"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттiк қызмет регламентiн бекiту туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 тамыздағы N 224 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 қыркүйекте N 1941 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы N 377 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 18.12.2013 № 377 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" қаулысына сәйкес, мемлекеттiк қызметтi сапалы көрсету мақсатында, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлген "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттiк қызмет регламентi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы А.Р. Сатыбалдинға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк 10 күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қарқаралы ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          С. Акимов
Қарқаралы ауданы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 23 тамыздағы
N 224 қаулысымен
бекiтiлген
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттiк қызметiнiң регламентi 1. Жалпы ережелер
1. Осы регламент "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттiк қызметiн көрсету тәртiбiн анықтайды (бұдан әрi – мемлекеттiк қызмет).
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2318 "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы" қаулысымен бекiтiлген "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрi - стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
4. Мемлекеттiк қызмет Қарқаралы ауданы кент, село және селолық (ауылдық) округтерi әкiмдерiнiң аппараттары мемлекеттiк мекемелерiмен (бұдан әрi – уәкiлеттi орган), осы регламентке 1-қосымшада көрсетiлген мекен-жайлар бойынша, демалыс пен мереке күндерiн қоспағанда, аптасына бес күн, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн, түскi үзiлiс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн ұсынылады.
Баламалы негiзде мемлекеттiк қызмет Қарқаралы ауданының филиалы "Қарағанды облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттiк мекемесi (бұдан әрi - Орталық), арқылы демалыс пен мереке күндерiн қоспағанда, аптасына алты күн, сағат 9.00-ден 19.00-ге дейiн, түскi үзiлiс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiн Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы, Қарқаралы қаласы, Т. Аубакиров көшесi, 21 мекенжайы бойынша ұсынылады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства"
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 23 августа 2012 года N 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 сентября 2012 года N 1941. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 18 декабря 2013 года N 377
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 18.12.2013 N 377.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного оказания государственных услуг, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Сатыбалдину А.Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Каркаралинского района                     С. Акимов
Утвержден
постановлением акимата
Каркаралинского района
от 23 августа 2012 года N 224
Регламент государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" 1. Общие положения
1. Настоящий регламент определяет порядок оказания государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2318 "Об утверждении стандарта государственной услуги выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее - стандарт).
4. Государственная услуга предоставляется государственными учреждениями аппаратов акимов поселка, сел и сельских (аульных) округов Каркаралинского района (далее – уполномоченный орган), пять дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 часов до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
На альтернативной основе государственная услуга предоставляется через Каркаралинский филиал республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Карагандинской области" (далее - Центр) шесть дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, с 9.00 часов до 19.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.00 часов по адресу: Карагандинская область, Каркаралинский район, город Каркаралинск, улица Т. Аубакирова, 21.

5. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң нәтижесi:
1) жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама бер;
2) мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
1) уәкiлеттi органға тұтынушы тiкелей өтiнiш берген кезде мемлекеттiк қызмет өтiнiш бiлдiрген сәттен бастап ұсынылады;
мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiн күтудiң ең жоғары шекті уақыты – 10 (он) минуттан аспайды;
мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң еңжоғары шекті ұзақ уақыты – 10 (он) минуттан аспайды;
2) тұтынушы Орталық арқылы өтiнiш берген кезде мемлекеттiк қызмет:
2 (екi) жұмыс күнiнен аспайтын мерзiмде көрсетiледi;
мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiн күтудiң ең жоғары шекті уақыты – 10 (он) минуттан аспайды;
мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шекті уақыты – 10 (он) минуттан аспайды.
7. Тұтынушы осы регламенттiң 8-тармағында көрсетiлген құжаттар пакетiн толық ұсынбауы немесе өкiлеттi органның шаруашылық кiтабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы мәлiметтер болмауы мемлекеттiк қызмет ұсынудан бас тартуға негiз болып табылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi әрекет (өзара әрекеттiлiк) реттiлiгiнiң сипаттамасы
8. Тұтынушы мемлекеттiк қызметтi алу үшiн келесі құжаттарды ұсынады:
1) уәкiлеттi органға өтiнiш жасағанда тұтынушы жеке куәлiгiн ұсынумен ауызша нысанда жүгінеді;
2) Орталыққа өтiнiш жасағанда:
еркiн нысандағы өтiнiштi;
салыстырып тексеру үшiн түпнұсқасын ұсына отырып, жеке куәлiктiң көшiрмесiн.
