Қарасу ауданының селолық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын 2012 жылы ұсыну туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 маусымдағы № 32 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 шілдеде № 9-13-154 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы", Заңының 18 бабы 2 тармағының 7) тармақшасына және 8-тармағына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасу ауданының селолық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2012 жылы көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессиясының төрайымы                       Л. Сергеева
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің
кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы
бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесі бастығының орынбасары
______________________ Т. Мұқанов
"Қарасу ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________________ Е. Биркель

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Карасуского района на 2012 год
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 20 июня 2012 года № 32. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 3 июля 2012 года № 9-13-154
В соответствии с подпунктом 7) пункта 2 и пункта 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить в 2012 году специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Карасуского района, подъемное пособие и социальную поддержку для приобретения или строительства жилья.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        Л. Сергеева
Секретарь Карасуского
районного маслихата                        С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Заместитель начальника коммунального
государственного учреждения "Отдел
предпринимательства и сельского
хозяйства акимата Карасуского района"
______________________ Т. Муканов
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
_____________________ Е. Биркель