"2012-2014 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихаты 45 сессиясының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 мамырда N 13-1-217 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңы 6-бабына, «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңы 21-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2012 жылғы 16 қаңтардағы № 13-1-210 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 4 «Қызылжар-Нұры», № 4 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13686215 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6271942 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52704 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 439600 мың теңге;
трансфеттердің түсімдері – 6921969 мың теңге;
2) шығындар – 15430714 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 500000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 500000 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -2244499 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру –
2244499 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімдері – 1710000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 254000 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 788499 мың теңге.»;
8-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«8. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мынадай мөлшерлерде ескерілсін:
1) 398250 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
2) 47373 мың теңге – 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, соның ішінде:
36873 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
10500 мың теңге – үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;

О внесении изменений и дополнений в решение 45 сессии Петропавловского городского маслихата от 14 декабря 2011 года N 1 "О бюджете города Петропавловска на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2012 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 мая 2012 года N 13-1-217
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148-II, статьи 21 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года № 213, Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата «О бюджете города Петропавловска на 2012-2014 годы» от 14 декабря 2011 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-210 от 16 января 2012 года, опубликовано 27 января 2012 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 4, «Проспект СК» № 4), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 13686215 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6271942 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 52704 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 439600 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6921969 тысяч тенге;
2) затраты – 15430714 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 500000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 500000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2244499 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2244499 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1710000 тысяч тенге;
погашение займов – 254000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 788499 тысяч тенге.»;
пункт 8 изложить в новой редакции:
«8. Учесть в городском бюджете на 2012 год целевые трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 5 в следующих размерах:
1) 398250 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) 47373 тысяч тенге – на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011–2020 годы, в том числе:
36873 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
10500 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;

3) 40600 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлеміне;
4) 124309 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
5) 2208 мың теңге – «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға;
6) 3201 мың теңге – мұқтаж азаматтарға үйде арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге;
7) 42812 мың теңге – еңбекақыны жартылай субсидиялауға;
8) 16045 мың теңге – халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге;
9) 34379 мың теңге – жастар тәжірибесін ұйымдастыруға;
10) 35187 мың теңге – тұрғын үй көмегін көрсетуге;
11) 1688000 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
12) 1290000 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
13) 198144 мың теңге – қаланың коммуналдық меншігіндегі электрмен жабдықтау желілерін қайта жаңартуға;
14) 452185 мың теңге – кәріз-тазарту имараттарын реконструкциялауға (2 және 3 кезек);
15) 481 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге.»;
10-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«10. 2012 жылға арналған қала бюджетінде 7-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер мынадай көлемдерде ескерілсін:
1) 100000 мың теңге – «Береке» шағын ауданына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
2) 199553 мың теңге – «Береке» шағын ауданына екі 95 пәтерлі тұрғын үйді салуға;
3) 22016 мың теңге – қаланың коммуналдық меншігіндегі электрмен жабдықтау желілерін реконструкциялауға;
4) 50708 мың теңге – кәріз-тазарту имараттарын реконструкциялауға (2 және 3 кезек);
5) 93383 мың теңге – кәріз-тазарту имараттарының бар технологиялық сызбаларын жетілдіруді аяқтауға жобалау сметалық құжаттаманы әзірлеуге (4 кезең);
6) 24400 мың теңге – 2030 жылға дейін Петропавл қаласының жылумен қамтамасыз ету сызбасын дамыту Жоспарын әзірлеуге;
7) 37280 мың теңге – «Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлеуге;
8) 500 мың теңге – білім беру объектілері үшін өртке қарсы дабылдаманы орнату, өрт сөндіру құралдарын, ағаш жабылғыларды (құрылыстарды) өңдеу бойынша қызметті сатып алуға;

3) 40600 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
4) 124309 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
5) 2208 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы»;
6) 3201 тысяч тенге – на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому;
7) 42812 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
8) 16045 тысяч тенге – на обеспечение деятельности центров занятости населения;
9) 34379 тысяч тенге – на организацию молодежной практики;
10) 35187 тысяч тенге – на оказание жилищной помощи;
11) 1688000 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
12) 1290000 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
13) 198144 тысяч тенге – на реконструкцию сетей электроснабжения, находящихся в коммунальной собственности города;
14) 452185 тысяч тенге – на реконструкцию канализационных очистных сооружений (2 и 3 очередь);
15) 481 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий.»;
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Учесть в бюджете города на 2012 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 7 в следующих размерах:
1) 100000 тысяч тенге – на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона «Береке»;
2) 199553 тысяч тенге – на строительство двух 95-ти квартирных жилых дома в микрорайоне «Береке»;
3) 22016 тысяч тенге – на реконструкцию сетей электроснабжения, находящихся в коммунальной собственности города;
4) 50708 тысяч тенге – на реконструкцию канализационных очистных сооружений (2 и 3 очередь);
5) 93383 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на завершение модернизации существующих технологических схем очистных сооружений канализации (4 этап);
6) 24400 тысяч тенге – на разработку Плана развития схемы теплоснабжения города Петропавловска до 2030 года;
7) 37280 тысяч тенге – на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений»;
8) 500 тысяч тенге – на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуги по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования;

9) 859 мың теңге – білім беру ұйымдарында бейнебақылау үшін аппаратураларды сатып алуға және орнатуға;
10) 5733 мың теңге – білім беру ұйымдарында электрондық оқулықтарды енгізуге;
11) 5500 мың теңге – бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға;
12) 12000 мың теңге – қаланың мақсатты сипаттағы жерлерін топтастыруды құруға;
13) 140000 мың теңге – балабақшалар орналастыру үшін ғимараттар сатып алуға;
14) 282679 мың теңге – қаланың көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
15) 22160 мың теңге – "Южный" ағынды коллекторын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
16) 28000 мың теңге – "Южный" қысым коллекторын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
17) 5606 мың теңге – Алтынсарин көшесінің бойындағы, су құбыры-тазартқыш имараттарынан Қазақстан Конституциясы көшесіне дейін, су құбырын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
18) 3864 мың теңге – Универсальная көшесінің бойындағы, Осипенко көшесінен 2-ші Универсальная көшесіне дейін сутартқышты реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
19) 11449 мың теңге – 1-ші көтерімдегі сорғы станциясынан су тазартқыш имаратына дейін (1-ші жібі) 1-ші кезегі сутартқышты реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
20) 40000 мың теңге – "Тазартқыш, су тартқыш және су өткізгіш имараттары" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны үшін арнайы техника сатып алуға;
21) 20000 мың теңге – тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
22) 10000 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
23) 8000 мың теңге – ветеринарлық бекеттің жарғылық капиталын қалыптастыруға.».
11-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«11. 2012 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 81048,1 мың теңге сомада бекітілсін.»;
аталған шешімнің 1578-қосымшасы осы шешімнің 1234-қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.

9) 859 тысяч тенге – на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования;
10) 5733 тысяч тенге – на внедрение электронных учебников в организациях образования;
11) 5500 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
12) 12000 тысяч тенге – на составление классификатора целевого назначения земель города;
13) 140000 тысяч тенге - на приобретение зданий для размещения детских садов;
14) 282679 тысяч тенге - на капитальный и средний ремонт улиц города;
15) 22160 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию самотечного коллектора "Южный";
16) 28000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию напорного коллектора "Южный";
17) 5606 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода по улице Алтынсарина от водопроводно-очистных сооружений до улицы Конституции Казахстана;
18) 3864 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водовода по улице Универсальной от улицы Осипенко до улицы 2-ая Универсальная;
19) 11449 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водовода от насосной станции 1-го подъема до водоочистных сооружений (1-я нитка) 1-я очередь;
20) 40000 тысяч тенге - на приобретение специализированной техники для государственного коммунального предприятия "Очистные, водоотводные и водопропускные сооружения";
21) 20000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на строительство жилья;
22) 10000 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на инженерно-коммуникационную инфраструктуру;
23) 8000 тысяч тенге – на формирование уставного капитала ветеринарной станции.»;
пункт 11 изложить в новой редакции:
«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2012 год в сумме 81048,1 тысяч тенге.»;
приложение 1578 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1234 к настоящему решению.

31 074
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 360
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
8 197
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
360
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
15 592,2
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 132,2
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
460
2
Қорғаныс
24 193
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
24 193
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
24 193
Функционалдық топ
Сома (мың
теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
52 264
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52 264
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
52 264
4
Бiлiм беру
6 076 134
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 075 334
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 730
003
Жалпы білім беру
4 078 398
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8 565
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
43 121
006
Балаларға қосымша білім беру
281 163
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
1 472 640
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
40 600
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10 500
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
8 642
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 208
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

31 074
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 360
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
8 197
018
Капитальные расходы государственных органов
360
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
15 592,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
15 132,2
004
Капитальные расходы государственного органа
460
2
Оборона
24 193
122
Аппарат акима района (города областного значения)
24 193
Функциональная группа
Сумма
(тыс.
тенге)
Администратор
Программа
Наименование
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
24 193
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
52 264
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52 264
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
52 264
4
Образование
6 076 134
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 075 334
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 730
003
Общеобразовательное обучение
4 078 398
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
8 565
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
43 121
006
Дополнительное образование для детей
281 163
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
1 472 640
012
Капитальные расходы государственного органа
100
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
40 600
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10 500
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
8 642
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 208
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета

1 123 690
4
Бiлiм беру
152 592
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
152 592
003
Жалпы бiлiм беру
6 859
оның ішінде:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға
5 500
білім беру ұйымдарында бейнебақылау үшін аппаратураларды сатып алуға және орнату
859
білім беру объектілері үшін өртке қарсы дабылдаманы орнату, өрт сөндіру құралдарын, ағаш жабылғыларды (құрылыстарды) өңдеу бойынша қызметті сатып алу
500
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5 733
оның ішінде:
білім беру ұйымдарында электрондық оқулықтарды енгізу
5 733
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
140 000
оның ішінде:
балабақшалар орналастыру үшін ғимараттар сатып алу
140 000
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
37 280
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
37 280
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 280
оның ішінде:
«Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлеу
37 280
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
591 139
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
329 553
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
219 553
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданында 95 пәтерлі 2 тұрғын үй салу
199 553
тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
20 000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
110 000
оның ішінде:
«Береке» шағын ауданына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алу
100 000
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
10 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
261 586
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
24 400
оның ішінде:
2030 жылға дейін Петропавл қаласының жылумен қамтамасыз ету сызбасын дамыту Жоспарын әзірлеу
24 400
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
72 176
оның ішінде:
қаланың коммуналдық меншігіндегі электрмен жабдықтау желілерін реконструкциялау
22 016
"Южный" ағынды коллекторын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу

1 123 690
4
Образование
152 592
464
Отдел образования района (города областного значения)
152 592
003
Общеобразовательное обучение
6 859
в том числе:
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5 500
на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования
859
на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования
500
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5 733
в том числе:
на внедрение электронных учебников в организациях образования
5 733
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
140 000
в том числе:
на приобретение зданий для размещения детских садов
140 000
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
37 280
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37 280
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 280
в том числе:
на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
37 280
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
591 139
467
Отдел строительства района (города областного значения)
329 553
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
219 553
в том числе:
строительство двух 95-ти квартирных жилых дома в микрорайоне «Береке»
199 553
разработка проектно-сметной документации на строительство жилья
20 000
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
110 000
в том числе:
развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
100 000
разработка проектно-сметной документации на инженерно-
коммуникационную инфраструктуру
10 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
261 586
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
24 400
в том числе:
на разработку Плана развития схемы теплоснабжения города Петропавловска до 2030 года
24 400
028
Развитие коммунального хозяйства
72 176
в том числе:
реконструкция сетей электроснабжения, находящихся в коммунальной собственности города
22 016
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию самотечного коллектора "Южный"

22 160
"Южный" қысым коллекторын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
28 000
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
165 010
оның ішінде:
кәріз-тазарту имараттарының бар технологиялық сызбаларын жетілдіруді аяқтауға жобалау сметалық құжаттаманы әзірлеу (4 кезең)
93 383
кәріз-тазарту иммараттарын реконструкциялау (2-3 кезек)
50 708
Алтынсарин көшесінің бойындағы, су құбыры-тазартқыш имараттарынан Қазақстан Конституциясы көшесіне дейін, су құбырын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
5 606
Универсальная көшесінің бойындағы, Осипенко көшесінен 2-ші Универсальная көшесіне дейін сутартқышты реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 864
1-ші көтерімдегі сорғы станциясынан су тазартқыш имаратына дейін (1-ші жібі) 1-ші кезегі сутартқышты реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
11 449
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
12 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 000
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
12 000
оның ішінде:
қаланың мақсатты сипаттағы жерлерін топтастыруды құру
12 000
12
Көлiк және коммуникация
282 679
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
282 679
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
282 679
оның ішінде:
қаланың көшелерін күрделі және орташа жөндеу
282 679
13
Басқалар
48 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40 000
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
40 000
оның ішінде:
"Тазартқыш, су тартқыш және су өткізгіш имараттары" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны үшін арнайы техника сатып алу
40 000
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
8 000
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
8 000
оның ішінде:
ветеринарлық бекеттің жарғылық капиталын қалыптастыру
8 000
Қалалық мәслихаттың V шақырылған
2012 жылғы 12 сәуірдегі № 1 шешіміне
4-қосымша
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған
2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 1 шешіміне
8-қосымша
"Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша қарастырылған әлеуметтік көмек түрлерінің тізбесі
р/р
Атауы
сома
(мың
теңге)
1
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне монша және шаштараз қызметтеріне әлеуметтік көмек

22 160
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию напорного коллектора "Южный"
28 000
029
Развитие системы водоснабжения
165 010
в том числе:
разработка проектно-сметной документации на завершение модернизации существующих технологических схем очистных сооружений канализации (4 этап)
93 383
реконструкция канализационных очистных сооружений (2 и 3 очередь)
50 708
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода по ул.Алтынсарина от водопроводно-очистных сооружений до ул.Конституции Казахстана
5 606
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водовода по ул.Универсальной от ул.Осипенко до ул.2-ая Универсальная
3 864
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водовода от насосной станции 1-го подъема до водоочистных сооружений (1-я нитка) 1-я очередь
11 449
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
12 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 000
004
Организация работ по зонированию земель
12 000
в том числе:
на составление классификатора целевого назначения земель города
12 000
12
Транспорт и коммуникации
282 679
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
282 679
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
282 679
в том числе:
на капитальный и средний ремонт улиц города
282 679
13
Прочие
48 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40 000
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
40 000
в том числе:
приобретение специализированной техники для ГКП "Очистные, водоотводные и водопропускные сооружения"
40 000
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
8 000
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
8 000
в том числе:
формирование уставного капитала ветеринарной станции
8 000
Приложение 4
к решению городского маслихата V созыва № 1
от 12 апреля 2012 года
Приложение 8
к решению городского маслихата IV созыва № 1
от 14 декабря 2011 года
Перечень видов социальной помощи, предусмотренной по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
п/
п
Наименование
сумма
(тыс.
тенге)
1
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на услуги бань и парикмахерских

828
2
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша оларға теңестірілген тұлғаларға тіс салуға әлеуметтік көмек
4 955
3
ҰОС қатысушылары мен мүгедектерінің, ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың, соғысқа қатысушыларға жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген өзге де санаттағы тұлғалардың, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен наградталған немесе бұрын «Батыр әйел-ана» атағын алған, сондай- ақ I және II дәрежедегі «Ана даңқы» ордендерімен наградталған көп балалы аналардың, ҚР алдында ерең еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғалардың, Кеңес одағының ерлері, Социалистік Еңбек ерлері, үш дәрежедегі Даңқ ордендерінің, үш дәрежедегі Еңбек Даңқының кавалерлері, көшіру кезінде ана құрсағындағы болған балаларды қоса алғанда, 1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС апатының салдарларын жоюға қатысушылар санынан, шеттету аймақтарынан және Қазақстан Республикасына көшірілген тұлғалардың санаторлық-курорттық емделуіне әлеуметтік көмек
15 800
4
Туберкулезбен ауратындардың жолақысына әлеуметтік көмек
2 880
5
Туберкулезбен ауратындардың тамақтануына әлеуметтік көмек
1 289
6
Петропавл қаласының Құрметті азаматтарына әлеуметтік көмек
233
7
Аз қамтамасыз етілген отбасылардағы студенттерге әлеуметтік көмек
4 000
8
Қазақстан Республикасы алдында ерең еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға әлеуметтік көмек
1 800
9
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 4 айлық есептеу көрсеткіші мөлшерінде коммуналдық қызметтерге әлеуметтік көмек
23 299
10
Петропавл қаласына тұрақты жұмысқа келген дәрігерлерге және жоғары медициналық оқу орындарының түлектеріне 200 мың теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек
8 000
11
I-II топтағы мүгедектерге, 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға тегін көліктік қызмет көрсету бойынша «Әлеуметтік такси» қызметін ұйымдастыру
9 257
12
«Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлеу
37 280
13
Отбасының жан басына шаққандағы табысына қарамастан төтенше жағдайлардан зардап шеккен отбасыларға (азаматтарға) 70 айлық есептеу көрсеткіші мөлшерінде біржолғы көмек
4 000
Жиыны
113 621

828
2
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним по льготам и гарантиям, на зубопротезирование
4 955
3
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение участников и инвалидов ВОВ, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ, других категории лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получивших ранее звание "Мать-героиня", а также награжденных орденами "Материнская слава" I и II степени, лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед РК, герои Советского Союза, герои Соц.Труда, кавалеров орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в РК, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии
15 800
4
Социальная помощь больным туберкулезом на проезд
2 880
5
Социальная помощь больным туберкулезом на питание
1 289
6
Социальная помощь Почетным гражданам города Петропавловска
233
7
Социальная помощь студентам из малообеспеченных семей
4 000
8
Социальная помощь лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан
1 800
9
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги в размере 4 месячных расчетных показателей
23 299
10
Единовременная социальная помощь врачам и выпускникам медицинских высших учебных заведений, прибывающим на постоянную работу в город Петропавловск в размере 200 тысяч тенге
8 000
11
Организация службы «Социальное такси» по оказанию бесплатных транспортных услуг инвалидам I-II групп, детям-инвалидам до 18 лет, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и приравненных к ним лицам
9 257
12
Выплата социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений»
37 280
13
Единовременная помощь семьям (гражданам), пострадавшим вследствие чрезвычайных ситуаций, независимо от среднедушевого дохода семьи (гражданина) в размере 70 месячных расчетных показателей
4 000
Итого
113 621