9. Құжаттарды Орталыққа тапсырғаннан кейiн тұтынушыға, мемлекеттiк қызметтi алу үшiн барлық қажеттi құжаттарды тапсырғандығын растайтын, орталықтың мөрi мен тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алатын күні көрсетiлген анықтама берiледi.
10. Тұтынушы мемлекеттiк қызмет алу үшiн өтiнiш жасаған сәттен бастап және мемлекеттiк қызмет нәтижесiн беру сәтіне дейiн мемлекеттiк қызметтi көрсету этаптары:
1) уәкiлеттi органға өтiнiш жасағанда:
тұтынушы уәкiлеттi органға жеке куәлігін бередi;
уәкiлеттi органның маманы өтiнiштi журналға тiркеудi жүргiзедi, шаруашылық кiтабы бойынша мәлiметтердi тексередi, жеке қосалқы шаруашылығының болуы туралы анықтаманы толтырады немесе мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапты дайындайды;
2) Орталық арқылы өтініш жасағанда:
тұтынушы өтiнiш және салыстырып тексеру үшін түпнұсқасын ұсына отырып, жеке куәлiктiң көшiрмесiн бередi;
Орталық өтiнiштi тiркеудi жүргiзедi және уәкiлеттi органға тапсырады;
уәкiлеттi орган орталықтан ұсынылған өтiнiштi тiркеудi, қарауды жүзеге асырады, бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды немесе анықтаманы ресiмдейдi, мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесiн Орталыққа жолдайды;
Орталық тұтынушыға анықтама не бас тарту туралы дәлелдi жауап бередi.

5. Результатом оказания государственной услуги является:
1) выдача справки о наличии личного подсобного хозяйства;
2) мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Сроки оказания государственной услуги:
1) при непосредственном обращении потребителя в уполномоченный орган государственная услуга оказывается с момента обращения:
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 10 (десяти) минут;
максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
2) при обращении потребителя через Центр государственная услуга оказывается:
в срок не более 2 (двух) рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 10 (десяти) минут;
максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги не более - 10 (десять) минут.
7. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является предоставление потребителем неполного пакета документов, указанных в пункте 8 настоящего регламента либо отсутствия данных о наличии личного подсобного хозяйства в похозяйственной книге уполномоченного органа.
2. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
8. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет следующие документы:
1) при обращении в уполномоченный орган потребитель обращается в устной форме с предоставлением удостоверения личности;
2) при обращении в Центр:
заявление в произвольной форме;
копию удостоверения личности с предоставлением оригинала для сверки.
9. После сдачи документов в Центр потребителю выдается справка, подтверждающая сдачу потребителем всех необходимых документов для получения государственной услуги, в которой содержится штамп Центра и дата получения потребителем государственной услуги.
10. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) при обращении в уполномоченный орган:
потребитель предоставляет удостоверение личности;
специалист уполномоченного органа проводит регистрацию обращения в журнале, проверяет данные по похозяйственной книге, заполняет справку о наличии личного подсобного хозяйства либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
2) при обращении через Центр:
потребитель подает заявление и копию удостоверения личности с предоставлением оригинала для сверки;
центр проводит регистрацию заявления и передает в уполномоченный орган;
уполномоченный орган осуществляет регистрацию, рассмотрение предоставленного заявления из Центра, подготавливает мотивированный ответ об отказе или оформляет справку, направляет результат оказания государственной услуги в Центр;
Центр выдает потребителю справку либо мотивированный ответ об отказе.

11. Уәкiлеттi орган тұтынушы құжатының мазмұны туралы ақпараттарды сақтауды қорғау және құпияда сақтауды қамтамасыз ету қажет.
12. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiнде тұтынушының уәкiлеттi органға тiкелей өтiнiш беруi кезiнде мынадай құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (әрі қарай - ҚФБ) қатысады:
1) уәкiлеттi органның маманы;
2) ауыл немесе селолық округтiң әкiмi.
13. Әрбiр әкiмшiлiк әрекеттiң (рәсімнің) орындалу мерзiмiн көрсете отырып, әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк әрекеттердiң (рәсімнің) өзара әрекеттестiгi мен реттiлiгiнiң мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшада келтiрiлген.
14. ҚФБ мен мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiнде әкiмшiлiк әрекеттердiң логикалық реттiлiгiнiң арасындағы өзара байланысты бейнелейтiн сызба осы регламентке 3-қосымшада келтiрiлген.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету тәртiбiн бұзғандығы үшiн лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершiлiкке тартылады.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттiк қызметiнiң регламентiне
1-қосымша
Қарқаралы ауданының село, кент және селолық (ауылдық) округтер әкiмдерi аппараттарының тiзбесi
р/с N
Селолық округ әкiмi аппаратының толық атауы
Елдi мекен атауы
Байланыс телефоны
Заңды мекен жайы
Сайт мекен-жайы
1
"Нұрмақов ауылдық округінің әкім аппараты" ММ
село Өсібай
8 (721)-32-55-2-72
Өсібай, Елебеков көшесі, 6
жоқ
2
"Нүркен Әбдіров селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Жарлы
8 (72146)-34-3-04
с. Жарлы, Машанов көшесі, 35
жоқ
3
"К. Аманжолов селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Талды
8 (72146)37-4-00
с. Талды, К. Аманжолов көшесі, 2
жоқ
4
"Қоянды селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Қоянды
8 (72132)-58-2-21
с. Қоянды, Советская көшесі 5
жоқ
5
"Жаңатоған селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Жаңатоған
8 (72146)-34-1-85
с. Жаңатоған, Үшкун көшесі 39
жоқ
6
"Егіндібұлақ селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Егіндібұлақ
8 (72147)-91-3-95
с. Егіндібұлақ, Мәди көшесі, 10
жоқ
7
"Қарқаралы қаласының әкім аппараты" ММ
Қарқаралы қаласы
8 (72146)-31-2-84
Қарқаралы қ., Бөкейханов көшесі, 40
жоқ
8
"Бақты селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Бақты
8 (72146)-38-7-21
с. Бақты, Тәуелсіздік көшесі, 13
жоқ
9
"Балқантау селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Қарабұлақ
8 (72147)-91-5-86
с. Қарабұлақ, Қазақстан көшесі, 4
жоқ
10
"Абай селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Айнабұлақ
8 (72147)-51-3-41
с. Айнабұлақ, М.Батыр көшесі, 15
жоқ
11
"Угар селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Матақ

11. Уполномоченный орган должен обеспечить сохранность, защиту и конфиденциальность информации о содержании документа потребителя.
12. В процессе оказания государственной услуги при непосредственном обращении потребителя в уполномоченный орган задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) специалист уполномоченного органа;
2) аким села или сельского округа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Перечень аппаратов акимов поселка, сел и сельских (аульных) округов Каркаралинского района
N п/п
Полное наименование аппарата акима сельского округа
Наименование населенного пункта
Контактный телефон
Юридический адрес
Адрес сайта
1
ГУ "Аппарат акима Нурмаковского аульного округа"
село Осибай,
8 (721)-32-55-2-72
с. Осибай, улица Елебекова, 6
нет
2
ГУ "Аппарат акима Нуркен Абдировского сельского округа"
село Жарлы
8 (72146)-34-3-04
с. Жарлы, улица Машанова, 35
нет
3
ГУ "Аппарат акима К.Аманжоловского сельского округа"
село Талды
8 (72146)37-4-00
с. Талды, улица К. Аманжолова 2
нет
4
ГУ "Аппарат акима Кояндинского сельский округа"
село Коянды
8 (72132)-58-2-21
с. Коянды, улица Советская 5
нет
5
ГУ "Аппарат акима Жанатоганского сельского округа"
село Жанатоган
8(72146)-34-1-85
с. Жанатоган, улица Ушкун 39
нет
6
ГУ "Аппарат акима Егиндыбулакского сельского округа"
село Егиндыбулак
8 (72147)-91-3-95
с.Егиндыбулак, улица Мади 10
нет
7
ГУ "Аппарат акима города Каркаралинска"
город Каркаралинск
8 (72146)-31-2-84
г. Каркаралинск, улица Бокейханова 40
нет
8
ГУ "Аппарат акима Бахтинского сельского округа"
село Бахты
8 (72146)-38-7-21
с. Бахты, улица Тауелсиздик 13
нет
9
ГУ "Аппарат акима Балкантауского сельского округа"
село Карабулак
8 (72147)-91-5-86
с. Карабулак, улица Казахстанская 4
нет
10
ГУ "Аппарат акима Абайского сельского округа"
село Айнабулак
8 (72147)-51-3-41
с. Айнабулак, улица М. Батыра 15
нет
11
ГУ "Аппарат акима Угарского сельского округа"
село Матак

8 (72146)-33-7-32
с. Матақ, Школьная көшесі, 2
жоқ
12
"Мартбек Мамыраев селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Ақжол
8 (72147)-33-3-00
с. Ақжол, Н. Қабдыкәрімов көшесі, 12
жоқ
13
"Кырғыз селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Бүркітті
8 (72146)-34-4-31
с. Бүркітті, Тың көшесі, 8
жоқ
14
"Темірші селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Татан
8 (72132)-36-5-60
с. Татан, Орталық көшесі, 6
жоқ
15
"Қайнарбұлақ селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Аппаз
8 (72159)-61-5-58
с. Аппаз, К. Сейлхан көшесі, 14/2
жоқ
16
"Бесоба селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Бесоба
8 (72132)-36-4-43
с. Бесоба, Әбдрасылов көшесі 23
жоқ
17
"Тегісшілдік селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Тегісшілдік
8 (72146)-37-5-01
с. Тегісшілдік, Т. Әубәкіров көшесі, 11
жоқ
18
"Қарағайлы кентінің әкім аппараты" ММ
Қарағайлы кенті
8 (72146)-45-4-80
к. Қарағайлы, 20 4 квартал
жоқ
19
"Томар селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Томар
8 (72132)-35-2-23
с. Томар, Мәди көшесі, 4
жоқ
20
"Тәттімбет селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Ақтасты
8 (72132)-53-2-87
с. Ақтасты, Қазыбек би көшесі, 17
жоқ
21
"Шарықты селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Теректі
8 (72132)-56-2-92
с. Теректі, Абай көшесі, 12
жоқ
22
"Қаракөл селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Қаракөл
8 (72132)-91-5-57
с. Қаракөл, Строителей көшесі, 13
жоқ
23
"Мәди селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Айрық
8 (72132)-54-2-60
с. Айрық, Әбішев көшесі, 3
жоқ
24
"Ынталы селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Ынталы
8 (72146)-50-0-11
с. Ынталы, Бейбітшілік көшесі, 12
жоқ
25
"Қаршығалы селолық округінің әкім аппараты" ММ
село Көктас
8 (72146)-33-5-12
с. Көктас, Гагарин көшесі, 30
жоқ
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттiк қызметiнiң регламентiне
2-қосымша
Құрылымдық-функционалдық бiрлiктердiң (ҚФБ) әрекеттерiнiң сипаттамасы
Негiзгi үдерiстiң iс-әрекетi (барысы, жұмыс ағыны)
1.
Әрекеттiң (барысының, жұмыс ағынының) N
1
2
3
2.
ҚФБ атауы
ҚФБ 1 тобы уәкiлеттi органның маманы
ҚФБ 2 тобы селоның немесе селолық округтiң әкiмi
ҚФБ 1 тобы уәкiлеттi органның маманы
3.
Әрекеттiң (үдерiстiң, рәсiмнiң, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Өтiнiштi тiркеу, шаруашылық кiтабы бойынша мәлiметтердi тексеру
Анықтамаға не тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
Шығыс құжаттар журналына тiркеу
4.
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкiмгерлiк шешiм)
Анықтаманы толтыру және қол қою не тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапты жазу және қол қоюға жолдау
Анықтама не тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
Анықтама не тұтынушыға қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап беру
5.
Орындалу мерзiмдерi
10 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
5 минуттан аспайды
6.
Келесi iс-әрекеттiң нөмiрi
2
3
"Жеке қосалқы шаруашылықтын
болуы туралы анықтама беру
мемлекеттік қызметінің регламентіне
3-қосымша
Жеке қосалқы шаруашылығының болуы туралы анықтама беру үдерісінің сызбасы

8 (72146)-33-7-32
с. Матак, улица Школьная 2
нет
12
ГУ "Аппарат акима Мартбек Мамыраевского сельского округа"
село Акжол
8 (72147)-33-3-00
с. Акжол, улица Н. Кабдыкаримова 12
нет
13
ГУ "Аппарат акима Киргизского сельского округа"
село Буркутты
8 (72146)-34-4-31
с. Буркутты, улица Тын 8
нет
14
ГУ "Аппарат акима Темиршинского сельского округа"
село Татан
8 (72132)-36-5-60
с. Татан, улица Орталык 6
нет
15
ГУ "Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа"
село Аппаз
8 (72159)-61-5-58
с. Аппаз, улица К. Сейлхана 14/2
нет
16
ГУ "Аппарат акима Бесобинского сельского округа"
село Бесоба
8 (72132)-36-4-43
с. Бесоба, улица Абдрасылова 23
нет
17
ГУ "Аппарат акима Тегисшильдикского сельского округа"
село Тегисшильдик
8 (72146)-37-5-01
с. Тегисшильдик, улица Т. Аубакирова 11
нет
18
ГУ "Аппарат акима поселка Карагайлы"
поселок Карагайлы
8 (72146)-45-4-80
п. Карагайлы, 20 квартал 4
нет
19
ГУ "Аппарат акима Томарского сельского округа"
село Томар
8 (72132)-35-2-23
с. Томар, улица Мадии 4
нет
20
ГУ "Аппарат акима Таттимбетского сельского округа"
село Актасты
8 (72132)-53-2-87
с. Актасты, улица Казыбек би 17
нет
21
ГУ "Аппарат акима Шарыктинского сельского округа"
село Теректи
8 (72132)-56-2-92
с. Теректи, улица Абая 12
нет
22
ГУ "Аппарат акима Караколского сельского округа"
село Каракол
8 (72132)-91-5-57
с. Каракол, улица Строителей 13
нет
23
ГУ "Аппарат акима Мадиского сельского округа"
село Айрык
8 (72132)-54-2-60
с. Айрык, улица Абишева 3
нет
24
ГУ "Аппарат акима Ынталинского сельского округа"
село Ынталы
8 (72146)-50-0-11
с. Ынталы, улица Бейбитшилик 12
нет
25
ГУ "Аппарат акима Каршыгалинский сельского округа"
село Коктас
8 (72146)-33-5-12
с. Коктас, улица Гагарина 30
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Описание действий структурно-функциональных единиц СФЕ
Действия процессов (хода, потока работ)
1.
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2.
Наименование СФЕ
Группа 1 СФЕ специалист уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ аким села или сельского округа
Группа 1 СФЕ специалист уполномоченного органа
3.
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Регистрация обращения, проверка данных по похозяйственной книге
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
Регистрация в журнале исходящей корреспонденции
4.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Заполнение и подписание справки либо написание мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю и направление на подписание
Справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги потребителю
5.
Сроки исполнения
не более 10 минут
не более 5 минут
не более 5 минут
6.
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
Схема процесса выдачи справки о наличии личного подсобного хозяйства