Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 41/291 "2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 2/19 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 сәуірде № 11-4-131 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 15/148 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 20.12.2013 № 15/148 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және облыстық мәслихаттың 2012 жылғы 04 сәуірдегі № 3/26 "Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 06 желтоқсандағы 39/448 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 41/291 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 13 қаңтарда № 11-4-127 болып тіркелген, "Қарақия" газетінің 2012 жылғы 27 қаңтарда № 4 (463) санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2012 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 817 483 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 459 384 мың теңге;
салықтық емес түсімдер
бойынша – 9 490 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер – 56 709 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 291 900 мың теңге;
2) шығындар – 5 807 714 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 63 059 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 65 844 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 785 мың теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 9 938 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 9 938 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 63 228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 63 228 мың теңге.
2 тармақта:
2) тармақшада "0,0" саны "79,9" санымен ауыстырылсын.
4 тармақта келесі мазмұндағы абзацтарымен толықтырылсын:
"Құланды селосында жаңадан салынған тұрғын үйлерге электр желілерін тарту құрылысы;
Құланды селосында екі пәтерлік екі коммуналдық тұрғын үй құрылысы;
Бостан селосында екі пәтерлік екі коммуналдық тұрғын үй құрылысы;
Сенек селосында екі пәтерлік екі коммуналдық тұрғын үй құрылысы;
Құрық селосында он екі пәтерлік екі қабатты екі коммуналдық тұрғын үй құрылысы;
Мұнайшы кентінде он екі пәтерлік екі қабатты коммуналдық тұрғын үй құрылысы.".

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 41/291 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата от 13 апреля 2012 года № 2/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 апреля 2012 года № 11-4-131. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 15/148
Сноска. Утратило силу решением Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2013 № 15/148
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением областного маслихата от 04 апреля 2012 года № 3/26 "О внесений изменений и дополнений в решение областного маслихата от 06 декабря 2011 года № 39/448 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 41/291 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-4-127 от 13 января 2012 года, опубликовано в газете "Каракия" от 27 января 2012 года № 4 (463)) следующие изменения и дополнения:
Утвердить районный бюджет на 2012 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 5 817 483 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 459 384 тысячи тенге;
не налоговым поступлениям – 9 490 тысячи тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала – 56 709 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2 291 900 тысячи тенге;
2) затраты – 5 807 714 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 63 059 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 65 844 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 785 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 9 938 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 9 938 тысячи тенге;
поступление от продажи
финансовых активов государства – 0 тенге:
5) дефицит (профицит) бюджета – 63 228 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета – 63 228 тысячи тенге.
В пункте 2:
подпункте 2) цифры "0,0" заменить цифрами "79,9";
пункт 4 дополнить абзацами следующего содержания:
"Строительство электроснабжения к новопостроенным жилым домам в селе Куланды;
Строительство двух-квартирных двух коммунальных жилых домов в селе Куланды;
Строительство двух-квартирных двух коммунальных жилых домов в селе Бостан;
Строительство двух-квартирных двух коммунальных жилых домов в селе Сенек;
Строительство двенадцати-квартирных двухэтажных двух коммунальных жилых домов в селе Курык;
Строительство двенадцати-квартирного двухэтажного коммунального жилого дома в поселке Мунайшы.".

161 367
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
16 001
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 001
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
58 232
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
53 232
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село) ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
61 856
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
56 816
024
Ақпараттық жүйелер құру
5 040
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25 278
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 278
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
5 000
04
Білім беру
2 197 083
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село) ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
268 505
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
268 377
025
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
128
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 603 395
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 664
003
Жалпы білім беру
1 426 421
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
21 213
006
Балаларға қосымша білім беру
69 467
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
2 970
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
5 100
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
475
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3 106
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 800
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақыны арттыру

161 367
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
16 001
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
16 001
122
Аппарат акима района (города областного значения)
58 232
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
53 232
003
Капитальные расходы государственного органа
5 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
61 856
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
56 816
024
Создание информационных систем
5 040
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25 278
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
20 278
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
5 000
04
Образование
2 197 083
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
268 505
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
268 377
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
128
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 603 395
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 664
003
Общеобразовательное обучение
1 426 421
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21 213
006
Дополнительное образование для детей
69 467
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 970
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
5 100
012
Капитальные расходы государственного органа
475
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
3 106
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 800
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета