"Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 361 қаулысына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/450 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 05 желтоқсандағы № 307 қаулысы және Маңғыстау облысы мәслихатының 2012 жылғы 07 желтоқсандағы № 7/92 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қаңтарда № 2194 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төлемақының базалық ставкалары туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 361 қаулысына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 39/450 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2118 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2011 жылғы 29 желтоқсанда № 220-221 жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулы мен шешімнің қосымшасы осы қаулы мен шешімнің  қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Маңғыстау облыстық мәслихаты аппаратының басшысы (Д. Сейбағытов) осы қаулы мен шешімнің интернет-ресурста жариялануына бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.К.Мұқановқа жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 6 декабря 2011 года № 361 и решение Мангистауского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/450 "О базовых ставках платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность"
Постановление акимата Мангистауской области от 05 декабря 2012 года № 307 и решение маслихата Мангистауской области от 07 декабря 2012 года № 7/92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 января 2013 года № 2194
Примечание РЦПИ!
Постановление от 05 декабря 2012 года за № 307 и решение от 07  декабря 2012 года за № 7/92 на русском языке в РЦПИ не поступало!
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат области ПОСТАНОВИЛ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 6 декабря 2011 года № 361 и решение Мангистауского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 39/450 «О базовых ставках платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2118, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 29 декабря 2011 года № 220-222) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению и решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению и решению.
2. Руководителю аппарата Мангистауского областного маслихата (Сейбагытов Д.) осуществить контроль за опубликованием данного постановления и решения на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением данного постановления и решения возложить на заместителя акима области Муханова К.К.

4. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                               Сессия төрағасы
Б. Мұхаметжанов                             М. Дүйсенбаев
Облыстық мәслихат хатшысы
Б. Жүсіпов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2012 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 307 қаулысына және Маңғыстау
облыстық мәслихатының 2012 жылғы
7 желтоқсандағы № 7/92 шешіміне
қосымша
Жер учаскелері жеке меншікке берілген кезде олар үшін төленетін төлемақының базалық ставкалары

4. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                             Председатель сессии        Б. Мухамеджанов                              М. Дюсенбаев
Секретарь областного маслихата
Б. Жусупов
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от 5 декабря 2012 года № 307 и
решению Мангистауского
областного маслихата
от 7 декабря 2012 года № 7/92
Базовые ставки платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность