"Есіл ауданының селолық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына тұрғын үй сатып алу үшін 2012 жылы көтерме жәрдемақы және бюджеттік несие беру туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 51/276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 мамырдағы N 5/24 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 маусымда N 13-6-193 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 01-21/9 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013.01.11 N 01-21/9 хаты)
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» № 213 Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы 21-бабына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 заңының 18-бабы 8-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «Есіл ауданының селолық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына тұрғын үй сатып алу үшін 2012 жылы көтерме жәрдемақы мен бюджеттік несие беру туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 51/276 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылдың 18 қаңтарында № 13-6-183 тіркелген, 2012 жылғы 3 ақпандағы № 7 (302) «Есіл таңы», 2012 жылғы 3 ақпандағы № 7 (8586) «Ишим» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған шешімнің атауы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«Есіл ауданының селолық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2012 жылы тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін көтерме жәрдемақы мен бюджеттік несие беру туралы»;
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. Есіл ауданының селолық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2012 жылы жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең көтерме жәрдемақы берілсін;
2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«2. Есіл ауданының селолық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2012 жылы тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін маманмен өтініш берілген сомада, бірақ бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын бюджеттік несие түрінде әлеуметтік қолдау ұсынылсын.».

О внесении изменений в решение районного маслихата "О предоставлении в 2012 году подъемного пособия и бюджетного кредита для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Есильского района" от 22 декабря 2011 года № 51/276
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21 мая 2012 года N 5/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июня 2012 года N 13-6-193. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2013 года N 01-21/9)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11.01.2013 N 01-21/9)
В соответствии со статьей 21 закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года № 213, пунктом 8 статьи 18 закона Республики Казахстан «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» от 8 июля 2005 года № 66 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О предоставлении в 2012 году подъемного пособия и бюджетного кредита для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Есильского района» от 22 декабря 2011 года № 51/276 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 января 2012 года № 13-6-183, опубликовано в районных газетах «Есіл Таны» 3 февраля 2012 года № 7(302), «Ишим» от 3 февраля 2012 года № 7(8586), следующие изменения:
название вышеуказанного решения изложить в следующей редакции:
«О предоставлении в 2012 году подъемного пособия и бюджетного кредита для приобретения или строительства жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Есильского района»;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Предоставить в 2012 году специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Есильского района подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю.»;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Предоставить в 2012 году специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Есильского района социальную поддержку для приобретения или строительства жилья, в виде бюджетного кредита в сумме заявленной специалистом, но не превышающей одну тысячу пятисоткратный размер месячного расчетного показателя.».

2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       П. Гольцер
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Т. Мұқашев
Келісілді:
«Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Д. Позолотин
«Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Г. Стороженко

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        П. Гольцер
Секретарь районного маслихата              Т. Мукашев
Согласовано:
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел сельского хозяйства и
ветеринарии Есильского района
Северо-Казахстанской области»              Д. Позолотин
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования Есильского района
Северо-Казахстанской области»             Г. Стороженко