Мағжан Жұмабаев ауданының білім саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту утралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 6 желтоқсандағы N 560 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда N 2042 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 мамырдағы N 184 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 24.05.2013 N 184 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1 бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Қоса беріліп отырған:
1) «Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет регламенті;
2) «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет регламенті;
3) «Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау» мемлекеттік қызмет регламенті;
4) «Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін;
2. Осы қаулының орындалуын бақылау «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                   В. Бубенко
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 560
қаулысымен бекітілді
«Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет (бұдан әрі – регламент) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес ауданның жергілікті атқарушы органымен көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулысымен бекітілген «Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарына тегін тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет стандарты негізінде жүзеге асырылады.

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования района Магжана Жумабаева
Постановление акимата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 6 декабря 2012 года N 560. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 декабря 2012 года N 2042. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24 мая 2013 года N 184
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24.05.2013 N 184
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги «Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах»;
2) регламент государственной услуги «Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах»
3) регламент государственной услуги «Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях»;
4) регламент государственной услуги «Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей»;
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение «Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области».
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района              В. Бубенко
Утвержден
постановлением акимата
района Магжана Жумабаева
от 6 декабря 2012 года № 560
Регламент государственной услуги
«Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах» (далее - регламент) оказывается местным исполнительным органом района, согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
2.Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается бесплатно.
4. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 14) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», стандарта государственной услуги «Прием документов для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119.

5. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат осы Регламентке 2-қосымшасына сәйкес «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – білім бөлімі) фойесінде, сондай-ақ білім бөлімінің jumabaevroo2007@rambler.ru интернет-ресурстарында және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz сайтында орналастырылған.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі осы регламентің 3-қосымшасына сәйкес жалпы білім беретін мектепте тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілгені туралы анықтаманы қағаз түрінде бере отырып, жалпы білім беретін мектептерде оқушылар мен тәрбиеленушілердің жеке санаттарына тегін ыстық тамақ беру немесе қызмет көрсетуден бас тартатыны жөнінде дәлелді жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік мекемелердегі білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы):
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға құқығы бар отбасылардан шыққан балаларға;
2) жан басына шаққандағы орташа табысы ең төменгі өмір сүру деңгейінен төмен, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алмайтын отбасылардан шыққан балаларға;
3) отбасыларда тұратын жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға;
4) төтенше жағдайлардың нәтижесінде шұғыл көмекті қажет ететін отбасылардан шыққан балаларға;
5) білім беру ұйымдарын басқарудың алқалық органдары айқындайтын өзге де санаттағы балаларға көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш беру 5 жұмыс күнін (өтініш түскен мерзімнен бастап бес күн ішінде) құрайды;
2) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейінгі күтудің барынша шекті уақыты (тіркеу кезінде) – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетудің барынша шекті уақыты – 30 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойына көрсетіледі:
белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес жұмыс және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін.
Алдын ала жазылу және жедел ресімдеу қарастырылмаған.
10. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушыларға, оның ішінде дене мүмкіндігі шектеулі адамдарға қызмет көрсету үшін жағдай жасалған, ауданның жергілікті атқарушы органдардың қарамағындағы жалпы білім беретін мектептердің ғимараттарында көрсетіледі.

5. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на стендах, расположенных в фойе государственного учреждения «Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области» (далее - отдел образования) согласно приложению 2, а также на интернет-ресурсе отдела образования jumabaevroo2007@rambler.ru и на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан - www.edu.gov.kz.
6. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются предоставление бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах с выдачей справки о предоставлении бесплатного питания в общеобразовательной школе на бумажном носителе (далее - справка), согласно приложению 3 к настоящему регламенту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
7. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам государственных учреждений образования (далее - получатель государственной услуги):
1) детям из семей, имеющих право на получение государственной адресной социальной помощи;
2) детям из семей, не получающих государственную адресную социальную помощь, в которых среднедушевой доход ниже величины прожиточного минимума;
3) детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, проживающим в семьях;
4) детям из семей, требующих экстренной помощи в результате чрезвычайных ситуаций;
5) иным категориям обучающихся и воспитанников, определяемым коллегиальным органом управления организации образования.
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги (в течение 5 дней с поступления заявления) составляют 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.
9. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней.
Предварительная запись и ускоренное оформление услуги не предусмотрены.
10. Государственная услуга оказывается в зданиях общеобразовательных школ, находящихся в ведении местных исполнительных органов района, где предусмотрены условия для обслуживания получателей государственной услуги, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями.

11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы жалпы білім беретін мектепке мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
1) осы регламентің 7-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген адамдар санаты үшін өтініш иесінің (отбасының) жергілікті атқарушы органдар тарапынан ұсынылатын мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тұтынушылар қатарына жататынын растайтын анықтама;
2) осы регламентің 7-тармағының 2) тармақшасында көрсетілген адамдар санаты үшін табысы туралы мәліметтер (ата-аналардың немесе оларды алмастырушы тұлғалардың еңбекақылары, кәсіпкерлік және басқа да қызмет түрлерінен түскен табыстары, балаларға төленетін алимент түріндегі және қарауындағы басқа да адамдардың табыстары);
3) осы регламентің 7-тармағының 3) тармақшасында көрсетілген отбасыларда тәрбиеленетін адамдар санаты үшін, уәкілетті органның жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға қорғаншылықты (қамқоршылықты), патронаттық тәрбиелеуді бекіту туралы шешімі;
4) осы регламентің 7 тармағының 4) және 5) тармақшаларында көрсетілген адамдар санатын отбасының материалдық-тұрмыстық ахуалын зерделеу негізінде алқалық орган айқындайды. Алқалық орган қажет болған жағдайда көрсетілген санаттарға қаржылай және материалдық көмек көрсету туралы шешім қабылдау үшін қажетті құжаттарды сұратуға құқылы.
12. Мемлекеттік қызметті алуға арналған өтініштің үлгісі және қажетті құжаттар тізбесі осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес жалпы білім беретін мектептердің фойесінде орналастырылады, сондай-ақ жалпы білім беретін мектептің қызмет көрсетуге жауапты қызметкерінен алуға болады.
13. Осы регламентің 11-тармағында көрсетілген құжаттар аталған қызметті көрсетуге жауапты жалпы білім беретін мектеп қызметкерінің кабинетіне тапсырылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға осы регламентке 5-қосымшаға сәйкес қызметті алатын күнін көрсете отырып, қолхат берген жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты, өтінішті қабылдап алған күні мен нөмірі көрсетілген қажетті құжаттарды қабылдап алғаны жөнінде қолхат беріледі.
15. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметтің нәтижесі жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері мемлекеттік қызметті алушының өзі немесе оның өкілі өтініш берген жағдайда (ресми бекітілген тиісті құжаттар болған жағдайда) өтініш түскеннен бастап 5 күн өткен соң беріледі.
16. Мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға мемлекеттік қызметті алушының осы регламентің 11-тармағында көрсетілген құжаттарды толық тапсырмауы негіз болады.

11. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить в общеобразовательную школу следующие документы:
1) справку, подтверждающую принадлежность получателя государственной услуги (семьи) к потребителям государственной адресной социальной помощи, предоставляемую местными исполнительными органами для категории лиц, указанных в подпункте 1) пункта 7 настоящего регламента;
2) сведения о полученных доходах (заработная плата работающих родителей или лиц их заменяющих, доходы от предпринимательской и других видов деятельности, доходы в виде алиментов на детей и других иждивенцев для категории лиц, указанных в подпункте 2) пункта 7 настоящего регламента;
3) решение уполномоченного органа об утверждении опеки (попечительства), патронатного воспитания для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, воспитывающихся в семьях для категории лиц, указанных в подпункте 3) пункта 7 настоящего регламента;
4) указанные категории в подпунктах 4) и 5) пункта 7 настоящего регламента определяются коллегиальным органом на основании обследования материально - бытового положения семьи. При необходимости коллегиальный орган для указанных категорий вправе запрашивать необходимые документы для принятия решения об оказании финансовой и материальной помощи.
12. Образец заявления согласно приложению 4 к настоящему регламенту и перечень необходимых документов для получения государственной услуги размещается в фойе общеобразовательной школы, также находятся у ответственного за оказание данной услуги работника общеобразовательной школы.
13. Документы, указанные в пункте 11 настоящего регламента сдаются в кабинет ответственного за оказание данной услуги работника общеобразовательной школы.
14. При сдаче всех документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка в получении необходимых документов, согласно приложению 5 к настоящему регламенту, с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества ответственного работника общеобразовательной школы, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.
15. Доставка результата государственной услуги получателю государственной услуги осуществляется при личном обращении получателя государственной услуги или его представителя (при наличии официально заверенного соответствующего документа) по истечению 5 рабочих дней с момента поступления заявления.
16. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит представление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 11 настоящего регламента.

17. Мемлекеттік қызметті алушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызметтер нәтижесін беру мезетіне дейінгі мемлекеттік қызмет көрсетудің сатылары:
мемлекеттік қызметті алушы жалпы білім беретін мектептің осы қызметті көрсетуге жауапты қызметкердің кабинетіне құжаттарды тапсырады;
1) жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері өтінішке тіркеу жүргізеді, мемлекеттік қызмет алушыға қажетті құжаттарды қабылдағандығы жөнінде қолхат береді және құжаттарды қарастыру үшін жалпы білім беретін мектеп директорына тапсырады;
2) жалпы білім беретін мектеп директоры келіп түскен құжаттармен танысады, бұрыштама қояды және құжаттарды жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысына тапсырады;
3) жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысы осы регламенттің 7 тармағы 1)2)3) тармақшаларында көрсетілген жекелеген санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге тегін тамақтануды ұсыну үшін білім бөліміне қолдаухат дайындайды. Басқа санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілер үшін білім беру ұйымы басқармасының алқалық органына қарастыруға жолдайды;
4) осы регламенттің 7 тармағы 4)5) тармақшаларында көрсетілген тұлғалар санаты үшін алқалық орган отбасының материалдық–тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізеді. Қажет болған жағдайда алқалық орган көрсетілген санаттар үшін қаржылық және материалдық көмек көрсету туралы шешім қабылдау үшін қажетті құжаттарды сұратуға құқылы;
5) жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысы ауданның жергілікті атқарушы органына тегін тамақтануды ұсыну туралы қолдаухат жолдайды;
6) ауданның жергілікті атқарушы органы келіп түскен құжаттарды қарайды, хаттама рәсімдейді, жалпы білім беретін мектептердегі жекелеген санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге тегін тамақтануды ұсыну туралы не жалпы білім беретін мектепте қызмет ұсынудан бас тарту туралы хаттамадан үзінді жібереді;
7) жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысы анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды, жалпы білім беретін мектеп директорына қол қоюға жібереді;
8) жалпы білім беретін мектеп директоры анықтамаға не бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды, мемлекеттік қызметті алушыға беру үшін жауапты қызметкерге жолдайды;
9) жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері мемлекеттік қызмет нәтижесін тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіндегі іс-әрекет
(өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы

17. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
получатель государственной услуги сдает документы в кабинет ответственного за оказание данной услуги работника общеобразовательной школы;
1) ответственный работник общеобразовательной школы проводит регистрацию обращения, выдает получателю государственной услуги расписку в приеме документов и передает документы директору общеобразовательной школы для рассмотрения;
2) директор общеобразовательной школы осуществляет ознакомление с поступившими документами, накладывает резолюцию и направляет документы ответственному исполнителю общеобразовательной школы;
3) ответственный исполнитель общеобразовательной школы готовит ходатайство о предоставлении бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников, для категорий лиц, указанных в подпунктах 1)2)3) пункта 7 настоящего регламента. Для иных категорий обучающихся и воспитанников, направляет на рассмотрение коллегиального органа управления организации образования;
4) для категорий лиц, указанных в подпунктах 4)5) пункта 7 настоящего регламента коллегиальный орган проводит обследование материально-бытового положения семьи. При необходимости коллегиальный орган для указанных категорий вправе запрашивать необходимые документы для принятия решения об оказании финансовой и материальной помощи;
5) ответственный исполнитель общеобразовательной школы направляет ходатайство о предоставлении бесплатного питания в местный исполнительный орган района;
6) местный исполнительный орган района рассматривает поступившие документы, оформляет протокол, направляет выписку из протокола о предоставлении бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах, либо об отказе в предоставлении услуги в общеобразовательную школу;
7) ответственный исполнитель общеобразовательной школы готовит справку либо мотивированный ответ об отказе, направляет на подпись директору общеобразовательной школы;
8) директор общеобразовательной школы подписывает справку, либо мотивированный ответ об отказе, направляет ответственному работнику для выдачи получателю государственной услуги;
9) ответственный работник общеобразовательной школы регистрирует результат государственной услуги и выдает получателю государственной услуги справку либо мотивированный ответ об отказе.
3. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги

18. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне мынадай құрылымдық-фукционалдық бірліктер (әрі қарай - ҚФБ) қатысады:
1) жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері;
2) жалпы білім беретін мектептің директоры;
3) жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысы;
4) білім беру ұйымы басқармасының алқалық органы;
5) ауданның жергілікті атқарушы органы.
19. Әрбір әкімшілік әрекетті орындау мерзімі көрсетіліп әрбір ҚФБ-мен әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) өзара әрекеті мен бір ізділіктің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 5-қосымшасында көрсетілген.
20. ҚФБ мен мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі әкімшілік әрекеттердің логикалық бір ізділігі арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы регламенттің 6-қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
21. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын жалпы білім беретін мектептің, ауданның жергілікті атқарушы орган басшылары мен лауазымды тұлғалары мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлғалар болып табылады (бұдан әрі – лауазымды тұлға).
Лауазымды тұлға мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасы мен тиімділігіне, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы қабылдаған шешім мен әрекетке (әрекетсіздікке), Қазақстан Республикасының заңнамасымен қаралған тәртіптегі белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет көрсетудің жүзеге асырылуына жауапты болады.
«Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау» мемлекеттік қызмет
регламентіне 1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша
ауданның жергілікті атқарушы органы
Жергілікті атқарушы органның атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мағжан Жұмабаев ауданы,
Булаев қаласы, Юбилейный көшесі, 56
Күн сайын сағат 9.00 бастап 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71531)
2-15-57
«Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау» мемлекеттік қызмет
регламентіне 2-қосымша
Білім бөлімі
Білім бөлімінің атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мағжан Жұмабаев ауданы,
Булаев қаласы, Сабит Муқанов көшесі, 34

18. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно - функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) ответственный работник общеобразовательной школы;
2) директор общеобразовательной школы;
3) ответственный исполнитель общеобразовательной школы;
4) коллегиальный орган управления организации образования;
5) местный исполнительный орган района;
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 6 к настоящему регламенту.
20. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 7 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
21. Ответственными лицами за оказание государственной услуги являются руководители и должностные лица общеобразовательной школы, местного исполнительного органа района, участвующие в процессе оказания государственной услуги (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах»
Местный исполнительный орган района по оказанию государственной услуги
Наименование
местного исполнительного органа
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение «Аппарат акима  района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области»
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
город Булаево,
улица Юбилейная, 56
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71531)
2-15-57
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах»
Отдел образования
Наименование
отдела образования
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение «Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области»
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город  Булаево, улица Сабита Муканова, 34

Күн сайын сағат 9.00 бастап 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс –сенбі және жексенбі
8(71531)
2-01-66
«Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау» мемлекеттік қызмет
регламентіне 3-қосымша
Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарын тегін ыстық тамақпен қамтамасыз ету туралы анықтама үлгісі
Осы анықтама ___________________________ 20__ - 20__ оқу                                     (Т.А.Ә.)
жылында тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілген оқушылар мен тәрбиеленушілердің тізіміне енгендігі туралы берілді.
М.О.            Мектеп директорының қолы, күні
«Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау» мемлекеттік қызмет
регламентіне 4-қосымша
Жалпы білім беретін мектептерде білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарын тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етуге өтініштің үлгісі
№ _____________ мектеп директорына
(мектептің аты)
____________________________________
( ______ ауданның, _________облыстың)
________________________
(директордың Т.А.Ә.)
_________________________
(өтініш берушінің Т.А.Ә.)
мына мекенжай бойынша тұратын:
(елді мекен атауы, тұрғылықты
мекенжайы, телефоны)
Өтініш
Менің кәмелеттік жасқа толмаған (Т.А.Ә. туған күні) (мектеп № және сынып литерін көрсету) оқитын баламды (оқу жылын көрсету) тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етілген оқушылар мен тәрбиеленушілердің тізіміне енгізуіңізді сұраймын.
Күні, қолы
«Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау» мемлекеттік қызмет
регламентіне 5-қосымша
Тұтынушыдан құжаттарды алғаны жөніндегі қолхаттың үлгісі
______________________ мектеп (мектептің № немесе атауын көрсету)
____________________________________________________ (елді мекеннің, ауданның, қаланың және облыстың атауы)
Құжаттың алынғаны туралы № _______ қолхат
_________________________________ мынадай құжаттар алынды:
(тұтынушының Т.А.Ә.)
1. Өтініш
2. Өтініш иесінің (отбасының) жергілікті атқарушы органдар тарапынан ұсынылатын мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тұтынушылар қатарына жататынын растайтын анықтама.
3. Табысы туралы мәліметтер (жұмыс істейтін ата-аналарының немесе оларды алмастырушы тұлғалардың еңбекақылары, кәсіпкерлік және басқа да қызмет түрлерінен түскен табыстары, балаларға төленетін алимент түріндегі және қарауындағы басқа да адамдардың табыстары);

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71531)
2-01-66
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах»
Образец справки
о предоставлении бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах
Дана___________________________ в том, что он/она включен (-а)
(Ф.И.О.)
в список обучающихся и воспитанников, обеспечивающихся бесплатным питанием в 20__ - 20__ учебном году.
М.П.                  Дата, подпись директора школы
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах»
Образец заявления
для предоставления бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах
Директору школы № _____________
(наименование школы)
____________________________________
(_________ района, _________ области)
________________________
(Ф.И.О. директора)
от гр. _______________________
(Ф.И.О. заявителя)
проживающего (-ей) по адресу:
____________________________
(наименование населенного пункта,
адрес места проживания, телефон)
Заявление
Прошу Вас включить моего несовершеннолетнего ребенка (Ф.И.О., дата рождения), обучающегося в (указать № и литер класса), в список обучающихся и воспитанников, обеспечивающихся бесплатным питанием на (указать учебный год).
Дата, подпись
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах»
Образец расписки о получении документов у потребителя
Школа ___________________________ (указать № или наименование школы) _______________________________________________________
(наименование населенного пункта, района, города и области)
Расписка в приеме документов № _________
Получены от _________________________________ следующие документы:
(Ф.И.О. потребителя)
1. Заявление
2. Справка, подтверждающая принадлежность заявителя (семьи) к получателям государственной адресной социальной помощи, предоставляемая местными исполнительными органами для категории лиц.
3. Сведения о полученных доходах (заработная плата работающих родителей или лиц их заменяющих, доходы от предпринимательской и других видов деятельности, доходы в виде алиментов на детей и других иждивенцев.

4. Отбасыларда тәрбиеленіп жатқан жетім және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалардың қорғаншылықта (қамқоршылықта), патронаттық тәрбиеде екендігін растайтын уәкілетті органның шешімі
5. Материалдық-тұрмыстық жағдайын тексеру актісі.
6. Басқа ______________________________________________________
Қабылдады _________ (қолы)
20__ ж. "__" _____________
«Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау» мемлекеттік қызмет
регламентіне 6-қосымша
Әрбір ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдердің) бір ізділігі мен өзара әрекетін мәтіндік кестелік сипаттау
1 кесте ҚФБ қимылдарының сипаттамасы
Негізгі процестің қимылы (жұмыстың барысы, ағыны)
Іс-әрекет № (жұмыстың барысы, ағыны)
1
2
3
4
5
6
1
СФЕ атауы
Жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері
Жалпы білім беретін мектептің директоры
Жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысы
Алқалық орган
Жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері
Ауданның жергілікті атқарушы органы
2
Іс-әрекеттің атауы (процесс, рәсім, операция) және оны сипаттау
Өтінішті тіркеу және мемлекеттік қызметті алушының ұсынған құжаттарын қабылдау, қолхат беру
Құжаттармен танысу, бұрыштама қою, жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысына жолдау
осы регламенттің
7 тармағы 1), 2), 3) тармақшаларын-
да көрсетілген жекелеген санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленуші-
лерге тегін тамақтануды ұсыну үшін білім бөліміне қолдаухат дайындау. Басқа санаттағы білім алушы-
лар мен тәрбиеленуші-
лер үшін білім беру ұйымы басқармасының алқалық органына қарастыруға жолдайды;
осы регламенттің 7 тармағы
4), 5) тармақшала-
рында көрсетілген тұлғалар санаты үшін алқалық орган отбасының материалдық–
тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізу. Қажет болған жағдайда алқалық орган көрсетілген санаттар үшін қаржылық және материалдық көмек көрсету туралы шешім қабылдау үшін қажетті құжаттарды сұратуға құқылы;
Ауданның жергілікті атқарушы органына тегін тамақтануды ұсыну туралы қолдаухат жолдау
келіп түскен құжаттарды қарайды, хаттама рәсімдейді, жалпы білім беретін мектептердегі жекелей санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге тегін тамақтануды ұсыну туралы не жалпы білім беретін мектепте қызмет ұсынудан бас тарту туралы хаттамадан үзінді жібереді;
3
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдас-
тыру-
өкімдік шешім)
Қолхат
Бұрыштама, құжаттарды жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысына жолдау
Қолдаухат дайындау, білім беру ұйымы басқармасының алқалық органына қарастыруға жіберу
Отбасының материалдық– тұрмыстық жағдайын тексеру актісі
Қолдаухатты жергілікті атқарушы органға жіберу
Хаттамадан үзінді
4
Орындау мерзімі
30 минуттан аспайды
1 сағат
1 сағат
2 жұмыс күні
1 жұмыс күні
2 жұмыс күні
5
Келесі іс-әрекет нөмірі
2
3
4
5
6
7
Негізгі процестің қимылы (жұмыстың барысы, ағыны)
Іс-әрекет № (жұмыстың барысы, ағыны)
7
8
9
1
СФЕ атауы
Жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысы
Жалпы білім беретін мектептің директоры
Жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері
2
Іс-әрекеттің атауы (процесс, рәсім, операция) және оны сипаттау
Анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау, жалпы білім беретін мектептің директорына қол қоюға жіберу
Анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Анықтама не мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу және беру
3
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауап беру
4
Орындау мерзімі
1 сағат
1 сағат
30 минуттан аспайды
5
Келесі іс-әрекет нөмірі
10
11
Қолдану нұсқалары. Негізгі процесс
1 топ ҚФБ
Жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері
2 топ ҚФБ
Жалпы білім беретін мектептің директоры
3 топ ҚФБ
Жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысы
4 топ ҚФБ
Алқалық орган
5 топ ҚФБ
Ауданның жергілікті атқарушы органы
№ 1 әрекет
Мемлекеттік қызмет алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу қолхат беру
№ 2 әрекет
Құжаттармен танысу, бұрыштама қою, жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысына
жолдау
№ 3 әрекет
Осы регламенттің 7 тармағы 1), 2), 3) тармақшаларында көрсетілген жекелеген санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге тегін тамақтануды ұсыну үшін білім бөліміне қолдаухат дайындау. Басқа санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілер үшін білім беру ұйымы басқармасының алқалық органына қарастыруға жолдайды;
№4 әрекет
Осы регламенттің 7 тармағы 4), 5) тармақшаларында көрсетілген тұлғалар санаты үшін алқалық орган отбасының материалдық–тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізу. Қажет болған жағдайда алқалық орган көрсетілген санаттар үшін қаржылық және материалдық көмек көрсету туралы шешім қабылдау үшін қажетті құжаттарды сұратуға құқылы;
№ 6 әрекет
Келіп түскен құжаттарды қарайды, хаттама рәсімдейді, жалпы білім беретін мектептердегі жекелей санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге тегін тамақтануды ұсыну туралы не жалпы білім беретін мектепте қызмет ұсынудан бас тарту туралы хаттамадан үзінді жібереді;
№ 5 әрекет
Ауданның жергілікті атқарушы органда тегін тамақтануды ұсыну туралы қолдаухат жіберу
Қолдану нұсқалары. Баламалы процесс
1 топ ҚФБ
Жалпы білім беретін мектептің жауапты қызметкері
2 топ ҚФБ
Жалпы білім беретін мектептің директоры
3 топ ҚФБ
Жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысы
4 топ ҚФБ
Алқалық орган
5 топ ҚФБ
Ауданның жергілікті атқарушы органы
№1 әрекет
Өтінішті тіркеу және мемлекеттік қызмет алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, қолхат беру
№2 әрекет
Құжаттармен танысу, бұрыштама қою, жалпы білім беретін мектептің жауапты орындаушысына
жолдау
№3 әрекет
Осы регламенттің 7 тармағы 1), 2), 3) тармақшаларында көрсетілген жекелеген санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілерге тегін тамақтануды ұсыну үшін білім бөліміне қолдаухат дайындау. Басқа санаттағы білім алушылар мен тәрбиеленушілер үшін білім беру ұйымы басқармасының алқалық органына қарастыруға жолдайды;
№4 әрекет
Осы регламенттің 7 тармағы 4), 5) тармақшаларында көрсетілген тұлғалар санаты үшін алқалық орган отбасының материалдық–тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізу. Қажет болған жағдайда алқалық орган көрсетілген санаттар үшін қаржылық және материалдық көмек көрсету туралы шешім қабылдау үшін қажетті құжаттарды сұратуға құқылы;
№6 әрекет
Келіп түскен құжаттарды қарайды, хаттама рәсімдейді, жалпы білім беретін мектепте қызмет ұсынудан бас тарту туралы хаттамадан үзінді жібереді;
№5 әрекет
Ауданның жергілікті атқарушы органда тегін тамақтануды ұсыну туралы қолдаухат жіберу
№9 әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу және мемлекеттік қызметті алушыға беру
№8 әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
№7 әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау, жалпы білім беретін мектеп директорына қол қою
«Жалпы білім беретін мектептерде білім
алушылар мен тәрбиеленушілердің
жекелеген санаттарына тегін
тамақтандыруды ұсыну үшін құжаттар
қабылдау» мемлекеттік қызмет
регламентіне 7-қосымша
ҚФБ және мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық бір ізділігі арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің

4. Решение уполномоченного органа об утверждении опеки (попечительства), патронатного воспитания для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, воспитывающихся в семьях.
5. Акт обследования материально-жилищных условий.
6. Другие _______________________________________________
Принял _____________
(подпись)
"__" _____________ 20__ г.
Приложение 6
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах»
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
1
Наименова-
ние СФЕ
Ответ-
ственный работник общеобра-
зователь-
ной школы
Директор общеобра-
зователь-
ной школы
Ответственный исполнитель общеобразователь-
ной школы
Коллегиаль-
ный орган
Ответ-
ственный исполни-
тель общеобра-
зователь-
ной школы
Местный исполнительный орган района
2
Наименова-
ние действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Регистра-
ция обращения и прием и представ-
ленных получате-
лем государ-
ственной услуги докумен-
тов, выдача расписки
Ознаком-
ление с докумен-
тами, наложение резолюции, направле-
ние ответ-
ственному исполни-
телю общеобра-
зователь-
ной школы
Подготовка ходатайства о предоставлении бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников, для категорий лиц, указанных в подпунктах 1), 2), 3) пункта 7 настоящего регламента. Для иных категорий обучающихся и воспитанников, направление на рассмотрение коллегиального органа управления организации образования
Для категорий лиц, указанных в подпунктах 4), 5) пункта 7 настоящего регламента - проведение обследования материально -бытового положения семьи. При необходи-
мости коллегиаль-
ный орган для указанных категорий вправе запрашивать необходимые документы для принятия решения об оказании финансовой и материальной помощи
Направле-
ние ходатай-
ства о предостав-
лении бесплат-
ного питания в местный исполни-
тельный орган района
Рассматривает поступившие документы, оформляет протокол, направляет выписку из протокола о предоставлении бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразо-
вательных школах, либо об отказе в предоставлении услуги в общеобразова-
тельную школу
3
Форма завершения (данные документ, организа-
ционно-
распоряди-
тельное решение)
Расписка
Резолюция, направле-
ние документов ответ-
ственному исполни-
телю общеобра-
зователь-
ной школы
Подготовка ходатайства, направление на рассмотрение коллегиального органа управления организации образования
Акт обследования материально-бытового положения семьи
Направле-
ние ходатай-
ства в местный исполни-
тельный орган района
Выписка из протокола
4
Срок исполнения
не более 30 минут
1 час
1 час
2 рабочих дня
1 рабочий день
2 рабочих дня
5
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
7
8
9
1
Наименование СФЕ
Ответственный исполнитель общеобразовательной школы
Директор общеобразовательной школы
Ответственный работник общеобразовательной школы
2
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Подготовка справки либо мотивированного ответа об отказе, направление на подпись директору общеобразовательной школы
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация и выдача справки либо мотивированного ответа об отказе получателю государственной услуги
3
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Справка либо мотивированный ответ об отказе
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе
Выдача справки либо мотивированного ответа об отказе
4
Сроки исполнения
1 час
1 час
не более 30 минут
5
Номер следующего
действия
10
11
Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственный работник общеобразова-
тельной школы
Группа 2 СФЕ
Директор общеобразова-
тельной школы
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель общеобразовательной школы
Группа 4 СФЕ
Коллегиальный орган
Группа 5 СФЕ
Местный исполнительный орган района
Действие № 1
Прием представленных получателем государственной услуги документов, регистрация обращения, выдача расписки
Действие № 2
Ознакомление с документами, наложение резолюции, направление ответственному исполнителю общеобразовательной школы
Действие № 3
Подготовка ходатайства о предоставлении бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников, для категорий лиц, указанных в подпунктах 1), 2), 3) пункта 7 настоящего регламента. Для иных категорий обучающихся и воспитанников, направление на рассмотрение коллегиального органа управления организации образования
Действие № 4
Для категорий лиц, указанных в подпунктах 4), 5) пункта 7 настоящего регламента проведение обследования материально-бытового положения семьи. При необходимости коллегиальный орган для указанных категорий вправе запрашивать необходимые документы для принятия решения об оказании финансовой и материальной помощи
Действие № 6
Рассматривает поступившие документы, оформляет протокол, направляет выписку из протокола о предоставлении бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах в общеобразовательную школу
Действие № 5
Направление ходатайства о предоставлении бесплатного питания в местный исполнительный орган района
Действие № 9
Регистрация и выдача справки получателю государственной услуги
Действие № 8
Подписание справки
Действие № 7
Подготовка справки, направление на подпись директору общеобразовательной школы
Варианты использования. Альтернативный процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственный работник общеобразовательной школы
Группа 2 СФЕ
Директор общеобразовательной школы
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель общеобразовательной школы
Группа 4 СФЕ
Коллегиальный орган
Группа 5 СФЕ
Местный исполнительный орган района
Действие № 1
Регистрация заявления и прием представленных получателем государственной услуги документов, выдача расписки
Действие № 2
Ознакомление с документами, наложение резолюции, направление ответственному исполнителю общеобразова-
тельной школы
Действие № 3
Подготовка ходатайства о предоставлении бесплатного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников, для категорий лиц, указанных в подпунктах 1), 2), 3) пункта 7 настоящего регламента. Для иных категорий обучающихся и воспитанников, направление на рассмотрение коллегиального органа управления организации образования
Действие № 4
Для категорий лиц, указанных в подпунктах 4), 5) пункта 7 настоящего регламента проведение обследования материально-бытового положения семьи. При необходимости коллегиальный орган для указанных категорий вправе запрашивать необходимые документы для принятия решения об оказании финансовой и материальной помощи
Действие № 6
Рассматривает поступившие документы, оформляет протокол, направляет выписку из протокола об отказе в предоставлении услуги в общеобразова-
тельную школу
Действие № 5
Направление ходатайства о предоставлении бесплатного питания в местный исполнительный орган района
Действие № 9
Регистрация и выдача мотивированного ответа об отказе получателю государственной услуги
Действие № 8
Подписание мотивированного ответа об отказе
Действие № 7
Подготовка мотивированного ответа об отказе, направление на подпись директору общеобразовательной школы
Приложение 7
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного питания отдельным категориям
обучающихся и воспитанников в
общеобразовательных школах»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
района Магжана Жумабаева

2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 560
қаулысымен бекітілген
«Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау» мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – регламент) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттарымен (бұдан әрі - әкімдік) көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 5-тармағына және «Білім беру ұйымдары желісінің кепілдік берілген мемлекеттік нормативін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 1256 қаулысының 2-тармағының 2) тармақшасына, «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулысына сәйкес көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет тәртібі туралы толық ақпарат осы Регламентке 1-қосымшасында көрсетілген әкімдіктердің фойесінде, сондай-ақ «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкім аппараты» мемлекеттік мекемесінің mzhumabaeva-akimat@sko.kz, «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің jumabaevroo2007@rambler.ru интернет-ресурстарында және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz сайтында орналастырылған.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметті аяқтау нәтижесі осы Регламентке 2-қосымшасына сәйкес білім алушылар мен тәрбиеленушілерді жалпы білім беретін білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды қамтамасыз ету туралы анықтама немесе қызмет көрсетуді ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін жүгіну 5 жұмыс күнін құрайды;
2) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты (тіркеу кезінде) – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш беруші жүгінген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызмет алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты 30 минуттан аспайды;

от 6 декабря 2012 года № 560
Регламент государственной услуги
«Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Прием документов для предоставления бесплатного подвоза к общеобразовательным организациям и обратно домой детям, проживающим в отдаленных сельских пунктах» (далее - регламент) оказывается аппаратами акимов аульных (сельских) округов (далее – акимат) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается в соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1256 «Об утверждении гарантированного государственного норматива сети организаций образования», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119 «Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки».
4. Полная информация о порядке государственной услуги располагается на стендах, расположенных в фойе акиматов, перечень которых указан в приложении 1 к настоящему регламенту, а также на интернет – ресурсе ГУ «Аппарат акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»: mzhumabaeva-akimat@sko.kz, государственного учреждения «Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»: jumabaevroo2007@rambler.ru и на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан: www.edu.gov.kz.
5. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются выдача справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой (далее –справка) на бумажном носителе, согласно приложению 2 к настоящему регламенту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее - получатель государственной услуги).
7. Сроки оказания государственной услуги с момента:
1) обращения для получения государственной услуги составляют 5 рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), – не более 30 минут;
3) максимальное допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, – не более 30 минут.

8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет оқу жылы бойы көрсетіледі:
1) белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін;
2) қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
10. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушыларға, оның ішінде дене мүмкіндіктері шектеулі адамдарға қызмет көрсету үшін жағдай қарастырылған әкімдіктердің ғимараттарында көрсетіледі. Күту залдары толтырылған бланктердің үлгілері бар ақпараттық стенділермен жарақталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
1) заңды өкілдің баланы жалпы білім беретін білім беру ұйымдарына тегін тасымалдаумен қамтамасыз етуге арналған осы Регламенттің 3-қосымшасына сәйкес өтініші;
2) баланың туу туралы куәлігінің немесе жеке куәлігінің түпнұсқасы және көшірмесі;
3) осы Регламентке 4 қосымшаға сәйкес оқу орнынан анықтама.
Туу туралы куәліктің, жеке куәліктің түпнұсқасы көшірмемен салыстыру үшін беріледі және кейін мемлекеттік қызметті алушыға қайтарылады.
12. Мемлекеттік қызметті алуға арналған өтініштің үлгісі әкімдіктің фойесінде орналастырылады, сондай-ақ әкімдіктің мамандарында болады.
13. Өтініштің, баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі немесе жеке куәлігі және оқу орнынан алынған анықтама аталған қызметті көрсетуге жауапты әлеуметтік мәселелерді басқаратын әкімдік маманының кабинетіне тапсырылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін осы Регламентке 5-қосымшаға сәйкес барлық қажетті құжаттарды тапсыру кезінде мемлекеттік қызметті алушыға өтінішті алу мерзімі мен нөмірі, құжаттарды қабылдап алған адамның тегі, аты, әкесінің аты, қызметті алу мерзімі көрсетіліп қолхат беріледі.
15. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметтің нәтижесі мемлекеттік қызметті алушының өзі немесе оның өкілі өтініш берген жағдайда (ресми куәландырылған тиісті құжаттар болған кезде) өтініш түскеннен кейін 5 жұмыс күні өткен соң беріледі.
Анықтама беру туралы мәлімет осы регламентке 6-қосымшасына сәйкес анықтаманы есепке алу кітабында тіркеледі.
16. Мемлекеттік қызметті алушының осы регламенттің 11-тармағында көрсетілген құжаттарды толық тапсырмауы мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіз болады.

8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется в течение учебного года:
1) в рабочие дни в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед, за исключением выходных и праздничных дней;
2) прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
10. Государственная услуга оказывается в зданиях акиматов, где предусмотрены условия для обслуживания получателей государственной услуги, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями. Залы ожидания оснащены информационными стендами с образцами заполненных бланков.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить следующие документы:
1) заявление от законного представителя обучающегося (воспитанника) на обеспечение его ребенка бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования согласно приложению 3 к настоящему Регламенту;
2) оригинал и копию свидетельства о рождении ребенка или удостоверения личности;
3) справку с места учебы согласно приложению 4 к настоящему Регламенту.
Оригинал свидетельства о рождении, удостоверение личности предоставляются для сверки с копией и возвращаются получателю государственной услуги.
12. Образец заявления для получения государственной услуги размещается в фойе акимата, а также находится у специалистов акимата.
13. Заявление, копия свидетельства о рождении ребенка или удостоверения личности, справка с места учебы сдаются в кабинет ответственного за оказание данной услуги специалиста акимата, курирующего социальные вопросы.
14. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка в получении необходимых документов, согласно приложению 5 к настоящему регламенту, с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества специалиста акимата, выдавшего расписку, с указанием даты получения услуги.
15. Доставка результата государственной услуги получателю государственной услуги осуществляется при личном обращении получателя государственной услуги или его представителя (при наличии официально заверенного соответствующего документа) по истечению 5 рабочих дней с момента поступления заявления.
Сведения о выдаче справки фиксируются в книге учета справок согласно приложению 6 к настоящему регламенту.
16. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит представление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 11 настоящего регламента.

17. Мемлекеттік қызметті алу үшін әкімдікке мемлекеттік қызметті алушы жүгінген сәттен бастап және мемлекеттік қызметтер нәтижесін беру мезетіне дейінгі мемлекеттік қызмет көрсетудің сатылары:
1) мемлекеттік қызметті алушы мемлекеттік қызмет алу үшін әкімдікке өтініш жазады. Әкімдіктің маманы өтінішті тіркейді, ұсынылған құжаттарды тексереді, мемлекеттік қызметті алушыға құжаттарды алғандығы туралы қолхат береді;
2) әкімдік маманы анықтама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды және ауылдық (селолық) округ әкіміне қарауға тапсырады;
3) ауылдық (селолық) округтің әкімі анықтаманы не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарайды, құжаттарға қол қояды;
4) әкімдік маманы шығыс құжаттары журналына анықтаманы не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркейді;
5) әкімдік маманы мемлекеттік қызметті алушыға анықтама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі әрекет (өзара әрекет) тәртібін сипаттау
18. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне келесі құрылымдық - функционалдық бірліктер қатысады (әрі қарай – ҚФБ):
1) әкімдік маманы;
2) ауылдық (селолық) округтің әкімі.
19. Әрбір әкімшілік әрекетті орындау мерзімі көрсетіліп әрбір ҚФБ-мен әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) өзара әрекеті мен бір ізділіктің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы регламенттің 7-қосымшасында көрсетілген.
20. ҚФБ мен мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі әкімшілік әрекеттердің логикалық бір ізділігі арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы регламенттің 8-қосымшасында көрсетілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғаның жауапкершілігі
21. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын ауылдық (селолық) округтің әкімі, әкімдік маманы мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлғалар болып табылады (бұдан әрі – лауазымды тұлға).
Лауазымды тұлға мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасы мен тиімділігіне, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы қабылдаған шешім мен әрекетке (әрекетсіздікке), Қазақстан Республикасының заңнамасымен қаралған тәртіптегі белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет көрсетудің жүзеге асырылуына жауапты болады.
«Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын
балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне
кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
«Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне кері тегін тасымалдауды қамтамасыз ету» мемлекеттік қызмет көрсететін
мемлекеттік мекемелердің тізбесі
р/с
Мемлекеттік мекеменің атауы
Мекен жайы
Байланыс деректерi
1
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Авангад селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Полтавка селосы
тел: 8 (71531) 27-1-33, факс: 27-1-33
E-mail: mzh-avangard@sko.kz
2
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Александров ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Александровка селосы
тел: 8 (71531) 5-25-37, факс: 5-25-35
E-mail: mzh-aleksandrov@sko.kz
3
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Бастомар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Бастомар селосы
тел: 8 (71531) 35-7-33, факс: 35-7-33
E-mail: mzh-bastomar@sko.kz
4
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Возвышенка селосы
тел: 8 (71531) 3-12-62, факс: 3-14-77
E-mail: mzh-vozvyshen@sko.kz
5
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Гаврин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Гаврино селосы
тел: 8 (71545) 3-61-82, факс: 3-61-82
E-mail: mzh-gavren@sko.kz
6
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Золотонив селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Золотая Нива селосы
тел: 8 (71531) 33-4-33, факс: 33-4-05
E-mail: mzh-zniva@sko.kz
7
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарағанды ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы , Қарағанды ауылы
тел: 8 (71531) 3-55-75, факс: 3-55-75, 2-13-88 E-mail: mzh-karaganda@sko.kz
8
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Қарақоға селосы
тел: 8 (71531) 24-4-49, факс: 24-4-49
E-mail: mzh-karaguga@sko.kz
9
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Конюхово селосы
тел: 8 (71531) 25-3-32, факс: 25-3-32
E-mail: mzh-konuhovo@sko.kz
10
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Лебяжье селосы
тел: 8 (71531) 24-7-42, факс: 24-7-42
E-mail: mzh-lebyazhe@sko.kz
11
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Майбалық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Майбалық селосы
тел: 8 (71531) 52-0-25, факс: 52-0-25
E-mail: mzh-maibalyk@sko.kz
12
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодежное селосы
тел: 8 (71531) 23-5-29, факс: 23-5-29
E-mail: mzh-molodezhny@sko.kz
13
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Молодогвардейск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодогвардейское селосы
тел: 8 (71531) 33-6-31, факс: 33-6-31
E-mail: mzh-mgvardiya@sko.kz
14
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Надежка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Надежка селосы
тел: 8 (71531) 27-4-42, факс: 27-4-42
E-mail: mzh-nadezhka@sko.kz
15
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Октябрь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Октябрьское селосы
тел: 8 (71531) 26-3-36, факс: 26-3-36
E-mail: mzh-oktyabr@sko.kz
16
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Писарев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Писаревка селосы
тел: 8 (71531) 26-1-35, факс: 26-1-35
E-mail: mzh-pisarevka@sko.kz
17
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Полудин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Полудино селосы
тел: 8 (71531) 26-5-73, факс: 26-5-73
E-mail: mzh-poludin@sko.kz
18
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Пролетар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Пролетарка селосы
тел: 8 (71531) 52-3-94, факс: 52-3-94
E-mail: mzh-proletar@sko.kz
19
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Совет селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Советское селосы
тел: 8 (71531) 36-9-70, факс: 36-9-70, 36-4-70
E-mail: mzh-sovet@sko.kz
20
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Таман селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Таманское селосы

17. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения получателя государственной услуги в акимат для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель государственной услуги подает заявление для получения государственной услуги в акимат. Специалист акимата регистрирует обращение, проверяет представленные документы, выдает получателю государственной услуги расписку о приеме документов.
2) специалист акимата готовит справку либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги и передает на рассмотрение акиму аульного (сельского) округа;
3) аким аульного (сельского округа) рассматривает справку либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги, подписывает документы;
4) специалист акимата регистрирует результат завершения государственной услуги, заносит сведения в журнал исходящих документов;
5) специалист акимата выдает справку либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги получателю государственной услуги.
3. Порядок действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
18. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) специалист акимата;
2) аким аульного (сельского) округа.
19. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 7 к настоящему регламенту.
20. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведены в приложении 8 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
21. Ответственными лицами за оказание государственной услуги являются аким сельского (аульного) округа, специалист акимата, участвующие в процессе оказания государственной услуги (далее - должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые им решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах»
Перечень государственных учреждений,
оказывающих государственную услугу «Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой»
Наименование государственного учреждения
Адрес месторасположения
Контактные данные
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Авангардского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Полтавка
тел: 8 (71531) 27-1-33,
факс: 27-1-33
E-mail: mzh-avangard@sko.kz
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Александровского аульного округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Александровка
тел: 8 (71531) 5-25-37,
факс: 5-25-35
E-mail: mzh-aleksandrov
@sko.kz
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Бастомарского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Бастомар
тел: 8 (71531) 35-7-33,
факс: 35-7-33
E-mail: mzh-bastomar@sko.kz
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
село Возвышенка
тел: 8 (71531) 3-12-62,
факс: 3-14-77
E-mail: mzh-vozvyshen@sko.kz
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
село Гаврино
тел: 8 (71545) 3-61-82,
факс: 3-61-82
E-mail: mzh-gavren@sko.kz
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Золотонивского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
село Золотая Нива
тел: 8 (71531) 33-4-33,
факс: 33-4-05
E-mail: mzh-zniva@sko.kz
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Карагандинского аульного округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
аул Караганды
тел: 8 (71531) 2-13-88,
факс: 3-55-75,
E-mail: mzh-karaganda@sko.kz
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Карагугинского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
село Каракога
тел: 8 (71531) 24-4-49,
факс: 24-4-49
E-mail: mzh-karaguga@sko.kz
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
село Конюхово
тел: 8 (71531) 25-3-32,
факс: 25-3-32
E-mail: mzh-konuhovo@sko.kz
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Лебяженского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
село Лебяжье
тел: 8 (71531) 24-7-42,
факс: 24-7-42
E-mail: mzh-lebyazhe@sko.kz
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Майбалыкского аульного округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
село Майбалык
тел: 8 (71531) 52-0-25,
факс: 52-0-25
E-mail: mzh-maibalyk@sko.kz
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
село Молодежное
тел: 8 (71531) 23-5-29,
факс: 23-5-29
E-mail: mzh-molodezhny@sko.kz
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодогвардейского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
село Молодогвардейское
тел: 8 (71531) 33-6-31,
факс: 33-6-31
E-mail: mzh-mgvardiya@sko.kz
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Надеждиннского аульного округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
село Надежка
тел: 8 (71531) 27-4-42,
факс: 27-4-42
E-mail: mzh-nadezhka@sko.kz
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Октябрьского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
село Октябрьское
тел: 8 (71531) 26-3-36,
факс: 26-3-36
E-mail: mzh-oktyabr@sko.kz
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Писаревского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
село Писаревка
тел: 8 (71531) 26-1-35,
факс: 26-1-35
E-mail: mzh-pisarevka@sko.kz
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Полудинского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
село Полудино
тел: 8 (71531) 26-5-73,
факс: 26-5-73
E-mail: mzh-poludin@sko.kz
18
Государственное учреждение «Аппарат акима Пролетарского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
село Пролетарка
тел: 8 (71531) 52-3-94,
факс: 52-3-94
E-mail: mzh-proletar@sko.kz
19
Государственное учреждение «Аппарат акима Советского
сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
село Советское
тел: 8 (71531) 36-4-70,
факс: 36-9-70,
E-mail: mzh-sovet@sko.kz
20
Государственное учреждение «Аппарат акима Тамановского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Таманское

тел: 8 (71531) 5-29-31, факс: 5-28-90
E-mail: mzh-taman@sko.kz
21
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Ұзынкөл ауылы
тел: 8 (71531) 5-26-16, факс: 5-26-16
E-mail: mzh-uzunkul@sko.kz
22
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Успенка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Успенка селосы
тел: 8 (71531) 25-1-21, факс: 25-1-21, 25-7-71
E-mail: mzh-uspen@sko.kz
23
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Фурманов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Бәйтерек ауылы
тел: 8 (71531) 27-5-33, факс: 27-5-33
E-mail: mzh-furmanovo@sko.kz
24
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Чистов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Чистов селосы
тел: 8 (71531) 24-5-35, факс: 24-5-35
E-mail: mzh-chistov@sko.kz
«Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын
балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне
кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Жалпы білім беретін білім беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдаумен қамтамасыз ету туралы анықтаманың үлгісі
Анықтама
______________________________________________ берілді.
(оқушының және тәрбиеленушінің Т.А.Ә.)
Ол № ______________________________жалпы білім беру ұйымына
(мектептің атауы)
және үйге тегін тасымалдаумен қамтамасыз етілетін болады.
Анықтаманың оқу жылы бойы күші бар.
Ауылдық (селолық)
округтің әкімі
__________________                Т.А.Ә._______________________
(елді мекеннің атауы)                    (аты-жөні және қолы)
М.О.
«Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын
балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне
кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
3-қосымша
Өтініш үлгісі
Ауылдық (селолық) округтің әкіміне
___________________________________
(өтініш берушінің аты-жөні)
тұратын мекенжайы, телефоны:
_____________________________
Өтініш
Сізден менің кәмелетке толмаған (Т.А.Ә. туған жылы), (елді мекеннің, ауданның атауын көрсету) тұратын және (жалпы білім беретін мектептің толық атауы, № сыныбында оқитын) баламды 20.. - 20.. (оқу жылын көрсету) оқу жылы жалпы білім беру ұйымына және үйге тегін тасымалдаумен қамтамасыз етуіңізді сұраймын.
Күні «___»__________ж.
Өтініш берушінің қолы _____________
«Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын
балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне
кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
4-қосымша
Оқу орнынан анықтаманың үлгісі
АНЫҚТАМА
______________________________________________________берілді
(білім алушының және тәрбиеленушінің Т.А.Ә.)
Ол __________________________________________________________
(мектептің толық атауын көрсету)
_____ сыныбында ______ ауысымда (оқу кезеңі сағат ___ дан ____ дейін) оқиды және тасымалдауға мұқтаж.
Анықтама талап еткен орынға көрсету үшін берілді.
№____ мектептің директоры            Т.А.Ә._______________
(мектептің атауын көрсету)            (аты-жөні және қолы)
М.О.
«Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын
балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне
кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
5-қосымша
Тұтынушыдан құжаттардың алынғандығы туралы қолхаттың үлгісі
«______________ ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты» ММ
____________________________________________________________________
(елді мекеннің, ауданның, облыстың атауы)
құжаттарды қабылдау жөніндегі № ______ қолхат
________________________ дан төмендегі құжаттар алынды:

тел: 8 (71531) 5-29-31, факс: 5-28-90
E-mail: mzh-taman@sko.kz
21
Государственное учреждение «Аппарат акима Узынкольского аульного округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, аул Узынкол
тел: 8 (71531) 5-26-16, факс: 5-26-16
E-mail: mzh-uzunkul@sko.kz
22
Государственное учреждение «Аппарат акима Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Успенка
тел: 8 (71531) 25-7-71, факс: 25-1-21,
E-mail: mzh-uspen@sko.kz
23
Государственное учреждение «Аппарат акима Фурмановского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, аул Байтерек
тел: 8 (71531) 27-5-33, факс: 27-5-33
E-mail: mzh-furmanovo@sko.kz
24
Государственное учреждение «Аппарат акима Чистовского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Чистовское
тел: 8 (71531) 24-5-35, факс: 24-5-35
E-mail: mzh-chistov@sko.kz
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах»
Образец справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой
СПРАВКА
Дана ______________________________________________________
(Ф.И.О обучающегося и воспитанника)
в том, что он (она) действительно будет обеспечен (-а) бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования №______________________ и обратно домой.
(наименование школы)
Справка действительна на период учебного года.
Аким
аульного (сельского) округа                   Ф.И.О
_______________________             _______________________
(наименование населенного пункта)     (инициалы и подпись)
М.П.
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах»
Образец заявления
Акиму аульного (сельского) округа
от (Ф.И.О. заявителя)_______________
адрес проживания, телефон: _________
__________________________________
Заявление
Прошу Вас обеспечить подвоз моего несовершеннолетнего ребенка (Ф.И.О., дата рождения), проживающего в (указать наименование населенного пункта, района) и обучающегося в (указать № класса, полное наименование организации образования) к общеобразовательной организации образования и обратно домой на 20__ - 20__ учебный год (указать учебный год).
Дата «___»__________год
Подпись заявителя _________
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах»
Образец справки с места учебы
СПРАВКА
Дана ______________________________________________________
(Ф.И.О обучающегося и воспитанника)
в том, что он действительно обучается в ___________________________
(указать наименование школы)
в _____ классе ______ смены (период обучения с ___ до ____ часов) и нуждается в подвозе.
Справка дана для предъявления по месту требования.
Директор школы №____    Ф.И.О._______________
(указать наименование школы) (инициалы и подпись)
М.П.
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах»
Образец расписки о получении документов у получателя государственной услуги
ГУ «Аппарат акима _______________ аульного (сельского) округа»
______________________________________________________
(наименование населенного пункта, района, области)
Расписка в приеме документов № _________
Получены от _________________________________ следующие документы:

1. Өтініш
2. Туу туралы куәліктің (жеке куәліктің) көшірмесі
№ ________ __________ кім берді ____________________________
3. Оқу орнынан анықтама.
Әкімдіктің қабылдаған маманы _____________ (қолы)
"__" _____________ 20__ ж.
«Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын
балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне
кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
6-қосымша
Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді жалпы білім беретін білім беру ұйымдарына және үйлеріне тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау туралы анықтаманы есепке алу кітабының үлгісі
«______________ ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты» ММ
______________________________________________________
(елді мекеннің, ауданның, облыстың атауы)
Анықтаманы есепке алу кітабы*
Кітап _______________ жылы басталды
Кітап _____________ жылы аяқталды
р/с
Берілген күні
Анықтама берілген тұтынушының Т.А.Ә.
Анықтама берген лауазымды адамның Т.А.Ә. және қолы
Анықтаманы алған тұтынушының Т.А.Ә. және қолы
1
2
3
4
5
Ескерту: Анықтаманы есепке алу кітабы нөмірленеді, тігіледі және әкімнің қолымен және мөрімен бекітіледі.
«Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын
балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне
кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
7-қосымша
Әрбір ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдердің) бір ізділігі мен өзара әрекетін мәтіндік кестелік сипаттау
Процестердің іс - әрекеті (жұмыстың барысы, ағыны)
р/с№
Іс-әрекет № (жұмыстың барысы, ағыны)
1
2
3
4
1
ҚФБ атауы
Әкімдік маманы
Әкімдік маманы
Селолық (ауылдық) округтің әкімі
Әкімдік маманы
2
Іс-әрекеттің атауы (процесс, рәсім, операция) және оны сипаттау
Ұсынылған құжаттарды тексеру, өтінішті тіркеу, мемлекеттік қызметті алушыға құжаттарды алғандығы туралы қолхат беру
Мектеп директорымен ұсынылған оқушылардың тізімі бойынша білім алушылардың (тәрбиеленушілердің) деректерін тексеруді жүзеге асыру, анықтама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Анықтама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарау және қол қою
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркеу және мемлекеттік қызметті алушыға беру
3
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Қолхат
Анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауап
Анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу және беру
4
Орындау мерзімдері
30 минуттан аспайды
4 жұмыс күні
1 жұмыс күні
30 минуттан аспайды
5
Келесі іс-әрекет нөмірі
2
3
4
«Шалғайдағы ауылдық елді мекендерде тұратын
балаларды жалпы білім беру ұйымдарына және үйлеріне
кері тегін тасымалдауды ұсыну үшін құжаттар қабылдау»
мемлекеттік қызмет регламентіне
8-қосымша
ҚФБ және мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі әкімшілік іс-әрекеттердің логикалық бір ізділігі арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің

1. Заявление
2. Копия свидетельства о рождении (удостоверения личности)
от __________ за № ________ кем выдано_________________________
3. Справка с места учебы.
Принял специалист акимата _____________ (подпись)
"__" _____________ 20__ г.
Приложение 6
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах»
Образец книги учета справок
о предоставлении бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой
ГУ «Аппарат акима ___________аульного (сельского) округа
______________________________________________________
(наименование населенного пункта, района, области)
Книга учета справок*
Книга начата в_______________году
Книга окончена в_____________году
п/п
Дата выдачи
Ф.И.О. потребителя, кому выдана справка
Ф.И.О. и подпись должностного лица, выдавшего справку
Ф.И.О. и подпись потребителя получившего справку
1
2
3
4
5
Примечание: Книга учета справок пронумеровывается, прошнуровывается и скрепляется подписью и печатью акима.
Приложение 7
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах»
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ
Действия процессов (хода, потока работ)
п/п
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
1
Наименование СФЕ
Специалист акимата
Специалист акимата
Аким аульного (сельского) округа
Специалист акимата
2
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Проверка представленных документов, регистрация обращения, выдача получателю государственной услуги расписки о получении документов
Осуществление проверки данных обучающегося (воспитанника) по списку учащихся, предоставленном директором школы, подготовка справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение и подписание справки либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Регистрация и выдача результата оказания государственной услуги получателю государственной услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-
распорядительное решение)
Расписка
Справка либо мотивированный ответ об отказе
Подписание справки либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация и выдача справки либо мотивированного ответа об отказе
4
Сроки исполнения
не более 30 минут
4 рабочих дня
1 рабочий день
не более 30 минут
5
Номер следующего действия
2
3
4
Приложение 8
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
бесплатного подвоза к общеобразовательным
организациям и обратно домой детям,
проживающим в отдаленных сельских пунктах»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области

2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 560
қаулысымен бекітілген
«Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау» мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау» мемлекеттік қызмет регламентінде (бұдан әрі – регламент) келесі ұғымдар және қысқартулар қолданылады:
1) уәкілетті орган – «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі;
2) уәкілетті органның басшылығы – «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшылығы;
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет осы регламенттің 12-қосымшаларына сәйкес аудандық білім бөлімі - «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі- білім бөлімі) және Мағжан Жұмабаев ауданының білім беру ұйымдарымен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет жергілікті және республикалық бюджет есебінен тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 11) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулысымен бекітілген «Аз қамтылған отбасы балаларының қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерде демалуы үшін құжаттарды қабылдау» мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес көрсетіледі.
7. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі осы Регламентке 3-қосымшаға сәйкес қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама беру немесе қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
8. Мемлекеттік қызмет білім беру ұйымдарындағы күн көрісі төмен отбасылардан шыққан білім алушылар мен тәрбиеленушілерге (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
9. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы толық ақпарат білім беру ұйымдарындағы стендтерде, сондай-ақ, уәкілетті органның jumabaevroo2007@rambler.ru ресми сайттарында және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz сайтында орналастырылады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:

