Мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 256 "Жангелдин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2012 жылғы 30 шілдедегі № 39 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 тамызда № 9-9-153 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2012–2014 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 256 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-9-144 тіркелген, 2012 жылғы 24 және 31 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін: көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1708751,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 121367,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3618,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 7795,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1575971,0 мың теңге;
2) шығындар – 1728244,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18187,0 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер - 33790,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 15603,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37680,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37680,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2 тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының
қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге – 5517,0 мың тең ге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 3 тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың құнын иелерiне өтеуге -9900,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына
сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық
мәслихатының
кезекті төртінші
сессиясының төрағасы                       Т. Ахметов
Жангелдин аудандық
мәслихат хатшысы                           С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________ Д. Бидашев
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 256 "О районном бюджете Жангельдинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Жангельдинского района Костанайской области от 30 июля 2012 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 августа 2012 года № 9-9-153
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Жангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Жангельдинского района на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 256 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-9-144, опубликовано 24 и 31 января 2012 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жангельдинского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1708751,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 121367,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3618,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 7795,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1575971,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1728244,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18187,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 33790,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 15603,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37680,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37680,4 тысячи тенге.";
подпункт 2) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме - 5517,0 тысяч тенге;";
подпункт 4) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения – 9900,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель очередной
четвертой сессии
Жангельдинского
районного маслихата                        Т. Ахметов
Секретарь Жангельдинского
районного маслихата                        С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Жангельдинского района"
____________ Д. Бидашев
Приложение
к решению маслихата