2013 жылға жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 650 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда № 2187 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» қаулысымен бекітілген «Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне» сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – уәкілетті орган) 2013 жылға жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарына бағытталуын қамтамасыз етсін.
2. "Жаңаөзен қалалық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Н.Ғұмарова) қалалық бюджет қаражаты есебінен қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Уәкілетті орган жұмыс берушімен қоғамдық жұмыстарды атқаруға келісім-шарт жасасын.
4. Ұйымдардың тізбесі, түрлері, көлемі, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы қаулының орындалысы бақылау қала әкімінің орынбасары Т. Болатбаеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              С.Трұмов
КЕЛІСІЛДІ:
«Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б.Э.Маркашова
21 желтоқсан 2012 ж.
«Жаңаөзен қалалық қаржылар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Р.К.Джантлеуова
21 желтоқсан 2012 ж.
«Жаңаөзен қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н.Б.Ғұмарова
21 желтоқсан 2012 ж.
2012 жылғы 21 желтоқсан № 650
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің қаулысына
қосымша
Ұйымдардың тізбесі, түрлері, көлемі, қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері

Об организации общественных работ для безработных на 2013 год
Постановление акимата города Жанаозен от 21 декабря 2012 года N 650. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 декабря 2012 года N 2187
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и "Правил организации и финансирования общественных работ" утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Жанаозенский отдел занятости и социальных программ" (далее-уполномоченный орган) обеспечить направление безработных на общественные работы в 2013 году.
2. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел экономики и бюджетного планирования" (Гумарова Н.) обеспечить финансирование общественных работ за счет городского бюджета.
3. Уполномоченному органу заключить с работодателями договор на выполнение общественных работ.
4. Согласно приложению утвердить перечень организации, виды, объемы, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Болатбаеву Т.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                             Трумов С.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Жанаозенский
городской отдел занятости
и социальных программ"
Маркашова Б.Э.
21 декабря 2012 г.
Начальник государственного
учреждения "Жанаозенский
городской отдел финансов"
Джантлеуова.Р.К.
21 декабря 2012 г.
Начальник государственного
учреждения "Жанаозенский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования"
Гумарова. Н.Б.
21 декабря 2012 г.
Приложение
к постановлению акимата города Жанаозен
от 21 января 2012 года N 650
Перечень организаций, виды, объемы, размеры оплаты труда участников и источники финансирования