Қостанай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 70 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда № 3968 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 22 хаты)
РҚАО ескертпесі.
Құжаттық мәтінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 20.01.2014 № 22 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5156948,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2263444,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 12919,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 23721,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 2856864,6 мың теңге;
2) шығындар - 5192620,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 68835,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 76645,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 7810,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -104507,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 104507,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 15.02.2013 № 87; 11.07.2013 № 120; 22.10.2013 № 136; 12.12.2013 № 150 шешімдерімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 1058922,0 мың теңге сомасында белгіленгені назарға алынсын.
3. 2013 жылы аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қою көзделмегені ескерілсін.
4. 2013 жылға арналған Қостанай ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 20820,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге республикалық бюджеттен 67636,7 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 11.07.2013 № 120 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).

О районном бюджете Костанайского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 20 декабря 2012 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2012 года № 3968. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Костанайского района Костанайской области от 20 января 2014 года № 22)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Костанайского района Костанайской области от 20.01.2014 № 22).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 5156948,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2263444,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 12919,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 23721,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов - 2856864,6 тысячи тенге;
2) затраты - 5192620,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 68835,1 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 76645,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 7810,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -104507,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 104507,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Костанайского района Костанайской области от 15.02.2013 № 87; от 11.07.2013 № 120; от 22.10.2013 № 136; от 12.12.2013 № 150 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Принять к сведению, что объем субвенции передаваемых из областного бюджета районному бюджету на 2013 год определен в сумме 1058922,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в 2013 году бюджетные изъятия из бюджета района в областной бюджет не предусмотрены.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайского района на 2013 год в сумме 20820,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 67636,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 11.07.2013 № 120 (вводится в действие с 01.01.2013).

6. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарда әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 14291,9 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 12.12.2013 № 150 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 76645,5 мың теңге сомасында берілетін бюджеттік кредиттер сомасының түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 22.10.2013 № 136 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 95980,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
9. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға республикалық бюджеттен 18533,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 16388,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 2145,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 12.12.2013 № 150 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге республикалық бюджеттен 34939,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 12.12.2013 № 150 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 37493,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.
12. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 11878,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

6. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 14291,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 12.12.2013 № 150 (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 76645,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 22.10.2013 № 136 (вводится в действие с 01.01.2013).
8. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 95980,0 тысяч тенге.
9. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 18533,0 тысячи тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 16388,0 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 2145,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 12.12.2013 № 150 (вводится в действие с 01.01.2013).
10. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 34939,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 12.12.2013 № 150 (вводится в действие с 01.01.2013).
11. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 37493,0 тысячи тенге.
12. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 11878,0 тысяч тенге.

Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 12.12.2013 № 150 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешуге 54287,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
14. алынып тасталды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 15.02.2013 № 87 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде коммуналдық меншік объектілерінің материалдық-техникалық базасын нығайтуға 5191,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
16. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен ұлттық және бұқаралық спорт түрлерiн дамытуға 50829,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 15.02.2013 № 87 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға 492078,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
18. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 36607,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Қостанай облысы Қостанай ауданының Жамбыл селосындағы Түзету су құбырының тарату желілерін қайта құруға 6607,0 мың теңге сомасында;
Қостанай ауданының Озерный селосындағы Түзету сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға 30000,0 мың теңге сомасында.
19. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 413279,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Қостанай облысы Қостанай ауданының Жамбыл селосындағы Түзету су құбырының тарату желілерін қайта құруға 104820,0 мың теңге сомасында;
Қостанай ауданының Семенов селосындағы Түзету - 2 сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына 38459,0 мың теңге сомасында;
Қостанай ауданының Озерный селосындағы Түзету сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға 270000,0 мың теңге сомасында.

