"Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 587 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда № 3963 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 20 қарашадағы № 508 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 20.11.2013 № 508 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 587 қаулысымен бекітілген
"Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентінде (бұдан әрі - Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттік қызметті алушы - жеке және заңды тұлға;
2) басқарма – "Қостанай облысы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Басқарма);
3) аумақтық орган - "Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігінің Қостанай облысы Дін істері департаменті" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – аумақтық орган).

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности"
Постановление акимата Костанайской области от 25 декабря 2012 года № 587. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2012 года № 3963. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 20 ноября 2013 года № 508
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 20.11.2013 № 508 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Садуакасов
Утвержден
постановлением акимата
от 25 декабря 2012 года № 587
Регламент государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности" (далее – Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель государственной услуги – физическое и юридическое лицо;
2) управление – государственное учреждение «Управление архитектуры и градостроительства акимата Костанайской области» (далее - Управление).
3) территориальный орган - государственное учреждение "Департамент по делам религий Костанайской области Агентства Республики Казахстан по делам религий" (далее – территориальный орган).

2. Жалпы ережелер
2. "Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Діни қызмет саласында мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 қазандағы № 1311 қаулысымен бекітілген "Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет стандартымен (бұдан әрі - Стандарт) және Регламентпен белгіленген тәртіпте жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызмет аумақтық органның келісімі бойынша Стандарттың 12-қосымшаларында көрсетілген мекенжайлар бойынша Басқармамен ұсынылады.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексі 34-бабының, "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-115-115-2-баптарының, "Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы Заңының 5-бабы 5) тармақшасының, "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысының негізінде жүзеге асырылады.
6. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесі ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім (бұдан әрі – шешім), не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз тасымалдағышта уәжделген жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет Басқарма ғимаратында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет ұсыну үшін Басқарма ғимаратында мүмкіндігі шектеулі мемлекеттік қызметті алушыларға қызмет көрсету үшін жағдайлар көзделген. Басқарманың үй-жайында бөлек кіретін есігі бар, күту және құжаттарды дайындау залы, күту орындары, толтырылған бланк үлгілері бар ақпараттық стенділер болады.
Басқарманың жұмыс кестесі Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.

2. Общие положения
2. Государственная услуга "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности" (далее – государственная услуга) осуществляется в порядке, установленном стандартом государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений), об определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности", утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2012 года № 1311 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (далее – Стандарт) и Регламентом.
3. Государственная услуга предоставляется Управлением по согласованию с территориальным органом по адресам, указанным в приложениях 12 к Стандарту.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга осуществляется на основании статьи 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статей 9-115-115-2 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", подпункта 5) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях", постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам".
6. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
7. Результатом оказываемой государственной услуги является решение о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также о перепрофилировании (изменения функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) (далее – решение), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Государственная услуга оказывается в здании Управления.
Для предоставления государственной услуги в здании Управления предусмотрены условия для обслуживания получателей государственной услуги с ограниченными возможностями. Помещение Управления имеет отдельный вход, зал ожидания и подготовки документов, кресла для ожидания, информационные стенды с образцами заполнения бланков.
График работы Управления указан в приложении 1 Стандарта.

9. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпарат www.uag.kostanay.gov.kz мекенжайы бойынша Басқарманың интернет-ресурсындағы "Мемлекеттік қызметтер" деген бөлімде орналастырылады.
10. Мемлекеттік қызмет Стандарттың 7-тармағында көрсетілген мерзімдерде көрсетіледі.
11. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға:
1) Стандарттың 11-тармағында көзделген құжаттардың толық пакетінің ұсынылмауы;
2) Стандарттың 11-тармағында көзделген құжаттарда дұрыс емес мәліметтердің ұсынылуы;
3) құжаттардың тиісінше ресімделмеуі;
4) аумақтық органның келісуінің болмауы негіз болып табылады.
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызметті алушыдан өтініш алған сәттен бастап мемлекеттік қызмет нәтижесін беру сәтіне дейінгі мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы өтінішті Басқармаға Стандарттың 3 немесе 4-қосымшаларына сәйкес нысандар бойынша береді;
2) Басқарма кеңсесінің қызметкері өтінішті қабылдайды, құжаттарды есепке алу кітабында тіркейді және құжаттардың тапсырылуын растау үшін мемлекеттік қызметті алушыға тіркеу мөртабаны (кіріс нөмірі, күні) бар өтініштің көшірмесін береді;
3) Басқарма басшысы келіп түскен құжаттар бойынша бұрыштамада мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты орындаушыны көрсете отырып, басқарушылық шешім қабылдайды;
4) Басқарма маманы құжаттарды қарайды, аумақтық органға келісу үшін ілеспе хат дайындайды;
5) аумақтық органда сұрау салу қабылданады, құжаттарды есепке алу кітабында тіркеледі, қаралады және қолдаухатты қағанаттандыру мүмкіндігі анықталады, келісу туралы анықтама-негіздемесі бар хат, немесе бас тарту туралы жауап ресімделінеді және басшыға қол қою үшін жіберіледі;
6) Басқарма маманы әкімдік қаулысының жобасын, немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауапты дайындайды;
7) Басқарма бастығы шешім жобасын облыстың жергілікті атқарушы органына қол қою үшін жіберу туралы хатқа, немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауапқа қол қояды;
8) Басқарма кеңсесінің қызметкері шешімді немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы уәжделген жауапты тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға жеке өзі келгенде береді немесе пошта арқылы жібереді.
13. Басқармада мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың ең аз саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-қимыл (өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы

9. Информация о порядке оказания государственной услуги располагается на интернет – ресурсе Управления по адресу: www.uag.kostanay.gov.kz, в разделе "Государственные услуги".
10. Государственная услуга оказывается в сроки, указанные в пункте 7 Стандарта.
11. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является:
1) предоставление неполного пакета документов, предусмотренных пунктом 11 Стандарта;
2) предоставление недостоверных сведений в документах, предусмотренных пунктом 11 Стандарта;
3) ненадлежащее оформление документов;
4) отсутствие согласования территориального органа.
12. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление в Управление по формам, согласно приложениям 3 или 4 к Стандарту;
2) сотрудник канцелярии Управления принимает заявление, регистрирует в книге учета документов и в подтверждение сдачи документов выдает копию заявления получателю государственной услуги со штампом регистрации (входящий номер, дата);
3) руководитель Управления принимает управленческое решение по поступившим документам с указанием в резолюции исполнителя, ответственного за предоставление государственной услуги;
4) специалист Управления рассматривает документы, подготавливает сопроводительное письмо в территориальный орган для согласования;
5) в территориальном органе принимается запрос, регистрируется в книге учета документов, рассматривается и определяется возможность удовлетворения ходатайства, оформляется письмо со справкой-обоснованием о согласовании либо ответ об отказе и направляется на подпись руководителю;
6) специалист Управления готовит проект постановления акимата либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
7) руководитель Управления подписывает письмо о направлении проекта решения на подпись в местный исполнительный орган области либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги;
8) сотрудник канцелярии Управления регистрирует и выдает получателю государственной услуги решение либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги при личном посещении или направляет почтой.
13. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в Управлении, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги

14. Ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешімді алу үшін қажетті құжаттардың толық тізбесі және оларға қойылатын талаптар Стандарттың 11-тармағында көрсетілген.
15. Өтініштер үлгілері Регламенттің 9-тармағында көрсетілген мекенжай бойынша Басқарманың ақпараттық стендінде және Басқарманың интернет-ресурсында орналастырылған.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде 5 құрылымдық-функционалдық бірлік (бұдан әрі – ҚФБ) мынадай құрамда әрекет етеді:
1) Басқарма кеңсесінің қызметкері;
2) Басқарма маманы;
3) Басқарма басшысы;
4) аумақтық органның маманы;
5) облыстың жергілікті атқарушы органы.
17. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талаптар: Басқарма және аумақтық орган мемлекеттік қызметті алушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялылығын қамтамасыз етеді.
18. Әрбір әкімшілік іс-қимылдың (рәсімнің) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ әкімшілік іс-қимылдарының (рәсімдерінің) дәйектілігі мен өзара іс-қимылының мәтіндік кестелік сипаттамасы Регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
19. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-қимылдарының қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында олар қабылдайтын шешімдер, әрекеттер (әрекетсіздіктер) үшін Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған тәртіпте жауап береді.
"Дін қызметі саласындағы уәкілетті
органмен келісім бойынша ғибадат
үйлерін (ғимараттарын) салу және
олардың орналасатын жерін
айқындау, сондай-ақ үйлерді
(ғимараттарды) ғибадат үйлері
(ғимараттары) етіп қайта
бейіндеу (функционалдық мақсатын
өзгерту) туралы шешім беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 1-қосымша
Әрбір әкімшілік іс-қимылдың (рәсімнің) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ әкімшілік іс-қимылдарының (рәсімдерінің) дәйектілігі мен өзара іс-қимылының мәтіндік кестелік сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағынының) іс-қимылы
Іс-қимылдың
(жұмыс
барысының,
ағынының) №
1
2
3
4
ҚФБ атауы
Басқарма
кеңсесінің
қызметкері
Басқарма
басшысы
Басқарма
маманы
Аумақтық орган
Іс-қимылдың
(үдерістің,
рәсімнің,
операцияның)
атауы және
олардың
сипаттамасы
Өтінішті
қабылдайды
және
құжаттарды
есепке алу
кітабында
тіркейді
Келіп түскен
құжаттар
бойынша
басқарушылық
шешім
қабылдайды
Құжаттарды
қарайды,
аумақтық
органға
келісім үшін
ілеспе хатты
дайындайды
Сұрау салуды
қабылдайды,
құжаттарды
есепке алу
кітабында
тіркейді,
қарайды және
келісу туралы
хатты, немесе
мемлекеттік
қызмет
көрсетуден бас
тарту туралы
уәжделген
жауапты
ресімдейді
Аяқтау нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдастырушылық-
басқарушылық
шешім)
Мемлекет-
тік
қызметті
алушыға
тіркеу
мөртабаны
(кіріс
нөмірі,
күні) бар
өтініштің
көшірмесін
беру
Бұрыштамада
мемлекеттік
қызметті
көрсетуге
жауапты
орындаушыны
көрсету
Аумақтық
органға
ілеспе хатты
жіберу
Келісу туралы
хатты, немесе
бас тарту
туралы жауапты
Басқармаға
жіберу
Орындау
мерзімдері
30
минуттан
артық емес
1 күн
3 күн
3 күн
Іс-қимылдың
(жұмыс барысының,
ағынының) №
5
6
7
ҚФБ атауы
Басқарма
маманы
Облыстың
жергілікті
атқарушы органы
Басқарма
кеңсесінің
қызметкері
Іс-қимылдың
(үдерістің,
рәсімнің,
операцияның) атауы
және олардың
сипаттамасы
Әкімдік
қаулысының
жобасын,
немесе
мемлекеттік
қызмет
көрсетуден бас
тарту туралы
уәжделген
жауапты
дайындайды,
басшының
құжаттарға қол
қоюын
қамтамасыз
етеді
Құжаттарды
қабылдайды,
қарайды және
әкімдік
қаулысының
жобасын
бекітеді
Шешімді немесе
мемлекеттік қызмет
көрсетуден бас
тарту туралы
уәжделген жауапты
тіркейді және
мемлекеттік
қызметті алушыға
жеке өзі келгенде
береді немесе
пошта арқылы
жібереді
Аяқтау нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдастырушылық-
басқарушылық шешім)
Шешім жобасын
облыстың
жергілікті
атқарушы
органына
бекітуге,
немесе
Басқарма
кеңсесіне бас
тарту туралы
жауапты жіберу
Басқармаға
шешімді жіберу
Шешімді немесе
негіздемесі бар
жауапты беру
Орындау мерзімдері
20 күн
3 күн
30 минуттан артық
емес
"Дін қызметі саласындағы уәкілетті
органмен келісім бойынша ғибадат
үйлерін (ғимараттарын) салу және
олардың орналасатын жерін
айқындау, сондай-ақ үйлерді
(ғимараттарды) ғибадат үйлері
(ғимараттары) етіп қайта
бейіндеу (функционалдық мақсатын
өзгерту) туралы шешім беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-қимылдарының қисынды дәйектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба
Ескертпе: ҚФБ – құрылымдық-функционалдық бірліктер

