1995 жылы туған азаматтарды 2012 жылдың қаңтар - наурызында "Павлодар облысы Екібастұз қаласының қорғаныс істер жөніндегі біріктірілген бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2012 жылғы 05 қаңтардағы N 3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 30 қаңтарда N 12-3-314 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің аппарат басшысы 2013 жылғы 29 қаңтардағы N 24/1-23/88 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің аппарат басшысы 29.01.2013 N 24/1-23/88 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңы 17-бабының 3-тармағына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. "Екібастұз қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - Қорғаныс істер жөніндегі біріктірілген бөлім) (келісім бойынша) 2012 жылдың қаңтар - наурызында 1995 жылы туған еркек жынысты азаматтардың, сондай-ақ бұрын тіркеуден өтпеген ересек жастағы азаматтардың тіркелуін ұйымдастыру және қамтамасыз ету ұсынылсын.
2. Павлодар облысының Екібастұз қаласы бойынша денсаулық сақтау бөліміне (келісім бойынша) азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеу кезінде:
1) азаматтардың медициналық куәландыруын қамтамасыз ету;
2) дәрі-дәрмекпен, медициналық мүліктермен және шаруашылық мүліктерімен қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Екібастұз қаласының ішкі істер басқармасына (келісім бойынша):
1) қылмыстық жауапкершілікке тартылған, тергеуде жүрген, сотталған, ішкі істер органдарында есепте тұрған 1995 жылы туған азаматтардың тізімін Қорғаныс істер жөніндегі біріктірілген бөлімге табыстасын;
2) комиссиядан өтуге себепсіз келмей жүрген, 1995 жылы туған жастарды, оларды тіркеу комиссиясына Қорғаныс істер жөніндегі біріктірілген бөлімнің жеке іздестіру қағазы бойынша міндетті түрде жеткізе отырып, іздестіру бойынша шұғыл шаралар қолдану ұсынылсын.
4. Екібастұз қаласы ауылдық округтердің, кенттердің және ауылдардың әкімдері 1995 жылы туған жастарды кестеге сәйкес тіркеу жөніндегі комиссияға 100 %-ға келуін, шақыру учаскесіне жеткізілуін және тәртіп сақталуын қамтамасыз етсін.
5. Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысы А. Құрманова  тіркеу өткізуге байланысты шығындарды қаржыландыруды осы бағдарлама бойынша қала бюджетін қаржыландырудың 2012 жылға бекітілген жоспарына сәйкес қалалық бюджет есебінен қаржыландыруды қамтамасыз етсін.

О приписке граждан 1995 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Объединенный отдел по делам обороны города Экибастуза Павлодарской области" в январе - марте 2012 года
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 05 января 2012 года N 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 января 2012 года N 12-3-314. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 29 января 2013 года N 24/1-23/88)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 29.01.2013 N 24/1-23/88).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Рекомендовать государственному учреждению "Объединенный отдел по делам обороны города Экибастуза Павлодарской области" (далее - Объединенный отдел по делам обороны) (по согласованию) организовать и обеспечить в январе-марте 2012 года приписку граждан мужского пола 1995 года рождения, а также старших возрастов, ранее не прошедших приписку.
2. Рекомендовать отделу здравоохранения по городу Экибастузу Павлодарской области (по согласованию) в период приписки граждан к призывному участку:
1) обеспечить медицинское освидетельствование граждан;
2) обеспечить медикаментами, медицинским и хозяйственным инструментарием.
3. Рекомендовать Управлению внутренних дел города Экибастуза (по согласованию):
1) передать в Объединенный отдел по делам обороны списки граждан 1995 года рождения, привлекавшихся к уголовной ответственности, находящихся под следствием, судимых, состоящих на учете в органах внутренних дел;
2) принять оперативные меры по розыску граждан 1995 года рождения, не явившихся на комиссию по приписке без уважительных причин, с обязательной доставкой их на комиссию по приписке по индивидуальным листкам розыска Объединенного отдела по делам обороны.
4. Акимам сельских округов, поселков и сел города Экибастуза обеспечить 100 % явку граждан 1995 года рождения на комиссию по приписке согласно графику, сопровождение и соблюдение порядка на призывном участке.
5. Руководителю аппарата акима города Экибастуза Курмановой А.А. обеспечить финансирование расходов, связанных с проведением приписки за счет средств городского бюджета, согласно утвержденному плану финансирования бюджета города 2012 года по данной программе.

6. Барлық мүдделі мемлекеттік органдар мен мекемелердің басшылары, ауылдық округтердің, кенттердің және ауылдардың әкімдері осы шешімнің орындалу барысы туралы ай сайын 10 (оныншы) күнге ақпарат беріп отырсын.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары А. Мардановаға және Қорғаныс істер жөніндегі біріктірілген бөлімнің бастығы Қ. Құсаиновқа (келісім бойынша) жүктелсін.
8. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі                  А. Вербняк
КЕЛІСІЛДІ
Павлодар облысы денсаулық сақтау
басқарманың бастығы                        А. Кузеков
2011 жылғы 29 желтоқсан
КЕЛІСІЛДІ
Екібастұз қаласы ішкі істер
басқарманың бастығы                        Д. Сиразидимов
2011 жылғы 29 желтоқсан
КЕЛІСІЛДІ
Екібастұз қаласы қорғаныс
істері жөніндегі біріктірілген
бөлімінің бастығы                          Қ. Құсаинов
2011 жылғы 29 желтоқсан

6. Руководителям всех задействованных государственных органов и учреждений, акимам сельских округов, поселков и сел ежемесячно к 10 (десятому) числу информировать о ходе выполнения данного решения.
7. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Экибастуза Марданову А.К. и начальника Объединенного отдела по делам обороны Кусаинова К.С. (по согласованию).
8. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 (десяти) календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     А. Вербняк
СОГЛАСОВАНО
Начальник Управления здравоохранения
Павлодарской области                       А. Кузеков
29 декабря 20 декабря 2011 года
СОГЛАСОВАНО
Начальник Управления внутренних
дел города Экибастуза                      Д. Сиразидимов
29 декабря 2011 года
СОГЛАСОВАНО
Начальник Объединенного отдела
по делам обороны города Экибастуза         К. Кусаинов
29 декабря 2011 года