Сноска. Пункт 12 в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 12.12.2013 № 150 (вводится в действие с 01.01.2013).
13. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 54287,0 тысяч тенге.
14. исключен - решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 15.02.2013 № 87 (вводится в действие с 01.01.2013).
15. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 5191,0 тысяча тенге.
16. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие массового спорта и национальных видов спорта в сумме 50829,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 15.02.2013 № 87 (вводится в действие с 01.01.2013).
17. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 492078,0 тысяч тенге.
18. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах в сумме 36607,0 тысяч тенге, в том числе:
на реконструкцию разводящих сетей водопровода села Жамбыл Костанайского района Костанайской области. Корректировка в сумме 6607,0 тысяч тенге;
на реконструкцию водоснабжения села Озерное Костанайского района. Корректировка в сумме 30000,0 тысяч тенге.
19. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах в сумме 413279,0 тысяч тенге, в том числе:
на реконструкцию разводящих сетей водопровода села Жамбыл Костанайского района Костанайской области. Корректировка в сумме 104820,0 тысяч тенге;
на строительство систем водоснабжения села Семеновка Костанайского района. Корректировка - 2 в сумме 38459,0 тысяч тенге;
на реконструкцию водоснабжения села Озерное Костанайского района. Корректировка в сумме 270000,0 тысяч тенге.

20. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде көлік инфрақұрылымын дамытуға 317744,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Затобол кентінің Қалабаев көшесінен Попович көшесіне дейін шекараларындағы 25 лет Целина көшесін қайта құруға 79794,0 мың теңге сомасында;
Александров селосының Анисимовтар көшесі бойынша су құбыры өтетін ғимараттың құрылысына 20000,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің А-21 "Қостанай - Мамлютка" автокөлік жолына шығатын Терешкова көшесінен "Водник" шағын ауданына дейін Обручев көшесін қайта құруға 124250,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің Терешкова көшесінен Попович көшесіне дейін шекараларындағы 25 лет Целина көшесін қайта құруға 54000,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің 25 лет Целина көшесі мен "Қостанай қаласына кіреберіс" автокөлік жолы шекараларындағы Терешкова көшесін қайта құруға 5600,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің Обручев көшесі - 40 лет Октябрь көшесінің шекараларындағы Красноармейский көшесін қайта құруға 5600,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің Ленин көшесін қайта құруға 12500,0 мың теңге сомасында;
Заречный селосының Юбилейный көшесінен А-21 автокөлік жолына дейін шекараларындағы Ленин көшесін қайта құруға 8500,0 мың теңге сомасында;
Затобол кентінің Калинин көшесі - Киров тұйық көшесінің шекараларындағы 40 лет Октября көшесін қайта құруға 7500,0 мың теңге сомасында.
21. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде тексеру комиссияларының және олардың аппараттарының таратылуына байланысты жоғары тұрған бюджеттерге 2131,0 мың теңге сомасында ағымдағы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін.
21-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттерге 6528,9 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару ескерілсін.
Ескерту. Шешім 21-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 15.02.2013 № 87 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға 92047,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
жас отбасылары үшін үй құрылысына 92047,0 мың теңге сомасында.
23. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеуге 11273,0 мың теңге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
23-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде 22000,0 мың теңге сомасында білім беру ұйымдарын ұстауға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.

20. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 317744,0 тысячи тенге, в том числе:
на реконструкцию улицы 25 лет Целины в границах улицы Калабаева до улицы Поповича поселка Затобольск в сумме 79794,0 тысячи тенге;
на строительство водопропускного сооружения по улице Анисимовых села Александровка в сумме 20000,0 тысяч тенге;
на реконструкцию улицы Обручева от улицы Терешковой до микрорайона "Водник" с выездом на автомобильную дорогу "Костанай-Мамлютка" А-21 поселка Затобольск в сумме 124250,0 тысяч тенге;
на реконструкцию улицы 25 лет Целины в границах улицы Терешковой до улицы Поповича поселка Затобольск в сумме 54000,0 тысяч тенге;
на реконструкцию улицы Терешковой в границах улицы 25 лет Целины и автомобильной дороги "Подъезд к городу Костанай" поселка Затобольск в сумме 5600,0 тысяч тенге;
на реконструкцию улицы Красноармейская в границах улицы Обручева - улица 40 лет Октября поселка Затобольск в сумме 5600,0 тысяч тенге;
на реконструкцию улицы Ленина поселка Затобольск в сумме 12500,0 тысяч тенге;
на реконструкцию улицы Ленина в границах улицы Юбилейная до автомобильной дороги А-21 села Заречное в сумме 8500,0 тысяч тенге;
на реконструкцию улицы 40 лет Октября в границах улицы Калинина - переулок Кирова поселка Затобольск в сумме 7500,0 тысяч тенге.
21. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрен возврат текущих трансфертов в вышестоящие бюджеты в связи с упразднением ревизионных комиссий и их аппаратов в сумме 2131,0 тысяча тенге.
21-1. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в республиканский и областной бюджеты в сумме 6528,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 21-1 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 15.02.2013 № 87 (вводится в действие с 01.01.2013).
22. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда в сумме 92047,0 тысяч тенге, в том числе:
на строительство жилья для молодых семей в сумме 92047,0 тысяч тенге.
23. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на разработку генеральных планов населенных пунктов 11273,0 тысячи тенге.
23-1. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на содержание организаций образования в сумме 22000,0 тысяч тенге.

Ескерту. Шешім 23-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 15.02.2013 № 87 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
23-2. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде 5097,0 мың теңге сомасында Қостанай ауданының Озерный селосын сумен жабдықтау үшін жер асты су қорларын қайта бекітуге облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 23-2 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 15.02.2013 № 87 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
23-3. алынып тасталды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 12.12.2013 № 150 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
23-4. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға облыстық бюджеттен 16759,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 23-4 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 11.07.2013 № 120 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
23-5. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде 757,8 мың теңге сомасында 2012 жылы жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 23-5 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 11.07.2013 № 120 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
23-6. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсетуге 421,1 мың теңге сомасында шығындар көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 23-6 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 22.10.2013 № 136 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. алынып тасталды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 15.02.2013 № 87 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
26. 2013 жылға арналған кент, ауылдар (селолар), ауылдық (селолық) округ әкімдерінің аппараттары бойынша бюджеттік бағдарламалар жиынтығы 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
27. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрағасы               А. Досжанов
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың

Сноска. Решение дополнено пунктом 23-1 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 15.02.2013 № 87 (вводится в действие с 01.01.2013).
23-2. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на переутверждение запасов подземных вод для водоснабжения села Озерное Костанайского района в сумме 5097,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 23-2 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 15.02.2013 № 87 (вводится в действие с 01.01.2013).
23-3. исключен - Решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 12.12.2013 № 150 (вводится в действие с 01.01.2013).
23-4. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в сумме 16759,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 23-4 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 11.07.2013 № 120 (вводится в действие с 01.01.2013).
23-5. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрен возврат неиспользованных в 2012 году бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета в сумме 757,8 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 23-5 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 11.07.2013 № 120 (вводится в действие с 01.01.2013).
23-6. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены расходы на обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 421,1 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 23-6 в соответствии с решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 22.10.2013 № 136 (вводится в действие с 01.01.2013).
24. исключен - решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 15.02.2013 № 87 (вводится в действие с 01.01.2013).
25. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 4.
26. Утвердить свод бюджетных программ по аппаратам акимов поселка, аулов (сел), аульных (сельских) округов на 2013 год, согласно приложению 5.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель очередной сессии
Костанайского районного маслихата          А. Досжанов
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов" акимата
Костанайского района
____________________ З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 22.10.2013 № 136 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
Бағдарлама әкімшісі
123001000 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
123005000 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
123008000 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
Барлығы:

Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Костанайского района Костанайской области от 22.10.2013 № 136 (вводится в действие с 01.01.2013).
Администратор программы
123001000 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
123005000 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школ и обратно в сельской местности"
123008000 "Освещение улиц населенных пунктов"
Всего: