Азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 102 қаулысы. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 сәуірде № 9-13-148 тіркелді
"Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы Заңына, "Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 1 наурыздағы № 274 Жарлығына сәйкес Қарасу ауданының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қостанай облысы Қарасу ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы (келісім бойынша) 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлеріне, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетіне, Қазақстан Республикасы республикалық Ұланына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне мерзімді әскери қызметке әскерге шақыруды жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Қарасу селосында шақыру пункті ұйымдастырылсын.
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Ішкі істер департаменті Қарасу ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттiк мекемесi (келісім бойынша) әскерге шақыруды өткізу және командаларды жөнелту кезеңінде:
1) өз құзыреті шегінде әскери міндеттілікті орындаудан жалтарған адамдарды iздестiруді жұзеге асыру;
2) әскерге шақыру пунктінде және әскерге шақырылушыларды "Қостанай облысы Қарасу ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттiк мекемесiнен жөнелткен кезде қоғамдық тәртiптi сақтау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарасу ауданы әкiмiнiң орынбасары Б.Б. Уәлиевке жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 сәуірден бастап туындаған іс-әрекеттерге таратылады.
Қарасу ауданының әкiмi                          А. Сейфуллин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысы Ішкі істер
департаменті Қарасу ауданының
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесiнің бастығы
_________ Е. Махмұтов
"Қостанай облысы Қарасу
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесiнің бастығы
___________ А. Мұқашев

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 30 марта 2012 года № 102. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 12 апреля 2012 года № 9-13-148
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", Указом Президента Республики Казахстан от 1 марта 2012 года № 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре - декабре 2012 года" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение призыва граждан на срочную воинскую службу в Вооруженные силы Республики Казахстан, Внутренние войска Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Комитет национальной безопасности Республики Казахстан, Республиканскую гвардию Республики Казахстан, Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в апреле - июне и октябре - декабре 2012 года через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Карасуского района Костанайской области" (по согласованию).
2. Организовать призывной пункт в селе Карасу.
3. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел внутренних дел Карасуского района Департамента внутренних дел Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию) в период проведения призыва и отправок команд:
1) в пределах своей компетенции осуществлять розыск лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности;
2) организовать работу по обеспечению общественного порядка на призывном пункте и при отправке призывников из государственного учреждения "Отдел по делам обороны Карасуского района Костанайской области".
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Карасуского района Уалиева Б. Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2012 года.
Аким Карасуского района                         А. Сейфуллин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Карасуского района
Департамента внутренних дел Костанайской
области Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
_____________ Е. Махмутов
Начальник государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Карасуского района
Костанайской области"
__________ А. Мукашев