"Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 06 қарашадағы N 352/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 желтоқсанда N 3286 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 20 маусымдағы N 209/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 20.06.2013 N 209/5 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдері туралы" Заңының 9-1–бабының, 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 20  шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызмет тізімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, аудан әкімі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген:
1) "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
3) Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау" мемлекеттік қызмет регламенті;
4) Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
5) "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу мемлекеттік қызмет регламенті;
6) "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті;
7) "Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бақтылы Қайырбекқызы Қалыбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Асқаров
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 6 қарашадағы
N 352/9 қаулысымен
бекітілген
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет атауы: "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою".

Об утверждении регламентов государственных услуг, государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 06 ноября 2012 года N 352/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 декабря 2012 года N 3286. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 20 июня 2013 года N 209/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 20.06.2013 N 209/5.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного предоставления государственных услуг акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Регистрация и постановка на учет безработных граждан";
2) регламент государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов";
3) регламент государственной услуги "Назначение государственной адресной социальной помощи";
4) регламент государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому";
5) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху";
6) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски";
7) регламент государственной услуги "Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Калыбаеву Бахтылы Каирбековну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Аскаров
Утвержден
постановлением акимата
Щербактинского района
от 6 ноября 2012 года N 352/9
Регламент оказания государственной услуги
"Регистрация и постановка на учет безработных граждан"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Регистрация и постановка на учет безработных граждан".

2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет (әрі қарай - Стандарт), "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет, Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-21-83 мекенжайында орналасқан "Шарбақты ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (әрі қарай – Бөлім), жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс, мереке күндерінен басқа (сенбі, жексенбі), электронды мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою туралы хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Тұтынушының өтініш берген күннен бастап, мемлекеттік қызмет көрсетуде уақыт бойынша шектеу мерзімдері – күнтізбелік он күн ішінде:
Тұтынушының өтініш берген күні, орнында көрсетілетін мемлекеттік қызмет алуға күтудің ең ұзақ рұқсат етілген уақыты, кезектегі адамдар санына байланысты, бір өтінушіге 15 минуттан есептеледі;
Тұтынушының өтініш берген күні сол жерде мемлекеттік қызмет көрсетудің ең ұзақ рұқсат етілген уақыты - 15 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде әрекеттер
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11 тармағында белгіленген құжаттарды ұсыну қажет.
барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін, тұтынушыға тіркеу және тұтынушының мемлекеттік қызметті алу датасы, құжаттарды қабылдаған тұлғаның аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
8. Стандарттың 16 тармағымен қаралған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талап: тұтынушының құжаттарының мазмұнындағы ақпараттың сақталуын, қорғауын және құпиялылығын қамтамасыз ету.
10. Бөлімге өтінген кезде, мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер:
1) бас маман;
2) Бөлім бастығы.
11. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында келтірілген.
12. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" (далее - Отдел), расположенного по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица 1 Мая, 18. Телефон  2-22-44, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об регистрации и постановки на учет безработных граждан либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов – не позднее десяти календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного потребителя.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги оказываемой на месте в день обращения потребителя, - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае предусмотренном пунктом 16 Стандарта.
9. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в Отдел:
1) главный специалист;
2) начальник Отдела.
11. Последовательность действий структурно-функциональных единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.

3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
13. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және
есепке қою" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
1 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
іс-әрекеттерінің сипаттамасы
N Іс-әрекеттің (барысы,  жұмыс ағымы) 1 2 3
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің атауы
Бас маман
Жұмыссыз мәртебесін беру жөнінде комиссия
Бас маман
Әрекеттің (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушының құжаттарын тіркеу және қабылдау
Ұсынған құжаттарды қарау. Жұмыссыз ретінде тіркеу туралы және тіркеуге алу немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы шешім қабылдау
Электронды базада тіркеу жұмыссыз ретінде есепке алу, немесе қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде дәлелді жауап беру
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-тәртіптік шешім)
Тұтынушыға талон беру
Жұмыссыз ретінде есепке алу мен тіркеу немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы шешім қабылдау
Электронды базада тіркеу  жұмыссыз ретінде есепке алу, немесе қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде дәлелді жауап беру
Орындау мерзімдері
15 минут
Күнтізбелік 8 күн
15 минуттан аспайды
Келесі әрекеттің N
2
3
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және
есепке қою" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
2 қосымша
Іс-әрекеттердің логикалық бірізділігін мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара
байланысуын көрсететін кесте
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 6 қарашадағы
N 352/9 қаулысымен
бекітілген
"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет атауы: "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу".
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет (әрі қарай - Стандарт), "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет, Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-21-83 мекенжайында орналасқан "Шарбақты ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (әрі қарай – Бөлім), жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс, мереке күндерінен басқа (сенбі, жексенбі), электронды мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru.

3. Ответственность должностных лиц
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и постановка на
учет безработных граждан"
Описание действий структурно-функциональных единиц
N действия (хода, потока работ) 1 2 3
Наименование структурно-функциональных единиц
Главный специалист
Комиссия по присвоению статуса безработного лица
Главный специалист
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрения предоставленных документов. Вынесения решения о регистрации и постановки на учет в качестве безработного либо об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в электронной базе либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Выдача талона потребителю
Решения о регистрации и постановки на учет в качестве безработного либо об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в электронной базе либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Сроки исполнения
15 минут
8 календарных дней
не более 15 минут
Номер следующего действия
2
3
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация и постановка на
учет безработных граждан"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Щербактинского района
от 6 ноября 2012 года N 352/9
Регламент оказания государственной услуги
"Назначение и выплата социальной помощи
отдельным категориям нуждающихся граждан
по решениям местных представительных органов"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов".
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании  постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" (далее - Отдел), расположенного по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица 1 Мая, 18. Телефон  2-17-12, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru.

5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі әлеуметтік көмек тағайындау туралы хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Тұтынушының өтініш берген күннен бастап, мемлекеттік қызмет көрсетуде уақыт бойынша шектеу мерзімдері – он бес күнтізбелік күн ішінде:
Тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің жол берілетін ең көп уақыты (талон алғанға дейін) – 30 минуттан аспайды.
Тұтынушының өтініш берген күні сол жерде мемлекеттік қызмет көрсетудің ең ұзақ рұқсат етілген уақыты - 15 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде әрекеттер
(өзара іс-әрекет) тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11 тармағында белгіленген құжаттарды ұсыну қажет.
барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін, тұтынушыға тіркеу және тұтынушының мемлекеттік қызметті алу датасы, құжаттарды қабылдаған тұлғаның аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
8. Стандарттың 16 тармағымен қаралған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талап: тұтынушының құжаттарының мазмұнындағы ақпараттың сақталуын, қорғауын және құпиялылығын қамтамасыз ету.
10. Бөлімге өтінген кезде, мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер:
1) бас маман;
2) Бөлім бастығы.
11. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында келтірілген.
12. Іс-әрекеттердің  логикалық реттілігі мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
13. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері
бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген
санаттарына әлеуметтік көмек
тағайындау және төлеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Іс-әрекеттің  N(барысы,  жұмыс ағымы) 1 2 3 4 5
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің атауы
Бас маман
Бөлімі бастығы
Бас маман
Бөлімі бастығы
Бас маман
Әрекеттің (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттардың қабылдауы және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарау
Хабарлама жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарлама жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты карау
Кіріс құжаттар тіркеу журналы
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-тәртіптік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон беру
Қарарға қол қою
Хабарлама жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Хабарламаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты беру Берілгендерді Е-Собеске еңгізу
Орындау мерзімдері
30 минуттан аспайды
күнтізбелік 1 күн
күнтізбелік 11 күн
күнтізбелік 1 күн
15 минуттан
аспайды
Келесі әрекеттің N
1 баған
2 баған
3 баған
4 баған
"Жергілікті өкілді органдардың шешімдері
бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген
санаттарына әлеуметтік көмек
тағайындау және төлеу" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2 қосымша
Іс-әрекеттердің логикалық бірізділігін мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара
байланысуын көрсететін кесте
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 6 қарашадағы
N 352/9 қаулысымен
бекітілген
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау"
мемлекеттік қызмет регламенті

5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление об оформлении документов для назначение и выплаты социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов – в течение 15 календарных дней:
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 30 минут на обслуживание одного потребителя.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги оказываемой на месте в день обращения - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном пунктом 16 Стандарта.
9. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
10. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в Отдел:
1) главный специалист;
2) начальник Отдела.
11. Последовательность действий структурно-функциональных единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной
помощи отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям
местных представительных органов"
Описание действий структурно-функциональных единиц
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
Наименование структурно-функциональной единицы
Главный специалист
Начальник Отдела
Главный специалист
Начальник Отдела
Главный специалист
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание  уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги. Внесения данных в Е-Собес
Сроки исполнения
Не более 30  минут
1 календарный день
11 календарных дней
1 календарный день
Не более 15 минут
Номер следующего действия
1 колонка
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение и выплата социальной
помощи отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям
местных представительных органов"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Щербактинского района
от 6 ноября 2012 года N 352/9
Регламент государственной услуги "Назначение
государственной адресной социальной помощи"

