Качир аудандық мәслихатының (IV сайланған XXXVI сессиясы) 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" N 1/36 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 мамырдағы N 1/5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 07 маусымда N 12-8-127 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы N 8/14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 17.06.2013 N 8/14 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағына, 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облысы әкімдігінің 2012 жылғы 15 мамырдағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған ХL сессиясы) 2011 жылғы 6 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 404/40 шешімін іске асыру туралы" N 272/10 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 148/6 қаулысына сәйкес Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "2012 - 2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/36 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-8-122 тіркелген, 2012 жылғы 14 қаңтарда "Тереңкөл тынысы" газетінің N 2, 2012 жылғы 14 қаңтарда N 2 "Заря" газетінің N 2 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағындағы:
1) тармақшасында:
"2634846" деген сандар "2647734" деген сандармен ауыстырылсын;
"2336177" деген сандар "2349065" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2877758" деген сандар "2890646" деген сандармен ауыстырылсын;
4-1 тармағы мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"12888 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде обьектілерді жөңдеу.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Качирского районного маслихата (XXXVI сессия, IV созыв) от 20 декабря 2011 года N 1/36 "О бюджете Качирского района на 2012 - 2014 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 28 мая 2012 года N 1/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 июня 2012 года N 12-8-127. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17 июня 2013 года N 8/14
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 17.06.2013 N 8/14.
В соответствии с пунктом 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, постановлением акимата Павлодарской области от 15 мая 2012 года N 148/6 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 272/10 "О реализации решения Павлодарского областного маслихата (XL сессия, IV созыв) от 6 декабря 2011 года N 404/40 "Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы" Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 1/36 "О бюджете Качирского района на 2012 - 2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-122, опубликованное в газете "Тереңкөл тынысы" от 14 января 2012 года N 2, в газете "Заря" от 14 января 2012 года N 2 следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2634846" заменить цифрами "2647734";
цифры "2336177" заменить цифрами "2349065";
в подпункте 2):
цифры "2877758" заменить цифрами "2890646";
пункт 4-1 дополнить абзацем следующего содержания:
"12888 тысяч тенге - ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.