2012 жылы Меңдіқара ауданында жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 ақпандағы № 65 қаулысы. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 ақпанда № 9-15-167 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2012 жылы Меңдіқара ауданында жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. "2012 жылы Меңдіқара ауданында жастар тәжірибесінен өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы" Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 40 қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.К. Киікбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      Б. Жақыпов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция комитетінің Меңдіқара
аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________________ Т. Каленов
Әкімдіктің
2012 жылғы 13 ақпандағы
№ 65 қаулысымен
бекітілген
2012 жылы Меңдіқара ауданында жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі
Жұмыс беруші
Кәсіп
(маман-
дық)
Ұйым-
дастыры-
латын
жұмыс
орындары-
ның саны
Айлық
жалақы
мөлшері
(тең-
ге)
Жастар-
практика-
сының ай
бойынша
ұзақтығы
1
"Қазақстан
Республикасы
ішкі істер
Министірлігі
Қостанай
облысының ішкі
істер
Департаменті
Меңдіқара
ауданының ішкі
істер бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
заңгер
1
26000
6
2
"Қостанай
облысы төтенше
жағдайлар
Департаменті-
нің "Өрт сөн-
діру және
авариялық-құт-
қару жұмыстары
қызметі"
мемлекеттік
мекемесінің
Меңдіқара
ауданының
№ 22 өрт
сөндіру бөлімі
хатшы-
референт
1
26000
6
аудармашы
1
26000
6
3
"Меңдіқара
ауданының
жұмыспен қамту
және әлеумет
ік бағдар-
ламалар
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
заңгер
2
26000
6
бухгалтер
1
26000
6
4
"Қазақстан
Республикасы
Әділет
Министірлігі
сот актілерін
орындау
комитетінің
Қостанай
облысы бойынша
сот актілерін
орындау
Департаменті"
мемлекеттік
мекемесінің
"Меңдіқара
ауданының ау-
мақтық бөлімі"
филиалы
заңгер
1
26000
6
5
"Меңдіқара
ауданының
кәсіпкерлік
бөлімі"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
бухгалтер
1
26000
6
іс жүр-
гізуші
1
26000
6
6
"Меңдікара
ауданының
экономика және
бюджеттік
жоспарлау
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
техник-
програм-
мист
1
26000
6
бухгалтер
1
26000
6
7
Қазақстан
Республикасы
Қостанай
облысы Меңді-
қара аудандық
соты
заңгер
3
26000
6
техник-
програм-
мист
2
26000
6
8
"Меңдіқара
ауданының дене
шынықтыру және
спорт бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
спорт жә-
не дене
шынықтыру
мұғалімі
1
26000
6
9
Меңдіқара
ауданы
әкімдігінің
"Юбилейный"
аудандық
мәдениет үйі"
мемлекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорны
бухгалтер
1
26000
6
10
"Меңдіқара
ауданының
мәдениет және
тілдерді
дамыту
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
педагог-
ұйымдас-
тырушы
1
26000
6
11
"Қостанай
облысының
статистика
Департаменті"
"Меңдіқара
ауданының
статистика
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
бухгал-
терлік
есепті
жүргізу
және
шаруашы-
лық
қызметті
талдау
жөніндегі
экономист
1
26000
6
бухгалтер
1
26000
6
12
"Меңдіқара
ауданының жер
қатынастары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
заңгер
1
26000
6
13
"Меңдіқара
орталық-
тандырылған
кітапхана
жүйесі"
мемлекеттік
мекемесі
техник-
програм-
мист
1
26000
6
кітапха-
нашы
1
26000
6
14
"Меңдіқара
ауданының
білім беру
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
бухгалтер
1
26000
6
педагог-
ұйымдас-
тырушы
1
26000
6
15
"Меңдіқара
ауданының тұр-
ғын үй-
коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі"  мемлекеттік
мекемесі
инженер
1
26000
6
бухгалтер
1
26000
6
16
"Меңдіқара
аудандық
мемлекеттік
мұрағаты"
"Қостанай
облысының
мемлекеттік
мұрағаты"
мемлекет-
тік мекемесі-
нің филиалы
хатшы-
референт
1
26000
6
17
"Қазақстан
Республикасы
Ауыл шаруашы-
лығы
министрлігі
Агроөнер-
кәсіптік
кешендегі
мемлекеттік
инспекция
комитетінің
Меңдіқара
аудандық ау-
мақтық ин-
спекциясы"-
мемлекеттік
мекемесі
ветери-
нарлық
фельдшер-
инспектор
1
26000
6
18
"Меңдіқара-
ауданы Қарақо-
ға селолық
округі әкімі-
нің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
экономист
1
26000
6
19
"Меңдіқара
ауданы
Ломоносов
селолық
округі әкімі-
нің аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
бухгалтер
1
26000
6
20
"Қазақстан
Республикасы
Қаржы
Министірлігі-
нің Салық
комитеті
Қостанай
облысы бойынша
Салық Депар-
таментінің
Меңдіқара-
ауданы бойынша
салық бас-
қармасы"
мемлекеттік
мекемесі
экономист
3
26000
6
21
"Меңдіқара
ауданының
әкімдігінің
жұмыспен қамту
орталығы"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
бухгалтер
1
26000
6
22
"Меңдіқара
2011"
жауапкершілігі
шектеулі
серіктестігі
техник-
электрик
2
26000
6
23
"Меңдіқара
ауданының
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
бухгалтер
2
26000
6
24
"Меңдіқара
ауданының
сәулет, қала
құрылысы және
құрылыс бө-
лімі" мем-
лекеттік
мекемесі
техник-
құрылысшы
1
26000
6
25
"Меңдіқара
ауданының
ветеринария
бөлімі"
коммуналдық
мемлекеттік
мекемесі
ветери-
нарлық
фельдшер
1
26000
6
бухгалтер
1
26000
6
26
Меңдіқара
ауданы
әкімдігінің
"Боровской
селосы әкімі-
нің аппараты"
мемлекеттік
мекемесінің
"Балауса"
балалар бақ-
шасы" мем-
лекеттік
коммуналдық
қазыналық
кәсіпорны
бухгалтер
1
26000
6

Об утверждении перечня работодателей, организующих рабочие места для прохождения молодежной практики в Мендыкаринском районе в 2012 году
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 13 февраля 2012 года № 65. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 14 февраля 2012 года № 9-15-167
В соответствии с подпунктом 13) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики в Мендыкаринском районе в 2012 году.
2. Отменить постановление акимата Мендыкаринского района от 23 января 2012 года № 40 "Об утверждении перечня работодателей, организующих рабочие места для прохождения молодежной практики в Мендыкаринском районе в 2012 году".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кикбаева С.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Жакупов
СОГЛАСОВАНО:
Заведующая филиалом государственного
учреждения "Государственный архив
Костанайской области" Мендыкаринский
районный государственный архив"
__________________ Н. Тюнина
Утвержден
постановлением акимата
от 13 февраля 2012 года
№ 65
Перечень работодателей, где будут организованы
рабочие места для прохождения молодежной практики
в Мендыкаринском районе в 2012 году
Работодатель
Профес-
сия
(специа-
льность)
Коли-
чество
органи-
зуемых
рабочих
мест
Размер
месяч-
ной
зара-
ботной
платы
(тенге)
Продолжи-
тельность
молодежной
практики
в месяцах
1
Государственное
учреждение
"Отдел
внутренних дел
Мендыкаринского
района
Департамента
внутренних дел
Костанайской
области
Министерства
внутренних дел
Республики
Казахстан"
юрист
1
26000
6
2
Государственное
учреждение
"Служба
пожаротушения
и аварийно-
спасательных
работ
Департамента по
чрезвычайным
ситуациям
Костанайской
области"
Пожарная часть
№ 22 Мендыкарин-
ского района
секре-
тарь-
референт
1
26000
6
перевод-
чик
1
26000
6
3
Государственное
учреждение
"Отдел занятости
и социальных
программ
Мендыкаринского
района"
юрист
2
26000
6
бухгал-
тер
1
