2012 - 2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 29 мамырдағы N 154/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 маусымда N 3208 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 09 қыркүйектегі № 8/1-11/2579 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 09.09.2014 № 8/1-11/2579 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік білім беру кәсіпорындарында, басқа да ұйымдастыру-құқықтық нысандағы білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға облыстық бюджеттен қаржыландырылатын 2012 - 2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на 2012 - 2013 учебный год
Постановление акимата Павлодарской области от 29 мая 2012 года N 154/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 июня 2012 года N 3208. Утратило силу письмом акимата Павлодарской области от 09 сентября 2014 года № 8/1-11/2579
Сноска. Утратило силу письмом акимата Павлодарской области от 09.09.2014 № 8/1-11/2579.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", пунктом 2  статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ, финансируемый из областного бюджета, на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в государственных предприятиях образования, организациях образования других организационно-правовых форм на 2012 - 2013 учебный год согласно приложению 1.

2. Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру үшін мемлекеттік білім беру кәсіпорындарында, басқа да ұйымдастыру-құқықтық нысандағы білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын 2012 - 2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Павлодар облысы білім беру басқармасы техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған бекітілген мемлекеттік білім беру тапсырысын тиісті оқу орындарында орналастыруды қамтамасыз етсін.

2. Утвердить государственный образовательный заказ, финансируемый из республиканского бюджета, на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в государственных предприятиях образования, организациях образования других организационно-правовых форм, для реализации Программы занятости - 2020 на 2012 - 2013 учебный год, согласно приложению 2.
3. Управлению образования Павлодарской области обеспечить размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в соответствующих учебных заведениях.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Орсариевке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Е. Арын
Павлодар облысы әкімдігінің
2012 жылғы 29 мамырдағы
N 154/6 қаулысына
1-қосымша
Мемлекеттік білім беру кәсіпорындарында, басқа да
ұйымдастыру-құқықтық нысандағы білім беру ұйымдарында
техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға

4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Орсариева А.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Е. Арын
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 29 мая 2012 года N 154/6
Государственный образовательный заказ, финансируемый из
областного бюджета, на подготовку специалистов с техническим
и профессиональным образованием в государственных предприятиях
образования, организациях образования других

облыстық бюджеттен қаржыландырылатын 2012 - 2013 оқу
жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық әкімдігінің 2012.11.26 N 328/12 (жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с N Мамандарды даярлау бағыттары (коды, мамандықтың атауы, біліктілігі) Мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі (орындар саны) Оның ішінде қазақ тілінде оқытылатын (орындар саны)

организационно-правовых форм на 2012 - 2013 учебный год
Сноска. Приложение 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Павлодарской области от 26.11.2012 N 328/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
N п/п Направления подготовки специалистов (код, наименование специальности, квалификации) Объем государственного образовательного заказа (количество мест) В том числе с казахским языком обучения (количество мест)