"Әлеуметтік қорғау саласында мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Есіл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 9 тамыздағы N 324 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 12 қазандағы N 396 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 7 қарашада N 1936 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 23 мамырдағы N 202 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 23.05.2013 N 202 қаулысымен
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Әлеуметтік қорғау саласында мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» Есіл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 9 тамыздағы № 324 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 14 қыркүйекте № 1854 тіркелген, 2012 жылғы 12 қазандағы № 43 (338) «Есіл таңы», 2012 жылғы 5 қазандағы № 44 (8623) «Ишим» аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
мына мемлекеттік қызметтердің регламенттерінде:
1) «18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау»:
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.»;
2) «Қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу»:
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.»;
3) «Мүгедектерге кресло-арбаларды беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу»:
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.»;
4) «Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу»:
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.»;
5) «Жергiлiктi өкiлді органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу»:
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       Е. Нұрақаев

О внесении изменений в постановление акимата Есильского района от 9 августа 2012 года N 324 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 12 октября 2012 года N 396. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 ноября 2012 года N 1936. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 23 мая 2013 года N 202
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 23.05.2013 N 202
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат Есильского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Есильского района «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты» от 9 августа 2012 года № 324 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 сентября 2012 года № 1854, опубликовано в газетах «Есіл таңы» от 12 октября 2012 года № 43 (338), «Ишим» от 5 октября 2012 года № 44 (8623) следующие изменения:
в регламентах государственных услуг:
1) «Назначение государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет»:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.»;
2) «Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху»:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.»;
3) «Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски»:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.»;
4) «Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением»:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.»;
5) «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов»:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Есильского района                     Е.Нуракаев