26000
6
4
Филиал
государственного
учреждения
"Департамент по
исполнению
судебных актов
Костанайской
области Комитета
по исполнению
судебных актов
Министерства
юстиции
Республики
Казахстан"
"Мендыкаринский
районный
территориальный
отдел"
юрист
1
26000
6
5
Коммунальное
государственное
учреждение
"Отдел
предприниматель-
ства Мендыкарин-
ского района"
бухгал-
тер
1
26000
6
делопро-
изводи-
тель
1
26000
6
6
Государственное
учреждение
"Отдел экономики
и бюджетного
планирования
Мендыкаринского
района"
техник-
програм-
мист
1
26000
6
бухгал-
тер
1
26000
6
7
Мендыкаринский
районный суд
Костанайской
области
Республики
Казахстан
юрист
3
26000
6
техник-
програм-
мист
2
26000
6
8
Государственное
учреждение
"Отдел
физической
культуры и
спорта
Мендыкаринского
района"
учитель
физичес-
кой
культуры
и спорта
1
26000
6
9
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Районный дом
культуры
"Юбилейный"
акимата
Мендыкаринского
района
бухгал-
тер
1
26000
6
10
Государственное
учреждение
"Отдел культуры
и развития
языков
Мендыкаринского
района"
педагог-
органи-
затор
1
26000
6
11
Государственное
учреждение
"Управление
статистики
Мендыкаринского
района"
"Департамент
статистики
Костанайской
области"
эконо-
мист по
бухгал-
терскому
учету и
анализу
хозяйст-
венной
деятель-
ности
1
26000
6
бухгал-
тер
1
26000
6
12
Государственное
учреждение
"Отдел земельных
отношений
Мендыкаринского
района"
юрист
1
26000
6
13
Государственное
учреждение
"Мендыкаринская
централизованная
библиотечная
система"
техник-
програм-
мист
1
26000
6
библио-
текарь
1
26000
6
14
Государственное
учреждение
"Отдел
образования
Мендыкаринского
района"
бухгал-
тер
1
26000
6
педагог-
рганиза-
тор
1
26000
6
15
Государственное
учреждение
"Отдел
жилищно-комму-
нального
хозяйства,
пассажирского
транспорта и
автомобильных
дорог
Мендыкаринского
района"
инженер
1
26000
6
бухгал-
тер
1
26000
6
16
Филиал
государственного
учреждения
"Государственный
архив
Костанайской
области"
"Мендыкаринский
районный
государственный
архив»
секре-
тарь-
референт
1
26000
6
17
Государственное
учреждение
"Мендыкаринская
районная
территориальная
инспекция
Комитета
государственной
инспекции в
агропромышленном
комплексе
Министерства
сельского
хозяйства
Республики
Казахстан"
ветери-
нарный
фельдшер
инспек-
тор
1
26000
6
18
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Каракугинского
сельского округа
Мендыкаринского
района"
эконо-
мист
1
26000
6
19
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Ломоносовского
сельского округа
Мендыкаринского
района"
бухгал-
тер
1
26000
6
20
Государственное
учреждение
"Налоговое
управление по
Мендыкаринскому
району
Налогового
Департамента по
Костанайской
области
Налогового
комитета
Министерства
финансов
Республики
Казахстан"
эконо-
мист
3
26000
6
21
Коммунальное
государственное
учреждение
"Центр занятости
акимата
Мендыкаринского
района"
бухгал-
тер
1
26000
6
22
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Меңдыкара
2011"
техник-
электрик
2
26000
6
23
Государственное
учреждение
"Отдел финансов
Мендыкаринского
района"
бухгал-
тер
2
26000
6
24
Государственное
учреждение
"Отдел
архитектуры,
градостроитель-
ства и
строительства
Мендыкаринского
района"
техник-
строи-
тель
1
26000
6
25
Коммунальное
государственное
учреждение
"Отдел
ветеринарии
Мендыкаринского
района"
ветери-
нарный
фельдшер
1
26000
6
бухгал-
тер
1
26000
6
26
Государственное
коммунальное
казенное
предприятие
"Детский сад
"Балауса"
государственного
учреждения
"Аппарат акима
села Боровское"
акимата
Мендыкаринского
района
бухгал-
тер
1
26000
6