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет атауы: "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау".
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет (әрі қарай - Стандарт), "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 қаулысы негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет, Павлодар облысы, Шарбақты ауданы, Шарбақты ауылы, 1 Май көшесі, 18 үй, телефон 2-21-83, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліспен сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс, мереке күндерінен басқа (сенбі, жексенбі), электронды мекенжайы: sherb_zanet@mail.ru.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау хабарлама не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз жеткізгіштегі дәлелді жауап болып табылады.
6. Қажетті құжаттарды тапсырған уақыттан кейін мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
Бөлімге өтініш білдірген кезде – күнтізбелік он күн аралығында;
ауылдық округінің әкіміне өтініш білдірген кезде – тұрғылықты мекенжайы бойынша күнтізбелік отыз күннен аспайды.
Тұтынушының өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты, кезектегі адамдар санына байланысты, бір өтініш иесіне қызмет көрсету 15 минут.
Тұтынушы өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты  – уәкілетті органда 15 минуттан аспайды.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде
әрекеттер тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11 тармағында белгіленген құжаттарды ұсыну қажет.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін, тұтынушыға тіркеу және тұтынушының мемлекеттік қызметті алу датасы, құжаттарды қабылдаған тұлғаның аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
8. Стандарттың 16 тармағымен қаралған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
9. Ақпараттық қауіпсіздікке қойылатын талап: тұтынушының құжаттарының мазмұнындағы ақпараттың сақталуын, қорғауын және құпиялылығын қамтамасыз ету.

1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Назначение государственной адресной социальной помощи" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании  постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" (далее – Стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" (далее - Отдел), расположенного по адресу: Павлодарская область, Щербактинский район, село Шарбакты, улица 1 Мая, 18. Телефон  2-17-12, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, адрес электронной почты sherb_zanet@mail.ru.
при обращении к акиму сельского округа по месту жительства, согласно приложения 3 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказания государственной услуги является уведомление о назначении государственной адресной социальной помощи, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов:
при обращении в отдел - в течение десяти календарных дней;
при обращении к акиму сельского округа по месту жительства - не позднее тридцати календарных дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, - не более 15 минут.
2. Описание порядка действий в
процессе оказания государственной услуги
7. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
После сдачи всех необходимых документов потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном пунктом 16 Стандарта.
9. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.

10. Бөлімге өтінген кезде, мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер:
1) бас маман;
2) Бөлім бастығы.
11. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында келтірілген.
12. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
13. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
1 қосымша
1 кесте. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
әрекеттерінің сипаттамасы 1 жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөліміне - өтініш білдірген кезде
Іс-әрекеттің (барысы,  жұмыс ағымы) N
1
2
3
4
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің  атауы
Бас маман
Бас маман
Бөлім бастығы
Бас маман
Іс-әрекеттер атауы (функциялар, операциялар, үдерістің, рәсімінің ) және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындау
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын қарау
Журналға тіркеу
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушы-өкімдік шешім)
Кұжаттарды қабылдау туралы талон
Хабарламаның немесе қызметті ұсынуда дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасы
Хабарламаға немесе дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
Хабарламаны немесе дәлелді бас тарту туралы жауап беру
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
күнтізбелік 6 күн
күнтізбелік 2 күн
15 минуттан аспайды
Келесі әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
2 кесте. Құрылымдық-функционалдық
бірліктердің әрекеттерінің сипаттамасы
2) ауылдық округінің әкімдігіне өтініш білдірген кезде
Іс-әрекеттің  N(жолы, жұмыс ағымы) 1 2 3 4 5 6
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің  атауы
Ауылдық округінің аппаратының маманы
Ауыл әкімі
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
Ауылдық округінің аппаратының маманы
Іс-әрекеттер атауы (функциялар, операциялар, рәсімі ) және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттардың толықтылығын тексеру
Хабарламаның немесе қызметті көрсету дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын дайындау
Хабарламаны немесе қызметті көрсету дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасын қарау
Журналға тіркеу
Журналға тіркеу
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдастырушы-өкімдік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
Құжаттарды бөлімге беру
Хабарламаның немесе қызметті көрсету дәлелді  бас тарту туралы жауаптың жобасын
Хабарламаға немесе қызметті көрсету дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қою
Әкім аппаратының маманына хабарлама немесе қызметті көрсету  дәлелді бас тарту туралы жауапты беру
Хабарлама немесе қызметті көрсету дәлелді бас тарту  туралы жауап беру
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
күнтізбелік 9 күн
күнтізбелік 8 күн
күнтізбелік 2 күн
күнтізбелік 9 күн
15 минуттан аспайды
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
2 қосымша
а) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне
өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызметті көрсету кестесі
Б) ауылдық округінің әкіміне өтініш білдірген
кезде мемлекеттік қызметті ұсыну кестесі
"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік
көмек тағайындау" мемлекеттік
қызмет регламентіне
3 қосымша
N Ауылдық округінің атауы Мекенжайы телефонның N
1
Шарбақты
Павлодар облысы Шарбақты ауданы Шарбакты ауылы

10. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в Отдел:
1) главный специалист;
2) начальник Отдела.
11. Последовательность действий структурно-функциональных единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц
1) при обращении в отдел занятости и социальных программ
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4
Наименование структурно-функциональных единиц
Главный специалист
Главный специалист
Начальник Отдела
Главный специалист
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта  уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
Форма завершения (данные,
документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Сроки исполнения
не более 15 минут
6 календарных дней
2 календарных дней
не более 15 минут
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
Таблица 2. Описание действий структурно-функциональных единиц
2) при обращении в акимат сельского округа
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5 6
Наименование структурно-функциональных единиц
Специалист аппарата акима сельского округа
Аким села
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Начальник отдела занятости и социальных программ
Главный специалист отдела занятости и социальных программ
Специалист аппарата акима сельского округа
Наименование действия(процесса, процедуры,
операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение проекта
уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале
Регистрация в журнале
Форма завершения (данные,
документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Представление документов в отдел
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Подписание уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача  специалисту  аппарата акима сельского округа уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Сроки исполнения
Не более 15 минут
9 календарных дней
8 календарных дней
2 календарных дней
9 календарных дней
Не более 15 минут
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
а) Схема предоставления государственной услуги при обращении в отдел занятости и социальных программ
б) Схема предоставления государственной услуги при обращении в акимат сельского округа
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Назначение государственной
адресной социальной помощи"
N Наименование сельского округа Адрес N телефона
1
Шербактинский
Павлодарская область Щербактинский район село Шрбакты

1) бас маман;
2) Бөлім бастығы.
11. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында келтірілген.
12. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
13. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Үйде оқытылатын және тәрбиеленетін
мүгедек балаларды материалдық
қамтамасыз ету үшін құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
1 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Іс-әрекеттің (барыс, жұмыс ағымының) N 1 2 3 4
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің атауы
Бас маман
Бас маман
Бөлімі бастығы
Бас маман
Әрекеттің (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қажетті құжаттардың қабылдауы және тіркеуі
Түскен құжаттардың қарауы қызметті ұсынуда хабарлама жобасын немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Мемлекеттік қызмет көрсету жөнінде құжаттарды рәсімдеу туралы хабарламаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты бекітеді
Кіріс құжаттарды  тіркеу журналы
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-тәртіптік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон беру
Хабарлама жобасын  кұжатарын  ресімдеу бойынша қызмет ұсынудан немесе бас тарту туралы
Хабарлама кұжаттарын ресімдеу бойынша қызмет ұсынудан немесе бас тарту туралы
Құжаттарды рәсімдеу туралы хабарлама немесе бас тарту туралы дәлелді жауап беру
Орындау мерзімдері
15 минут
6 жұмыс күні
2 жұмыс күн
15 минуттан аспайды
Келесі әрекеттің N
1
2
3
"Үйде оқытылатын және тәрбиеленетін
мүгедек балаларды материалдық
қамтамасыз ету үшін құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
2 қосымша
Іс-әрекеттердің логикалық бірізділігі мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара
байланысуын көрсететін кесте
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 6 қарашадағы
N 352/9 қаулысымен
бекітілген
"Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке
көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін
тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды
ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет атауы: "Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу".

