"18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі N 325 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы N 432 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 қаңтарда N 2048 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2013 жылғы 23 мамырдағы N 194 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 23.05.2013 N 194 қаулысымен
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына, «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 тамыздағы № 1059 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау» мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 325 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерінің 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 1877 мемлекеттік тізілімінде тіркелді, 2012 жылғы 1 желтоқсандағы № 49 «Есіл Өңірі» аудандық газетінде, 2012 жылғы 1 желтоқсанда № 49 «Новости Приишимья» аудандық газетінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген «18 жасқа дейiнгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау» мемлекеттік қызмет регламентінде:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Тасмағанбетов

О внесении изменений в постановление акимата района от 5 сентября 2012 года N 325 "Об утверждении регламента государственной услуги "Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет"
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2012 года N 432. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 января 2013 года N 2048. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 23 мая 2013 года N 194
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 23.05.2013 N 194
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2012 года № 1059 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан», акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области «Об утверждении регламента государственной услуги «Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет» от 5 сентября 2012 года № 325 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1877 от 18 сентября 2012 года, опубликовано 1 декабря 2012 года в районной газете «Есіл Өңірі» № 49, 1 декабря 2012 года в районной газете «Новости Приишимья» № 49) следующее изменение:
в регламенте государственной услуги «Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет», утвержденном указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М. Тасмаганбетов