"2012 жылы Қызылжар ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Қызылжар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы N 565 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 2 ақпандағы N 47 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 ақпанда N 13-8-161 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 4 ақпандағы N 02.07-05-03/127 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының 04.02.2013 N 02.07-05-03/127 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 3137-баптарына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5-тармағына, «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2012 жылы Қызылжар ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Қызылжар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 05 желтоқсандағы № 565 қаулысына (2011 жылғы 28 желтоқсандағы № 13-8-158 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2012 жылғы 13 қаңтарда «Маяк» газетінің № 2 (5344), 2012 жылғы 13 қаңтардағы «Қызылжар» газетінің № 2 (444) жарық көрген) келесі өзгерістер енгізілсін:
Қаулының 5 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«5. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
Өтінілген жұмыс орын қажеттілігі санында - 404 адам;
Бекітілген жұмыс орын қажеттілігі санында - 404 адам.»
осы қаулының қосымшасына сәйкес қаулы қосымшасының 4 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. Е. Рамазановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар
ауданының әкімі                            В. Редин
Қосымша
аудан әкімдігінің
2012 жылғы 2 ақпандағы № 47
қаулысымен бекітілді
Қосымша
аудан әкімдігінің
2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 565
қаулысымен бекітілді
2012 жылға арналған қаржыландыру көзі және қоғамдық жұмыс көлемдері, түрлері, ұйымдар тізбесі
р/
с
Ұйымдардың атауы
Төленетін
қоғамдық
жұмыс
түрлері
Жұмыс көлемі
адам
саны
қоғам
дық жұ
мыстар
дың
ұзақты
ғы (ай
лар)
Қаржылан
дыру көз
дері
4
"Бескөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

О внесении изменений в постановление акимата Кызылжарского района N 565 от 5 декабря 2011 года "Об организации общественных работ в Кызылжарском районе в 2012 году"
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 2 февраля 2012 года N 47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 февраля 2012 года N 13-8-161. Утратило силу (письмо аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2013 года N 02.07-05-03/127)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 04.02.2013 N 02.07-05-03/127)
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года № 149, статьей 21 Закона Республики Казахстан «Об нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года № 213, постановлением Правительства Республики Казахстан «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылжарского района № 565 от 05 декабря 2011 года «Об организации общественных работ в 2012 году в Кызылжарском районе» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за № 13-8-158, опубликовано 13 января 2012 года в № 2 (5344) газета «Маяк», 13 января 2012 года № 2 (444) газета «Қызылжар») следующие изменения:
Пункт 5 постановления изложить в следующей редакции:
«5.Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 404 человека;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 404 человека.»
пункт 4 приложения постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Рамазанова Р.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким
Кызылжарского района                       В. Редин
Приложение
утверждено постановлением акимата района
от 2 2 февраля 2012 года № 565
Приложение 1
утверждено постановлением акимата района
от 5 декабря 2011 года № 565
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2012 год
п\
п
Наименование
организаций
Виды оп
лачивае
мых об
ществен
ных
работ
Объемы работ
Коли
чес
тво
чело
век
Про
должи
тель
ность
общес
твен
ных
работ
(меся
цев)
Источник
финанси
рования
4
Государствен
ное учреждение "Аппарат акима Бескольского аульного округа"

1. Селолық елді мекен
дерді абат
тандыруға көмек көрсету
көшелер мен аумақтарды қоқыстардан тазалау - 933630 ш.м., аумақты қардан тазалау - 13975 ш.м., орындықтарды сырлау - 30 дана, бағандарды сырлау - 40 дана, ағаштарды кесу - 1390 дана, бүркекті тазалау-10 ш.м., гүл егілетін жерді қазу - 2140 ш.м., гүлдердің арам шөбін жұлу - 2900 ш.м., жол бойындағы шөптерді шабу- 10400 м., дуалдарды жөндеу - 45 м.
16
12
Аудандық бюджет
2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
5672 ауланы - үй басы аралап шығу
24
12
Аудандық бюджет
3. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 572 іс
6
12
Аудандық бюджет
4. Тұрғы
лықты тұ
ратын мекен-жайы бойынша халықты тіркеуге және құжаттауға көмек көрсету
3000 іс (құжаттарды қабылдау, картатекамен жұмыс)
4
12
Аудандық бюджет

1. Оказа
ние по
мощи в благо
устрой
стве сельских населен
ных пунктов
Уборка от мусора улиц и территорий - 933630 кв.м., очистка территорий от снега -13975 кв.м., покраска скамеек - 30 шт., столбов - 40 шт., обрезка деревьев - 1390 шт., чистка фонтана - 10 кв.м., вскапывание клумб - 2140 кв.м., прополка клумб - 2900кв.м., скашивание травы вдоль дорог - 10400 м., ремонт забора - 45 м.
16
12
Районный бюджет
2. Под
ворный обход для уточ
нения записей в похо
зяйствен
ных кни
гах
Подворный обход дворов - 5672 двора
24
12
Районный бюджет
3. Оказа
ние по
мощи по вопросам занятос
ти и сбору не
обходи
мых доку
ментов при наз
начении госуда
рствен
ных по
собий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 572 дела
6
12
Районный бюджет
4. Оказа
ние помощи в докумен
тирова
нии и
регистра
ции насе
ления п
месту
постоян
ного жи
тельства
3000 дел (прием документов, работа с картотекой)
4
12
Районный бюджет

5. Қоғам
дық авто
бустарда бақылаушы ретінде көмек көрсету
10000 (билеттерді сату)
2
12
Аудандық бюджет
6. Қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыруға қатысу
қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыру - 3630 ш.м.
2
12
Аудандық бюджет
7. Құжат
тарды сақ
тауға дай
ындауға және өңдеуге көмек көрсету
5950 іс (келетін құжаттарды сұрыптау, тігу және жапсыру)
8
12
Аудандық бюджет

5. Оказа
ние
помощи в
качестве
контроле
ра на
общест
венном
автобусе
10000 (продажа билетов)
2
12
Районный бюджет
6. Учас
тие в
благо
устрой
стве
свалок
Благоустройство свалок 3630 кв.м.
2
12
Районный бюджет
7. Оказа
ние помощи в
обработ
ке и под
готовке
к хране
нию доку
ментации
5950 дел (сортировка поступающей документа
ции, подкле
ивание и сшивание)
8
12
Районный бюджет