Азаматтарды 2012 жылы шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы N 3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 16 ақпанда N 12-2-191 тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімі аппаратының 2014 жылғы 06 қазандағы N 1-22/1253 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімі аппаратының 06.10.2014 N 1-22/1253 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабы 3-тармағына сәйкес, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. 2012 жылдың қаңтарынан наурызына дейін 1995 жылы туған еркек жынысты азаматтарды, сондай-ақ бұрын тіркеуге алынбаған ересектерді "Павлодар облысы Ақсу қаласының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі" (бұдан әрі – бөлім) мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеуге алу жүргізілсін.
2. Ақсу кентінің, ауылдар мен селолық округтердің әкімдері тіркеуге алынатын азаматтардың бөлімге талап етілген құжаттарымен уақытында болуын қамтамасыз етсін.
3. Мыналар:
1) меншік нысанына қарамастан ұйымдардың, мекемелердің және оқу орындарының басшыларына тіркеуге алынатын азаматтардың талап етілген құжаттарымен бөлімге уақытында келуін қамтамасыз ету, оларды уақытша оқудан (жұмыстан) босатумен, әскери есепке қоюға байланысты, олардың міндеттерін орындау үшін қажетті;
2) "Ақсу қаласының емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының бас дәрігеріне (келісім бойынша) тіркеуге алу жұмысы басталысымен, тіркеуге жататын азаматтарды медициналық куәландыру жүргізу үшін дәрігер-мамандарды және медициналық қызметкерлерді бөлу ұсынылсын.
4. Қала әкімінің осы шешімінің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.З. Ысқақоваға жүктелсін.
5. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 қаңтардан туындаған құқық қатынасына таралады.
Қала әкімі                                 Б. Бақауов
КЕЛІСІЛДІ
Ақсу қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі біріктірілген
бөлімінің бастығы подполковник             Қ. Смайылов
2012 жылғы 30 қаңтар
"Ақсу қаласының емханасы"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорнның бас дәрігері                   Қ. Қабұлов
2012 жылғы 30 қаңтар

Об организации и обеспечении приписки граждан к призывному участку в 2012 году
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 31 января 2012 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 февраля 2012 года N 12-2-191. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Аксу Павлодарской области от 06 октября 2014 года N 1-22/1253)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима города Аксу Павлодарской области от 06.10.2014 N 1-22/1253).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Провести с января по март 2012 года приписку граждан мужского пола 1995 года рождения, а также старших возрастов, не прошедших ранее приписку к призывному участку государственного учреждения "Объединенный отдел по делам обороны города Аксу Павлодарской области" (далее – отдел).
2. Акимам поселка, сел и сельских округов города Аксу обеспечить своевременную явку в отдел граждан, подлежащих приписке, с наличием требуемых документов.
3. Рекомендовать:
1) руководителям организаций, учреждений и учебных заведений независимо от форм собственности, обеспечить своевременную явку в отдел граждан подлежащих приписке, с наличием требуемых документов, с освобождением их от работы (учебы) на время, необходимое для выполнения их обязанностей, связанных с постановкой на воинский учет;
2) главному врачу коммунального государственного казенного предприятия "Поликлиника города Аксу" (по согласованию) с началом приписки выделить врачей-специалистов и медицинский персонал для проведения медицинского освидетельствования граждан, подлежащих приписке.
4. Контроль за исполнением настоящего решения акима города возложить на заместителя акима города Искакову Б.З.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2012 года.
Аким города                                Б. Бакауов
СОГЛАСОВАНО
Начальник Объединенного
отдела по делам обороны
города Аксу, подполковник                  К. Смайлов
30 января 2012 года
Главный врач коммунального
государственного казенного
предприятия "Поликлиника
города Аксу"                               К. Кабулов
30 января 2012 года