Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 123 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 02 мамырда N 10-6-209 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 03 қазандағы N 298 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 03.10.2013 N 298 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 11-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына, 29-бабы 67-тармақтарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 8-бабы 4-тармағына сәйкес, үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларға әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балалардың білім алу кезеңінде жергілікті бюджеттен Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген айлық есептік көрсеткіштің бес есе мөлшерінде тоқсан сайынғы әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. "Жалағаш аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу бойынша уәкілетті органы болып белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары И.Болысбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі                        С. Сермағамбетов

О материальном обеспечении детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 13 апреля 2012 года N 123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 02 мая 2012 года за N 10-6-209. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 03 октября 2013 года N 298
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 03.10.2013 N 298.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 2 статьи 11, пунктами 67 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", в целях оказания социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому, акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать ежеквартальную социальную помощь детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому в период получения ими образования, в размере пятикратного месячного расчетного показателя, установленного законодательством Республики Казахстан из местного бюджета.
2. Определить уполномоченным органом по назначению и выплате социальной помощи государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Жалагашского района".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района И.Болысбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района                     С. Сермагамбетов