Тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012 жылғы 3 тамыздағы N 7/63 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 қыркүйекте N 1922 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы N 18/162 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 30.03.2018 N 18/162 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Тіркелген салық ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы "Тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" N 26/203 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде N 8-4-164 болып тіркелген, 2010 жылғы 20 қаңтардағы N 7-8 "Балқаш өңірі", 2010 жылғы 20 қаңтардағы N 7 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) шешімі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың бюджет, экономика, заңдылық және азамат құқығы, әлеуметтік-мәдени дамуы және халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Муслымов А.К.) жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Б. Сейсембеков
Қалалық мәслихаттың хатшысы К. Рахимберлина
"КЕЛІСІЛДІ"
Қала әкімі Аубакиров Н.Е.
3 тамыз 2012 жыл
Балқаш қаласы бойынша
салық басқармасы
бастығының міндетін атқарушы Жансарбаев Е.А.
3 тамыз 2012 жыл
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 03 тамыздағы
N 7/63 шешіміне
қосымша
Тіркелген салық ставкалары

Об установлении ставок фиксированного налога
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 3 августа 2012 года N 7/63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 сентября 2012 года N 1922. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 30 марта 2018 года № 18/162
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 30.03.2018 № 18/162 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки фиксированного налога согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу:
решение городского маслихата от 20 декабря 2009 года N 26/203 "Об установлении ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-164 опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 20 января 2010 года N 7-8, "Северное Прибалхашье" от 20 января 2010 года N 7).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету, экономике, законности и правам граждан, по социально-культурному развитию и социальной защите населения (Муслымов А.К.).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Б. Сейсембеков
Секретарь городского маслихата
К. Рахимберлина
"Согласовано"
Аким города
Аубакиров Н.Е.
3 августа 2012 года
Исполняющий обязанности
начальника налогового
управления по городу Балхаш
Жансарбаев Е.А.
3 августа 2012 года
Приложение
к решению городского маслихата
от 03 августа 2012 года N 7/63
Ставки фиксированного налога