от 6 декабря 2012 года № 560
Регламент государственной услуги
«Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях» (далее – регламент) используются следующие понятия:
1) уполномоченный орган – государственное учреждение «Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»;
2) руководство уполномоченного органа – руководство государственного учреждения «Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»;
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается районным отделом образования - государственным учреждением «Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области» (далее – уполномоченный орган) и организациями образования района Магжана Жумабаева согласно приложениям 12 к настоящему регламенту.
4.Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно за счет местного и республиканского бюджета.
6. Государственная услуга предоставляется в соответствии подпунктом 11) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», стандарта государственной услуги «Прием документов для предоставления отдыха детям из малообеспеченных семей в загородных и пришкольных лагерях», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119.
7. Результатом завершения оказываемой государственной услуги являются выдача направления в загородные и пришкольные лагеря, согласно приложению 3 к настоящему регламенту, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
8. Государственная услуга оказывается обучающимся и воспитанникам организации образования из малообеспеченных семей (далее – получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги располагается на стендах, расположенных в организациях образования, а также на официальном сайте уполномоченного органа jumabaevroo2007@rambler.ru и на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан - www.edu.gov.kz.
10. Сроки оказания государственной услуги с момента:

1) мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш берген күннен бастап күнтізбелік 10 күнді құрайды;
2) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызметті алғанға дейін күтетін (тіркелу кезінде) барынша шекті уақыт – 30 минуттан аспайды.
3) өтініш иесінің мемлекеттік қызметті көрсету орнында өтінішті берген күні қызмет көрсететін барынша шекті уақыт – 30 минуттан аспайды.
11. Мемлекеттік қызмет алдын ала жазылусыз және қызметті жедел ресімдеусіз уәкілетті орган мен білім беру ұйымдарының бекітілген жұмыс кестесіне сәйкес күтізбелік жыл бойына жүргізіледі.
12. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушыларға, оның ішінде дене мүмкіндігі шектеулі адамдарға қызмет көрсетуге жағдайлар қарастырылған уәкілетті органның және білім беру ұйымдарының ғимараттарында көрсетіледі.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы мынадай құжаттарды ұсынуы қажет:
1) ата-аналардан өтініш;
2) жеке басын куәландыратын құжат;
3) өтініш иесінің (отбасының) жергілікті атқарушы органдар беретін мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті алушылар қатарына жататынын растайтын анықтама;
4) денсаулығы жағдайы туралы анықтама (медициналық төлқұжат).
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар тізбесі білім беру ұйымының фойесінде, сондай-ақ, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің www.edu.gov.kz сайтында орналастырылады.
15. Мемлекеттік қызметті алуға қажетті құжаттар тізбесі білім бөлімі мен білім беру ұйымындағы мемлекеттік қызметті ұсынуға жауапты тұлғаға тапсырылады.
16. Білім бөлімі және білім беру ұйымы барлық қажетті құжаттарды қабылдау кезінде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді, онда:
1) сұранысты қабылдау нөмірі мен күні;
2) сұратылған мемлекеттік қызмет түрі;
3) қоса тіркелген құжаттардың саны мен атаулары;
4) құжаттарды беру күні (уақыты) мен орыны;
5) құжаттарды ресімдеу үшін өтінішті қабылдаған орталық қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
6) мемлекеттік қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, оның байланыс деректері.
17. Мемлекеттік қызметті мемлекеттік қызметті алушыға жеткізу мемлекеттік қызметті алушының (заңды өкілінің) өзі келген жағдайда жүзеге асырылады.
18. Мемлекеттік қызметті алушының осы регламенттің 13-тармағында көрсетілген құжаттар пакетін толық тапсырмауы, сондай-ақ, қызметті ұсыну үшін белгіленген тұлғалар санаттарына сай келмеуі мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартуға негіз болып табылады.

1) обращения для получения государственной услуги составляют десять календарных дней со дня подачи заявления;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя (при регистрации), - не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя, - не более 30 минут.
11. Государственная услуга предоставляется в течение календарного года в соответствии с установленным графиком работы уполномоченного органа и организации образования без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
12. Государственная услуга оказывается в зданиях уполномоченного органа и организаций образования, где предусмотрены условия для обслуживания получателей государственной услуги, в том числе для лиц с ограниченными физическими возможностями.
13. Для получения государственной услуги получателю государственной услуги необходимо представить следующие документы:
1) заявление от родителей;
2) документ, удостоверяющий личность;
3) справку, подтверждающую принадлежность заявителя (семьи) к получателям государственной адресной социальной помощи, предоставляемую местными исполнительными органами;
4) справку о состоянии здоровья (медицинский паспорт).
14. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги размещается в фойе организации образования, а также на официальном сайте отдела образования и на сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан - www.edu.gov.kz.
15. Необходимые документы для получения государственной услуги сдаются ответственному лицу за оказание государственной услуги отдела образования и организации образования.
16. При приеме документов отделом образования и организацией образования получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названий приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи документов;
5) фамилии, имени, отчества работника центра, принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, отчества получателя государственной услуги, его (ее) контактные данные.
17. Доставка результата государственной услуги получателю государственной услуги осуществляется при личном обращении получателя государственной услуги (законного представителя).
18. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служат представление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 13 настоящего регламента, а также несоответствие категории лиц, определенных для предоставления услуги, с письменным обоснованием причин отказа.

19. Мемлекеттік қызметті алушыдан өтініш алғаннан бастап және мемлекеттік қызмет нәтижесін беруге дейінгі мемлекеттік қызмет көрсету сатылары:
уәкілетті орган арқылы:
1) мемлекеттік қызметті алушы қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама (бұдан әрі - жолдама) беру туралы уәкілетті органның жауапты маманына өтініш береді, жауапты маман өтінішті тіркейді, мемлекеттік қызметті алушыға құжаттарды қабылдағандығы туралы қолхат береді және құжаттарды қарау үшін уәкілетті органның басшылығына тапсырады;
2) уәкілетті органның басшылығы келіп түскен құжаттармен танысады, бұрыштама салады және құжаттарды уәкілетті органның жауапты орындаушысына жолдайды;
3) уәкілетті органның жауапты орындаушысы келіп түскен құжаттарды қарайды, жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды, қол қою үшін уәкілетті органның басшылығына жібереді;
4) уәкілетті органның басшылығы жолдамаға не бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды, уәкілетті органның жауапты маманына жолдайды;
5) уәкілетті органның жауапты маманы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға береді білім беру ұйымдары арқылы:
1) мемлекеттік қызметті алушы қала сыртындағы және мектеп жанындағы лагерьлерге жолдама (бұдан әрі - жолдама) беру туралы білім беру ұйымының хатшысына өтініш береді, білім беру ұйымының хатшысы өтінішті тіркейді, мемлекеттік қызметті алушыға құжаттарды қабылдағандығы туралы қолхат береді және құжаттарды қарау үшін білім беру ұйымының басшылығына тапсырады;
2) білім беру ұйымының басшылығы келіп түскен құжаттармен танысады, бұрыштама салады және құжаттарды тәрбие жұмысы жөніндегі директордың орынбасарына (бұдан әрі - орынбасар) жолдайды;
3) орынбасар жолдама беру үшін өтініш дайындайды және құжаттар топтамасын уәкілетті органға жібереді;
4) уәкілетті орган келіп түскен құжаттарды қарайды, жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды және білім беру ұйымына жолдайды;
5) білім беру ұйымының хатшысы мемлекеттік қызметті алушыға жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі іс-әрекеттер (өзара әрекеттестік) тәртібінің сипаттамасы
20. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне келесі құрылымдық – функционалдық бірліктер қатысады (бұдан әрі – ҚФБ):
1) білім беру ұйымының хатшысы;

19. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
через уполномоченный орган:
1) получатель государственной услуги подает заявление о выдаче направления в загородные и пришкольные лагеря (далее – направление) ответственному специалисту уполномоченного органа, ответственный специалист проводит регистрацию обращения, выдает получателю государственной услуги расписку о приеме документов и передает документы руководству уполномоченного органа для рассмотрения;
2) руководство уполномоченного органа осуществляет ознакомление с поступившими документами, накладывает резолюцию и направляет документы ответственному исполнителю уполномоченного органа;
3) ответственный исполнитель уполномоченного органа рассматривает поступившие документы, готовит направление либо мотивированный ответ об отказе, направляет для подписания руководству уполномоченного органа;
4) руководство уполномоченного органа подписывает направление либо мотивированный ответ об отказе, направляет ответственному специалисту уполномоченного органа;
5) ответственный специалист уполномоченного органа регистрирует результат государственной услуги и выдает получателю государственной услуги.
через организацию образования:
1) получатель государственной услуги подает заявление о выдаче направления в загородные и пришкольные лагеря (далее – направление) секретарю организации образования, секретарь организации образования проводит регистрацию обращения, выдает получателю государственной услуги расписку о приеме документов и передает документы руководству организации образования для рассмотрения;
2) руководство организации образования осуществляет ознакомление с поступившими документами, накладывает резолюцию и направляет документы заместителю директора по воспитательной работе (далее – заместитель);
3) заместитель готовит ходатайство для выдачи направления и направляет пакет документов в уполномоченный орган;
4) уполномоченный орган рассматривает поступившие документы, готовит направление либо мотивированный ответ об отказе и передает в организацию образования;
5) секретарь организации образования выдает получателю государственной услуги направление либо мотивированный ответ об отказе.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
20. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) секретарь организации образования;

2) білім беру ұйымының басшысы;
3) білім беру ұйымы директорының орынбасары;
4) уәкілетті органның басшылығы;
5) уәкілетті органның жауапты маманы;
6) уәкілетті органның жауапты орындаушысы.
21. Әр ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (процедураларының) бір ізділігі мен өзара әрекетін мәтіндік кестелік сипаттау әр әкімшілік әрекеттің (процедураның) орындалу мерзімін көрсетумен осы регламенттің 4 қосымшасында келтірілген.
22. Мемлекеттік қызмет көрсету және ҚФБ процесіндегі әкімшілік әрекеттердің логикалық бір ізділігі арасындағы өзара әрекетті көрсететін сызба осы регламенттің 5 қосымшасында келтірілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
23. Мемлекеттік қызмет көрсетуге қатысатын уәкілетті органның, білім беру ұйымдарының басшылары және лауазымды тұлғалары (бұдан әрі – лауазымды тұлға) мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлға болып табылады.
Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызметті сапалы және тиімді көрсетуге, сонымен қатар Қазақстан Республикасының заңнамасында қарастырылған тәртібінде белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет көрсетуді жүзеге асыруға, мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы олармен қабылданатын шешімдерге және әрекеттерге (әрекетсіздік) жауап береді.
«Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттік қызметтің регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша білім бөлімі
Уәкілетті органның атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс тәртібі
Байланыс телефоны
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы,
Сабит Муқанов көшесі, 34
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8(71531)2-01-66
«Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттік қызметтің регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша білім беру ұйымдары
Білім бөлімінің атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс тәртібі
Байланыс телефоны
1
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаево қаласының «Батыр Баян атындағы мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Булаево қаласы Сәбит Мұканов көшесі 34 үй
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
22282
2
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаево қаласының «№2 Булаев орта  мектебі Баян атындағы мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Булаево қаласы Буденый көшесі 10 үй
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
22253
3
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаево  қаласының «№3 Булаев орта мектебі Баян атындағы мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Булаево қаласы Маяковский көшесі 16 үй
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
20932
4
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаево қаласының «№4 Булаев орта мектебі Баян атындағы мектеп-гимназиясы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Булаево қаласы Комарово көшесі 16 үй
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
21994
5
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Медвежка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Медвежка селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
23647
6
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Полудино орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Полудино селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
26593
7
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Қарағанды орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Қарағанды ауылы селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
35560
8
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Успенка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Успенка селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
25145
9
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Молодогвардейское орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Молодогвардей-
ское селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
33667
10
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Золотая Нива орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Золотая Нива селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
33424
11
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Сарытомар орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Сарытомар селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
23441
12
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Узынкөл орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Узынкөл селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
52694
13
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Чистов орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Чистов селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
24698
14
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Таман орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Таман селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
52796
15
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Қарақоға орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
24489
16
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Надежка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Надежка селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
27472
17
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Майбалық орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Майбалық селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
52047
18
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Полтавка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Полтавка селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
27191
19
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Лебяжье орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
24766
20
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Октябрьское орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Октябрьское селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
26342
21
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Хлеборобное орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Хлеборобное селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
52970
22
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Возвышенка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышенка селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
31388
23
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Бастомар орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Бастомар селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
35766
24
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Александровка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Александровка селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
52317
25
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Писарев орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Писарев селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
26110
26
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Конюхова орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхова селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
25384
27
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Фурманов орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Байтерек аулы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
27688
28
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Пролетарка орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Пролетарка селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
52331
29
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Советская орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Советская селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531)
36563
30
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Новый-Быт орталау мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Новый-Быт селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі

2) руководство организации образования;
3) заместитель директора организации образования;
4) руководство уполномоченного органа;
5) ответственный специалист уполномоченного органа;
6) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
21. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 4 к настоящему регламенту.
22. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 5 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
23. Ответственными лицами за оказание государственной услуги являются руководители и должностные лица уполномоченного органа, организации образования, участвующие в процессе оказания государственной услуги (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях»
Уполномоченный орган по оказанию государственной услуги
Наименование
уполномоченного органа
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение «Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области»
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город  Булаево,
улица Сабита Муканова, 34
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71531)
2-01-66
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях»
Организации образования по оказанию государственной услуги
Наименование
организации образования
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
1
Коммунальное государственное учреждение «Школа-гимназия имени Батыр Баяна»  района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, района Магжана Жумабаева,
г. Булаево ул.Сабита Муканова 34
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв
8(71531)22282
2
Коммунальное государственное учреждение «Булаевская средняя школа №2» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанская области
Северо-
Казахстанская область, района Магжана Жумабаева,
г. Булаево ул.Буденного 10
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв,
8(71531)22253
3
Коммунальное государственное учреждение «Булаевская средняя школа №3» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанская области
Северо-
Казахстанская область, района Магжана Жумабаева,
г. Булаево ул.Маяковского 16
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв
8 (71531)22612
4
Коммунальное государственное учреждение «Булаевская средняя школа №4» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанская области
Северо-
Казахстанская область, района Магжана Жумабаева,
г. Булаево ул.Комарова 16
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)21994
5
Коммунальное государственное учреждение «Медвежинская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанская области
Северо-
Казахстанская область, района Магжана Жумабаев село Медвежка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)23647
6
Коммунальное государственное учреждение «Полудинская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанская области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, с.Полудино ул.Октябрская
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)26593
7
Коммунальное государственное учреждение «Карагандинская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанская области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, аул Караганды, ул.Школьная 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)35560
8
Коммунальное государственное учреждение «Успенская  средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанская области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, с.Успенка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)25145
9
Коммунальное государственное учреждение «Молодогвардейское средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанская области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, с.Молодогвар-
дейское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71538)33667
10
Коммунальное государственное учреждение «Золотонивская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанская области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, с.Золотая-Нива
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)33424
11
Коммунальное государственное учреждение «Сартомарская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанская области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
с. Сарытомар
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)23441
12
Коммунальное государственное учреждение «Узункольская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева,
аул. Узынколь
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52694
13
Коммунальное государственное учреждение «Чистовская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Чистовское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)24698
14
Коммунальное государственное учреждение «Таманская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Таманская
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52796
15
Коммунальное государственное учреждение «Карагугинская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Кара-Гуга
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)24489
16
Коммунальное государственное учреждение «Надеждинская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Надежка ул.Ново-Лесная 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)27472
17
Коммунальное государственное учреждение «Майбалыкская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Майбалык ул.Степная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52047
18
Коммунальное государственное учреждение «Полтавская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Полтавка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)27191
19
Коммунальное государственное учреждение «Лебяжинская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Лебяжье
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)24766
20
Коммунальное государственное учреждение «Октябрьская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Октябрьское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)26342
21
Коммунальное государственное учреждение «Хлеборобская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Хлеборобное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52970
22
Коммунальное государственное учреждение «Возвышенская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Возвышенка ул.Ленина
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)31388
23
Коммунальное государственное учреждение «Бастомарская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Бастомар
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)35766
24
Коммунальное государственное учреждение «Александровская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Александровка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52317
25
Коммунальное государственное учреждение «Писаревская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Писаревка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)26110
26
Коммунальное государственное учреждение «Конюховская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Конюхова
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)25384
27
Коммунальное государственное учреждение «Фурмановская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, аул  Байтерек
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)27688
28
Коммунальное государственное учреждение «Пролетарская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Пролетарка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52331
29
Коммунальное государственное учреждение «Советская средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Советская
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)36563
30
Коммунальное государственное учреждение «Ново-Бытовская неполная  средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Новый Быт
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

8 (71531) 52581
31
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Ленин орталау мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Байшілік ауылы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 52102
32
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Веселовка орталау мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Веселовка селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 52220
33
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Енбекші-казақ орталау мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Сулышоқ селосы.
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 52981
34
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Қызыл Қазақстан орталау мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Құралай селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 51165
35
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Ганькин орталау мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Ганькино селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 52997
36
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Беняш орталау мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Бинаш ауылы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 52170
37
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Чистян орталау мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Чистое селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 24952
38
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Гаврин орталау мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Гаврин селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 7154536188
39
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Колос орталау мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Новотроицкое селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі

8 (71531)52581
31
Коммунальное государственное учреждение «Ленинская  неполная средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, аул Байшилик
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52102
32
Коммунальное государственное учреждение «Веселовская неполная средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Веселовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52220
33
Коммунальное государственное учреждение «Енбекши-казахская  неполная средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Веселовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52981
34
Коммунальное государственное учреждение «Красно-Казахстанская неполная  средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Куралай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)51165
35
Коммунальное государственное учреждение «Ганькинская  неполная средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Ганькино
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52997
36
Коммунальное государственное учреждение «Беняшская  неполная средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, аул Бинаш
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52170
37
Коммунальное государственное учреждение «Чистянская неполная средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Чистое
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)24952
38
Коммунальное государственное учреждение «Гавринская  неполная  средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Гаврино
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
(71531)7154536188
39
Коммунальное государственное учреждение «Колосовская неполная средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Новотроицкое
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье

8 (71531) 52411
40
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Дүйсеке орталау мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Дүйсеке ауылы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 52983
41
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Придорожное орталау мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Придорожное селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 52139
42
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Хлебороб орталау мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Хлебороб селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 20243
43
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Молодежная орталау мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежная селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 23526
44
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Рощино орталау мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Рощино селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 52502
45
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Қоскөл бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Қоскөл селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 52596
46
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Пулеметовка бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Пулеметовка селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 34796
47
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Сейфуллин бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Сейфолла ауылы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 51831
48
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Образец бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Образец селосы.

8 (71531)52411
40
Коммунальное государственное учреждение «Дюсекенская неполная средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Дюсеке
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52983
41
Коммунальное государственное учреждение «Придорожная  неполная средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Придорожное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52139
42
Коммунальное государственное учреждение «Хлеборобовская неполная средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Хлебороб
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71531)20243
43
Коммунальное государственное учреждение «Молодежинская  неполная средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Молодежная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)23526
44
Коммунальное государственное учреждение «Рощинская  неполная средняя школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Рощино
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52502
45
Коммунальное государственное учреждение «Коскольская начальная школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Косколь
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52596
46
Коммунальное государственное учреждение «Пулеметовская начальная школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Пулеметовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)34796
47
Коммунальное государственное учреждение «Сейфулинская начальная школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, аул Сейфолла
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)51831
48
Коммунальное государственное учреждение «Образцовская  начальная школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Образец

Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 24314
49
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Еремеевка бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Еремеевка селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 51965
50
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Тыщенқа бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Тышенка селосы.
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 52582
51
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Куломзин бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Куломзин селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 25644
52
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының «Лесхоз бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы Уваково селосы
Күнде сағат 9.00-дан 18.00 –ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.00, сенбі, демалыс күндері – сенбі және жексенбі
8 (71531) 52215
«Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттік қызметтің регламентіне
3-қосымша
Сауықтыру ұйымының атауы
№ ________ жолдама
Аты-жөні _________________________
Туған күні: _____________________
Мекен-жайы________________________
Мектебі:__________________________
Сыныбы:___________________________
Ата-анасының аты-жөні_____________
__________________________________
Жұмыс орны:______________________
Жолдамаға кері талон №_______
Аты-жөні__________________________
20  жылдың «   » __________бастап
20 жылғы «   »_______________дейін
__________________________________
болды
Директор:_______________________
Жолдама денсаулығы туралы анықтама болғанда ғана жарамды.
Жолға шығар алдында бала жуындырылған және таза киімде болуы тиіс
Өзімен бірге:
1. Іш киім 2 дана
2. Шұлық 3 дана
3. Жеке гигиеналық заттар (тіс пастасы, тіс щеткасы, сусабын, сабын, жуыну жөкесі, тарақ)
4.Футболка, шорты;
5. Шалбар (джинсы);
6. Күрте (жылы күрте немесе кеудеше);
7. Суға түскенде киетін киім;
8. Бас киім (кепка, панамка);
9. Спорттық костюм;
10. Спорттық аяқ киімдер;
11. Шәркей (сланцы);

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)24314
49
Коммунальное государственное учреждение «Еремеевская начальная школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Еремеевка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)51965
50
Коммунальное государственное учреждение «Тыщенская начальная школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Тыщенка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52582
51
Коммунальное государственное учреждение «Куломзинская начальная школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Куломзино
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)25644
52
Коммунальное государственное учреждение «Лесхозовская начальная школа» района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Уваково
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8 (71531)52215
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях»
наименование оздоровительной
организации
НАПРАВЛЕНИЕ № ________
Ф.И.О _____________________________
Дата рождения: _____________________
Адрес:____________________________
___________________________________
Школа:____________________________
Класс:_____________________________
Ф.И.О. родителей:_____________________
___________________________________
Место работы:______________________
___________________________________
Обратный талон к путевке №__
Ф.И.О_______________________
находился
с «    »______________20__г.
по «    »_____________20__г.
Директор:___________________
Путевка действительна при наличии
справки о состоянии здоровья.
Перед отъездом ребенок должен быть тщательно вымыт и одет во все чистое.
Иметь при себе:
1.Белье нижнее 2 смены
2.Носки 3 пары
3. средства личной гигиены (зубная паста, зубная щетка, шампунь, мыло, мочалка, расческа)
4.футболки, шорты;
5. брюки (джинсы);
6. теплая кофта (свитер или джинсовая куртка);
7. купальник (купальные плавки);
8. головной убор (кепка, панамка);
9. спортивный костюм;
10. кроссовки (кеды);
11. гелевые шлепки (сланцы);

12. Сүлгі – 2 дана (моншаға, бетке арналған) болуы тиіс
Құнды заттар үшін әкімшілікке жауапкершілік жүктелмейді!
Балалардың сауықтыру ұйымының атауы № ________ жолдама
Мекен-жайы:
«Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттік қызметтің регламентіне
4-қосымша
Әрбір ҚФЕ әкімшілік әрекеттердің (шаралардың) бір ізділігі мен өзара әрекеттерін мәтіндік кестелік сипаттау
1. кесте. Уәкілетті орган арқылы СФЕ іс-әрекетінің сипатталуы
Негізгі процесстің іс-әрекеті (жұмыс барысы, ағыны)
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағыны) нөмірі
1
2
3
4
5
1
СФЕ атауы
Уәкілетті органның жауапты маманы
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты маманы
2
Әрекеттің атауы (процестің, рәсімнің, операцияның) олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, қолхат беру
Құжаттармен танысу, жауапты орындаушыны белгілеу, бұрыштама салу
Келіп түскен құжаттарды қарастыру, жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындау, уәкілетті органның басшылығына қол қоюға жолдау
Жолдамаға не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркеу және жолдама не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
3
Аяқтау нысаны деректер, құжат, ұйымдастыру - өкімдік шешім)
Қолхат
Бұрыштама салу, уәкілетті органның жауапты орындаушысына құжаттарды жіберу
Жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауап
Құжатқа қол қою
Жолдаманы не бас тарту туралы дәлелді жауап беру
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні ішінде
8 күнтізбелік күн
1 жұмыс күні ішінде
30 минуттан аспайды
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
2-кесте. Білім ұйымдары арқылы СФЕ іс-әрекетінің сипатталуы
Негізгі процесстің іс-әрекеті (жұмыс барысы, ағыны)
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағыны) нөмірі
1
2
3
4
5
СФЕ атауы
Білім беру ұйымының хатшысы
Білім беру ұйымының басшылығы
Білім беру ұйымының орынбасары
Уәкілетті орган
Білім беру ұйымының хатшысы
Әрекеттің атауы (процестің, рәсімнің, операцияның) олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, қолхат беру
Алушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру, бұрыштама салу
Қолдаухат дайындау және құжаттар топтамасын уәкілетті органға жіберу
Келіп түскен құжаттарды қарастыру, жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауап беру
Аяқтау нысаны деректер, құжат, ұйымдастыру - өкімдік шешім)
Қолхат
Құжаттарды білім беру ұйымының орынбасарына орындауға жіберу
Құжаттарды уәкілетті органға жіберу
Жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауап жіберу
Жолдама не бас тарту туралы дәлелді жауап алу туралы қолтаңба
Орындалу мерзімі
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
3 жұмыс күні
6 күнтізбелік күні
30 минуттан аспайды
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
Пайдалану нұсқалары. Негізгі процесс
1 топ СФЕ
Білім беру ұйымының хатшысы
2 топ СФЕ
Білім беру ұйымының басшылығы
3 топ СФЕ
Білім беру ұйымының орынбасары
4 топ СФЕ
Уәкілетті орган
5 топ СФЕ
Білім беру ұйымының хатшысы
№ 1 іс-әрекет
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, қолхат беру
№ 2 іс-әрекет
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру, білім беру ұйымының орынбасарына жіберу
№ 3 іс-әрекет
Қолдаухат дайындау, құжаттарды уәкілетті органға жіберу
№ 4 іс-әрекет
Ұсынылған құжаттарды қарау, жолдама дайындау, білім беру ұйымына жолдау
№ 5 іс-әрекет
Жолдама беру
Пайдалану нұсқалары. Баламалы процесс
1 топ СФЕ
Білім беру ұйымының хатшысы
2 топ СФЕ
Білім беру ұйымының басшылығы
3 топ СФЕ
Білім беру ұйымының орынбасары
4 топ СФЕ
Уәкілетті орган
5 топ СФЕ
Білім беру ұйымының хатшысы
№ 1 іс-әрекет
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, қолхат беру
№ 2 іс-әрекет
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынылған құжаттарды қарастыру, білім беру ұйымының орынбасарына жіберу
№ 3 іс-әрекет
Қолдаухат дайындау, құжаттарды уәкілетті органға жіберу
№ 4 іс-әрекет
Ұсынылған құжаттарды қарау, бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау, білім беру ұйымына жолдау
№ 5 іс-әрекет
Бас тарту туралы дәлелді жауап беру
«Аз қамтылған отбасы балаларының
қала сыртындағы және мектеп
жанындағы лагерьлерде демалуы
үшін құжаттарды қабылдау»
мемлекеттік қызметтің регламентіне
5-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету және ҚФБ процесіндегі әкімшілік әрекеттердің логикалық бір ізділігі арасындағы өзара әрекеттесуді бейнелейтін сызбалар
Білім беру ұйымына мемлекеттік қызметті алушы алушының жүгінген кездегі СФЕ іс-әрекетінің сипаттамасы
2-кесте. Уәкілетті органға мемлекеттік қызметті алушы алушының жүгінген кездегі СФЕ іс-әрекетінің сипаттамасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің

12. полотенце – 2 шт. (банное, для лица)
За ценные вещи администрация центра  ответственности не несет!
Наименование детской оздоровительной организации
НАПРАВЛЕНИЕ № ________
Адрес:
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях»
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ
Таблица 1. Описание действий СФЕ через уполномоченный орган
Действие основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
1
Наименова-
ние СФЕ
Ответственный специалист уполномоченного органа
Руководство уполномо-
ченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Руководство уполномочен-
ного органа
Ответственный специалист уполномоченного органа
2
Наименова-
ние действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием представленных получателем государственной услуги документов, регистрация обращения, выдача расписки
Ознакомле-
ние с документа-
ми, определение ответствен-
ного исполни-
теля, наложение резолюции
Рассмотрение поступивших документов, подготовка направления либо мотивированного ответа об отказе, направление для подписания руководству уполномоченного органа
Подписание направления либо мотивирован-
ного ответа об отказе в предоставле-
нии услуги
Регистрация результата государственной услуги и выдача направления либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
3
Форма завершения (данные документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка
Резолюция, направление документов ответствен-
ному исполнителю уполномо-
ченного органа
Направление либо мотивированный ответ об отказе
Подписание документа
Направление либо мотивированный ответ об отказе
4
Срок исполнения
не более 30 минут
в течение 1 рабочего дня
8 календарных дней
в течение 1 рабочего дня
не более 30 минут
5
Номер следующего действия
2
3
4
5
Таблица 2. Описание действий СФЕ через организацию образования
Действие основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование СФЕ
Секретарь организации образования
Руководство организации образования
Заместитель организации образования
Уполномоченный орган
Секретарь организации образования
Наименование действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием представленных получателем государственной услуги документов, регистрация обращения, выдача расписки
Рассмотрение представленных получателем документов, наложение резолюции
Подготовка ходатайства и направление пакета документов в уполномоченный орган
Рассмотрение поступивших документов, подготовка направления либо мотивированного ответа об отказе
Выдача направления либо мотивированного ответа об отказе
Форма завершения (данные документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка
Направление на исполнение заместителю организации образования
Направление документов в уполномоченный орган
Направление либо мотивированный ответ об отказе
Подпись о получении направления либо мотивированного ответа об отказе
Срок исполнения
не более 30 минут
1 рабочий день
3 рабочих дня
6 календарных дней
не более 30 минут
Номер следующего действия
2
3
4
5
Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ
Секретарь организации образования
Группа 2 СФЕ
Руководство организации образования
Группа 3 СФЕ
Заместитель организации образования
Группа 4 СФЕ
Уполномоченный орган
Группа 5 СФЕ
Секретарь организации образования
Действие № 1
Прием представленных получателем государственной услуги документов, регистрация обращения, выдача расписки
Действие № 2
Рассмотрение представленных получателем государственной услуги документов, направление заместителю организации образования
Действие № 3
Подготовка ходатайства, направление документов в уполномоченный орган
Действие № 4
Рассмотрение представленных документов, подготовка направления, направление в организацию образования
Действие № 5
Выдача направления
Варианты использования. Альтернативный процесс
Группа 1 СФЕ
Секретарь организации образования
Группа 2 СФЕ
Руководство организации образования
Группа 3 СФЕ
Заместитель организации образования
Группа 4 СФЕ
Уполномоченный орган
Группа 5 СФЕ
Секретарь организации образования
Действие № 1
Прием представленных получателем государственной услуги документов, регистрация обращения, выдача расписки
Действие № 2
Рассмотрение представленных получателем государственной услуги документов, направление заместителю организации образования
Действие № 3
Подготовка ходатайства, направление документов в уполномоченный орган
Действие № 4
Рассмотрение представленных документов, подготовка мотивированного ответа об отказе, направление в организацию образования
Действие № 5
Выдача мотивированного ответа об отказе
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
«Прием документов для предоставления
отдыха детям из малообеспеченных семей
в загородных и пришкольных лагерях»
Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Описание действий СФЕ при обращении получателя государственной услуги в организацию образования
Схема 2. Описание действий СФЕ при обращении получателя государственной услуги в уполномоченный орган
Утвержден
постановлением акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области

2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 560
қаулысымен бекітілген
«Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу»
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет (бұдан әрі – регламент) регламентінде келесі ұғымдар қолданылады:
1) уәкілетті орган – «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі;
2) уәкілетті органның басшылығы – «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшылығы;
3) аудан әкімдігі – тиісті аумақта өз құзіреті аясында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқаруды жүзеге асыратын, аудан әкімімен басқарылатын алқалы атқарушы орган.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабы 4 тармағына сәйкес әзірленді.
3. Мемлекеттік қызмет осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес аудандық білім бөлімі - «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – білім бөлімі) көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет «Неке (ерлі-зайыптылық) және отбасы туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы Кодексінің 124125-баптары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы № 1119 қаулысымен бекітілген ««Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет стандарты негізінде жүзеге асырылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес ата-анасының қамқорлығынсыз қалған кәмелетке толмаған балаларға қорғаншылық (қамқоршылық) белгілеу туралы анықтама (бұдан әрі – анықтама) беру не қызмет көрсетуден бас тартудың дәлелді жауабын ұсыну болып табылады.
8. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға көрсетіледі (бұдан әрі - мемлекеттік қызметті алушы).
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету барысы туралы толық ақпарат мекенжайлары осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес көрсетілген уәкілетті органның фойелерінде орналасқан стенділерде, jumabaevroo2007@rambler.ru интернет-ресурсында орналасады.

от 6 декабря 2012 года № 560
Регламент государственной услуги
«Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей» (далее – регламент) используются следующие понятия:
1) уполномоченный орган – государственное учреждение «Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»;
2) руководство уполномоченного органа – руководство государственного учреждения «Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области»;
3) акимат района – коллегиальный исполнительный орган, возглавляемый акимом района, осуществляющий в пределах своей компетенции местное государственное управление и самоуправление на соответствующей территории.
2. Общие положения
2. Настоящий регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
3. Государственная услуга оказывается районным отделом образования - государственным учреждением «Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области» (далее – уполномоченный орган), согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
4.Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании статей 124125 Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года «О браке (супружестве) и семье», стандарта государственной услуги «Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года № 1119.
7. Результатом оказания государственной услуги являются выдача справки об установлении опеки (попечительства) над несовершеннолетними детьми, оставшимися без попечения родителей (далее – справка), согласно приложению 2 к настоящему регламенту, либо мотивированный отказ в предоставлении услуги.
8. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
9. Полная информация по вопросам оказания государственной услуги, а также о ходе оказания государственной услуги располагается на стендах, расположенных в фойе уполномоченного органа, адрес которого указан в приложении 1 к настоящему регламенту, на интернет – ресурсе: jumabaevroo2007@rambler.ru.

10. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы осы стандарттың 13-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап күнтізбелік отыз күнді (құжаттарды қабылдаған күн және берген күн мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмiне кiрмейдi) құрайды;
2) өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күту уақытының барынша ұзақтығы 20 минуттан аспайды;
3) өтiнiш берген күнi сол жерде мемлекеттік қызметті алушыға көрсетiлетiн қызмет көрсету уақытының барынша ұзақтығы 20 минуттан аспайды.
11. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органға жүгінген кезде:
1) демалыс және мереке күндерін қоспағанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін көрсетіледі;
2) қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
12. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті алушының тұрғылықты жері бойынша уәкілетті органның ғимараттарында көрсетіледі. Мемлекеттiк қызметтi ұсыну үшiн күтуге және қажеттi құжаттарды дайындауға жағдай жасалады (күтуге арналған зал, құжаттарды толтыруға арналған орындар, қажеттi құжаттар тiзбесi мен оларды толтыру үлгiлерi бар стенділермен жарақталады).
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы уәкілетті органға мынадай құжаттарды тапсыруы қажет:
1) жеке тұлғаның аудандық білім бөлімі бастығының атына өзінің қорғаншы (қамқоршы) болуға ниеті туралы өтініші еркін нысанда ресімделеді;
2) егер қорғаншы (қамқоршы) болуға ниет білдірген адам некеде тұрған болса, жұбайының (зайыбының) нотариалды расталған келісімі;
3) егер қорғаншы (қамқоршы), тәрбиеші болуға ниет білдірген адам некеде тұрған болса, мемлекеттік қызметті алушының және жұбайының (зайыбының) жеке куәлігінің түпнұсқасы мен көшірмесі;
4) осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес қорғаншы (қамқоршы) болуға ниет білдірген адамның және некеде тұрған жағдайда, жұбайының (зайыбының) денсаулық жағдайы туралы медициналық қорытынды;
5) егер мемлекеттік қызметті алушы некеде тұрмаған болса, нотариалды расталған анықтама;
6) мемлекеттік қызметті алушының өмірбаяны еркін нысанда ресімделеді;
7) мемлекеттік қызметті алушыға жұмыс орнынан берілген мінездеме;
8) жұмыс орнынан анықтама;
9) жалақысы туралы анықтама;
10) тұрғылықты жерінен анықтама;
11) некеде тұратыны туралы куәлік (некеде тұрған болса);
12) мемлекеттік қызметті алушының және оның жұбайының (зайыбының) сотталмағаны туралы анықтама.
Аталған құжаттарды тапсырғаннан кейін баланы тәрбиелеуге үміткер адамның тұрғын үй-тұрмыстық жағдайын тексеріп-қарау жүргізіледі, оның қорытындысы бойынша акт дайындалады.
Бұдан басқа, заңнамаға сәйкес қорғаншылыққа (қамқоршылыққа) берілетін әр бала үшін қорғаншылық (қамқоршылық) ресімдеуге ниет білдірген адам мынадай құжаттарды ұсынады:

10. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 13 настоящего регламента (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги), составляют тридцать календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, – не более 20 минут.
11. Государственная услуга предоставляется при обращении в уполномоченный орган:
1) в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.00 часов, за исключением выходных и праздничных дней;
2) прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
12. Государственная услуга оказывается в здании уполномоченного органа по месту проживания получателя государственной услуги. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (зал для ожидания, места для заполнения документов, оснащенные стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения).
13. Для получения государственной услуги получателю необходимо представить следующие документы в уполномоченный орган:
1) заявление физического лица на имя начальника районного отдела образования о своем желании быть опекуном (попечителем), которое оформляется в произвольной форме;
2) согласие супруга(-и), нотариально заверенное, если лицо, желающее быть опекуном (попечителем), состоит в браке;
3) оригинал и копию удостоверения личности получателя государственной услуги и супруга(-и), если лицо, желающее быть опекуном (попечителем), воспитателем, состоит в браке;
4) медицинское заключение о состоянии здоровья лица, желающего стать опекуном (попечителем), и супруга (-и), если лицо, желающее быть опекуном (попечителем), воспитателем, состоит в браке согласно приложению 3 к настоящему регламенту;
5) нотариально заверенную справку, если получатель государственной услуги не состоит в браке;
6) автобиографию получателя государственной услуги, оформленную в произвольной форме;
7) характеристику получателя государственной услуги, выданную с места работы;
8) справку с места работы;
9) справку о заработной плате;
10) справку с места жительства;
11) свидетельство о заключении брака (если состоит в браке);
12) справку об отсутствии судимости получателя государственной услуги и его супруга(-и).
После представления данных документов проводится обследование жилищно-бытовых условий лица, претендующего на воспитание ребенка, по итогам которого готовится акт.
Кроме того, согласно законодательству, на каждого ребенка, передаваемого под опеку (попечительство), лицо, желающее оформить опеку (попечительство), представляет следующие документы:

1) мектеп әкімшілігі растаған баланың келісімі (егер бала 10 жастан асса);
2) баланың туу туралы куәлігі;
3) баланың денсаулық жағдайы туралы медициналық анықтама және баланың даму тарихынан үзінді;
4) ата-анасы туралы құжаттар (қайтыс болуы туралы куәліктің көшірмесі, сот үкімі немесе шешімі, ата-анасының ауруы немесе іздестірілуі туралы анықтама, бала некеде тумаған жағдайда № 4 нысандағы анықтама);
5) баланың білім алу орнынан анықтама;
6) зейнетақы алатын балаларға зейнетақы кітапшасы, алименттерді өндіріп алу туралы сот шешімінің көшірмесі;
7) аға-інілері мен апа-қарындастары және олардың орналасқан жерлері туралы анықтама;
8) тұрғын үйінің бар немесе жоқ екендігі туралы құжаттар.
Салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқалары көшірмелерімен қоса беріледі, кейін құжаттардың түпнұсқалары мемлекеттік қызметті алушыға қайтарылады.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін бланкілер (өтініш нысандары) уәкілетті органның орын-жайларында үстелдерде орналастырылады не уәкілетті органның мамандарында болады.
15. Толтырылған бланкiлер, нысандар, өтiнiштер және мемлекеттiк қызметтi алу үшiн қажеттi басқа да құжаттар уәкілетті органның маманына тапсырылады.
16. Барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға барлық құжаттарды алғаны туралы қолхат беріледі, онда мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетіледі.
17. Анықтама мемлекеттік қызметті алушының жеке қатысуымен беріледі.
Егер мемлекеттік қызметті алушы құжаттарды алуға мерзімінде бармаған жағдайларда білім бөлімі дайын анықтамалар мен қаралған құжаттардың екі ай сақталуын жүзеге асырады.
18. уәкілетті орган:
1) мемлекеттік қызметті алушы осы регламенттің 13-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын толық ұсынбаған;
2) қызмет көрсету туралы шешім қабылдау үшін қажетті құжаттарда жалған немесе бұрмаланған мәліметтер анықталған жағдайда құжаттарды қабылдаудан бас тартады.
19. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыдан өтініш қабылдау күнінен мемлекеттік қызмет нәтижесін беру күніне дейінгі мемлекеттік қызмет көрсету сатылары:
мемлекеттік қызметті алушы уәкілетті органға өтініш береді;
1) уәкілетті органның жауапты маманы өтінішке тіркеу жүргізеді, тұтынушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат береді, онда мемлекеттік қызметті алатын күні көрсетіледі және қарастыру үшін құжаттарды уәкілетті органның басшылығына тапсырады;
2) уәкілетті органның басшылығы келіп түскен құжаттармен танысады, жауапты орындаушыны анықтайды, бұрыштама салады және құжаттарды орындау үшін жауапты орындаушыға жібереді;

1) согласие ребенка, заверенное администрацией школы (если ребенок старше 10 лет);
2) свидетельство о рождении ребенка;
3) медицинскую справку о состоянии здоровья ребенка и выписку из истории развития ребенка;
4) документы о родителях (копия свидетельства о смерти, приговор или решение суда, справка о болезни или розыске родителей, справка по форме № 4, в случае рождения ребенка вне брака);
5) справку с места учебы ребенка;
6) пенсионную книжку на детей, получающих пенсию, копию решения суда о взыскании алиментов;
7) сведения о братьях и сестрах и их местонахождении;
8) документы о наличии или отсутствии жилья у ребенка.
Документы представляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники возвращаются получателю государственной услуги.
14. Бланки (формы заявлений) для получения государственной услуги размещаются в фойе уполномоченного органа на столах либо у специалистов уполномоченного органа.
15. Заполненные бланки, формы, заявления и другие документы, необходимые для получения государственной услуги, сдаются специалисту уполномоченного органа.
16. При сдаче всех необходимых документов получателю государственной услуги выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги.
17. Справка выдается при личном обращении получателя государственной услуги.
В случаях, если получатель государственной услуги не обратился за получением документов в срок, уполномоченный орган осуществляет хранение готовых справок и рассмотренных документов в течение двух месяцев.
18. Уполномоченным органом будет отказано в приеме документов:
1) в случае представления получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 13 настоящего регламента;
2) выявления недостоверных или искаженных сведений в документах, необходимых для принятия решения о предоставлении услуги.
19. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от получателя государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
получатель государственной услуги подает заявление в уполномоченный орган;
1) ответственный специалист уполномоченного органа проводит регистрацию обращения, выдает получателю государственной услуги расписку о получении всех документов, в которой содержится дата получения государственной услуги и передает документы руководству уполномоченного органа для рассмотрения;
2) руководство уполномоченного органа осуществляет ознакомление с поступившими документами, определяет ответственного исполнителя, накладывает резолюцию и отправляет документы ответственному исполнителю на исполнение;

