2012-2013 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 15 мамырдағы N 136 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 1 маусымда N 1804 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2015 жылғы 1 шілдедегі N 1.14-7/1840 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 01.07.2015 N 1.14-7/1840 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi № 319-III Заңының 6-бабының 2-тармағы 8) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012-2013 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлау үшін қоса берілген мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Біләлов
Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің
2012 жылға 15 мамырдағы
№ 136 қаулысымен бекітілген
2012-2013 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (жергілікті бюджет)
№ р/с
Оқу орындарының атауы
Жік
теу
іш бойынша код
Мамандық атауы
Білікті
лік
Оқы
ту тілі
Мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі (орын саны)
Оқу жылында бір маманды оқытуға жұмсала
тын шығыстың орташа құны (теңге)
Бюджеттік бағдарлама
лар әкімшілері
9 сынып базасында
11 сынып базасында
1
"Мағ
жан Жұмабаев атындағы Петро
павл гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012-2013 учебный год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 15 мая 2012 года N 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 июня 2012 года N 1804. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 1 июля 2015 года N 1.14-7/1840)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 01.07.2015 N 1.14-7/1840).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319-III "Об образовании" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012-2013 учебный год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области С. Билялов
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 15 мая 2012 года № 136
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2012-2013 учебный год (местный бюджет)
Назва
ние учеб
ных заведений
Код по класси-фикации
Наименование специальности
Квалифика
ция
Язык обучения
Объем государственного образовательного заказа (количест
во мест)
Средняя стоимость расхо
дов на обуче
ние одного специалиста за учебный год (тенге)
Администраторы бюджетных программ
на базе
9 клас
сов
на базе 11 клас
сов
Государственное учреж
дение "Управление образования Северо-Казахстанс- кой облас
ти"
1
Коммунальноегосударственное казен
ное предприятие"Петропавловский гуманитарныйкол
ледж имени Магжа
на Жумабаева"