Автомобиль таксилердің бірыңғай түсті гаммасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 2 сәуірдегі № 674 қаулысы. Қостанай облысы Қостанай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 4 мамырда № 9-1-190 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1396 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1396 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 2 шілдедегі № 767 қаулысымен бекітілген "Автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдау қағидасының" 27-тармағына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласында автомобиль таксилердің сыртын безендіру үшін бірыңғай ақ түсті гаммасы белгіленсін.
2. Осы қаулы міндетті ресми жариялауға жатады және 2012 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары В.А. Полешкоға жүктелсін.
Әкім                                       Ғ. Нұрмұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай қаласы әкімдігінің тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ А. Маклюк

Об установлении единой цветовой гаммы автомобилей такси
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 2 апреля 2012 года № 674. Зарегистрировано Управлением юстиции города Костаная Костанайской области 4 мая 2012 года № 9-1-190. Утратило силу - Постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 28 июня 2013 года № 1396
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата города Костаная Костанайской области от 28.06.2013 № 1396 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", пунктом 27 Правил перевозок пассажиров и багажа автомобильным транспортом, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2011 года № 767, акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить в городе Костанае единую цветовую гамму белого цвета для внешнего оформления автомобилей такси.
2. Настоящее постановление подлежит обязательному официальному опубликованию и вводится в действие с 1 июля 2012 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Полешко В.А.
Аким                                       Г. Нурмухамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог акимата города Костаная"
________________ А. Маклюк