Ертіс аудандық мәслихатының 2011 жылдың 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" (IV сайланған XLI сессиясы) N 242-41-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2012 жылғы 07 желтоқсандағы N 50-13-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 желтоқсанда N 3284 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2012 жылдың 30 қарашадағы (V сайланған, Х кезектен тыс сессиясы) "Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған, ХL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 97/10 сессия шешіміне сәйкес, Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 242-41-4 "Ертіс ауданының 2012 - 2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-7-131 тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтардағы "Ертіс нұры" газетінің N 6 жарияланған, 2012 жылғы 14 қаңтардағы "Иртыш" газетінің N 6 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 565 047" деген сандары "2 490 685" деген сандарымен ауыстырылсын;
"298 315" деген сандары "297 581" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5 001" деген сандары "5 539" деген сандарымен ауыстырылсын;
"262" деген сандары "358" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2  261 469" деген сандары "2 187 107" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 826 901" деген сандары "2 752 539" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы            Т. Бейсекина
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, ХIII кезектен тыс
сессиясы) 2012 жылғы 7 желтоқсандағы
N 50-13-5 шешіміне
қосымша
Ертіс аудандық мәслихатының
(IV сайланған, XLI сессиясы)
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
N 242-41-4 шешіміне
1 қосымша
Ертіс ауданының 2012 жылға арналған бюджет (өзгерістермен)
Санаты
2012 жылға арналған сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата (XLI сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 242-41-4 "О бюджете Иртышского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 07 декабря 2012 года N 50-13-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 декабря 2012 года N 3284. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением сессии Павлодарского областного маслихата (Х внеочередная сессия, V созыв) от 30 ноября 2012 года N 97/10 "О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского областного маслихата (ХL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Иртышского районного маслихата "О бюджете Иртышского района на 2012 - 2014 годы" от 20 декабря 2011 года N 242-41-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-7-131, опубликовано 14 января 2012 года в газете "Иртыш" N 6, опубликовано 14 января 2012 года в газете "Ертіс нұры" N 6)  внести следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 565 047" заменить цифрами "2 490 685";
цифры "298 315" заменить цифрами "297 581";
цифры "5 001" заменить цифрами "5 539";
цифры "262" заменить цифрами "358";
цифры "2 261 469" заменить цифрами "2 187 107";
в подпункте 2) цифры "2 826 901" заменить цифрами "2 752 539";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной
сессии                                     Т. Бейсекина
Секретарь Иртышского
районного маслихата                        Ж. Беспаев
Приложение
к решению Иртышского районного маслихата
(ХIII внеочередная сессия, V созыв)
от 7 декабря 2012 года N 50-13-5
Приложение 1
к решению Иртышского районного маслихата
(XLI сессия, IV созыв)
от 20 декабря 2011 года N 242-41-4
Бюджет Иртышского района на 2012 год (с изменениями)
Категория
Сумма на 2012 год (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

678
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
1028
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
17646
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
17646
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17646
02
Қорғаныс
6764
1
Әскери мұқтаждықтар
6764
122
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) әкімінің аппараты
6764
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6764
04
Бiлiм беру
1558728
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
164985
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
77887
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
77478
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
409
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
87098
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
87098
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1318944
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2331
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2331
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1316613
003
Жалпы білім беру
1255790
006
Балаларға қосымша білім беру
41507
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған, жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар), мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
19316
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
74799
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
72067
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13173
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

678
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
1028
5
Планирование и статистическая деятельность
17646
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
17646
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
17646
02
Оборона
6764
1
Военные нужды
6764
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6764
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6764
04
Образование
1558728
1
Дошкольное воспитание и обучение
164985
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
77887
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
77478
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
409
464
Отдел образования района (города областного значения)
87098
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
87098
22
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1318944
123
Аппарат акима района в городе, города  районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2331
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2331
464
Отдел образования района (города областного значения)
1316613
003
Общеобразовательное обучение
1255790
006
Дополнительное образование для детей
41507
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей), за счет трансфертов из республиканского бюджета
19316
9
Прочие услуги в области образования
74799
464
Отдел образования района (города областного значения)
72067
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13173
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

12577
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1052
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8650
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1771
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
34844
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
2732
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2732
05
Денсаулық сақтау
340
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
340
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
340
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
340
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
133969
2
Әлеуметтiк көмек
112269
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
13796
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
13796
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98473
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
37310
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3060
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1404
006
Тұрғын үй көмегі
101
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40594
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
670
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3495
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1657
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2306
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
7876
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21700
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21700
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

12577
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1052
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8650
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1771
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34844
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2732
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2732
05
Здравоохранение
340
9
Прочие услуги в области здравоохранения
340
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
340
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
340
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
133969
2
Социальная помощь
112269
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13796
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13796
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98473
002
Программа занятости
37310
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3060
005
Государственная адресная социальная помощь
1404
006
Оказание жилищной помощи
101
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40594
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
670
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3495
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1657
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2306
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
7876
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21700
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21700
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения