Науырзым ауданының елді мекендерінің шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 1 қаулысы. Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 32 шешімі. Қостанай облысы Науырзым ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 мамырда № 9-16-143 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 мамырдағы № 1 қаулысымен және Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2014 жылғы 20 мамырдағы № 225 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 20.05.2014 № 1 қаулысымен және Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 20.05.2014 № 225 шешімімен (қол қойған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 631-баптарына сәйкес, Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Таратылған Қарақұдық селосының жалпы ауданы - 2334,0 гектар жері алынып, таратылған Шолаққопа селосының жалпы ауданы - 2762,0 гектар жерін қосып, Өлеңді ауылының шекаралары өзгертілсін.
2. Таратылған Қопа, Қазан селоларының жалпы ауданы - 2764,0 гектар жерлерін қосып, Шолақсай селосының шекарасы өзгертілсін.
3. Таратылған Қарақұдық селосының жалпы ауданы - 2352,0 гектар жері алынып, Дәмді ауылының шекарасы өзгертілсін.
4. Таратылған Бестамақ селосының жалпы ауданы - 3384,0 гектар жерін қосып, Мереке селосының шекарасы өзгертілсін.
5. Таратылған Октябрь, Сарышығанақ селоларының жалпы ауданы - 4745,0 гектар жерлері алынып, таратылған Егінсай селосының жалпы ауданы - 965,0 гектар жерін қосып, Қожа селосының шекарасы өзгертілсін.
6. Таратылған Науырзым селосының ауданы - 607,0 гектар, Сарышығанак селосының ауданы - 3,0 гектар жерлері, № 2 учаскесінің ауданы - 434,0 гектар, № 3 учаскесінің ауданы - 882,0 гектар жерлерінің бір бөліктері Қожа селосының жерлерінен алынып тасталсын.
7. Таратылған Киевка селосының ауданы - 290,0 гектар, Жамбыл селосының ауданы - 1962,0 гектар жерлерінің бір бөлігін алып, Қарамеңді селолық округіндегі Жамбыл селосының шекарасы өзгертілсін.
8. Таратылған Новостройка селосының жерлерін және таратылған Киевка селосы жерлерінің бір бөлігін қосып, жалпы ауданы - 8162,0 гектар, Жамбыл селосының шекарасы өзгертілсін.

Об изменении границ (черты) населенных пунктов Наурзумского района
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 3 апреля 2012 года № 1. Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 3 апреля 2012 года № 32. Зарегистрировано Управлением юстиции Наурзумского района Костанайской области 11 мая 2012 года № 9-16-143. Утратило силу постановлением акимата Наурзумского района Костанайской области от 20 мая 2014 года № 1 и решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 20 мая 2014 года № 225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Наурзумского района Костанайской области от 20.05.2014 № 1 и решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 20.05.2014 № 225 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 631 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Наурзумский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы аула Уленды, исключив земли упраздненного села Каракудук, общей площадью 2334,0 гектар, включив земли упраздненного села Шолаккопа общей площадью 2762,0 гектар.
2. Изменить границы села Шолаксай, включив земли упраздненных сел Копа, Казанское общей площадью 2764,0 гектар.
3. Изменить границы аула Дамды, исключив земли упраздненного села Каракудук общей площадью 2352,0 гектар.
4. Изменить границы села Мереке, включив земли упраздненного села Бестамак общей площадью 3384,0 гектар.
5. Изменить границы села Кожа, исключив земли упраздненных сел Октябрь, Саршыганак общей площадью 4745,0 гектар, включив земли упраздненного села Егинсай общей площадью 965,0 гектар.
6. Исключить из земель села Кожа земли упраздненного села Наурзум площадью 607,0 гектар, села Саршыганак площадью 3,0 гектар, часть земель участка № 2 площадью 434,0 гектар, участка № 3 площадью 882,0 гектар.
7. Изменить границы села Жамбыл, Карамендинского сельского округа исключив часть земель села Жамбыл площадью 1962,0 гектар, упраздненного села Киевка площадью 290,0 гектар.
8. Изменить границы села Жамбыл включив земли упраздненного села Новостройка и часть земель упраздненного села Киевка общей площадью 8162,0 гектар.

9. Осы қаулы мен шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Балғарин
Сессия төрағасы                            М. Күзембаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Б. Аманбаев

9. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Балгарин
Председатель сессии                        М. Кузембаев
Секретарь
районного маслихата                        Б. Аманбаев