"Шығармашыл қызметкердің мәртебесін растайтын сертификат беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 10 шілдедегі N 188 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 тамызда N 1809 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 25 қыркүйектегі N 267 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012.09.25 N 267 Қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы № 107 Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген "Шығармашыл қызметкердің мәртебесін растайтын сертификат беру" мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялағаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Облыс әкімі
С. Біләлов
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2012 жылғы 10 шілдедегі
№ 188 қаулысымен бекітілді
"Шығармашыл қызметкердің мәртебесін растайтын сертификат беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы "Шығармашыл қызметкердің мәртебесін растайтын сертификат беру" регламентінде (бұдан әрі – Регламент) келесі ұғымдар қолданылады:
1) жауапты орындаушы – шығармашыл қызметкер мәртебесін растайтын сертификатты беру міндетіне кіретін басқарманың лауазымды тұлғасы;
2) ҚФБ – құрылымдық-функционалдық бірлік;
3) шығармашыл қызметкер - кәсiби немесе әуесқой шығармашылық қызметi көркем құндылықтар жасауға, әдебиет пен өнер туындыларын орындауға немесе түрлендiруге (тәржiмалауға) бағытталған жеке адам;
шығармашыл қызметкердiң мәртебесiн растайтын сертификат – шығармашыл қызметкердің конкурстарға қатысуға, музыка, театр мен кино өнері, әдебиет пен драматургия саласында қоғамдық маңызы бар көркем шығармалар жасауға мәртебесін растайтын құжат.
2. Жалпы ережелер
2. Осы регламент "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы № 107 Заңының 9-1 бабы 4-тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызметті "Солтүстік Қазақстан облысының мәдениет басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – басқарма) қөрсетеді.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача сертификата, подтверждающего статус творческого работника"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 10 июля 2012 года N 188. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 августа 2012 года N 1809. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 25 сентября 2012 года N 267
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 25.09.2012 N 267
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года № 107 "Об административных процедурах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача сертификата, подтверждающего статус творческого работника".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким области С. Билялов
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 10 июля 2012 года № 188
Регламент государственной услуги "Выдача сертификата, подтверждающего статус творческого работника"
1.Основные понятия
1. В настоящем регламенте "Выдача сертификата, подтверждающего статус творческого работника" (далее - регламент) используются следующие понятия:
1) ответственный исполнитель - должностное лицо управления, в обязанности которого входит выдача сертификата, подтверждающего статус творческого работника;
2) СФЕ - структурно-функциональные единицы;
3) творческий работник – физическое лицо, чья профессиональная или любительская творческая деятельность направлена на создание художественных ценностей, воспроизведение или интерпретацию (перевод) произведения литературы и искусства;
4) сертификат, подтверждающий статус творческого работника – документ, подтверждающий статус творческого работника на участие в конкурсах, на создание общественно-значимых художественных произведений в области музыкального, театрального и киноискусства, литературы и драматургии.
2. Общие положения
2. Настоящий регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года № 107 "Об административных процедурах".
3. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Управление культуры Северо-Казахстанской области" (далее - управление).

4. Көрсетілетін қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет шығармашылық одақтарда тіркелмеген, кәсіби немесе әуесқой қызметі көркем құндылықтарды жасауға, әдебиет пен өнер туындыларын шығаруға немесе түрлендiруге (тәржiмалауға) бағытталған жеке тұлғаларға (бұдан әрі – тұтынушы) көрсетіледі.
Сертификат осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес белгіленген нысанда қағаз тасымалдағышта беріледі.
6. Мемлекеттiк қызмет тегiн көрсетiледi.
7. Мемлекеттік қызмет:
1) "Мәдениет туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының 8-бабы 13) тармақшасы;
2) "Шығармашылық қызметкердің мәртебесін растайтын куәлік беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрі м.а. 2007 жылғы 1 ақпандағы № 17 бұйрығы;
3) "Мәдениет саласындағы мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту және "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi № 745 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 83 Қаулысымен бекітілген "Шығармашыл қызметкердiң мәртебесiн растайтын сертификат беру" мемлекеттiк қызмет стандарты негізінде көрсетіледі.
8. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі осы регламенттің 4-қосымшасындағы үлгі бойынша қағаз тасымалдағышта сертификат немесе жазбаша түрде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
9. Мемлекеттік қызмет мына мекен-жай бойынша көрсетіледі: 150010, Қазақстан Республикасы, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қ., П.Васильев көшесі, 69, телефондар: 36-18-25, 36-17-21. Жұмыс кестесі: сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" № 267 Заңымен бекітілген мерекелік күндер мен демалыс күндерінен басқа.
Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн алдын ала жазылу талап етiлмейдi, жеделдетiлген қызмет көрсету көзделмеген.
Мемлекеттiк қызмет және оны көрсету барысы туралы ақпаратты www.uprkult.sko.kz ресми сайтынан алуға болады.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) осы регламенттің 14-тармағында айқындалған қажеттi құжаттарды тапсырған күннен бастап күнтiзбелiк он күн iшiнде;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезек күтудің жол берілген ең ұзақ уақыты – 15 минут;
3) тұтынушыға қызмет көрсетудің жол берілген ең ұзақ уақыты – 10 минут.

4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается физическим лицам, не состоящим в творческих союзах, чья профессиональная или любительская деятельность направлена на создание художественных ценностей, воспроизведение или интерпретацию (перевод) произведения литературы и искусства (далее - потребитель)
Сертификат выдается на бумажном носителе по установленной форме, согласно приложению 4 настоящего регламента.
6. Государственная услуга оказывается бесплатно.
7. Государственная услуга оказывается на основании:
1) подпункта 13) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года № 207 "О культуре".
2) правил выдачи сертификата, подтверждающего статус творческого работника, утвержденных приказом и.о. Министра культуры и информации Республики Казахстан от 1 февраля 2007 года № 17.
3) стандарта государственной услуги "Выдача сертификата, подтверждающего статус творческого работника", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 83 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области культуры и внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам".
8. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача сертификата на бумажном носителе по форме, согласно приложению 4 к настоящему регламенту, либо мотивированный ответ об отказе в выдаче сертификата в письменном виде.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
9. Государственная услуга оказывается по адресу: 150010, Республика Казахстан, Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица П.Васильева, 69, телефоны: 36-18-25, 36-17-21, 46-43-92. График работы: с 9-00 часов до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года № 267 "О праздниках в Республике Казахстан".
Предварительная запись для получения государственной услуги не требуется, ускоренное обслуживание не предусмотрено.
Информация о государственной услуге и о ходе ее оказания размещается на официальном сайте: www.uprkult.sko.kz
10. Сроки оказания государственной услуги:
1) в течение десяти календарных дней со дня сдачи необходимых документов, определенных в пункте 14 настоящего регламента;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - 15 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя - не более 10 минут.

11. Тұтынушының осы регламенттің 14-тармағында көзделген құжаттардың толық топтамасын ұсынбауы мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту үшiн негiз болып табылады.
Ұсынылған құжаттардың толық болмау (оның iшiнде мiндеттi жолдарды толтырмау фактiлерi анықталған жағдайда тұтынушыға екi жұмыс күнi iшiнде жазбаша, дәлелдi бас тарту берiледi.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы өтінішті және осы регламенттің 14-тармағында көзделген қажетті құжаттардың тізбесін басқарма кеңсесінің маманына тапсырады немесе басқарма кеңсесiне пошта арқылы жолдайды;
2) басқарма кеңсесінің маманы өтінішті тіркеп, тұтынушыға (не сенімхат бойынша өкілге) күні мен уақыты, басқарма кеңсесі қызметкерінің тегі, аты-жөні көрсетілген талон береді;
3) басқарма басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыны белгілейді, бұрыштаманы жазып, жауапты орындаушыға жолдайды;
4) жауапты орындаушы мәртебе беру туралы бұйрық пен сертификат немесе сертификатты беруден бас тарту туралы дәлелдi жауап ресімдейді, қол қою үшін басқарма басшысына жібереді;
5) басқарма басшысы бұйрыққа, сертификатқа немесе сертификатты беруден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қолын қояды, жауапты орындаушыға жібереді;
6) жауапты тұлға сертификатты тұтынушыға (немесе сенiмхат бойынша өкiлге) осы регламенттің 9-тармағында көрсетiлген мекенжайда жеке өзi келгенде қолына бередi.
Сертификаттың тапсырылуы тапсырылған сертификаттар журналында тіркеледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әрекет (өзара әрекет) жасау тәртібінің сипаттамасы
13. Құжаттарды осы регламенттің 9-тармағында көрсетілген мекенжай бойынша уәкілетті органның кеңсесі қабылдайды.
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы мынадай құжаттарды ұсынады:
1) осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтiнiш;
2) жеке басты куәландыратын құжаттың көшiрмесi;
3) алған наградалар туралы және конкурстарға, фестивальдарға, көрмелерге қатысқаны туралы құжаттардың көшiрмелерi;
4) мәдениет ұйымдарының, жекелеген көркем, шығармашылық ұжымдардың, көрнектi шығармашыл қайраткерлердiң ұсыным хаттары.
15. Тұтынушыға (не сенiмхат бойынша өкiлге) талонды беру осы регламенттің 14-тармағында көрсетiлген құжаттардың қабылданғанын растау болып табылады, онда күнi мен уақыты, басқарма кеңсесi қызметкерiнiң тегi, аты-жөнi көрсетiледi.
16. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі ҚФБ қатыстырылады:
1) басқарма басшысы;

11. Основанием для отказа в оказании государственной услуги является представление потребителем неполного пакета документов, определенных в пункте 14 регламента.
В случае установления факта неполноты предоставленных документов (в том числе незаполнения обязательных полей) письменный мотивированный отказ дается потребителю в течение двух рабочих дней.
12. Этапы оказания государственной услуги:
1) потребитель подает заявление и перечень необходимых документов, указанных в пункте 14 настоящего регламента специалисту канцелярии управления, либо отправляет их по почте в канцелярию управления;
2) специалист канцелярии управления осуществляет регистрацию заявления, выдает потребителю (либо представителю по доверенности) талон, где указываются дата и время, фамилия и инициалы сотрудника канцелярии управления;
3) руководитель управления ознакамливается с документами, определяет ответственного исполнителя, налагает резолюцию и направляет ответственному исполнителю;
4) ответственный исполнитель оформляет приказ о присвоении статуса и сертификат или мотивированный ответ об отказе в выдаче сертификата, направляет руководителю управления для подписания;
5) руководитель управления подписывает приказ, сертификат или мотивированный ответ об отказе в выдаче сертификата, направляет ответственному исполнителю;
6) ответственный исполнитель выдает сертификат потребителю (либо представителю по доверенности) при личном посещении нарочно по адресу, указанному в пункте 9 регламента.
Выдача сертификата регистрируется в журнале выданных сертификатов.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов осуществляется канцелярией управления по адресу, указанному в пункте 9 настоящего регламента.
14. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
1) заявление установленного образца по форме, согласно приложению 3 к настоящему регламенту;
2) копию документа, удостоверяющего личность;
3) копии документов о полученных наградах и об участии в конкурсах, фестивалях, выставках;
4) рекомендательное письмо организаций культуры, отдельных художественных, творческих коллективов, видных творческих деятелей.
15. Подтверждением приема документов, указанных в пункте 14 настоящего регламента, является выдача потребителю (либо представителю по доверенности) талона, где указываются дата и время, фамилия и инициалы сотрудника канцелярии управления.
16. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие СФЕ:
1) руководитель управления;

2) жауапты орындаушы;
3) басқарма кеңсесінің маманы.
17. Мемлекеттік қызметті ұсыну үшін басқа мүдделі мемлекеттік органдарының қатысуы талап етілмейді.
18. Әр әкімшілік әрекетті (үдерісті) орындау мерзімі көрсетілген әрбір ҚФБ әкімшілік әрекетінің (үдерісінің) бірізділігі мен өзара іс-қимылының мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасындажазылған.
19. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде әкімшілік әрекеттің логикалық реттілігі және ҚФБ арасындағы өзара қарым-қатынасты көрсететін сұлбалар осы регламенттің 2-қосымшасында жазылған.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
20. Басқарма басшысы және жауапты тұлға мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты тұлғалар болып табылады.
Басқарма басшысы мен жауапты тұлға мемлекеттік қызметті көрсету кезінде осы регламенттің талаптарын бұзғаны үшін Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес жауапкешілікке тартылады.
"Шығармашыл қызметкердің мәртебесін
растайтын сертификат беру" мемлекеттік
қызмет регламентіне 1-қосымша
Әкімшілік әрекеттер (үдерістер) бірізділігі мен өзара іс-қимылының сипаттамасы
1-кесте. ҚФБ әрекеттерінің сипаттамасы
Әрекеттің (барыстың, жұмыс ағымының) №
1
2
3
ҚФБ атауы
Басқарманың кеңсесі
Басқарма басшысы
Жауапты тұлға
Әрекеттің (үдерестің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Өтінішті қабылдау, тіркеу, тұтынушыға (немесе сенімхат бойынша өкілге) күні, уақыты, құжатты қабылдаған басқарма кеңсе қыз
меткерінің тегі, аты-жөні көрсетілген талон беру
Құжаттармен танысу, жауапты тұлғаны белгілеу, өтінішке бұрыштаманы жазу
Ұсынылған құжаттарды зерделеу. Бұйрықты және шығармашыл қызметкердің мәртебесін растайтын сертификатты немесе бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресімдеу. Бұйрықты және шығармашыл қызметкердің мәртебесін растайтын сертификатты немесе серификат беруден бас тарту туралы дәлелді жауапты басқарма басшысына тапсыру
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру–
жарлық шешім)
Бұйрыққа, шығармашыл қызметкердің мәртебесін растайтын сертификатқа немесе серификат беруден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою.
Тұтынушыға көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижесін (немесе сенiмхат бойынша өкiлге) жеке өзi келгенде қолына беру
Орындау мерзімдері
10 минут
2 күнтізбе
лік күн
8 күнтізбелік күн
10 күнтізбелік күн ішінде
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
Әрекеттің (барыстың, жұмыс ағынының )№
1
2
3
ҚФБ атауы
Басқарманың кеңсесі
Басқарма басшысы
Жауапты тұлға
Әрекеттің (үдерестің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Өтінішті қабылдау, тіркеу, тұтынушыға (немесе сенімхат бойынша өкілге) күні, уақыты, құжатты қабылдаған басқарма кеңсе қызметкерінің тегі, аты-жөні көрсетілген талон беру
Құжаттармен танысу, жауапты тұлғаны белгілеу және өтінішке бұрыштаманы жазу
Ұсынылған құжаттарды зерделеу.
Бұйрықты және шығармашыл қызметкердің мәртебесін растайтын сертификатты ресімдеу.
Бұйрықты және шығармашыл қызметкердің мәртебесін растайтын сертификатты басқарма басшысына тапсыру
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастыру–
жарлық шешім)
Бұйрыққа, шығармашыл қызметкердің мәртебесін растайтын сертификатқа, қол қою
Тұтынушыға көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижесін (немесе сенiмхат бойынша өкiлге) жеке өзi келгенде қолына беру
Орындау мерзімдері
10 минут
2 күнтізбелік күн
8 күнтізбелік күн
10 күнтізбелік күн ішінде
3-кесте. Пайдалану нұсқалары.
Баламалы үдеріс
1-топ
ҚФБ
Басқарма кеңсесі
2-топ
ҚФБ
Басқарма басшысы
3-топ
ҚФБ
Басқарманың жауапты орындаушысы
№ 1-әрекет
Өтінішті қабылдау, тіркеу, тұтынушыға (немесе сенімхат бойынша өкілге) күні, уақыты, құжатты қабылдаған басқарма кеңсе қызметкерінің тегі, аты-жөні көрсетілген талон беру
№ 2-әрекет
Құжаттармен танысу, жауапты тұлғаны белгілеу және өтінішке бұрыштаманы жазу
№ 3-әрекет
Сертификатты беруден бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындау, қол қою үшін басшылыққа беру
№ 4-әрекет
Сертификатты беруден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
№ 5-әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу
№ 6-әрекет
Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тұтынушыға беру
Орындау мерзімдері
2 жұмыс күн ішінде
"Шығармашыл қызметкердің
мәртебесін растайтын сертификат
беру" мемлекеттік қызмет
регламентіне 2-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасындағы қарым-қатынасты көрсететін сұлбалар
Тұтынушы басқарма кеңсесіне қызмет көрсету туралы өтінішті ұсынады.
Басқарма кеңсесінің маманы өтінішті тіркейді, құжаттарды қабылдап алғаны туралы талон береді, құжаттарды басшыға тапсырады.
Басшы құжаттармен танысып, жауапты орындаушыны белгілейді, бұрыштаманы жазып, жауапты орындаушыға жібереді.
Жауапты орындаушы бұйрық пен шығармашыл қызметкер мәртебесін растайтын сертификат немесе сертификатты беруден бас тарту туралы дәлелдi жауапты ресімдейді. Қол қою үшін басқарма басшысына тапсырады.
Басшы бұйрыққа, шығармашыл қызметкер мәртебесін растайтын сертификатқа немесе сертификатты беруден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қояды, жауапты орындаушыға жібереді.
Жауапты тұлға көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижесін тіркейді және оны (мемлекеттік қызметтің нәтижесін) тұтынушыға (немесе сенiмхат бойынша өкiлiге) жеке өзi келгенде қолына бередi.
"Шығармашыл қызметкердің
мәртебесін растайтын сертификат
беру" мемлекеттік қызмет
регламентіне 3-қосымша
Кiмге: "Солтүстік Қазақстан облысының мәдениет басқармасы" мемлекеттік мекемесіне
Кiмнен__________________________________________________________
(индекс, облыс, аудан, қала, көше, үйдiң нөмiрi, телефон, факс)
мекенжайында тұратын____________________________________________
(жеке тұлғаның аты-жөнi)
ӨТIНIШ Шығармашыл қызметкердiң мәртебесiн растайтын сертификат беруiңiздi сұраймын.
Өтiнiшке мыналар қоса беріледі:_________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
_____________________ ______________________
(қол қойылған күн) (өтiнiш берушiнiң қолы)
Өтiнiш қарауға қабылданды 201__жыл "____"____________
"Шығармашыл қызметкердің
мәртебесін растайтын сертификат
беру" мемлекеттік қызмет
регламентіне 4-қосымша
Сертификат нысаны
СОЛТҮСТІК ҚАЗАҚСТАН ОБЛЫСЫНЫН МӘДЕНИЕТ БАСҚАРМАСЫ
№___СЕРТИФИКАТ
________________________________________________________берiлдi.
(шығармашыл қызметкердiң тегi, аты-жөнi)
Осы Сертификат шығармашыл қызметкердiң конкурстарға қатысу, музыка, театр, кино өнерi, әдебиет және драматургия саласында қоғамдық маңызы бар көркем туындыларды жасау мәртебесiн растайды.
Солтүстік Қазақстан облысының мәдениет басқармасы
___________________ ________________________
лауазымы тегi аты-жөнi
мөр орны
Петропавл қаласы 201_ жыл "__"_________
Тiркеу № ___

2) ответственный исполнитель;
3) специалист канцелярии управления.
17. Участие других заинтересованных государственных органов для оказания государственной услуги не требуется.
18. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) изложено в приложении 1 к настоящему регламенту
19. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, изложены в приложении 2 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственную услугу
20. Ответственными лицами за оказание государственной услуги являются руководитель и ответственный исполнитель управления.
За нарушения требований настоящего регламента при оказании государственной услуги руководитель и ответственный исполнитель управления несут ответственность в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной
услуги "Выдача сертификата,
подтверждающего статус
творческого работника"
Описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Канцелярия управления
Руководитель управления
Ответственный исполнитель
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием, регистрация заявления, выдача потребителю (либо представителю по доверенности) талона с указанием даты и времени, фамилии и инициалов сотрудника канцелярии управления, принявшего документы
Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя и наложение резолюции на заявление
Изучение представленных документов. Оформление приказа и сертификата, подтверждающего статус творческого работника, либо мотивированного ответа об отказе. Передача приказа и сертификата, подтверждающего статус творческого работника или мотивированного ответа об отказе в выдаче сертификата руководителю управления для подписания
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Подписание приказа, сертификата, подтверждающе
го статус творческого работника или мотивированного ответа об отказе в выдаче сертификата
Выдача результата оказания государственной услуги потребителю (либо представителю по доверенности) при личном посещении нарочно
Сроки исполнения
10 минут
2 календарных дня
8 календарных дней
В течение 10 календарных дней
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Канцелярия управления
Руководитель управления
Ответственный исполнитель
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием, регистрация заявления, выдача потребителю (либо представителю по доверенности) талона с указанием даты и времени, фамилии и инициалов сотрудника канцелярии управления, принявшего документы
Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя и наложение резолюции на заявление
Изучение представленных документов. Оформление приказа и сертификата, подтверждающего статус творческого работника.
Передача приказа и сертификата, подтверждающего статус творческого работника руководителю управления для подписания
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Подписание приказа, сертификата, подтверждающе
го статус творческого работника
Выдача результата оказания государственной услуги потребителю (либо представителю по доверенности) при личном посещении нарочно
Сроки исполнения
10 минут
2 календарных дня
8 календарных дней
В течение 10 календарных дней
Таблица 3. Варианты использования.
Альтернативный процесс
Группа 1
СФЕ
Канцелярия управления
Группа 2
СФЕ
Руководитель управления
Группа 3
СФЕ
Ответственный исполнитель управления
Действие № 1
Прием, регистрация заявления, выдача потребителю (либо представителю по доверенности) талона с указанием даты и времени, фамилии и инициалов сотрудника канцелярии управления
Действие № 2
Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя и наложение резолюции на заявление
Действие № 3
Подготовка мотивированного ответа об отказе в выдаче сертификата, передача на подпись руководству
Действие № 4
Подписание мотивированного ответа об отказе в выдаче сертификата
Действие № 5
Регистрация мотивированного отказа
Действие № 6 Выдача потребителю мотивированного отказа в предоставлении государственной услуги
Сроки исполнения
В течение 2 рабочих дней
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Выдача сертификата, подтверждающего статус
творческого работника"
Потребитель подает заявление об оказании государственной услуги в канцелярию управления.
Специалист канцелярии управления регистрирует заявление, выдает талон о приеме документов, передает документы руководителю.
Руководитель ознакамливается с документами, определяет ответственного исполнителя, налагает резолюцию и передает ответственному исполнителю для исполнения.
Ответственный исполнитель оформляет приказ и сертификат, подтверждающий статус творческого работника, или мотивированный ответ об отказе в выдаче сертификата. Передает начальнику управления для подписания.
Руководитель подписывает приказ, сертификат, подтверждающий статус творческого работника или мотивированный ответ об отказе в выдаче сертификата и передает ответственному исполнителю.
Ответственный исполнитель регистрирует результат оказания государственной услуги и выдает его (результат оказания государственной услуги) потребителю (либо представителю по доверенности) при личном посещении нарочно
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
"Выдача сертификата, подтверждающего
статус творческого работника"
В государственное учреждение
"Управление культуры
Северо-Казахстанской области"
_________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество физического лица)
проживающего по адресу ____________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, № дома, телефон, факс)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать сертификат, подтверждающий статус творческого работника. К заявлению прилагаются:
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
_________________ __________________
(дата подписания) (подпись заявителя)
Заявление принято к рассмотрению "_____" ___________ 20 __ год
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
"Выдача сертификата, подтверждающего
статус творческого работника"
Форма сертификата
УПРАВЛЕНИЕ КУЛЬТУРЫ СЕВЕРО-КАЗАХСТАНСКОЙ ОБЛАСТИ
СЕРТИФИКАТ № ____
Выдан _________________________________________________
(фамилия, имя, отчество творческого работника)
Настоящий сертификат подтверждает статус творческого работника на участие в конкурсах, на создание общественно-значимых художественных произведений в области музыкального, театрального и киноискусства, литературы и драматургии.
Управление культуры
Северо-Казахстанской области
______________________ ________________________________
должность фамилия имя отчество
место печати
город Петропавловск "____" ______________ 20 __ год
Регистрационный № _______