14. Полный перечень необходимых документов и требований к ним для получения решения о строительстве культовых зданий (сооружений), об определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения), указан в пункте 11 Стандарта.
15. Образцы заявлений размещены на информационном стенде Управления и Интернет-ресурсе Управления по адресу, указанному в пункте 9 Регламента.
16. В процессе оказания государственной услуги задействованы 5 структурно-функциональные единиц (далее – СФЕ) в составе:
1) сотрудник канцелярии Управления;
2) специалист Управления;
3) руководитель Управления;
4) специалист территориального органа;
5) местный исполнительный орган области.
17. Требования к информационной безопасности: Управление и территориальный орган обеспечивают сохранность, защиту и конфиденциальность информации о содержании документов получателя государственной услуги.
18. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к Регламенту.
19. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 2 к Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
20. Должностные лица, оказывающие государственную услугу, за принимаемые ими решения, действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги несут ответственность в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача решения о строительстве культовых
зданий (сооружений) и определении
их месторасположения, а также
перепрофилировании (изменении
функционального назначения)
зданий (сооружений) в культовые
здания (сооружения), по согласованию
с уполномоченным органом в сфере
религиозной деятельности"
Описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры)
Действие основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода,
потока
работ)
1
2
3
4
Наименование
СФЕ
Сотрудник
канцелярии
Управления
Руководитель
Управления
Специалист
Управления
Территориальный
орган
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и
их описание
Принимает
заявление
и
регист-
рирует в
книге
учета
документов
Принимает
управлен-
ческое
решение по
поступившим
документам
Рассматривает
документы,
подготавливает
сопроводи-
тельное письмо
в
террито-
риальный орган
для
согласования
Принимает запрос,
регистрирует в
книге учета
документов,
рассматривает,
оформляет письмо
о согласовании,
либо
мотивированный
ответ об отказе в
предоставлении
государственной
услуги
Форма
завершения
(данные,
документ,
организа-
ционно-
распоряди-
тельное
решение)
Выдача
копии
заявления
получателю
государст-
венной
услуги со
штампом
регист-
рации
(входящий
номер,
дата)
Указание в
резолюции
исполнителя,
ответствен-
ного за
предостав-
ление
государствен-
ной услуги
Направление
сопроводи-
тельного
письма в
террито-
риальный
орган
Направление
письма о
согласовании,
либо ответа об
отказе в
Управление
Сроки
исполнения
не более
30 минут
1 день
3 дня
3 дня
№ действия
(хода,
потока
работ)
5
6
7
Наименование
СФЕ
Специалист
Управления
Местный
исполнительный
орган области
Сотрудник канцелярии
Управления
Наименование
действия
(процесса,
процедуры,
операции) и
их описание
Готовит проект
постановления
акимата либо
мотивированный
ответ об отказе
в предоставлении
государственной
услуги,
обеспечивает
подписание
документов
руководством
Принимает
документы,
рассматривает и
утверждает
проект
постановления
акимата
Регистрирует и выдает
получателю
государственной услуги
решение, либо
мотивированный ответ об
отказе в предоставлении
государственной услуги
при личном посещении
или направляет почтой
Форма
завершения
(данные,
документ,
организа-
ционно-
распоряди-
тельное
решение)
Направление
проекта решения
на утверждение в
местный
исполнительный
орган области,
либо ответа об
отказе в
канцелярию
Управления
Направление
решения в
Управление
Выдача решения или
отказа с обоснованием
Сроки
исполнения
20 дней
3 дня
Не более 30 минут
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача решения о строительстве
культовых зданий (сооружений)
и определении их месторасположения,
а также перепрофилировании
(изменении функционального
назначения) зданий (сооружений)
в культовые здания (сооружения),
по согласованию с уполномоченным
органом в сфере религиозной деятельности"
Схема взаимосвязи логической последовательности административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Примечание: СФЕ – структурно-функциональные единицы