1) главный специалист;
2) начальник Отдела.
11. Последовательность действий структурно-функциональных единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов для материального
обеспечения детей-инвалидов,
обучающихся и воспитывающихся на дому"
Описание действий структурно-функциональных единиц
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4
Наименование структурно-функциональной единицы
Главный специалист
Главный специалист
Начальник Отдела
Главный специалист
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация необходимых документов
Рассмотрения поступивших документов, подготовка проекта  уведомления  об оформлении документов либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной  услуги
Подписывает уведомление об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
регистрация в журнале входящей кореспонденции
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Проект уведомления об оформлении документов либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Уведомления об оформлении документов либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача уведомления об оформлении документов либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
15  минут
6 рабочих дней
2 рабочих дня
не более 15 минут
Номер следующего действия
1
2
3
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов для материального
обеспечения детей-инвалидов,
обучающихся и воспитывающихся на дому"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Щербактинского района
от 6 ноября 2012 года N 352/9
Регламент оказания государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов для
предоставления им услуг индивидуального
помощника для инвалидов первой группы,
имеющих затруднение в передвижении, и
специалиста жестового языка для инвалидов по слуху"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху".

11. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында келтірілген.
12. Іс-әрекеттердің логикалық реттілігі мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара байланысуын көрсететін кесте осы регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
тұлғалардың жауапкершілігі
13. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңдарымен қарастырылған жауапкершілікке тартылады.
"Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы
мүгедектерге жеке көмекшінің және есту
бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін
тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін
мүгедектерге құжаттарды ресімдеу
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
1 қосымша
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің
іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Іс-әрекеттің N (барыс,  жұмыс ағымы) 1 2 3 4 5
Құрылымдық-функционалдық бірліктердің атауы
Бас маман
Бөлім бастығы
Бас маман
Бөлім бастығы
Бас маман
Әрекеттің (үдерістің, процедураның, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарау
Хабарлама жобасын қызметті көрсету бас тарту туралы  дәлелді жауап дайындау
Хабарламаны немесе қызмет көрсету  бас тарту туралы дәлелді жауап қарау
Кіріс құжаттарды тіркеу журналы
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдастыру-тәртіптік шешім)
Құжаттарды қабылдау туралы талон
беру
Қарарға қол қою
Хабарламаның дәлелді бас тарту туралы жауаптың жобасы
Хабарламаның немесе қызметті көрсету дәлелді бас тарту туралы шешімге  қол қою
Хабарлама немесе қызметті көрсету  дәлелді бас тарту туралы жауапты беру
Орындау мерзімдері
15 минут
2 жұмыс күні
4 жұмыс күні
2 жұмыс күні
15 минуттан аспайды
Келесі әрекеттің N
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы
мүгедектерге жеке көмекшінің және есту
бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін
тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін
мүгедектерге құжаттарды ресімдеу
мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне
2 қосымша
Іс-әрекеттердің  логикалық бірізділігі мен құрылымдық-функционалдық бірліктердің өзара
байланысуын көрсететін кесте
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 6 қарашадағы
N 352/9 қаулысымен
бекітілген
"Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға
құжаттарды ресімдеу" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет атауы: "Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу".
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны: ішінара автоматтандырылмаған.

11. Последовательность действий структурно-функциональных единиц приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
12. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц
оказывающих государственные услуги
13. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для предоставления им услуг
индивидуального помощника для инвалидов
первой группы, имеющих затруднение в
передвижении, и специалиста жестового
языка для инвалидов по слуху"
Описание действий структурно-функциональных единиц
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
Наименование структурно-функциональной единицы
Главный специалист
Начальник Отдела
Главный специалист
Начальник Отдела
Главный специалист
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Подготовка проекта уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение уведомления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация в журнале входящей корреспонденции
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме документов
Подписание резолюции
Проект уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Подписание решения об уведомлении либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача уведомления либо мотивированного ответа об отказе
Сроки исполнения
15 минут
2 рабочих дня
4 рабочих дня
2 рабочих дня
Не более 15 минут
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для предоставления им услуг
индивидуального помощника для инвалидов
первой группы, имеющих затруднение в
передвижении, и специалиста жестового
языка для инвалидов по слуху"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Утвержден
постановлением акимата
Щербактинского района
от 6 ноября 2012 года N 352/9
Регламент оказания государственной услуги
"Оформление документов на инвалидов
для предоставления им кресла-коляски"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски".
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.