Железин ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындары квоталарын белгілеу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 29 наурыздағы N 133/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 05 сәуірде N 12-6-140 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 04 қыркүйектегі N 372/8 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 04.09.2013 N 372/8 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-2)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабы 1)-тармақшасына сәйкес, жұмысқа орналастыруды қажет ететін мүгедектерге жұмыспен қамтылуға қолғабыс көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданының ұйымдарындағы жұмыс орындарының жалпы санының үш процентi мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгiленсін.
2. "Железин ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі квотаға сәйкес жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру үшін мүгедектерді жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әкімшілік мәселелер жөніндегі орынбасарына (Қ. Б. Қималиденов) жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а.                        Б. Аужанов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Железинском районе
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 29 марта 2012 года N 133/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 апреля 2012 года N 12-6-140. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 04 сентября 2013 года N 372/8
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 04.09.2013 N 372/8.
В соответствии с подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", в целях оказания содействия занятости инвалидам, нуждающимся в трудоустройстве, акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест в организациях Железинского района.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Железинского района" обеспечить направление инвалидов для трудоустройства на рабочие места в соответствии с квотой.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам (Кималиденов К. Б.).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима района                          Б. Аужанов