"2012-2014 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 40/1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы"
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 қарашадағы N 7/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 қарашада N 1971 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 сәуірдегі N 03-31/43 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 03.04.2013 N 03-31/43 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 40/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-7-168 2012 жылғы 20 қаңтар тіркелген, 2012 жылғы 10 ақпан № 7 «Ауыл арайы», 2012 жылғы 9 наурыз № 12 «Сельская новь» газеттерінде жарияланған), мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 1, 2, 3, 9 және 10-қосымшаларға сәйкес 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті бекітілсін, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 2 934 308,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 260 572 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 044,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 924 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 663 768 мың теңге;
2) шығындар – 3 033 139,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18 077,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19 183,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 106 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16 180 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 16 180 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 133 088,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 133 088,2 мың теңге»;
45-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
«4. 2012 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резервісі – 10 мың теңге сомасында бекітілсін;
5. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің шығындарында ауылдық елді мекендеріне денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария салаларының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсетуге төлемдер орнатылсын»;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 40/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 8 ноября 2012 года N 7/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 ноября 2012 года N 1971. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2013 года N 03-31/43)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 03.04.2013 N 03-31/43)
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года, Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете Жамбылского района на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 40/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-7-168 от 20 января 2012 года, опубликовано 10 февраля 2012 года в газете «Ауыл арайы» за № 7, 9 марта 2012 года в газете «Сельская новь» за № 12), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 9 и 10 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 934 308,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 260 572 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 6 044,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 924 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 663 768 тысяч тенге;
2) затраты - 3 033 139,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 077,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 183,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 106 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16 180 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 16 180 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – - 133 088,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 133 088,2 тысячи тенге»;
пункты 45 изложить в новой редакции:
«4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 10 тысяч тенге;
5. Установить в расходах бюджета района на 2012 год выплаты на оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности»;

13-тармақтың 1), 3), 5), 9) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
«1) дамудың инвестициялық бағдарламаларына, соның ішінде – 218 968 мың теңге:
Жамбыл ауданында жер асты суларынан кусталық ұңғымалық суартқы салуға (үшінші кезек жер асты суларының Калиновка учаскесі) – 28 988 мың теңге;
Жамбыл ауданы Пресновка селосында сумен жабдықтау жүйесін бұрынғы қалпына келтіруге және дамытуға (жұмыс жобасын түзету) – 162 393 мың теңге;
2011 жылғы 31 наурызда Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 316 Қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шегінде:
қызметтік үй салу және (немесе) сатып алу – 27 587 мың теңге;
3) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін – 6 252 мың теңге;
5) жалпы орта білім және негізгі орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің химия кабинеттерін оқу жабдықтарымен жабдықтауға – 12 291 мың теңге;
9) 2011 жылғы 31 наурызда Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 316 Қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шегінде іс-шаралардың жүзеге асуына – 23 019 мың теңге, соның ішінде:
жалақыны бөлшектеп субсидиялауға – 8 562 мың теңге;
көшуге субсидияны ұсынуға – 928 мың теңге;
елдімекенді жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз етуге – 10 184 мың теңге;
жастар тәжірибесіне – 3 345 мың теңге»;
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«14. 2012 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесі көлемде нысаналы трансферттер қарастырылсын:
1) дамудың инвестициялық бағдарламаларына – 120 592 мың теңге, соның ішінде:
Жамбыл ауданында жер асты суларынан кусталық ұңғымалық суартқы салуға (үшінші кезек жер асты суларының Калиновка учаскесі) – 2 592 мың теңге;
Жамбыл ауданы Айтуар селосында 80 орынға арналған мектеп құрылысына – 110 000 мың теңге;
Ветеринарлық станцияның жарғылық капиталын қалыптастыруға – 8 000 мың теңге;
2) "Ұрпақ қоры" балатуушылықты ынталандыру бағдарламасы шегінде әлеуметтік жәрдемақы төлеуге – 28 218 мың теңге;
3) білім объектілерінде өртке қарсы дабылды орнатуға, өрт сөндіру құралдарын сатып алуға, ағаш жабындыларын өңдеу бойынша қызметтерге – 3 000 мың теңге;
4) білім объектілеріне бейнебақылау аппараттарын сатып алу және орнату үшін – 299 мың теңге;
5) жалпы орта білім және негізгі орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің химия кабинеттерін оқу жабдықтармен жабдықтауға – 4 000 мың теңге;
6) елдi мекендерде жер-шаруашылық орналастыруға – 1 359 мың теңге;
7) елді мекендердің шекарасын белгiлеуге – 2 185 мың теңге;

в пункте 13 подпункты 1), 3), 5), 9) изложить в новой редакции:
«1) 218 968 тысяч тенге – на инвестиционные программы развития, в том числе:
28 988 тысяч тенге – на строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь – Калиновский участок подземных вод);
162 393 тысяч тенге – на развитие и реконструкцию сетей водоснабжения села Пресновка Жамбылского района (корректировка рабочего проекта);
в рамках Программы занятости 2020 утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316:
27 587 тысяч тенге – строительство и (или) приобретение служебного жилища;
3) 6 252 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
5) 12 291 тысячи тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
9) 23 019 тысяч тенге – на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316, в том числе:
частичное субсидирование заработной платы – 8 562 тысячи тенге;
предоставление субсидий на переезд – 928 тысяч тенге;
обеспечение деятельности центров занятости населения – 10 184 тысячи тенге;
молодежная практика – 3 345 тысяч тенге»;
пункт 14 изложить в новой редакции:
«14. Учесть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
1) 120 592 тысячи тенге – на инвестиционные программы развития, в том числе:
2 592 тысячи тенге – на строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь – Калиновский участок подземных вод);
110 000 тысяч тенге – на строительство школы на 80 мест в селе Айтуар Жамбылского района;
8 000 тысяч тенге на формирование уставного капитала ветеринарной станции;
2) 28 218 тысяч тенге – на выплату социальной помощи в рамках программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;
3) 3 000 тысячи тенге - на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования;
4) 299 тысяч тенге - на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования;
5) 4 000 тысячи тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов химии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
6) 1 359 тысячи тенге – на земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов;
7) 2 185 тысяч тенге – на установление границ населенных пунктов;

8) ID-Phone қосу үшін – 434 мың теңге;
9) білім беру ұйымдарына оқу құралдарын сатып алуға – 811 мың теңге»;
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«15. 2012 жылға мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін сомасы 18 992 мың теңге аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер есептелсін»;
шешімнің 168111213-қосымшалары нақты шешімнің 123, 456-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының               Жамбыл аудандық
кезектен тыс VII сессиясының               мәслихатының хатшысы
төрағасы
Б. Мұсабаев                                Р. Садықов
КЕЛІСІЛДІ:
«Жамбыл аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі» ММ бастығы     Л. Топорова
2012 жылғы 8 қараша
2012 жылғы 8 қарашадағы
Жамбыл аудандық мәслихатының № 7/1 шешіміне
1-қосымша
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
Жамбыл аудандық мәслихатының № 40/1 шешіміне
1-қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Са
на
ты
Сы
ны
бы
Кі
ші
сы
ны
бы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

8) 434 тысяч тенге – на подключение ID-Phone;
9) 811 тысяч тенге – на приобретение учебных пособий организациям образования»;
пункт 15 изложить в новой редакции:
«15. Учесть в районном бюджете на 2012 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов – 18 992 тысячи тенге»;
приложения 168111213 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель                              Секретарь Жамбылского
VII внеочередной сессии                   районного маслихата
Жамбылского районного маслихата
Р. Садыков                                 Б. Мусабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
ГУ «Отдел экономики и бюджетного
планирования Жамбылского района»           Л. Топорова
Приложение 1
к решению маслихата Жамбылского района
от 8 ноября 2012 года № 7/1
Приложение 1
к решению маслихата Жамбылского района
от 21 декабря 2011 года № 40/1
Бюджет Жамбылского района на 2012 год
Ка
те
го
рия
Кла
сс
Под
кла
сс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

15 268
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
214
004
Бір реттік талондарды беруді ұйымдастыру және бір реттік талондарды өткізуден түсетін сомаларды толық жиналуын қамтамасыз ету
1 292
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
170
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1 434
018
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
488
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11 519
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қала) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 751
004
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
768
02
Қорғаныс
4 488
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 488
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3 488
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алуы және жоюы
500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
500
04
Білім беру
2 072 157
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім бөлімі
1 962 157
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
55 539
021
Мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне және мұғалімдерге біліктілігіне қосымша төлем көлемін арттыру
602
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
103 950
003
Жалпы білім беру
1 660 192
006
Балаларға қосымша білім беру
24 933
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 104
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
34 521
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 529
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 193
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
16 963
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
241
012
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
46

15 268
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
214
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
1 292
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
170
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1 434
018
Капитальные расходы государственного органа
488
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11 519
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
10 751
004
Капитальные расходы государственного органа
768
02
Оборона
4 488
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 488
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3 488
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
500
04
Образование
2 072 157
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 962 157
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
55 539
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
602
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
103 950
003
Общеобразовательное обучение
1 660 192
006
Дополнительное образование для детей
24 933
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
34 521
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 529
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 193
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16 963
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
241
012
Капитальные расходы государственного органа
46

015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары
44 744
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
110 000
037
Білім беру объектілерін салу және қайта құру
110 000
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
160 537
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
160 537
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
33 376
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 251
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 770
007
Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына берілетін әлеуметтік көмек
35 127
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
799
014
Үйде көмек қажет ететін азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету
21 213
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25 913
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ым-қимыл мамандарының қызметтерін ұсыну, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 249
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 184
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 224
011
Жәрдемақы және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерге төлеу
543
021
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
1 888
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
369 197,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
36 066
027
"Жұмыспен қамту-2020" бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шегінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
36 066
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
24 346
024
"Жұмыспен қамту-2020" бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шегінде объектілерді жөндеу
24 346
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
103 468,7
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
56 224,1
022
"Жұмыспен қамту-2020" бағдарламасы шегінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы

015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
8 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
44 744
467
Отдел строительства района (города областного значения)
110 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
110 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
160 537
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
160 537
002
Программа занятости
33 376
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 251
005
Государственная адресная социальная помощь
9 770
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 127
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
799
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 213
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25 913
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 249
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10 184
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 224
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
543
021
Капитальные расходы государственного органа
1 888
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
369 197,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
36 066
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
36 066
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
24 346
024
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости - 2020
24 346
467
Отдел строительства района (города областного значения)
103 468,7
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
56 224,1
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы Занятости-2020

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 047
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 839
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
208
14
Борышқа қызмет көрсету
2,4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) қаржы бөлімі
2,4
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2,4
15
Трансферттер
19 291,9
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) қаржы бөлімі
19 291,9
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
17 160,9
024
Мемлекеттік органдар атқарымдарының мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы тұрған деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 131
3) Таза бюджеттік кредиттеу
18 077,6
Бюджеттік кредиттер
19 183,6
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
19 183,6
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
19 183,6

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 047
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7 839
013
Капитальные расходы государственного органа
208
14
Обслуживание долга
2,4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2,4
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
2,4
15
Трансферты
19 291,9
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19 291,9
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
17 160,9
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
2 131
3) Чистое бюджетное кредитование
18 077,6
Бюджетные кредиты
19 183,6
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
19 183,6
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
19 183,6

122
Азаматтардың жеке санаттарына санаторлық-курорттық емдеулеріне әлеуметтік көмек: Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы отан соғысының мүгедектеріне, оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы отан соғысы жылдары қаза тапқан жауынгерлердің екінші қайта некеге тұрмаған жесірлеріне; ұлы отан соғысы жылдарындағы қайсарлық еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрыңғы КСР кеңес Одағының ордендері және медальдарымен марапатталған тұлғаларға;; "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған немесе ертеде "Ардақты ана" атағын алған көп балалы аналарға; зейнеткер болып табылатын саяси қуғын сүргіннен зардап шеккендерге; Социалистік Еңбек Ері және "Халық Қахарманы" атағын иеленген тұлғаларға, мүгедектерге
1 461
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына және оларға қатысты әлеуметтік көмек көрсету тіспротездеу
638
Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тамағаммен қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмек
267
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек
1 573
"Ұрпақ қоры" бағдарламасы бойынша балатуушылықты ынталандыру үшін әлеуметтік көмек көрсетуге
31 066
Барлығы:
35 127
2012 жылғы 8 қарашадағы
Жамбыл аудандық мәслихатының № 7/1 шешіміне
3-қосымша
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
Жамбыл аудандық мәслихатының № 40/1 шешіміне
8-қосымша
Жамбыл ауданының селолық округтер бойынша 2012 жылға шығындар
Функционалдық топ
Сомасы (мың тенге)
Әкімші
бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипатты мемлекеттік қызметтер

122
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан:участникам Великой Отечественной войны, лицам, приравненым к ним; инвалидам Великой Отечественной войны, лицам, приравненым к ним; вдовам воинов, погибших в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак; лицам, награжденным орденами и медалями бывшего советского Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны; многодетным матерям, награжденным подвесткой "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня"; лицам, пострадавшим от политических репрессий, являющимся пенсионерами; лицам, удостоенным званий Героя Социалистического труда и "Халык Қаһарманы"; инвалидам
1 461
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам приравненым к ним на зубопротезирование
638
Социальная помощь для обеспечения дополнительного питания граждан больным активным туберкулезом
267
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги
1 573
На выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
31 066
Итого:
35 127
Приложение 3
к решению маслихата Жамбылского района
от 8 ноября 2012 года № 7/1
Приложение 8
к решению маслихата Жамбылского района
от 21 декабря 2011 года № 40/1
Расходы по сельским округам Жамбылского района на 2012 год
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера

040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шегінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3 191
соның ішінде
Благовещенка селолық округі
500
Кладбинка селолық округі
500
Преснов селолық округі
2 191
2012 жылғы 8 қарашадағы
Жамбыл аудандық мәслихатының № 7/1 шешіміне
4-қосымша
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
Жамбыл аудандық мәслихатының № 40/1 шешіміне
11-қосымша
Жамбыл ауданында 464 003 000 "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша сомаларды бөлу
Шығындар сомасы, Барлығы
Соның ішінде
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Республикалық бюджеттегі трансферттер есебінен

040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 191
Благовещенский сельский округ
500
Кладбинский сельский округ
500
Пресновский сельский округ
2 191
Приложение 4
к решению маслихата Жамбылского района
от 8 ноября 2012 года № 7/1
Приложение 11
к решению маслихата Жамбылского района
от 21 декабря 2011 года № 40/1
Распределение сумм по программе 464 003 000 "Общеобразовательное обучение"
Сумма расходов, Всего
В том числе
за счет средств местного бюджета
за счет трансфертов из республиканского бюджета