3) уәкілетті органның жауапты орындаушысы келіп түскен құжаттарды қарайды, баланы тәрбиелеуге үміткер адамның тұрғын үй-тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізіледі, акт дайындалады. Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу туралы қаулы жобасын (бұдан әрі – қаулы) дайындайды және аудан әкімдігіне жібереді не бас тарту туралы дәлелді жауап рәсімдейді.
4) аудан әкімдігі әкімдік қаулысын қабылдайды, аудан әкімі қаулыға және қаулы үзіндісіне қол қояды;
5) уәкілетті органның жауапты маманы әкімдік қаулысының үзіндісі негізінде анықтама рәсімдейді және уәкілетті органның басшылығына қол қоюға анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауап жолдайды;
6) уәкілетті органның басшылығы анықтамаға не қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды;
7) уәкілетті органның жауапты маманы мемлекеттік қызмет нәтижесін тіркейді және мемлекеттік қызметті алушыға береді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы
20. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне мынадай құрылымдық-фукционалдық бірліктер (әрі қарай - ҚФБ) қатысады:
1) уәкілетті органның жауапты маманы;
2) уәкілетті органның жауапты орындаушысы;
3 уәкілетті органның басшылығы;
4) аудан әкімдігі.
21. Әрбір әкімшілік әрекетті орындау мерзімі көрсетіліп әрбір ҚФБ-мен әкімшілік әрекеттің (үдерістің) өзара әрекеті мен бір ізділіктің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 4 қосымшасында көрсетілген.
22. ҚФБ мен мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі әкімшілік әрекеттердің логикалық бір ізділігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламенттің 5 қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
23. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын уәкілетті органның басшылары және лауазымды тұлғалары, аудан әкімі (әрі қарай – лауазымды тұлғалар) мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлғалар болып табылады.
Лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасы мен тиімділігіне, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету барысындағы қабылдаған шешім мен әрекетке (әрекетсіздікке), Қазақстан Республикасының заңнамасымен қаралған тәртіптегі белгіленген мерзімде мемлекеттік қызмет көрсетудің жүзеге асырылуына жауапты болады.
«Жетімдерді, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет
регламентіне 1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша білім бөлімі
Уәкілетті органның атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мағжан Жұмабаев ауданы,
Булаев қаласы, Сабит Муқанов көшесі, 34

3) ответственный исполнитель уполномоченного органа рассматривает поступившие документы, проводит обследование жилищно-бытовых условий лица, претендующего на воспитание ребенка, готовится акт. Готовит проект постановления об установлении опеки (попечительства) над несовершеннолетним(-и) (далее – постановление акимата) и направляет в акимат района, либо оформляет мотивированный ответ об отказе;
4) акимат района принимает постановление акимата, аким района подписывает постановление и выписку из постановления акимата;
5) ответственный исполнитель уполномоченного органа на основании выписки из постановления акимата оформляет справку, и направляет для подписания руководству уполномоченного органа справку либо мотивированный ответ об отказе;
6) руководство уполномоченного органа подписывает справку либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги;
7) ответственный специалист уполномоченного органа проводит регистрацию результата государственной услуги и выдает получателю государственной услуги.
4. Описание порядка действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуг
20. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно - функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) ответственный специалист уполномоченного органа;
2) ответственный исполнитель уполномоченного органа;
3) руководство уполномоченного органа;
4) акимат района.
21. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 4 к настоящему регламенту.
22. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 5 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
23. Ответственными лицами за оказание государственной услуги являются руководитель и должностные лица уполномоченного органа, акимат района, аким района участвующие в процессе оказания государственной услуги (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей»
Уполномоченный орган по оказанию государственной услуги
Наименование
уполномоченного органа
Юридический
адрес
График работы
Контактный
телефон
Государственное учреждение «Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо-
Казахстанской области»
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город  Булаево,
улица Сабита Муканова, 34

Күн сайын сағат 9.00 бастап 18.00 дейін, 13.00-14.00 түскі үзіліс, демалыс –сенбі және жексенбі
8(71531)
2-01-66
«Жетімдерді, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет
регламентіне 2-қосымша
Үлгі
Аудан (қала) әкімінің қаулысына
қосымшадан үзінді
елді мекен _______________________
20__жылғы «___ » _________ № _____
Қорғаншылық (қамқоршылық)
белгілеу туралы
«Неке және отбасы туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы Заңының 120 және 121-баптарына сәйкес, (Т.А.Ә.)_________________ өтініші және білім бөлімінің құжаттары негізінде Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігі
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ата-анасының қамқорлығынсыз қалған кәмелетке толмаған балаларға қорғаншылық (қамқоршылық) белгіленсін
Р/с
Қорғаншы (қамқоршы)
Қорғаншылыққа алынушы
Қорғаншылық пен қамқоршылықты ресiмдеу негiзi
Т.А.Ә.
Қорғаншылыққа (қамқоршылыққа) алынған баланың Т.А.Ә., туған жылы
2. Қолда бар тұрғын үй _____________________ бекітіліп берілсін
Мағжан Жұмабаев ауданының әкімі _____________ қолы (Т.А.Ә.)
М.О.
«Жетімдерді, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет
регламентіне 3-қосымша
Жолдама
Қамқоршының (бала асырап алушының) денсаулық жағдайы туралы қорытынды
Т.А.Ә.____________________________________________________________
Туған жылы________________________________________________________
Үйінің мекенжайы__________________________________________________
Психиатр__________________________________________________________
Нарколог__________________________________________________________
Дерматовенеролог _________________________________________________
Кеуде қуысының рентгеноскопиясы___________________________________
Терапевт__________________________________________________________
Қорытынды_________________________________________________________
«Жетімдерді, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет
регламентіне 4-қосымша
Әрбір ҚФЕ әкімшілік әрекеттердің (шаралардың) бірізділігі мен өзара әрекеттерін мәтіндік кестелік сипаттау
1 кесте. Орталық арқылы ҚФБ әрекетін сипаттау
Негізгі процесс (жұмыс барысы, ағымы) іс-әрекеттері
Іс-әрекет (жұмыс барысы, ағымы) №
1
2
3
4
5
6
7
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның жауапты маманы
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Аудан әкімдігі
Уәкілетті органның жауапты орындау-
шысы
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілетті органның жауапты маманы
Іс-әрекет (процесс, рәсім, операция) атауы және олар сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, қолхат беру
Құжаттармен танысу, жауапты орындаушыны белгілеу, бұрыштама салу
Құжаттарды қарау, баланы тәрбиелеуге үміткер адамның тұрғын үй-тұрмыс-
тық жағдайына тексеру жүргізіле-
ді, акт құрастыра-
ды. Әкімдіктің қаулы жобасын дайындайды және аудан әкімдігіне жібереді не бас тарту туралы дәлелді жауап рәсімдейді
Әкімдік қаулысын қабылдай-
ды, аудан әкімдігі-
нің қаулысына және қаулы үзінді-
сіне қол қою
Анықтама рәсімдеу, құжаттарды қол қоюға уәкілетті органның басшылы-
ғына жолдау
Анықтама-
ға не қызмет көрсету-
ден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркеу
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық - өкімдік шешім)
Өтінішті тіркеу, қолхат беру
Бұрыштама салу, құжаттарды жауапты орындаушыға жолдау
Қаулы жобасы не бас тарту туралы дәлелді жауап
Әкімдік қаулысы және әкімдік қаулысы-
нан үзінді
Анықтама
Құжатқа қол қою
Анықтама не бас тарту туралы дәлелді жауап
Орындау мерзімі
20 минуттан аспайды
1 жұмыс күні ішінде
17 күнтізбелік күн
10 күнтіз-
белік күн ішінде
1 жұмыс күні ішінде
1 жұмыс күні ішінде
20 минуттан аспайды
Келесі іс-әрекет нөмірі
2
3
4
5
6
7
Пайдалану нұсқалары. Негізгі процесс
ҚФБ 1-тобы
Уәкілетті органның жауапты маманы
ҚФБ 2-тобы
Уәкілетті органның басшылығы
ҚФБ 3-тобы
Уәкілетті органның жауапты маманы
ҚФБ 4-тобы
Аудан әкімдігі
№1 әрекет.
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, өтінітші тіркеу, қолхат беру
№ 2 әрекет.
Құжаттармен танысу, жауапты орындаушыны белгілеу, бұрыштама салу
№ 3 әрекет.
Құжаттарды қарау, баланы тәрбиелеуге үміткер адамның тұрғын үй-тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізу, акт құрастыру. Әкімдіктің қаулы жобасын дайындау және аудан әкімдігіне жіберу
№ 4 әрекет
Әкімдік қаулысы, аудан әкімімен әкімдік қаулысына және қаулысының үзіндісіне қол қою
№ 7 әрекет.
Анықтаманы тіркеу және беру
№ 6 әрекет
Анықтаманы қарау және қол қою
№ 5 әрекет
Анықтаманы рәсімдеу, құжаттарды басшылыққа қол қоюға жолдау
Пайдалану нұсқалары. Баламалы процесс
ҚФБ 1-тобы
Уәкілетті органның жауапты маманы
ҚФБ 2-тобы
Уәкілетті органның басшылығы
ҚФБ 3-тобы
Уәкілетті органның жауапты маманы
№1 әрекет
Мемлекеттік қызметті алушы ұсынған құжаттарды қабылдау, өтінішті тіркеу, қолхат беру
№ 2 әрекет
Құжаттармен танысу, жауапты орындаушыны белгілеу, бұрыштама салу
№ 3 әрекет
Құжаттарды қарау, баланы тәрбиелеуге үміткер адамның тұрғын үй-тұрмыстық жағдайына тексеру жүргізу, акт құрастыру. Қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
№ 5 әрекет
Қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеу және беру
№ 4 әрекет
Қызмет ұсынудан бас тарту туралы дәлелді жауапты қарау және қол қою
«Жетімдерді, ата-анасының
қамқорлығынсыз қалған балаларды
әлеуметтік қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет
регламентіне 4-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету және ҚФБ процесіндегі әкімшілік әрекеттердің қисынды бір ізділігі арасындағы өзара әрекеттесуді бейнелейтін сызбалар

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, 13.00-14.00 обеденный перерыв, выходной-
суббота и
воскресенье
8(71531)
2-01-66
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей»
Образец
Выписка из приложения
к постановлению акима района (города)
населенный пункт № ____________от "_____" ________20__ года
Об установлении опеки (попечительства)
В соответствии со статьями 120 и 121 Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года «О браке (супружестве) и семье», на основании заявления (Ф.И.О.)_______________________ и документов районного отдела образования района Магжана Жумабаева.
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Установить опеку (попечительство) над несовершеннолетними детьми, оставшимися без попечения родителей, согласно приложению
п/п
Опекун (попечитель)
Опекаемый
Основание оформления опеки и попечительства
Ф.И.О.
Ф.И.О., год рождения опека (попечительство)
2. Закрепить имеющееся жилье за _______________________________
Аким района Магжана Жумабаева _____________ подпись (Ф.И.О.)
М.П.
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей»
Направление
Заключение о состоянии здоровья опекуна (усыновителя)
Ф.И.О. ___________________________________________________________
Год рождения _____________________________________________________
Домашний адрес ___________________________________________________
Психиатр _________________________________________________________
Нарколог _________________________________________________________
Дерматовенеролог _________________________________________________
Рентгеноскопия грудной клетки ____________________________________
Терапевт _________________________________________________________
Заключение _______________________________________________________
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей»
Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действие основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
1
Наименова-
ние СФЕ
Ответствен-
ный специалист уполномо-
ченного органа
Руководство уполномо-
ченного органа
Ответствен-
ный исполнитель уполномо-
ченного органа
Акимат района
Ответ-
ственный исполни-
тель уполно-
моченного органа
Руковод-
ство уполно-
моченного органа
Ответ-
ственный специалист уполно-
моченного органа
2
Наименова-
ние действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием представ-
ленных получателем государ-
ственной услуги документов, регистрация обращения, выдача расписки
Ознакомле-
ние с докумен-
тами, определение ответствен-
ного исполните-
ля, наложение резолюции
Рассмотре-
ние документов, проведение обследова-
ние жилищно-
бытовых условий лица, претендую-
щего на воспитание ребенка, составление акта. Подготовка проекта постанов-
ления акимата и направление в акимат района, либо оформление мотивиро-
ванного ответа об отказе
Принятие постанов-
ления акимата, подписание постанов-
ления акимата и выписки из постанов-
ления акимом района
Оформление справки, направле-
ние документов для подписания руковод-
ству уполномо-
ченного органа
Подписание справки либо мотивиро-
ванного ответа об отказе в предостав-
лении услуги
Регистра-
ция результата оказания государ-
ственной услуги
3
Форма завершения (данные документ, организа-
ционно-
распоряди-
тельное решение)
Регистрация обращения, расписка
Резолюция, направление документов ответствен-
ному исполнителю
Проект постанов-
ления, либо мотивиро-
ванный ответ об отказе
Постанов-
ление акимата и выписка из постанов-
ления акимата
Справка
Подписание документа
Справка либо мотивиро-
ванный ответ об отказе
4
Срок исполнения
не более 20 минут
в течение 1 рабочего дня
17 календарных дней
в течение 10 календар-
ных дней
в течение 1 рабочего дня
в течение 1 рабочего дня
не более 20 минут
5
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственный специалист уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ
Руководство уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Группа 4 СФЕ
Акимат района
Действие № 1
Прием представленных получателем государственной услуги документов, регистрация обращения, выдача расписки
Действие № 2
Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя, наложение резолюции
Действие № 3
Рассмотрение документов, проведение обследования жилищно-бытовых условий лица, претендующего на воспитание ребенка, составление акта. Подготовка проекта постановления и направление в акимат района
Действие № 4
Постановление акимата, подписание постановления акимата и выписки из постановления акимата акимом района
Действие № 7
Регистрация и выдача справки
Действие № 6
Рассмотрение и подписание справки
Действие № 5
Оформление справки, направление документов для подписания руководству
Варианты использования. Альтернативный процесс
Группа 1 СФЕ
Ответственный специалист уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ
Руководство уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Действие № 1
Прием представленных получателем государственной услуги документов, регистрация обращения, выдача расписки
Действие № 2
Ознакомление с документами, определение ответственного исполнителя, наложение резолюции
Действие № 3
Рассмотрение документов, проведение обследование жилищно-бытовых условий лица, претендующего на воспитание ребенка, составление акта. Подготовка мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Действие № 5
Регистрация и выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Действие № 4
Рассмотрение и подписание мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на социальное
обеспечение сирот, детей,
оставшихся без попечения родителей»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