N 4 (248) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкiмінің орынбасары Б.М. Ахановқа жүктелсiн.

4. Постановление акимата города Жезказган от 28 декабря 2010 года N 30/02 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2011 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 8-2-135, опубликовано в газете "Сарыарқа" от 28 января 2011 года N 4 (7702) и в газете "Жезказганская правда" от 28 января 2011 года N 4 (248)) признать утратившим силу.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жезказган Аханова Б.М.

6. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 4 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Жезқазған қаласының әкiмi                  Б. Әбдіғалиұлы
Жезқазған қаласы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 11 қаңтардағы
N 01/01 қаулысына 1 қосымша
Жезқазған қаласы бойынша 2012 жылы қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныстар
р/с N
Кәсіпорындардың, ұйымдардың атауы
Сұраныс
Жұмыстардың түрлері
Ұсыныс
1
2
3
4
5
1.
"Жезқазған қаласы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
30
Қоғамдық науқанды ұйымдастыруға және өткізуге көмек, халықпен жұмыс жүргізуге қатысу
30
2.
"Кеңгір селосы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
40
Көгалдандыру, абаттандыру және аумақты қоқыстан және қардан экологиялық тазалау
40
3.
"Талап селосы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
40
Көгалдандыру, абаттандыру және аумақты қоқыстан және қардан экологиялық тазалау
40
4.
"Малшыбай селосы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
15
Көгалдандыру, абаттандыру және аумақты қоқыстан және қардан экологиялық тазалау
15
5.
"Қарағанды облысы Жезқазған қаласының қорғаныс iстерi жөнiндегi басқармасы" мемлекеттік мекемесі
30
Қазақстан Республикасы қарулы күштеріне шақыру бойынша шақыру қағазын ресімдеуге және жеткізуге, әскерге шақырылғандардың деректер банкін ілестіруге көмек
30
6.
"Жезқазған қаласы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
40
Салықты жинау бойынша хабарламаларды ресімдеуге және таратуға көмек, халықпен жұмыс жүргізуге қатысу
40
7.
"Жезқазған қаласының білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
10
Мектеп және мектепке дейінгі мекемелердегі балалармен жұмыс жүргізуге көмек (қоғамдық тәрбиеші, репетитор)
10
8.
"Жезқазған қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
100
Әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санаттарының деректер қорын ілестіру және енгізу бойынша техникалық жұмыстар жүргізуге көмек көрсету, ауылшаруашылығы жұмыстарын ұйымдастыру
100
9.
"Жезқазған қаласының Әдiлет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
50
Халықты құжаттандыру бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
50
10.
"Жезқазған қаласының iшкi iстер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
50
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
50
11.
Қарағанды облысы Сот актілерін орындау департаментінің Жезқазған аумақтық сот орындаушылар бөлімі
10
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
10
12.
"Жезқазған қаласының статистика басқармасы"
10
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
10
13.
Жезқазған қаласы әкімдігі Жезқазған қаласы тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің "Қалалық автокөлік жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
25
Көгалдандыру, абаттандыру және аумақты қоқыстан және қардан экологиялық тазалау
25
14.
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық соты
15
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
15
15.
"Жезқазған қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
5
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
5
16.
"Жезқазған қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
5
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
5
17.
"Жезқазған қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
30
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
30
18.
"Жезқазған қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
5
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
5
Барлығы
510
510
Жезқазған қаласы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 11 қаңтардағы
N 01/01 қаулысына 2 қосымша
2012 жылы жұмыссыздар үшiн ақылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылатын кәсіпорындар мен ұйымдардың тізімі
р/с N
Кәсіпорындардың, ұйымдардың атауы
Адам саны
Жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыс шарты
Қаржыландыру көзі
Жұмыс көлемі (мың тенге)
1
2
3
4
5
6
7
1.
"Жезқазған қаласы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
30
Қоғамдық науқанды ұйымдастыруға және өткізуге көмек, халықпен жұмыс жүргізуге қатысу

6. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 4 января 2012 года.
Аким города Жезказган                      Б. Әбдіғалиұлы
Приложение 1
к постановлению акимата
города Жезказган
от 11 января 2012 года N 01/01
Спрос и предложение на общественные работы на 2012 год по городу Жезказган
N пп
Наименование предприятий, организаций
Спрос
Виды работ
Предложение
1
2
3
4
5
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Жезказган"
30
Помощь в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением
30
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Кенгир"
40
Озеленение, благоустройство и экологическая очистка территории от мусора и снега
40
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Талап"
40
Озеленение, благоустройство и экологическая очистка территории от мусора и снега
40
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Малшыбай"
15
Озеленение, благоустройство и экологическая очистка территории от мусора и снега
15
5.
Государственное учреждение "Управление по делам обороны города Жезказган Карагандинской области"
30
Помощь в оформлении и доставке повесток по призыву в вооруженные силы Республики Казахстан, сопровождение банка данных призывников
30
6.
Государственное учреждение "Налоговое управление по городу Жезказган"
40
Помощь в оформлении и доставке извещений по сбору налогов, участие в работе с населением
40
7.
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта города Жезказган"
10
Помощь в работе с учащимися школ и дошкольных учреждений (общественные воспитатели, репетиторство)
10
8.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Жезказган"
100
Оказание помощи в проведении технических работ во ведению и сопровождению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите, организация сельскохозяйственных работ
100
9.
Государственное учреждение "Управление юстиции города Жезказган"
50
Оказание помощи в проведении технических работ по документированию населения
50
10.
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Жезказган"
50
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
50
11.
Жезказганский территориальный отдел судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов Карагандинской области
10
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
10
12.
Управление статистики города Жезказган
10
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
10
13.
Коммунальное государственное предприятие "Управление городскими автодорогами" акимата города Жезказган Отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Жезказган
25
Озеленение, благоустройство и экологическая очистка территории от мусора и снега
25
14.
Жезказганский городской суд Карагандинской области
15
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
15
15.
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Жезказган"
5
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
5
16.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства города Жезказган"
5
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
5
17.
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Жезказган"
30
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
30
18.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Жезказган"
5
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
5
Итого:
510
510
Приложение 2
к постановлению акимата
города Жезказган
от 11 января 2012 года N 01/01
Перечень предприятий и организаций, в которых будут организованы оплачиваемые общественные работы для безработных
N пп
Наименование предприятий, организаций
Количество человек
Виды работ
Условия общественных работ
Источник финансирования
Объем работ (в тысячах тенге)
1
2
3
4
5
6
7
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Жезказган"
30
Помощь в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением