Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 431 "Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 86 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 желтоқсанда № 3929 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 431 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-16-132 тіркелген, 2012 жылғы 10 қаңтарда "Науырзым тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Науырзым ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1597855,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 154927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4092,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2745,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1436091,6 мың теңге;
2) шығындар – 1607850,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7764,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 9181,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 1 417,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 17758,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17758,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 4225,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5674,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19208,8 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 3-2 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-2. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару 4257,9 мың теңге сомасында карастырылғаны ескерілсін;";
көрсетілген шешімнің 4-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің Докучаев орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жабының жөндеуге 51633,6 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 5-1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түсімі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 431 "О районном бюджете Наурзумского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 5 декабря 2012 года № 86. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 декабря 2012 года № 3929
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2012-2014 годы" от 21 декабря 2011 года № 431 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-16-132, опубликовано 10 января 2012 года в газете "Науырзым тынысы") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1597855,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 154927,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4092,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2745,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1436091,6 тысяча тенге;
2) затраты – 1607850,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7764,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9181,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1417,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 17758,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17758,9 тысяч тенге:
поступление займов – 4225,0 тысяч тенге;
погашение займов – 5674,9 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19208,8 тысяч тенге.
пункт 3-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета в сумме 4257,9 тысяч тенге;";
пункт 4-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на ремонт кровли государственного учреждения "Докучаевская средняя школа отдела образования Наурзумского района" в сумме 51633,6 тысячи тенге;";
пункт 5-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено поступление целевого трансферта на развитие из республиканского бюджета, в том числе:

мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға 36357,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 6 тармағының төртінші, бесінші, алтыншы және сегізінші абзацтары жаңа редакцияда жазылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 12269,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 8688,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 4122,0 мың теңге сомасында;";
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 554,0 мың теңге сомасында.
көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы, аудандық
мәслихаттың хатшысы                        З.С.Алдажұманова
КЕЛІСІЛДІ
"Науырзым ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________ Р. Бөдекенова
"Науырзым ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Н. Дехтярева
Мәслихаттың
2012 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 86 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 431 шешіміне 1 қосымша
Науырзым ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер

на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 36357,0 тысяч тенге.";
абзацы четвертый, пятый, шестой и восьмой пункта 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 12269,0 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 8688,0 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 4122,0 тысячи тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" в сумме 554,0 тысячи тенге.
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              З.С.Алдажуманова
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов Наурзумского района"
_______________ Р. Будекенова
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Наурзумского района"
_________________ Н. Дехтярева
Приложение 1
к решению маслихата
от 5 декабря 2012 года № 86
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2011 года № 431
Районный бюджет Наурзумского района на 2012 год
Категория
Сумма
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы