2013-2015 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қаңтарда N 2052 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 040 992,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 015 132 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73 810 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 126 444 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 825 606,1 мың теңге;
2) шығындар – 15 160 754,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – -1 119 762,7 мың теңге;
6) бюджеттің дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру –
1 119 762,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімдері – 737967 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 265020,1 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 646815,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 11.12.2013 N 1 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. 2013 жылғы 1 қаңтарға сәйкес мерзімге қалыптасқан қалалық бюджеттің бос қалдықтары бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстарға 8-қосымшаға сәйкес жіберілсін.
Ескерту. 1-тармақ 1-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2013.03.29 N 1 Шешімімен.
2. 2013 жылға арналған қалалық бюджеттің кірістері мынадай салықтық түсімдер есебінен Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылады, деп белгіленсін:
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салық;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіптік қызметті жүргізгені үшін алымдар;
ойын бизнесіне салынатын салық;
мемлекеттік баж.
3. Қалалық бюджеттің кірістері мынадай салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылады, деп белгіленсін:
қала әкімдігінің шешімі бойынша құрылған, мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бір бөлігінің түсімдері;
қаланың коммуналдық меншігіндегі мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
қала бюджетіне басқа да салықтық емес түсімдер.

О бюджете города Петропавловска на 2013-2015 годы
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2012 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 января 2013 года N 2052
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 040 992,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 015 132,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 73 810,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 126 444,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 825 606,1 тысячи тенге;
2) затраты – 15 160 754,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -1 119 762,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 119 762,7 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 737967 тысяч тенге;
погашение займов – 265020,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 646815,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.06.2013 N 1; от 9.09.2013 N 1; от 25.09.2013 N 1; от 21.10.2013 N 1; от 11.12.2013 N 1  (вводится в действие с 01.01.2013)
1-1. Направить свободные остатки городского бюджета, сложившиеся на 1 января 2013 года на расходы по бюджетным программам согласно приложению 8.
Сноска. Пункт 1 дополнен пунктом 1-1 - решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.03.2013 г. № 1
2. Установить, что доходы городского бюджета на 2013 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
социального налога;
налога на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
акцизов;
поступления за пользование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налога на игорный бизнес;
государственной пошлины.
3. Установить, что доходы городского бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
поступлений части чистого дохода государственных предприятий созданных по решению акимата города;
доходов от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности города;
другие неналоговые поступления в бюджет города.

4. Қалалық бюджеттің кірістері мынадай негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптастырылады, деп белгіленсін:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату;
материалдық емес активтерді сату.
5. Қалалық бюджеттің кірістерінде 1242106 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі ескерілсін.
6. 2013 жылға арналған қала бюджетін орындау процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
7. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен 3 540 739,8 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер 2-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 11.12.2013 N 1 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2013 жылға арналған қала бюджетінде республикалық бюджеттен 520000 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

4. Установить, что доходы городского бюджета формируются за счет следующих поступлений от продажи основного капитала:
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли;
продажа нематериальных активов.
5. Учесть в доходах городского бюджета объем субвенции, передаваемой из областного бюджета, в сумме 1242106 тысяч тенге.
6. Установить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2013 год, согласно приложению 4.
7. Учесть в городском бюджете на 2013 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 3 540 739,8 тысяч тенге, согласно приложению 2.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.06.2013 N 1; от 9.09.2013 N 1; от 25.09.2013 N 1; от 21.10.2013 N 1от 11.12.2013 N 1 (вводится в действие с 01.01.2013)
8. Учесть в бюджете города на 2013 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета в сумме 520000 тыс.тенге, согласно приложению 6.

9. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен 1 260 727,3 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер және кредиттер 3-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 21.10.2013 N 1 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2013 жылғы арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 43 661,4 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер бекітілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 21.10.2013 N 1 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).

9. Учесть в городском бюджете на 2013 год целевые трансферты и кредиты из областного бюджета в сумме 1 260 727,3 тысяч тенге, согласно приложению 3.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.06.2013 N 1; от 9.09.2013 N 1; от 21.10.2013 N 1 (вводится в действие с 01.01.2013)
10. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2013 год в сумме 43 661,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.03.2013 г. № 1; от 21.10.2013 N 1 (вводится в действие с 01.01.2013)

11. Осы шешiм 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Петропавл қалалық
мәслихат хатшысыЛ. Жолмұқанова
Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 2 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 11.12.2013 N 1 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кiрiстер

11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Секретарь Петропавловского
городского маслихата                       Л. Жолмуханова
Приложение 1
к решению городского маслихата № 2
от 14 декабря 2012 года
Бюджет города Петропавловска на 2013 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 21.10.2013 N 1;  от 11.12.2013 N 1(вводится в действие с 01.01.2013)
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

39 059
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 546
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды iске асыру
6 513
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
6 668
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 668
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
30 979
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
22 342
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 342
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
8 637
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
8 637
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27 348
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
17 260
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 260
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 088
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 088
12
Көлiк және коммуникация
376 364
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
376 364
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
371 670
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
4 694
13
Басқалар
80 336
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
30 859
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
30 859
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 099
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 099
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
18 378
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

39 059
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
32 546
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6 513
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6 668
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6 668
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
30 979
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
22 342
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
22 342
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
8 637
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
8 637
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27 348
467
Отдел строительства района (города областного значения)
17 260
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
17 260
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Администратор
Программа
Наименование
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 088
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
10 088
12
Транспорт и коммуникации
376 364
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
376 364
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
371 670
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
4 694
13
Прочие
80 336
452
Отдел финансов района (города областного значения)
30 859
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
30 859
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31 099
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
31 099
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
18 378
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии

3 540 739,8
4
Бiлiм беру
646 289,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
646 289,8
003
Жалпы бiлiм беру
109 267,0
оның ішінде:
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдер еңбегін төлеуді арттыруға
18 550,0
мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
90 717,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
7 773,0
оның ішінде:
мектеп дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
7 773,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
44 592,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 494,8
оның ішінде:
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамсыздандырумен қамтамасыз етуге
1 494,8
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
454 484,0
оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
453 110,0
мектеп дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
1 374,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
28 679,0
оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білімнің мемлекеттік мекемелерінің физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
28 679,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
12 061,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
12 061,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
4 844,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7 217,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 412 911,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 196 756,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
928 482,0
оның ішінде:
кезекте тұрғандарға тұрғын үй құрылысына
458 482,0
жас отбасылар үшін тұрғын үй құрылысына
470 000,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 268 274,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
216 155,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
216 155,0
оның ішінде:
Шәжімбаев көшесінен Есіл көшесіне дейінгі учаскедегі, Егеменді Қазақстан көшесінен Пушкин көшесіне дейінгі учаскедегі Егеменді Қазақстан көшесі бойынша ашық нөсер кәрізін реконструкциялау

3 540 739,8
4
Образование
646 289,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
646 289,8
003
Общеобразовательное обучение
109 267,0
в том числе:
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
18 550,0
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ
90 717,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
7 773,0
в том числе:
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования
7 773,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
44 592,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 494,8
в том числе:
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей инвалидов, обучающихся на дому
1 494,8
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
454 484,0
в том числе:
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
453 110,0
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования
1 374,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
28 679,0
в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
28 679,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
12 061,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12 061,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
4 844,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 217,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 412 911,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 196 756,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
928 482,0
в том числе:
на строительство жилья для очередников
458 482,0
на строительство жилья для молодых семей
470 000,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 268 274,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
216 155,0
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
216 155,0
в том числе:
реконструкция открытой ливневой канализации по улице Казахстанской правды на участке от улицы Шажимбаева по улице Ишимская, на участке от улицы Казахстанской правды до улицы Пушкина

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
973 797
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
710 290
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданындағы 95 пәтерлік № 3 тұрғын үй құрылысы
142 403
"Береке" шағын ауданындағы 80 пәтерлік № 4 тұрғын үй құрылысы
120 102
"Береке" шағын ауданындағы 75 пәтерлік тұрғын үй құрылысы
167 818
Петропавл қаласы Уәлиханов-Шухов көшесі бойындағы 90 пәтерлі тұрғын үй құрылысы
102 380
Петропавл қаласы Победа-Набережная көшесі бойындағы 55 пәтерлі тұрғын үй құрылысы
115 587
Қол жетімді баспана - 2020 бағдарламасының аясында тұрғын үйлер құрылысына жоба-сметалық құжаттаманы әзірлеу
62 000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
263 507,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
226 907,3
002
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
47 554,8
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
100 000
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
73 544,5
оның ішінде:
Шәжімбаев көшесінен Есіл көшесіне дейінгі учаскедегі, Егеменді Қазақстан көшесінен Пушкин көшесіне дейінгі учаскедегі Егеменді Қазақстан көшесі бойынша ашық нөсер кәрізін реконструкциялау
5 560,8
кәріз тазарту имараттарын реконструкциялау (2 және 3-кезек)
20 210,5
Ғабит Мүсірепов көшесіндегі жабық нөсер кәрізін реконструкциялау
0,0
"Юбилейный" шағын ауданының нөсер кәрізі желілерін Шухов көшесіндегі тиісті коллекторына қосумен орнату
18 301,2
Тоқсан би көшесінен бастап Пушкин көшесіне дейін Зауыт көшесінің кәріз коллекторларын реконструкциялауға жоба-сметалық құжаттаманы әзірлеу
7 461,0
Абай көшесінен "Южных" торларына дейін Пушкин көшесінің кәріз коллекторларын реконструкциялауға жоба-сметалық құжаттаманы әзірлеу
6 621,0
Набережная көшесінен ПАМЖЗ дейін Шухов көшесінің кәріз коллекторын реконструкциялауға жоба-сметалық құжаттаманы әзірлеу
7 027
Партизан көшесінен бастап Алматы көшесіне дейін Гоголь көшесінің су құбырларын реконструкциялауға жоба-сметалық құжаттаманы әзірлеу
5 000
Уәлиханов көшесінен Строитель көшесіне дейін Мүсірепов көшесіндегі су құбырларын реконструкциялауға жоба-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 363
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5 808
13
Басқалар

467
Отдел строительства района (города областного значения)
973 797,2
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
710 290
в том числе:
строительство 95 квартирного жилого дома № 3 в микрорайоне "Береке"
142 403
строительство 80 квартирного жилого дома № 4 в микрорайоне "Береке"
120 102
строительство 75 квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке"
167 818
строительство 90 квартирного жилого дома по улице Уалиханова - Шухова в городе Петропавловске
102 380
строительство 55 квартирного жилого дома по улице Победы-Набережная в городе Петропавловске
115 587
на разработку проектно-сметной документации на строительство жилых домов в рамках программы "Доступное жилье-2020"
62 000
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
263 507,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
226 907,3
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
47 554,8
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
100 000
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
73 544,5
в том числе:
реконструкция открытой ливневой канализации по улице Казахстанской правды на участке от улицы Шажимбаева по улице Ишимская на участке от улицы Казахстанской правды до улицы Пушкина
5 560,8
реконструкция канализационных очистных сооружений (2 и 3 очередь)
20 210,5
реконструкция закрытой ливневой канализации по улице Габита Мусрепова
0
устройство сетей ливневой канализации микрорайона «Юбилейный» с подключением в существующий коллектор по улице Шухова
18 301,2
Разработка проектно-сметной документации по реконструкции канализационного коллектора по улице Заводской от улицы Токсан би до улицы Пушкина
7 461
Разработка проектно-сметной документации по реконструкции канализационного коллектора по улице Пушкина от улицы Абая до "Южных" решеток
6 621
Разработка проектно-сметной документации по реконструкции канализационного коллектора по улице Шухова от улицы Набережной до ПЗТМ
7 027
Разработка проектно-сметной документации по реконструкции водовода по улице Гоголя от улицы Партизанская до улицы Алматинская
5 000
Разработка проектно-сметной документации по реконструкции водовода по улице Мусрепова от улицы Шокана Уалиханова до улице Строительной
3 363
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 808
13
Прочие