2012 жылы Қарабалық ауданында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 24 ақпандағы № 85 қаулысы. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 2 наурызда № 9-12-178 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 мамырдағы № 216 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012.05.11 № 216 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы Қарабалық ауданында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      Ф. Филиппов
Әкімдіктің
2012 жылғы 24 ақпандағы
№ 85 қаулысымен бекітілген
2012 жылы Қарабалық ауданында әлеуметтік жұмыс
орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
Жұмыс берушінің
атауы
Кәсіп
(лауазым)
Ұйымдас-
тырылатын
әлеуметтік
жұмыс
орындары-
ның саны
Айлық
жалақы
мөлшері
(теңге)
Жұмыстың
ай
бойынша
ұзақтығы
Мемлекет-
тік
бюджет қаражаты-
нан
өтелетін
айлық
жалақының
мөлшері
(теңге)
1
"Ак-Бидай-Агро"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
әр түрлі
жұмысты
атқаратын
жұмысшы
10
30000
6
15000
таразшы
4
30000
5
15000
аспазшы
6

Об утверждении перечня работодателей, организующих социальные рабочие места в Карабалыкском районе в 2012 году
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 24 февраля 2012 года № 85. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 2 марта 2012 года № 9-12-178. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 11 мая 2012 года № 216
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 11.05.2012 № 216.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, организующих социальные рабочие места в Карабалыкском районе в 2012 году.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ф. Филиппов
Утвержден
постановлением акимата
от 24 февраля 2012 года № 85
Перечень работодателей, организующих социальные
рабочие места в Карабалыкском районе в 2012 году
Наименование
работодателя
Профессия
(должность)
Количе-
ство
органи-
зуемых
социаль-
ных
рабочих
мест
Размер
месяч-
ной
зара-
ботной
платы
(тен-
ге)
Продол-
житель-
ность
работы в
месяцах
Размер
месячной
заработной
платы,
который
будет
компенси-
рован из
средств
государст-
венного
бюджета
(тенге)
1
Товарищество с
ограниченной
ответствен-
ностью "Ак-
Бидай-Агро"
разнорабочий
10
30000
6
15000
весовщик
4
30000
5
15000
повар
6