"Майлытоғай ауылдық округіне қарасты атауы жоқ көшеге "Бірлік" атауын беру туралы" Ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 25 тамыздағы N 49 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Майлытоғай ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 20 сәуірдегі N 56 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Шиелі аудандық Әділет басқармасында 2012 жылы 24 мамырда N 10-9-223 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 3 тармағын және "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 8 бабының 3 тармағын басшылыққа ала отырып ШЕШЕМІН:
1. "Майлытоғай ауылдық округіне қарасты атауы жоқ көшеге "Бірлік" атауын беру туралы" Майлытоғай ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 25 тамыздағы (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2010 жылдың 01 қазанында N 10-9-143 болып тіркелген, аудандық "Өскен өңір" газетінің 2010 жылғы 20 қазанындағы N 85/7815/ шығарылымында жарияланған) N 49 шешімінің преамбуласы мынадай редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" N 148 Заңының 37 бабының 3 тармағын басшылыққа ала отырып, аудандық ономастикалық комиссия мәжілісінің 2010 жылғы 2 маусымындағы N 4 хаттамасына сәйкес ШЕШЕМІН:"
2. Аталған шешімнің 2 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі."
3. Аталған шешімнің 3 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Р. Абдрахимоваға жүктеймін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Майлытоғай ауылдық округі әкімі                   Қ. Асанов

О внесении изменений в решение акима аульного округа от 25 августа 2010 года N 49 "О присвоении имени "Бірлік" улице без названия расположенного в аульном округе Майлытогай"
Решение акима Майлытогайского аульного округа Шиелийского района Кызылординской области от 20 апреля 2012 года N 56. Зарегистрировано Управлением юстиции Шиелийского района Кызылординской области 24 мая 2012 года за N 10-9-223
Руководствуясь пункта 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственным управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" РЕШАЮ:
1. Преамбулу решения акима Майлытогайского аульного округа от 25 августа 2010 года N 49 "О присвоении имени "Бірлік" улице без названия расположенного в аульном округе Майлытогай" (зарегистрировано в государственном реестре нормативно правовых актов 01 октября 2010 года N 10-9-143, опубликован в районном газете "Өскен өңір" 20 октября 2010 года N 85 /7815/) изложить в следующей редакции:
"Руководствуясь пункта 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственным управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и протокола N 4 от 2 июня 2010 года решения районной ономастической комиссии РЕШАЮ:"
2. Пункт 2 данного решения изложить в следующей редакции:
"2. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования"
3. Пункт 3 данного решения изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста Р. Абдрахимовой"
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти
календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Майлытогайского
аульного округа                                   К. Асанов